تعداد بازدید : 809930
تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۵/۱۱
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۹/۸/۱۷
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۵/۵/۱۸ ۱۵:۴۳:۴۸
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۷/۸ ۰۱:۴۷:۲۴
(ویرایش)

سلااام دوستان گلم

من دو روز نتونستم تمرین کنم نبودم خونه اعصابم خورده دوست ندارم ازتمرینات جا بمونم امروز دوباره باید برم اول با ی گوش پاک کن شروع کنم راحت ک شدم برو سراغ 3 گوش پاک کن،، خیلی نیاز ی امید و روحیه دارم

۱۳۹۵/۵/۱۸ ۱۵:۵۶:۵۷
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ ۰۹:۵۷:۵۸
(ویرایش)

ماه پیشونی جان من با دستکش شماره 6شروع کردم از انگشت دوم  واین اخری هاانگشت سوم رو پر پر پنبه کردم واولش یکم درد داشتم اما دیروز خیلی راحت هم زیر هم رو انجام دادم حالا میخوام بدون اگه با دستکش شماره 8کار کنم بهتر نیست از همون انگشت دومش

البته اینم بگم که من نیمچه بانو هستم 8 سال ازدواج کردم ودخولم  کامل نیست  جالبه تست پاپسمیرم به سختیه دکترم فقط گفت بیابوتاکس  کنم  درس  میشه دخولم با درد وعذابه وگفت بدنت ماهیچه ای هست اینادرد دل بود امیدوارم فقط با این روش منم درمان شم anim2-21

۱۳۹۵/۵/۱۸ ۱۶:۵۸:۵۴
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ ۱۵:۴۹:۱۶
(ویرایش)

سلام دوستان.من چند روز نمیتونستم وارد سایت بشم و پروفایلم مشکل داشت.

من سایز 5 هستم و در حال تمرین با این سایز

دلنواز جان تبریک میگم.به امید اینکه همه ما به پایان تمرین نزدیک باشیم

به ماه پیشونی عزیزم هم خسته نباشید میگم و تشکر از این همه وقت که برای این تاپیک میذاره.

ایام غم نخواهد ماند...
۱۳۹۵/۵/۱۸ ۱۸:۰۲:۵۲
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۷/۸ ۰۱:۴۷:۲۴
(ویرایش)

دلنواز جووووون خیلی خوشحااال شدم که بالاخره به ارزوی قلبیت رسیدی،،،،خییییییلی مباااااااااارکه عزززیزم ایشالاه که منم بتونم ی روزی بانو بشم 

۱۳۹۵/۵/۱۸ ۲۲:۴۰:۱۱
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۶/۱۷ ۲۲:۳۳:۳۸
(ویرایش)

سلام به همه من سایز 9 هستم و تمرین کردم و خوب یود فقط ناهمواری سطح دیلاتور یکم وسط تمرین باعث میشه بیارم بیرون صاف کنم دوباره شروع کنم

ی سوال دیگ من 4تا دیگ دارم تا 13 بنظرتون تو 6.7 روزی ک فرصت دارم تا اقدام چیکار کنم؟؟؟ سایز 13 رو تمرین کنم؟؟؟

من میتونم...
۱۳۹۵/۵/۱۹ ۱۰:۰۲:۳۶
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱/۱۴ ۱۳:۵۹:۲۸
(ویرایش)

من دیشب دوتا 20 دقیق جدا  جدا تمرین داشتم کلا روز دوم تمرینم بود اما احساس میکردم سری اوی راحتر بودم فقط هم تا نصفه 1گوش پاک کن رفت داخل بعدش هرچی کگل کار کردم میخورد به یه جایی منم ولش کردم .ایشالا امشب مججددا.فقط یه سوال :شما ها وقتی کگل کار میکنید در حین تمرین زمانیکه میخواین ببرید تو واژن خودتونو منقبض مکنید یا نه فرقی نداره حین تمرین که داره میره داخل مدام باید عضله هارو شل و سفت کرد؟؟؟؟؟؟؟؟

من میتونم
۱۳۹۵/۵/۱۹ ۱۰:۲۰:۱۰
(ویرایش)

مبارک باشه عزیزم.واسه ما هم دعا کن این حس قشنگو بزودی تجربه کنیم

شما زمان درمانت چقد طول کشید واینکه روزی چند دقیقه تمرین داشتی عزیزم؟؟؟

من میتونم
۱۳۹۵/۵/۱۹ ۱۱:۴۵:۰۷
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۰/۳ ۲۲:۵۰:۱۰
(ویرایش)

دوستان، منم میخوام شروع کنم، اما هی عقب میندازم، تقریبا اینجا رو از قبل ماه رمضون پیدا کرده بودم، کلی خوشحال بودم، اما دستم به تمرین نمیره، چیکار کنم، خیلی میترسم و استرس دارم، 5سال از ازدواجم میگذره، دیگه صدای همه دراومده واسه بچه، خودمم همش عذاب وجدان دارم، تشنه ی بچه ام، اما نمیدونم چرا هی عقب میندازمو شروع نمیکنم

۱۳۹۵/۵/۱۹ ۱۴:۴۱:۴۵
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۵/۵ ۰۳:۱۶:۴۵
(ویرایش)

سلام ... ماه پیشونی جون میشه بگی دستکشی که برای سایزهای اخر استفاده میکنیم باید چه سایزی باشه ؟ از من روش نوشته مدیوم ... انگشت شستش رو بیشتر از 10 نمیتونم بزرگ کنم و طولشم که کمه! وقتی میکشمش پاره میشه ... باید دستکش بزرگتر بخرم یا خودم اشتباه انجام میدم ؟ anim2-21

یه روزی ، یه جایی ، یه کسی ، یه چیزی .... صبـــر داشته باش...صبـــر داشته باش
۱۳۹۵/۵/۱۹ ۱۵:۰۹:۱۱
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۸/۱۱ ۰۰:۲۰:۳۹
(ویرایش)

بچه ها سلام منم 4 ماهه از عروسیم میگذره و هنوز دخترم  بچه ها من مشاوره میرم به مشاورم گفتم گفت باید بری دکتر گفت دکتر قرص میده انقباضت خوب میشه به نظرتون درسته

۱۳۹۵/۵/۱۹ ۱۵:۱۶:۴۲
(ویرایش)

کسی نیست

۱۳۹۵/۵/۱۹ ۱۵:۵۲:۲۰
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ ۱۵:۴۹:۱۶
(ویرایش)

سلام مهرسا جان.انقباضت با هیچ چیزی جز تمرین کگل و کار با دیلاتور از بین نمیره.متاسفانه اگاهی نسبت به وازینیسموس خیلی کمه و حتی بعضی دکترها هم نمیدونن چیه.من خودم چند بار دکتر رفتم و فقط میگفتن خودتو شل بگیر و بار اول تحمل کن بعدش خوب میشه.در حالیکه اصلا نمیدونستن مشکل من وازینیسموس هست.شما هم شروع کن به تمرین از همین الان.هرجا به مشکل برخوردی تو تاپیک وازینیسموس از مریم و سلما بپرس.اینجا هم بیا و حسابی از ماه پیشونی جان و بقیه روحیه بگیر.راستی صفحه اول تاپیک وازینیسموس رو بخون و بعد طبق اون شروع کن

ایام غم نخواهد ماند...
۱۳۹۵/۵/۱۹ ۱۶:۲۵:۵۴
(ویرایش)

مرسی عزیزم از راهنماییت.ایشالا که مشکل هممون حل بشه

من میتونم
۱۳۹۵/۵/۱۹ ۱۶:۴۸:۴۸
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۱۶ ۱۰:۵۹:۱۷
(ویرایش)

سلام به همه

ماری جون و سیما جون، منم مثه شما هستم هنوز یک گوش پاک کن رو نصفه میفرستم داخلbad

خیلی دلم میخواد هر چه زودتر بتونم مثه بقیه موفق بشم..

خدایا خودت کمکمون کنه ..

روی دیوار دل خود بنویسید :
خدا هست
خدا هست
خدا هست❤
۱۳۹۵/۵/۱۹ ۱۶:۵۶:۲۵
(ویرایش)

مرسی بچه ها راستش میخوام شروع کنم اما شوهرم مخالفه با وارد کردن دیلاتور چیکار کنم؟

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران