تعداد بازدید : 810407
تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۵/۱۱
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۹/۸/۱۷
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۵/۵/۲۰ ۱۷:۳۱:۲۳
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۶/۱۷ ۲۲:۳۳:۳۸
(ویرایش)

مریم و زببای مهربون مرسی از شما 

برام دعا کنید الانم سرکارم روحیم خیلی خرابه امروز... دعا کنبد اول از همه کارم جور شه و برم پیش شوهرم ک دیگ دور نباشیم و بعدم بتونم تو مرحله اقدام رابطه خوبی داشته باشم و بتونم راضیش کنم...بارها تو کامنتا خوندم ک خیلیا میگن سال ها ازدواج کردن و هنوز رابطه نداشتن خیلی برام عجیبه ی مرد بتونه انقد تحمل کنه من الان حس میکنم شوهرم اصلا تحمل نداره و همش دعا مبکنم مشکلم حل شه وگرنه نمیدونم چ بلایی سر رندگیم میاد متاسفاته تو دوران نامزدی هم دور بودیم و محدودیت ریادی داشتیم تو رابطمون بچه ها نمیدونید با چ انگیزه ای هر شب با اون همه خستگی کار مبرفتم واس تمرین...انقد زود به زود رفتم جلو در عرض 8 روز ک خودمم تعجل کردم الان انگیره ای ندارم و همش فک میکنم واس شوهرم اصلا جذاب نبستم و براش کمم...مثلا میتونست ار پشت تلفن بخودم بگه ولی اینکارو نکرد و توجیه میکنه ک نمیخام پشت تلفنی باشه و فقط میخام فیزیکی حضوری رابطه داشته باشیم چقد پر حرفی کردم ولی واقعا حالم بده بچه ها...روحیم خیلییییی بهم ریختس😢😢😢

من میتونم...
۱۳۹۵/۵/۲۰ ۱۹:۳۷:۴۲
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۸/۲۷ ۱۲:۵۳:۲۸
(ویرایش)

سلام بچه ها جون. من دوباره اومدم! 

البته اگه همه قول بدن گزارشارو مرتب تو انجمن بگن و اینجا فقط دردودلا گفته بشه، اینجا رو هستم! 

همگی خسته نباشید. آفرین به همه بچه های درحال تمرین بخاطر انگیزه و ارادشون! پیش به سوی موفقیتanim2-a2d3

وقتی خدا با من است چه کس میتواند علیه من باشد
۱۳۹۵/۵/۲۰ ۲۰:۱۵:۵۱
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۶/۱۷ ۲۲:۳۳:۳۸
(ویرایش)

مرسی عزیزم الان از کار خسته و کوفته رسیدم خونه و فقط دارم گریه میکنم...

من میتونم...
۱۳۹۵/۵/۲۰ ۲۱:۰۶:۳۲
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۹/۴ ۱۶:۵۷:۳۳
(ویرایش)

سلام دوستای گلم من خیلی وقته به سایت سر نزدم گرفتاری زیاد بود. خوشحالم این اتاق روحیه رو درست کردید نمیدونید چقد غصه دارم که اراده تمرین ندارم فقط یبار تونستم یه سانت گوش پاککن وارد کنم احساس میکردم واژنم مارپیچه و باید دردسر بکشم تا وارد بشه کلی هم لرزیدمو ضعف کردم بعدشم دیگه برا خودم هزار بهانه جور کردم که تمرینو بندازم عقب البته اینو بگم که از خودم شدیدا ناامیدم فکر میکنم دیوانم درین مورد و نمیتونم مثه بقیه ارادمو قوی کنمو بانو بشم. دلم برا شوهرم میسوزه و تازه بهم یه فرصت داده که داره تموم میشه. 29 شهریور 7امین سالگرد ازدواجمونه بهم روحیه بدید و برام دعا کنید که بتونم و ناامید نشم. 

۱۳۹۵/۵/۲۱ ۱۱:۵۷:۵۲
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱/۱۴ ۱۳:۵۹:۲۸
(ویرایش)

سلام عزیزای دلم بچه ها دیشب خسته و کوفته بعد کلی کار تو بیرونو و سرکار بعدشم کار خونه ساعت 11.30به مدا 1ساعت شروع کردم تمرین نیم ساعت داشتم تلاش میکردم بره تو اما موفق شدم 1گوش پاک کن به راحتییییییییییییییییییییییییییییییی عقب جلو شد دادم همسرم عقب جلو کرد انقد خوشحال بود هنگ کرده بود که من چطوری دارم یه گوش پاک کنو عقب جلو میکنم.بچه ها تمرینارو بکنید شاید مسخرم کنید که واااا مگه یه گوش پاک کن انقد ذوق داره ولی خیلی خوشحالمممممممممممممممممممممممممممممم.ممنون از ماه پیشونی جون.

من میتونم
۱۳۹۵/۵/۲۱ ۱۳:۱۴:۳۱
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۵/۵ ۰۳:۱۶:۴۵
(ویرایش)

سلام دوستان ... منم دارم تمرینهامو انجام میدم اما عقب جلو کردن تند تند خیلی سختمه ! ولی میدونم که بلاخره راحت میشه victory

خانومای تازه وارد زود با خودتون کنار بیاید و تمرینهارو شروع کنید ... چون زندگی کوتاهتر از چیزیه که تصور میکنیم ... پس بهتره همین لحظات رو با شادی و لذت در کنار همسرمون بگذرونیم .... دست به کار بشید و نترسید ... anim2-thanks

یه روزی ، یه جایی ، یه کسی ، یه چیزی .... صبـــر داشته باش...صبـــر داشته باش
۱۳۹۵/۵/۲۱ ۱۴:۱۱:۱۷
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۷/۸ ۰۱:۴۷:۲۴
(ویرایش)

سلااااام من امروز یک ساعت تمرین کردم خووووب بود خداروشکر اول با 3تا گوش پاک کن بعدش 5تا روون شدم گفتم ببینم میتونم 7تا گوش پاک کنم وارد کنم که دیدم شد اما یکم سخت بود اما دیگه خسته شده بودم ،،،ایشالاه اگه بتونم تا شب دوباره تمرین کنم،،،،،من وقتی تو اینه زور میزنم سوراخ پرده رو میبینم دریانورد که همونجا وارد میکنم رااااااحت میره تا اخر تو ،،،،من مشکلم تو پیدا کردنه مسیره که با کمک اینه پیداش میکنم :-)

۱۳۹۵/۵/۲۱ ۱۶:۲۴:۲۶
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۳/۸ ۱۴:۳۸:۱۴
(ویرایش)

سلام

خوش بحالتون خیلی خوشحال میشم میبینم همه دارن پیشرفت میکنن

فقط من موندم ، امروز خاستم با اولین دیلاتور تمرین کنم ، اصلا نمیتونم خیلی میترسم پاهامو جمع میکنم 

همش میگم عاخه چجور میخاد بره اون تو ،عصابم بهم ریخته این چ مشکلیه آخه کاش من اینجوری نبودم 😢😢😢😢

من، به معجزه عشق ایمان دارم 💕
۱۳۹۵/۵/۲۱ ۱۶:۳۶:۵۸
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۹/۴ ۱۶:۵۷:۳۳
(ویرایش)

ارغوان جون با گوش پاککن کار کردی؟

۱۳۹۵/۵/۲۱ ۱۶:۵۵:۱۲
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۹/۲ ۱۰:۴۶:۳۵
(ویرایش)

مهشید جون خیلی خوشحال شدم گفتی میخوای بری پیش همسرت😊 دوری از خونواده سخته. ولی دوری از همسر غیرممکنه. ایشالا زودی بانو بشی و بری پیشش😊

زندگی زیباست...🌷
۱۳۹۵/۵/۲۱ ۱۷:۰۱:۳۲
(ویرایش)

ارغوان جان فکر نکن بقیه راحت پیش رفتن و تونستن. بخدا همه روزهای سختی رو گذروندم. من تو این 1سال هربار میخواستم تلاش کنم برای دخول ایییییینقدر درد و سوزش داشتم احساس میکردم راه تنفسم بسته میشه.اینقدر اشک میریختم و گریه و سرفه میکردم که آخرش بالا میاوردم بعدشم درد و سوزش توی واژن و مثانه و حتی یبوست... خلاصه هر دردی بگی... ولی وقتی اینجا رو پیدا کردم فهمیدم خدا خیلی دوسم داشت چون فقط 1سال ناراحتی کشید نه مثل خیلیا 10. 12سال!!!!

خلاصه ارغوان جون وقتی میخوای تمریناتتو شروع کنی آروم باش و فکر کن چقدر سختی و ناراحتی کشیدی. به نظرم اگه پیش پزشک نرفتی یبار برو تا معاینه ات کنه که خیالت راحت باشه که فیزیولوژی ات طبیعیه...

زندگی زیباست...🌷
۱۳۹۵/۵/۲۱ ۱۷:۰۷:۳۵
(ویرایش)

ارغوان جان اکثر واژینیسموسی ها با پای بسته راحتترن. من تی موقع اقدام به دخول پاهامو میبستم و به همسرم میگفتم بکن تو. اون بیچاره میگفت ببخشید از کجا بکنم؟!!!! اینو میگم که بدونی همه اینطوری ان.

عزیزم اگه میخوای ایشالا تا کمتر از 1ماه دیگه بانو باشی کاری که میگمو بکن. "همین امروز" هر ساعتی که شده... نه فردا... حتما حتما حتما امروز شروع کن...یه گوش پاک کن رو بذار داخل دستکش جراحی و روشو پر از لوبریکانت بکن. تا جاییکه بریزه رو زمین! بعد با آینه که ورودی واژنتو پیدا کردی گوش پاک کن رو بذار روش. بعد پاتو ببند. چشسماتو ببند نفس عمیق بکش و آروم آروم داخل کن... اشکال نداره پات بسته باشه فقط سعی کن منقبض نکنی و خودتو سفت نکنی. هرچقدر که تونستی داخل بکن. حتی شده 1سانتی متر...

باشه ارغوان؟

زندگی زیباست...🌷
۱۳۹۵/۵/۲۱ ۱۷:۱۰:۰۸
(ویرایش)

بچه ها من ایشالا قراره یکشنبه 24ام برم کربلا 😊anim2-thanks هرکی بااراده شروع کنه و پیش بره دعاش میکنم. حالا خودتون میدونید😉

هر که دارد هوس کرب و بلا بسم الله...

زندگی زیباست...🌷
۱۳۹۵/۵/۲۱ ۱۸:۱۶:۴۱
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۳/۸ ۱۴:۳۸:۱۴
(ویرایش)

هزاران بار دکتر رفتم ، عمل برداشتن پرده رو هم انجام دادم 

ولی باز میترسم من اگه میتونستم یه چیزیو داخل واژنم کنم که دیگه این مشکلو نداشتم میذاشتم شوهرم کاری کنه 

اصلا نمیتونم اینو قبول و هضحم کنم که چیزی از اونجا بره تو 

حتی یه گوش پاک کن کوچولو

از دردش میترسم خیلی وحشت دارم 

خسته شدم از این زندگی تکراری 6ساله ازدواج کردم ولی هیچ کاری نکردم شوهرم بچه میخاد،خودمم خسته خستم دیگه از این وضعیت

من، به معجزه عشق ایمان دارم 💕
۱۳۹۵/۵/۲۱ ۱۸:۳۵:۴۵
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۳/۱۶ ۱۰:۲۴:۴۲
(ویرایش)

سلام بچه ها من امروز بالاخره تمرین و شروع کردم .چون ازقبل شوهرم انگشتش راحت میرفت داخل انگشت کوچیکه دستکش و پراز پنبه کردم دورش ۶سانت شد.۱۱سانت هم طولش شد.و خداروشکر با ژل خیلی راحت رفت داخل اونم تا ته و باهاش راحت بودم بدون حتی ی ذره دردسریع هم میتونستم عقب جلو کنم ییست پنج دقیقه ای تمرین کردم😀.

واقعا خوشحالمanim2-4d564ad6 شوهرم خیلی بهم امیدواری میده.من با این سایز راحت بودم برم سایز بعد؟

راستی آلت شوهر من ۱۳است باید تا سایز ۱۳پیش برم؟anim2-21

ما میتونییییییم🙌💞🙌🙌💞💪💝
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران