تعداد بازدید : 812309
تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۵/۱۱
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۹/۸/۱۷
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۵/۵/۲۶ ۲۰:۲۷:۵۹
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ ۱۵:۴۹:۱۶
(ویرایش)

وای مهشید جون خیلی کم مونده به اخر تمرینات.افرین عزیزمanim2-thumbsupsmileyanim

ایام غم نخواهد ماند...
۱۳۹۵/۵/۲۶ ۲۰:۳۱:۱۱
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۵/۵ ۰۳:۱۶:۴۵
(ویرایش)

آفرین مهشید جووون... خیلی خوشحال شدم ... دیگه چیزی نمونده anim2-smiliess8

یه روزی ، یه جایی ، یه کسی ، یه چیزی .... صبـــر داشته باش...صبـــر داشته باش
۱۳۹۵/۵/۲۶ ۲۰:۴۶:۵۰
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۱۶ ۱۰:۵۹:۱۷
(ویرایش)

چشمک جون عزیزم من چند روز با گوش پاک کن تمرین کردم فقط نصفه میرفت ، بعد با دیلاتوری که ساخته بودم که دورش ۵ سانت بود با ژل زیاد و کگل تمرین کردم ،خدا رو شکر تونستم وارد کنم و دو روزه دارم باهاش تمرین میکنم ، که راحت بتونم تند تند جلو عقب کنم بعد برم سایز بعد. 

روی دیوار دل خود بنویسید :
خدا هست
خدا هست
خدا هست❤
۱۳۹۵/۵/۲۶ ۲۱:۱۵:۲۳
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۳/۱ ۰۹:۴۱:۲۷
(ویرایش)

سلام دوستای عزیزم.. میگم من چندین بار خوندم صفحه ی اول رو که واقعا اطلاعات خوبی بهم داد و کلی منو با مشکلم اشنا کرد . ولی نوشته بود باید با دستکش و پنبه انجام بدی  تمرینات رو من خیلی میترسم که با اونا انجام بدم بعدشم یجا خوندم که نوشته بود با گوش پاک کن میشه و من فک کنم با گوش پاک کن شاید بتونم تمرین رو انجام بدم فقط نمیدونم چجوری باید تمرینامو شروع کنم با گوش پاک کن

اگه میشه راهنماییم کنینsad

قهرمان زندگى خودت باش
۱۳۹۵/۵/۲۶ ۲۱:۱۹:۰۹
(ویرایش)

ممنونم بارانا جانflower

قهرمان زندگى خودت باش
۱۳۹۵/۵/۲۶ ۲۱:۲۳:۱۲
(ویرایش)

خیلی ممنون از لطفت ارغوان جون .. فقط دعا کن منم بتونم تمرینامو شروع کنم چون خیلی میترسم sad

قهرمان زندگى خودت باش
۱۳۹۵/۵/۲۶ ۲۱:۳۰:۲۵
(ویرایش)

خیلی خیلی ممنونم ماه پیشونی خدارو شکر میکنم که با دوستای خوبی که درکم میکنن اشنام کرده........راستی بهت تبریک میگم و واست ارزوی خوشبختی میکنم عزیزم anim2-28... دعا کن مشکل منم حل بشه و منم پا تو دنیای زنونه بزارم مثل شما smile

قهرمان زندگى خودت باش
۱۳۹۵/۵/۲۶ ۲۱:۳۲:۲۸
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ ۱۵:۴۹:۱۶
(ویرایش)

یاسمین جون وارسی انجام دادی؟ کگل یاد گرفتی یا نه؟ 

اگه این دو کار رو انجام دادی یه گوش پاک کن بردار و روش یه دستکش بکش بعد بهش لوبریکانت بزن بعد بشین و راحت باش تکیه بده و گوش پاک کن رو بذار ورودی وازن.سعی کن حواستو پرت کنی و اصلا به کاری که داری میکنی فکر نکنی.مثلا تلویزیون ببین یا اهنگ گوش کن.بعد یه مقدار کم فشار بده که متوجه بشی مسیرشو پیدا کرده اگه درد یا سوزش زیاد داشتی نگهش دار همونجا و کگل کن و دوباره یه مقدار فشار بده تا اینکه تا اخر وارد بشه.عزیزم هر جا شو متوجه نشدی یا مشکل داشتی بگو تا دوباره توضیح بدم .موفق باشیanim2-thumbsupsmileyanim

ایام غم نخواهد ماند...
۱۳۹۵/۵/۲۶ ۲۱:۳۵:۲۷
(ویرایش)

خیلی ممنون زهرا جان ... واسم دعا کنیدstar

قهرمان زندگى خودت باش
۱۳۹۵/۵/۲۶ ۲۱:۴۱:۱۹
(ویرایش)

سلام سارا خانوم... نه هنوز انجام ندادم ولی الان انجام میدم ... چشم مرسی که راهنماییم کردی..smile

قهرمان زندگى خودت باش
۱۳۹۵/۵/۲۶ ۲۱:۴۹:۳۱
(ویرایش)

میگم من دستکش جراحی تهیه نکردم فعلا.. فردا میخوام برم بگیرم نمیشه بجای دستکش جراحی فعلا امشب از دستکش یکبار مصرف استفاده کنم؟ تا فردا که دستکش جراحی تهیه  کنم

قهرمان زندگى خودت باش
۱۳۹۵/۵/۲۶ ۲۱:۵۲:۵۶
(ویرایش)

خیلی ممنون از لطفت عزیزم ... خیلی خوشحالم از اشنایی با شماها ... ممنون که بهم روحیه میدی عزیزم ... منم الان میرم که اولین تمرینمو شروع کنم واسم دعا کن منم مثل تو موفق بشم smile

قهرمان زندگى خودت باش
۱۳۹۵/۵/۲۶ ۲۲:۰۳:۰۹
(ویرایش)

تازه رفتم که تمرینو انجام بدم متوجه شدم پریودیم شروع شده crysad

قهرمان زندگى خودت باش
۱۳۹۵/۵/۲۶ ۲۲:۰۳:۵۷
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۶/۶ ۰۳:۲۳:۰۸
(ویرایش)

سلام بچه هاااا، میگم یه سوال واسم پیش اومده! الان شماها که از دیلاتور استفاده میکنین باکره بودید؟؟ یا هستید؟ anim2-21 الان که از گوش پاکن استفاده میکنین تا کجا بره یعنی از هایمن رد شده؟؟ اونایی که هایمن داشتن باید فشاری وارد کنن تا رد شه ازش و پارش کنه؟؟ anim2-smilies-azardl3

من استرس دارم ولی بازم ندارم نمیدونم چمه! anim2-sad

۱۳۹۵/۵/۲۶ ۲۲:۰۵:۰۱
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۵/۵ ۰۳:۱۶:۴۵
(ویرایش)

یاسمین جون با دستکش یه بار مصرف انجام نده ، تا وقتی که نتونسی کگل بلند رو انجام بدی نباید شروع کنی،عجله نکن عزیزم، کگل بلند رو انجام بده حتما 

راه واژن هم شیب داره، اینو یادت باشه، مستقیم وارد نکن

الان فقط کگل کار کن تا بتونی ده ثانیه و بیشتر نگهداری

یه روزی ، یه جایی ، یه کسی ، یه چیزی .... صبـــر داشته باش...صبـــر داشته باش
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031