تعداد بازدید : 809384
تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۵/۱۱
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۹/۸/۱۷
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۵/۵/۲۱ ۲۲:۲۴:۵۶
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۸/۲۲ ۲۳:۵۴:۳۰
(ویرایش)

ای جانم سارا 

نه من همش دلم پیش اینجاست اما سرم بابت یسری کارا شلوغ شد،اصلا نتونستم درست حسابی گوشی دست بگیرم valentine

مهم نیست که زمستان چقدر طول می کشد، مهم این است که بهار آمدنی است.
۱۳۹۵/۵/۲۱ ۲۲:۲۸:۱۶
(ویرایش)

دلنیا جان،

منم سوزش داشتم،واژنمون هنوز مج نشده با الت ، اما اگه سوزشت زیاده حتما با سلما و مریم درمیون بذار. سعی کن کگل کنی تو طول روز blink

۱۳۹۵/۵/۲۱ ۲۲:۵۶:۰۰
(ویرایش)

پرنس جان

نگران نباش منم رو یه سایز یه هفته بودم اما شد . نمیدونم از کی درمانت و شروع کردی فقط هول نباش، که استرس بگیری نگران نباش بانو شدن نزدیکه blink

۱۳۹۵/۵/۲۱ ۲۳:۰۷:۵۶
(ویرایش)

ارغوااااااان

تو که انقد شجاعی که رفتی جراحی پس میتونی از یه گوش پاک کن شروع کنیanim2-a2d3، مشکل همه ما واژینیسموسیا نشناختن واژنمونه، اگه بدونی چقد اون تو مهربون و روونه زودتر شروع میکنی، منم که بانو شدم تزس داشتم،

من بعد پنج ماه از عروسیم درمان شدم، فکر کن شوهر من بعد چهار ماه صداش در اومد و بهم گفت که بجنبم، من اونشب خیلی گریه کردم اما خیلی خوب شد چون باعث شد من خودمو جمع و جور کنم و به لطف خدا بانو شم .

نترس وارسی کن،کگل و ... شروع ، باور کن میشه anim2-ad54ad

۱۳۹۵/۵/۲۱ ۲۳:۰۹:۳۷
(ویرایش)

زیباanim2-25r30wi anim2-25r30wi

منم هی بخاطر کار شوهرم ازم دور میشه،وضعیتیه anim2-wacsmiley

۱۳۹۵/۵/۲۱ ۲۳:۱۴:۱۸
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۷/۸ ۰۱:۴۷:۲۴
(ویرایش)

الان ی ده روزی از رابطه میگذره این از جوووون،،،شماره خانوم خیابونی و اگه دارین لطف میکنین؟؟؟ بعدش من زنگ زدم چی باید بهشون بگم؟؟

۱۳۹۵/۵/۲۱ ۲۳:۱۸:۵۲
(ویرایش)

سااااااایناااا

بیام برات ؟؟؟؟ اگه خواستی بیام ببافُمت ؟

تو بعد گذشت هفت سااااال انگیزه نداری ؟باور کن در عرض یه هفته، دو هفته یا حتی مثل من دوماه،تمام کابوسات تموم میشه،مرگ که نیست، نمیمیری ،به قول سلما و مریم گوش پاک کن که مارو نمیخوره. ببین واژن مثل یه لوله است ، یه لوله گوشتی که چون چیزی توش نرفته اورجیناله، پس باید به خودت کمک کنی بازش کنی، وای اگه بدونی توش چقد رووونه. اهنگ بذار، تی وی ببین، فیلم عروسیت،سریال های طنز یا .... هرچی از سی دی فروشی فیلم بگیر، حواستو پرت کن . شروع کن، قورباغه گنده زندگیتو قوووووورت بده .بدو منتظرتیم، بعدم عقب بندازی ننداختیا، هلی کوپتری میام برات anim2-New-6anim2-smilies-azardl2

۱۳۹۵/۵/۲۱ ۲۳:۲۴:۰۴
(ویرایش)

ماریا

اینجا خستگی معنا نداره ؟ ول کنی که دوباره لحظه هات پره غم بشه، به چشمای خوشحال شوهرت فکر کن ، به احظه شاد بانو شدنت ،به نی نی تو دلت بعد بانو شدن،وااااااای که چقد شیرینه، دختر تو تا سایز ده اومدی حالا که داری بانو میشی میخوای ول کنی؟ دلت میاد ؟ 

دو تا سایزت مونده ، بجنب، مارو با بانو شدنت خوشحال کن،منم دومااه تمرینم زول کشید ، کنار نذار،قوی باش، دنیای بعد بانو شدن پر از ارامشه،وای مو به تن خودم راست شد،تمرین کن ماریا، ما اینجا پشتتیم .gift

۱۳۹۵/۵/۲۱ ۲۳:۲۸:۱۹
(ویرایش)

مااااری 

افرین خانم قویییییی، عااالیه واقعا خوشحالم کردییییی

. چه خوب که دادی شوهرت برات عقب جلو کرد، افرییییییییییییییین افریییییین ، ادامه بده بیا بهمون بگو anim2-4d564ad6

۱۳۹۵/۵/۲۱ ۲۳:۳۴:۰۸
(ویرایش)

مرررریم ، چه عالی رفتی کربلا حتما همه بچه هارو دعا کن .

مهشید، دوری خیلی سخته ، منم دوری دارم، هی دورم هی نزدیک از شوهرم،خوشحالم که میخوای بری پیشش

۱۳۹۵/۵/۲۲ ۰۰:۵۳:۱۴
(ویرایش)

فاطمه جان 

افرین، حتما گزارشتو به مریم و سلما بده تو انجمن، بعدم اره عزیزم تا سایز همسرت که 13 باید با دیلاتور پیش بری anim2-ad54ad

۱۳۹۵/۵/۲۲ ۰۱:۰۱:۲۷
(ویرایش)

ساااینا آفرییییییین عالیه، خوشحالم که میبینم داری پر قدرت پیش میری .anim2-a2d3

ارغوان، اولین باری که من راجع به واژینیسموس خوندم ، فکر کردم من از نوع حادشم anim2-wacsmiley ولی بعدا دیدم الکی جو داده بودمanim2-65d6a5d6sتو میتونی، از اول سال تا الان بیشتر از 100 نفر که براشون حتی دست زدن به واژنشون اذیت کننده بود بانو شدن، شیرینی و ارامش و لذت بعد بانو شدن بهشته،معرکه است، بدو بانوی آیندهanim2-smilies-azardl2

۱۳۹۵/۵/۲۲ ۰۱:۱۰:۵۴
(ویرایش)

مهشییییید

خوشحالم که میتونم بهتون انرژی بدم، ماشالله ماشالله یه قدم مونده تا بانو بشی هاااااا،وای چه کیفی بده به شوهرتم نزدیک میشی، ارومش میکنی، بهم ارامش میدین ، هوووووورااااanim2-4d564ad6

simaa

خیلییییییی خوبه افرییییییین افرین، بعدا هرچی بیشتر جلو میری میبینی واژنت چه مهربون و منعطفه، باهاش دوست میشیanim2-smilies-azardl2

۱۳۹۵/۵/۲۲ ۱۲:۰۴:۳۸
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۳/۸ ۱۴:۳۸:۱۴
(ویرایش)

ماه پیشونی جون مرسی از انرژی مثبتی ک بهمون میدی 

قدرت ارادم ضعیفه این کارمو ی کم مشکل میکنه

ولی میخام حتما اینکارو تمومش کنم و میتونم 💪❤💪

من، به معجزه عشق ایمان دارم 💕
۱۳۹۵/۵/۲۲ ۱۲:۱۸:۳۲
(ویرایش)

ارغوان

نگو به خودت که اراده ات ضعیفه،اگه اینجایی،حتما خدا خواسته پس توام قدر موقعیتتو بدون، بقیه ام همینطور،چه بسا خیلیا نشناختن اینجارو و با یه غم بزرگ و عذاب وجدان و ... مجبور به حدایی شدن یا اینکه همسرشون دلگرمیشونو تو زندگی از دست دادن و زندگی متاهلیشون به جاهای نامناسبی کشیده.

اگه اینحا از هرکدوم از بچه ها بپرسی، میبینی هم ترسوبودن هم فکر میکردن مشکلشون از همه حادتره. اما قدم اول و برداشتن، شاید حسای بدی و تحربه مردن، ترسیدن،لرزیدن،گریه کردن اما پیش رفتن . توام پیش برو،اصصصلا تمریناتتو عقب ننداز، میشه، توام بانو میشی نگران نباشanim2-bunnyearsmiley

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران