تعداد بازدید : 809349
تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۵/۱۱
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۹/۸/۱۷
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۵/۵/۱۹ ۱۶:۵۷:۲۰
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۸/۱۱ ۰۰:۲۰:۳۹
(ویرایش)

کمکم میکنید میگه ن اینکارو نکن بچه ها خودم اینکارو کنم پرده م پاره میشه؟

۱۳۹۵/۵/۱۹ ۱۶:۵۸:۳۲
(ویرایش)

فردا میخوام برم همون دکتر زنانی که مشاورم بهم معرفی کرد گفت مراجعه کننده داشته رفته این دکتر خوب شده مشاورم میگفت واژینیسموس داری بهت قرص شل کننده میده اوکی میشی فردا میخوام برم اما شوهرم نمیدونه

۱۳۹۵/۵/۱۹ ۱۷:۰۰:۲۳
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۱۶ ۱۰:۵۹:۱۷
(ویرایش)

مهرسا جون اگه صفحه اول رو خونده باشی توضیح دادن که کم کم پرده کنار میره با این روش 

روی دیوار دل خود بنویسید :
خدا هست
خدا هست
خدا هست❤
۱۳۹۵/۵/۱۹ ۱۷:۰۴:۵۵
(ویرایش)

همون دیگه برای همین مخفیانه نمیتونم اینکارو کنم چون شوهرم اگه بفهمه پرده م از دست دادم شاید داستان بشه

خب من چیکار کنم حالا

۱۳۹۵/۵/۱۹ ۲۰:۲۴:۳۶
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۳/۱۶ ۱۰:۲۴:۴۲
(ویرایش)

سلام بچه ها منم امشب میخوام تمرینو شروع  کنم واقعا حرفاتون بهم روحیه داد دوست دارم تو این دوهفته که قبل عادت ماهانم هست بانو بشم انشالله🙏.

ما میتونییییییم🙌💞🙌🙌💞💪💝
۱۳۹۵/۵/۱۹ ۲۲:۰۹:۲۵
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۶/۱۷ ۲۲:۳۳:۳۸
(ویرایش)

سلام من امشب رفتم سایز 11 فقط رو دیلاتورم هی برآمدگی میفته و فرو رفتگی هی باید وسط تمرین دربیارم درستش کنم اعصابم خورد میشه یکم سایز 11 اذیتم کرد اولش تا نصفه میرفت داخل بعدش با ژل و عقب جلو کردن رفت داخل کامل ...

یچیز دیگ طول دیلاتورم در حین تمرین فشرده میشه ایراد نداره دیلاتورام 10 سانتیه؟؟؟

من میتونم...
۱۳۹۵/۵/۲۰ ۰۰:۰۰:۰۹
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۲/۸ ۱۵:۴۳:۱۴
(ویرایش)

سلام به همه دوستان عزیزم من پارسال تابستون تو این سایت درمان شدم ........... و همیشه دوستانی که من و تو این راه راهنمایی کردن و مدیر سایت و تمام کسانی که این امکان ایجاد کردن و دعا می کنم ....... الان باردارم تو هفته چهارم هستم .......... امیدوارهمه شما عزیزان موفق باشید

قدم های من آهسته است ،

ولی هرگز رو به عقب نیست .
۱۳۹۵/۵/۲۰ ۰۰:۰۳:۱۳
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۲/۸ ۱۵:۴۳:۱۴
(ویرایش)

به خصوص از مریم جان و سلما جان خیلی خیلی ممنونم

قدم های من آهسته است ،

ولی هرگز رو به عقب نیست .
۱۳۹۵/۵/۲۰ ۰۲:۳۸:۲۹
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۸/۲۲ ۲۳:۵۴:۳۰
(ویرایش)

سلااااااااام 

من اوووووووومدم blink

مهم نیست که زمستان چقدر طول می کشد، مهم این است که بهار آمدنی است.
۱۳۹۵/۵/۲۰ ۰۲:۴۳:۱۷
(ویرایش)

سلام زیبا جون،

واقعیت اطلاعاتی ندارم ، بنظرم کاندوم گزینه خوبی باشه یا جلوگیریه طبیعی، بنظرم با خانم خیابانی مشورت کنlove

۱۳۹۵/۵/۲۰ ۰۲:۴۸:۵۲
(ویرایش)

بچه ها اینجا گزارش عملکرد ندید، اما اگر گفتید من به خاطر اینکه انجمن هست و مریم جون و سلما جون هستن نمیتونم پاسخگو باشم، اما روحیه دادن و هستم بعدم اینکه دیلاتورو چجوری بسازیم، دلگرمی بهم بدیم و ...

میدونم اینجا همه بانو میشن ، عشق به همسر، عشق به بچه دار شدن، و مهمتر از همه ارامش پیدا کردن تو زندگی متاهلی هدف همه ماهاست، پس بجنبین، وقت و از دست ندین، حیفه. بانو شدن ارامش محضه، لذت تماااااااام.

اگر دلسرد شدین بیاین بگین، تنبل شدین ،  بیاین از تجربه هاتون بگین . همه دورهمیم برای رسیدن به یه هدف مشترک blinkanim2-a2d3

۱۳۹۵/۵/۲۰ ۰۲:۵۶:۳۵
(ویرایش)

من با بیشتر صحبت های دلنیا جان موافقم، جز دیدن فیلم سوپر، اینکار و نکنین، نذارین تصویری غیر از رابطه با همسرتون تو ذهنتون بشینه،من اهنگ گوش میدادم،

یه دستم به دیلاتور بود یه دستم به گوشی و پیامای گروه و میخوندم. 

ورودیه واژن پایین لبه های الته، اولش منقبضه، یکم ممکنه سوزش داشته باشه ، هیچی نمیشه، به بچه دار شدن فکر کنین، به لحظه شیرین لبخند رضایت همسرتون بعد از ارتباط کامل، به شادی لحظه هاتون بعد بانو شدن، به ارامشتون. بچه ها تلاش کنین و پیروز بشین gift

۱۳۹۵/۵/۲۰ ۰۳:۰۲:۳۵
(ویرایش)

آتریسا بانووووو

مبارکه نی نی دار شدنت، برای بچه هایی که بانو نشدن دعا کن زودتر به آرزوهای قلبیشون برسن valentine

۱۳۹۵/۵/۲۰ ۰۳:۰۵:۰۴
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۵/۱۸ ۰۸:۳۷:۱۰
(ویرایش)

سلام ماه پيشوني جون، من كه هروز دارم لحضه شماري ميكنم واسه خوب شدنم خيلي اميدوارم خداروشكر تا الان تمرينام خوب پيش رفته سايز ٨ ام ولي بايد تمرين كنم باش تا روون بشم ، منم دوست دارم زودي مامان بشم اي خدا يعني ميشه...تروخدا دعام كنيد منم برا همتون دعا ميكنمflower

توكلت علي الله
۱۳۹۵/۵/۲۰ ۰۳:۰۸:۰۴
(ویرایش)

بچه ها سایزای بالا طول دیلاتوراتون 12 باشه بهتره، بعدم سایز دستکش 8 خوبه، سایزای بالا، قطر دستکش اگر پنبه رو پر کنین دستکش پاره نمیشه. 

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران