تعداد بازدید : 814751
تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۵/۱۱
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۹/۸/۱۷
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۵/۵/۲۷ ۲۱:۳۸:۲۰
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱/۸ ۰۲:۲۳:۱۸
(ویرایش)

چطوري ايناز جووون؟؟؟؟ هنوز تمرينو شروع نكردي؟؟؟؟

اشوبم ارامشم تويي....
۱۳۹۵/۵/۲۷ ۲۱:۵۶:۵۱
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۸/۲۷ ۱۲:۵۳:۲۸
(ویرایش)

بد نیستم عزیزم،،چرا امروز شروع کردم دوباره، فکر کردم پریودم تموم شده آخه لکه بینی نداشتم ولی تا وارد کردم و درآوردم دیلاتور رو خونابه روش بود،،دیگه مجبور شدم ولش کنم تا فردا، خیلی عقب افتادم

وقتی خدا با من است چه کس میتواند علیه من باشد
۱۳۹۵/۵/۲۷ ۲۱:۵۷:۱۸
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۳/۸ ۱۴:۳۸:۱۴
(ویرایش)

آیناز جون

ژل خیلی زیاد میزنم اونقدی میزنم ک ازم ژل میچکه 😅 دقیقا سوراخ واژنو میبینم دیلاتورم همونجا میذارم ی کم فشار میدم میره سرش ولی انقباضم زیاده خودمو سفت میکنم حس میکنم درد داره ی کمم میترسم واس همین بیشتر از این تو نمیره وقتی نمیره منم دیگه نا امید میشم ازش خستم میکنه، ی بالشت میذارم زیرم حالت نشسته اینکارارو میکنم

مرسی از راهنماییت عزیزم ❤

من، به معجزه عشق ایمان دارم 💕
۱۳۹۵/۵/۲۷ ۲۲:۰۱:۴۴
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۸/۲۷ ۱۲:۵۳:۲۸
(ویرایش)

همه کارایی که میکنی درسته اما من هنوزم حدس میزنم جهتش دستت نیومده آخه خودمم دست کمی از تو نداشتم اون اوایل. ضمن اینکه حرکت چرخشی خیلی بهتر جواب میده. فشار ممکنه دردت بیاد

وقتی خدا با من است چه کس میتواند علیه من باشد
۱۳۹۵/۵/۲۷ ۲۳:۰۶:۱۲
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۸/۷ ۱۱:۵۹:۰۴
(ویرایش)

مهشید جان عزیزم تبریک میگم ایشالله بری واسه اقدام و از اینکه الان هستی خوشحال تر باشی anim2-thanks

من تونستمممممممممممم
۱۳۹۵/۵/۲۸ ۰۰:۴۹:۵۷
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۵/۵ ۰۳:۱۶:۴۵
(ویرایش)

خودت بزرگترین دلیلش رو گفتی ... خودتو سفت میگیری عزیزم... باور کن درد نداره ...... ما درد پریود رو تحمل میکنیم این دیگه هیچی نیست ... یه ترس الکیه که از بچگی همراهمون بوده ... به ترست غلبه کن و شکستش بده عزیزم

یه روزی ، یه جایی ، یه کسی ، یه چیزی .... صبـــر داشته باش...صبـــر داشته باش
۱۳۹۵/۵/۲۸ ۰۰:۵۸:۴۲
(ویرایش)

آیناز جونی ، فردا حالت چرخشی دَوَرانیو امتحان میکنم حتما مرسی ازت

بارانا جونم باید ب ترسم غلبه کنم ،سعی خودمو میکنم ، ممنون ازت عزیزم ❤😙🌹

۱۳۹۵/۵/۲۸ ۰۰:۵۸:۵۲
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۱۶ ۱۰:۵۹:۱۷
(ویرایش)

سلام بچه ها

مهشید جون خوشحالم برات 😙

زیبا جون ممنون که بهمون روحیه میدی💝

من امشب یک ساعت با دیلاتور دور ۵ سانت تمرین کردم و بعدش با دیلاتور دور ۶ سانت و طول ۸ سانت حدود چهل دقیقه تمرین کردم فقط نصفش رفت، منم خسته شده بودم ادامه ندادم.

یکم ناراحت شدم و گریه کردم..حالا خودم میدونم برای سایز اولی حدود دو روز طول کشید تا باهاش راحت شدم و این دومی هم همینطوره ولی فکر میکردم میتونم امشب همشو وارد کنم.

این طبیعیه بچه ها ؟؟؟؟

روی دیوار دل خود بنویسید :
خدا هست
خدا هست
خدا هست❤
۱۳۹۵/۵/۲۸ ۰۱:۱۸:۵۱
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۳/۱ ۰۹:۴۱:۲۷
(ویرایش)

سلام دوستاى خوبم 

شبتون بخير ... من ديروز لکه بينى داشتم و فکر کردم پريود شدم.. ولى خوشبختانه امروز قطع شده و چون قرص ال دى بايد بخورم طبق دستور دکتر ديگه فعلا پريود نيستم ...anim2-4d564ad6 خيلى خوشحالم..وميخوام از فردا تمرينامو شروع کنم ...دوسه روزه که کگل انجام ميدم ولى درست بلد نيستم انجام بدم يا نفسم باهاش قطع ميشه يا شکمم باهاش ميره تو و مياد بيرون ولى فک کنم چند دفعه تونستم درست انجامش بدم... وقتى درست انجامش ميدادم همش دلم ميخواست يه چيزى رو ببرم توى واژنم.... نميدونم چراanim2-21 من دوست دارم از فردا تمرين با گوش پاک کن رو شروع کنم چون دوست دارم زود درمان بشم . smile

قهرمان زندگى خودت باش
۱۳۹۵/۵/۲۸ ۰۱:۲۷:۰۰
(ویرایش)

ارغوان جون اميدوارم توى تمرين فردات موفق باشى .anim2-4d564ad6 

منم از فردا تمرينامو با تو شروع ميکنم .... واى خيلى خوبههه...

همتون رو خيلى دوست دارم و از اين همه روحيه و انرژى که به هم ميدين واقعا لذت ميبرمstarstar

کاش منم بتونم فردا تمرينامو شروع کنم anim2-thanks

قهرمان زندگى خودت باش
۱۳۹۵/۵/۲۸ ۰۲:۲۸:۱۶
(ویرایش)

یاسمین جونم چقدر خوبه که اینقدر مشتاقی زود تمرینتو شروع کنی، میدونم ک میتونی عزیزم ،منتظر گزارشتم ببینم چیکار کردی

استرس تمرین فردارو دارم خداکنه که بتونم اینبار anim2-wacsmiley

۱۳۹۵/۵/۲۸ ۰۹:۰۰:۱۳
(ویرایش)

سلام دوستای خوشگل من. صبحتون بخیرflowerdog

میگم من دستکش جراحی تهیه کردم ولی نمیدونم با گوش پاک کن چجوری باید دیلاتور درست کنمanim2-21

اگه بخوام از دستکش استفاده کنم باید اول بشورمش دستکش رو؟

دوستون دارممممممممم

امیدوارم امروز یه روز خوب با کلی اتفاقای خوب واستون باشهanim2-4d564ad6anim2-thanksstar

ارغوان امیدوارم امروز موفق بشیanim2-thumbsupsmileyanim واسه منم دعا کن که بتونم انجام بدم تمرینموworry

قهرمان زندگى خودت باش
۱۳۹۵/۵/۲۸ ۰۹:۳۳:۴۰
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۳/۱۶ ۱۰:۲۴:۴۲
(ویرایش)

سلام نفسای من .صبحتون بخیر​😊✋

عاشق انرژی مثبتی هستم که اینجا به همدیگه میدید.منم دیشب نیم ساعت باسایز ۱۱تمرین کردم تو همون دو .سه دقیقه اول کامل رفت داخل​ و راحت و بدون درد عقب جلو کردم .

واقعا خداروشکرکه اینجا رو پیداکردم.😊.valentine

مااااااا میتونیم این غول رو شکست بدیمglass

ما میتونییییییم🙌💞🙌🙌💞💪💝
۱۳۹۵/۵/۲۸ ۱۱:۴۶:۰۸
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۵/۱۰ ۱۰:۲۱:۳۹
(ویرایش)

سلاااااام به همه دوستای خوبم.

بچه ها جون با انرژی و پشتکاااار تمرینات رو ادامه بدید موفقیت خیلی از اونچه شما فکرشو میکنید نزدیکتره...من پنج سال وازینیسموس بودم کلی دکتر زنان و اعصاب و ماما و...رفتم هیچکی نفهمید دردم چیه..من واضحا میگفتم که حتی بلد نیستم چطور باید دخول کرد و...ولی سرسری میگرفتن ..تا اینکه لطف خدا شامل حالم شد در خیری روی زندگیم باز شد با این سایت آشنا شدم با یه عده فرشته نجات..کمکم کردن از دل و جون..نا امید بودم منظم تمرین نکردم ،باورش نداشتم..اما شد..کار کرد..خیلی زود واژینیسموسم رفع شد با سایز ۹ ...و امروزم به لطف خدا و دوستان گلم و بانوی بزرگوار خانم خیابانی که از همین جا دلم میخاد دستشونو ببوسم....باردارم......خدا رو شکر کنید که در رحمت الهی براتون باز شده...موفق باشید

خدایم شکرت.
بالخره بانو شدم .
و اکنون یک مادرم.
۱۳۹۵/۵/۲۸ ۱۲:۳۸:۲۳
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۸/۲۲ ۲۳:۵۴:۳۰
(ویرایش)

فاطمه جان، 

من اولاش سختم بود و وارد نمیشد، اما بعدش مثل تو باهاش راحت میشدم، بنظرم میتونی تغییر سایز بدی، اما بازم سلما و مریم بگن valentine

مهم نیست که زمستان چقدر طول می کشد، مهم این است که بهار آمدنی است.
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

خرداد 1403
س چ پ ج ش ی د
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران