تعداد بازدید : 813782
تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۵/۱۱
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۹/۸/۱۷
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۵/۵/۲۷ ۱۴:۲۰:۴۴
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۵/۵ ۰۳:۱۶:۴۵
(ویرایش)

پارمین جون دیلاتورها خیلی بهتره گوش پاکن هستن ... اصلا ترس ندارن ... شاید بعضی وقتی راهش باز نشه اما با کگل حتما بهشون عادت میکنی glass

یه روزی ، یه جایی ، یه کسی ، یه چیزی .... صبـــر داشته باش...صبـــر داشته باش
۱۳۹۵/۵/۲۷ ۱۴:۲۲:۰۲
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۳/۸ ۱۴:۳۸:۱۴
(ویرایش)

مرسی بارانا جونم 

چشم همه اینارو یادم می مونه عزیزم ، امیدوارم ک کامل داخل شه و باهاش راحت شم ، بعد تمرین میام اینجا ❤

من، به معجزه عشق ایمان دارم 💕
۱۳۹۵/۵/۲۷ ۱۴:۲۴:۰۱
(ویرایش)

سعی کن شوهرت رو راضی کنی که با کاندوم رابطه داشته باشید ... قرص خیلی عوارض داره ... کاندوم خوبه وقتی همه چی سریع پیش بره ... ما چون نمیتونستیم داخل ببریم و طولانی میشد بی حس میشد

۱۳۹۵/۵/۲۷ ۱۴:۳۰:۱۱
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ ۱۵:۴۹:۱۶
(ویرایش)

سلام بارانا جون

مرسی که میای اینجا و به بچه ها روحیه میدیanim2-thumbsupsmileyanim

ایام غم نخواهد ماند...
۱۳۹۵/۵/۲۷ ۱۴:۳۲:۳۰
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۸/۷ ۱۱:۵۹:۰۴
(ویرایش)

سارا و بارانا عزیزمم مرسی که راهنمایی می کنید امشب می خوام با همسرم 7 تا گوش پاکن رو تمرین کنم اگه راحت بود فردا می رم اولین دیلاتور وای خیلی انگیزه ام بیشتر شده

من تونستمممممممممممم
۱۳۹۵/۵/۲۷ ۱۴:۳۳:۵۵
(ویرایش)

ارغوان جان شما چیکار کردی؟ شروع کردی؟ تمرناتت در چه حالن؟

من تونستمممممممممممم
۱۳۹۵/۵/۲۷ ۱۴:۳۶:۲۹
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱/۱۴ ۱۸:۱۸:۰۷
(ویرایش)

سلام سکینه جان من مثل شمام ابتدا ۸ انتها ۹ البته سه چهار روزه دارم باهاش کار میکنم شما چند روزه باهاش تمرین میکنی؟ من امروز اولش میخواستم بدون واژن گشایی واردش کنم که اصلا نشد اما بعد از واژن گشایی رفت اول خیلی روون نبود بعد راحت شدم باهاش اولش اصلا راحت نمیره داخل اینه که چند روزه روش موندم .

۱۳۹۵/۵/۲۷ ۱۴:۳۸:۴۳
(ویرایش)

سلام ساراجون... آخه همه هم دردیم و فقط همدیگه رو داریم anim2-28blink

من دارم به این گروه معتاد میشم ... همش میام چک میکنم anim2-25r30wi

۱۳۹۵/۵/۲۷ ۱۴:۵۱:۰۹
(ویرایش)

عشــقا یه سوال دارم 

وقتی میخام دوتا گوش پاکنو داخل کنم از بالا ب سمت پایین میبرم اینجور خو فقط ی ذرش داخل میشه اندازه یه بند انگشت شیبش زیاده انگاری، 

۱۳۹۵/۵/۲۷ ۱۵:۰۴:۰۲
(ویرایش)

پارمین جونی ، من روی دوتا گوش پاکن موندم نصفه داخل میشه هل میدم آروم اروم ، نمیره عصابمو بهم زده ، انقباض لعنتی ازش متنفرررررررم yell

۱۳۹۵/۵/۲۷ ۱۵:۱۹:۰۴
(ویرایش)

خسته شدم امروزم مث دیروز بود ی بند انگشت ، ی ساعت دیگه باز تمرین میکنم anim2-wacsmiley

۱۳۹۵/۵/۲۷ ۱۵:۲۹:۰۱
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ ۱۷:۲۸:۱۲
(ویرایش)

عزیزم من سه روز بود روش مونده بودم ولی دیشب بالاخره تسلیم شد.واژن گشایی هم نکردم.اولش داخل نمیرفت نگه داشتم ورودی واژن بیست تا کگل بلند انجام دادم بعد دیدم خودش سر خورد رفت.بعدش همونجا ثابت نگه داشتم دوباره ده تا کگل بلند کردم شل شدم تندتند عقب جلو کردم خیلی راحت بعد برگشتم زن رو اونم راحت بود.۱ساعت کار کردم.امشب میرم ابتدا ۹.

بدوبدو تمرین کن که عقب نمونی .

خواستن توانستن است
۱۳۹۵/۵/۲۷ ۱۵:۳۶:۲۲
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ ۱۷:۲۸:۱۲
(ویرایش)

بچه ها اصلا ناامید نشیدها.من خودم از دی ماه پارسال اینجارو پیدا کردم ولی حاضر نمیشدم حتی یه گوش پاک کن رو داخل کنم بخاطر ترس بیخودی که داشتم.واقعا ترسامون بیخود و بی جهته .تا اینکه یه ماه پیش دیگه دیدم همه دارن موفق میشن از وضعیت خودم خسته شدم.دوهفته پیش شروع کردم ناامیدمیشدم ولی دس بردار نبودم.گوش پاک کن ها به سختی داخل میرفت کلافه میشدم ولی ادامه دادم رسیدم سایز ابتدا۸.انشالله از این به بعدهم خوب پیش میره.

الان پشیمونم که چرا زود شروع نکردم.من خودم گزارش همه بچه هارو میخوندم شاهد بانوشدنشون بودم.ولی تنبلی میکردم.

خواهش میکنم تنبلی نکنید

خواستن توانستن است
۱۳۹۵/۵/۲۷ ۱۵:۴۷:۵۹
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۸/۲۲ ۲۳:۵۴:۳۰
(ویرایش)

ماشالله ماشالله به سرعت کامنت گذاشتن، افرین که انقد خوب دارین پیش میرین، 

غزززززززل ، بااااانو شدنت مبااااااارک، نصفه نیمه نیست که کامل شددیگه، بانو شدی عزیییییزمanim2-thanksanim2-thanksanim2-4d564ad6

مهشید،تو میتونی من میدونمanim2-a2d3

ایناز جون کمرت بهتره؟

سلاااام مامان بانوی 176 ، مباااااارکه، دختر گلت و خودت و همسرت ان شالله سال های سال با دل خوش و لب خندون کنار هم زندگی کنین.

افرین قاصدک خیلی خوب گفتی وممنون از اینکه تجربتو به بقیه هم انتقال دادی  ،کاش مهرسا ام بتونه شوهرش و راضی کنه.

مهم نیست که زمستان چقدر طول می کشد، مهم این است که بهار آمدنی است.
۱۳۹۵/۵/۲۷ ۱۵:۵۰:۵۹
(ویرایش)

ارغوان جون منم امروز به این نتیجه رسیدم که یکمی شیب رو بیشتر یا کمتر بگیری داخل نمیره سعی کن بازی بدیش تا شیب رو پیدا کنی

ما می تونیم شک نکن امروز نسبت به دو روز پیش یعنی عالی کار کردی

من تونستمممممممممممم
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران