تعداد بازدید : 813800
تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۵/۱۱
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۹/۸/۱۷
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۵/۵/۲۷ ۱۰:۳۱:۱۸
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۱/۱۱ ۱۹:۲۷:۱۵
(ویرایش)

سلام بچه ها من دیشب باآخرین سایزم یه خورده واژنمو بازكردم بعدش رفتم واسه اقدام فكركنم نصف ونیمه بانوشدم بازن رو امتحان كردم تاآخررفت امشب میخوام زن زیرو امتحان كنم به نظرتون انجامش بدم؟

۱۳۹۵/۵/۲۷ ۱۲:۱۰:۴۴
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱/۸ ۰۲:۲۳:۱۸
(ویرایش)

سلام آيناز جون و همه دختراي خوشگل از شنبه تا دوشنبه تمرين نكردم ديشب شروع كردم با همون سايزاي قبلي تمرين كردم. ٤٥ دفيقه اول ابتدا انتها ٧ بعدشم ابتدا ٨ انتها ٨.٥

ولي اين سايز انگار واسم خيلي سخته😭 ايشالا با تمرين شكستش بدم

اشوبم ارامشم تويي....
۱۳۹۵/۵/۲۷ ۱۲:۱۲:۴۸
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۳/۱۶ ۱۰:۲۴:۴۲
(ویرایش)

بانوشدنت مبارک غزل جونanim2-thanksanim2-smiliess8

ما میتونییییییم🙌💞🙌🙌💞💪💝
۱۳۹۵/۵/۲۷ ۱۲:۱۸:۰۹
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۳/۱۶ ۱۰:۲۴:۴۲
(ویرایش)

مهد جون عزیزم حتما میتونی​.👏👏anim2-a2d3

ما میتونییییییم🙌💞🙌🙌💞💪💝
۱۳۹۵/۵/۲۷ ۱۲:۴۱:۵۰
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۱/۱۱ ۱۹:۲۷:۱۵
(ویرایش)

مرسی فاطمه جان خداكنه دیگه مشكلی برام پیش نیاد دعا میكنم برای بانو شدن همگیتون 

۱۳۹۵/۵/۲۷ ۱۲:۴۷:۴۹
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۲/۲ ۱۲:۳۰:۱۰
(ویرایش)

سلام دوستاي گلم خوبه ك اينجوري بهم روحيه ميدين من ك خيلي روحيه گرفتم ديشب تمرين داشتم. با سايز اول ك تمرين كردم واسه واژن گشايي خوب بود ولي دو سايز بعدي رو ك خواستم امتحان كنم تا نصفه بيشتر نرفت تو حدود45 تمرين كردم فايده نداشت😔البته امروز سعي ميكنم ك شكستش بدم💪🏽 چون ما ميتونيم ديلاتور هارو شكست بديم💪🏽anim2-thumbsupsmileyanim

توكل برخدايت كن كفايت ميكند حتما
۱۳۹۵/۵/۲۷ ۱۲:۵۶:۰۲
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۶/۶ ۰۳:۲۳:۰۸
(ویرایش)

سلاااااام anim2-ad54ad

بچه ها دیشب و تا نزدیکیای صبح فکر کردم که چه جوری به عشق جان بگم باید از دیلاتور استفاده کنم... آخه میترسیدم قبول نکنه! با اینکه خیلی فهمیده و منطقیه اما خوب ترسه دیگه! بالاخره بعد اینهمه صبر دوست داره خودش بانوم کنه! البته خب حق طبیعیه همشونه! بهشون حق میدیم اما فعلن تنها راه همینه anim2-sad 

این شد تصمیم گرفتم باهاش حرف بزنم با توجه به همه فکرایی که کردم و به نتیجه ای که رسیدم! و با کمال تعجب دیدم که به راحتی قبول کرد anim2-a2d3 اصلا باورم نمیشد.

واسه همین خواستم بیام تجربمو بگم شاید بعضیا هم مث من میترسن یا هرچی! به نظرم این روش کارسازه anim2-4d564ad6

امروز صبح شرایط رو سنجیدم دیدم حالش خوبه و آرومه و مهربون! گفتم الان وقتشه، یا الان یا همش باید بترسی کی بگی! چه جوری بگی! 

گفتم عشقم چند روزه دارم حسابی تحقیق میکنم، اصن مشکل از ما نیست که بلد نیستیم و اینا! مشکل از واژن منه که تنگه و نمیتونه خودش و با سایزت تطبیق بده!  یه راهی هست که بشه ، یه راه نسبتا طولانی و یکم سخت! خوشحال شد گفت چی؟ گفتم یکم دور از انتظاره اما راهش همینه، اما من تنهایی از پسش بر نمیام! باید با کمک هم و با هم انجامش بدیم! چون سایز بزرگ سخته باید کم کم مث بچه ها یادش بدیم که نترسه و خودشو منقبض نکنه! واسه اینکارم باید کمکم کنی! باید از انگشتات اول کمک بگیریم تا به اینا عادت کنه البته اول اولش با گوش پاک کن! بعدش یه چیز دست ساز هست از دستکش! باید با اونم تمرین کنیم! هی سایزش رو ببریم بالا تا بهش عادت کنه! 

یکم فک کرد گفت باشه انجامش میدیم اگه اذیت نمیشی! گفتم تنها راهش همینه! 

بعد گفتم اما یه مشکلی هم هست! اینه که ممکنه این دیلاتورو پرده رو برداره! ممکنه به جای خودت این دستگاه یا حتی انگشتت این کارو انجام بده! مشکلی نیست؟؟ میدونم تصمیم سختیه اما با هم میتونیم انجامش بدیم! من که تنها نمیتونم! تمرینام باید با کمک تو باشه! و........ قبول کردanim2-smilies-azardl2

بچه ها به نظرم باید با کمک همسراتون انجام بدین! بهشون بگین با فقط با کمک اونها میشه! بعد که قبول کردن یواش یواش بگین برای تسریع کار در نبودت منم یکم تمرین میکنم! اینجوری اگه یه وقت پردتون رفت دیگه نگرانی ندارین! میگین با تمرین شده! 

اساتید نظرتون چیه؟؟

من که فک میکنم عاااااااالیهanim2-thumbsupsmileyanim

۱۳۹۵/۵/۲۷ ۱۳:۰۶:۴۶
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ ۱۵:۴۹:۱۶
(ویرایش)

ایناز عزیزم مهربونی از خودتهvalentine اخی عزیزم خیلی ناراحت شدم لیز خوردی.خدا روشکر که چیزیت نشده.الان خوبی عزیزم؟ وای خیلی لیز خوردن بده منم تجربه کرده چند بارcry

ایناز تمرینات کجاس در چه حالی؟

ای بابا من نمیتونم مخاطب قرارت بدم worry 

ایام غم نخواهد ماند...
۱۳۹۵/۵/۲۷ ۱۳:۱۹:۲۷
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ ۱۷:۲۸:۱۲
(ویرایش)

سلام بچه ها خوبید؟من سایز ابتدا ۸ انتها ۹ هستم. کی هم سایز منه؟؟؟

خواستن توانستن است
۱۳۹۵/۵/۲۷ ۱۳:۳۵:۳۷
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۸/۷ ۱۱:۵۹:۰۴
(ویرایش)

من خیلی خوشحالمممممممممممممممممممم

تو سه روز به 7 تا گوش پاکن رسیدم وقتی به یکشنبه فکر می کنم کلی خوشحال میشم یکشنبه اصلا فکرشم نمی کردم یکی وارد شه امروز 7 تا هم راحت داخل رفت ایشالله دیلاتور بزرگا هم به همین راحتی باشه یکم از اونا می ترسم

من تونستمممممممممممم
۱۳۹۵/۵/۲۷ ۱۴:۰۹:۵۱
(ویرایش)

افرین پارمینanim2-4d564ad6

دیلاتورهای بزرگتر هم راحتن. فقط تمرین و تمرین و دیگر هیچanim2-thumbsupsmileyanim 

ا

ایام غم نخواهد ماند...
۱۳۹۵/۵/۲۷ ۱۴:۱۲:۵۴
(ویرایش)

ماه پیشونی عزیزم دیروز نبودن شما خیلی حس میشدsmile

.من سعی کردم تا اونجا که میتونم البته نه به خوبی شما به بچه ها روحیه بدم.ایشالا هر وقت ازاد که پیدا کردی بتونی بیای و به همه ما انگیزه بدی.مرسیlove

در ضمن به نظر من هم یه مقدار اینجا بعضی وقتا سوالای تخصصی پرسیده میشه که ما میتونیم فقط از تجربه خودمون به هم بگیم و بهتره برای جواب درست و دقیق بچه ها اینجور سوالا رو از مریم و سلما بپرسن.من چون درک میکنم چقدر نگران و منتظر هستن بعضی وقتا فقط تجربه شخصیمو گفتم و البته بعدش پشیمون شدم چون به نظرم بهتره تو تاپیک وازینیسموس مطرح کنن و منتظر جواب مریم و سلما باشن.پس دوستای گلم سوال تخصصی فقط از مریم و سلما بپرسید و به تجربه کسی مثل من که تازه کاره اصلا اکتفا نکنید .مرسی ماه پیشونی جونم که یاداوری کردی عزیزم

ایام غم نخواهد ماند...
۱۳۹۵/۵/۲۷ ۱۴:۱۳:۰۷
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۳/۸ ۱۴:۳۸:۱۴
(ویرایش)

ســلام عشقولیا 

نیستین چرا ، امروز هیچکی تمرین کرده بیاد بگه انرژی منتقل کنه، من تازه میخام برم تمرین کنم امیدوارم موفق بشم 

من، به معجزه عشق ایمان دارم 💕
۱۳۹۵/۵/۲۷ ۱۴:۱۴:۰۷
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۵/۵ ۰۳:۱۶:۴۵
(ویرایش)

آفرین قاصدک ... خیلی خوب بحث رو درمیون گذاشتی ... پرده که حتما از بین میره اما احتمال خیلی زیاد اصلا خون نیاد ... اکثرا تمریناتشون با خون همراه نبوده ... چون وقتی ترس داشته باشیم و عضلاتمون سفت باشه با دخول و فشاری که به پرده وارد میشه خون میاد

امیدوارم مدت زمان تمریناتت خیلی کم باشه anim2-28

یه روزی ، یه جایی ، یه کسی ، یه چیزی .... صبـــر داشته باش...صبـــر داشته باش
۱۳۹۵/۵/۲۷ ۱۴:۱۷:۵۹
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۵/۵ ۰۳:۱۶:۴۵
(ویرایش)

هستیـــــــــــــــم ...anim2-bunnyearsmiley
من عصرا تمرین میکنم

موفق باشی ارغوان جون .. کگل ...نفس عمیق... آرامش ... یادت نره anim2-thumbsupsmileyanim من بعضی وقتا که راهش بسته میشه و جلو نمیره زور میزنم باز میشه ... بعدش کگل ثابت هم انجام میدم... اینارو هم انجام بده انشالا امروز کامل داخل بشه anim2-a2d3

یه روزی ، یه جایی ، یه کسی ، یه چیزی .... صبـــر داشته باش...صبـــر داشته باش
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران