تعداد بازدید : 812333
تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۵/۱۱
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۹/۸/۱۷
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۵/۵/۲۶ ۱۶:۵۶:۱۳
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۵/۱۸ ۰۸:۳۷:۱۰
(ویرایش)

سلاااام خانماي گل ، روحيه اصلي ترين چيز واسه درمانمونه نا اميد نشد حتي اگه چند روز مجبور بشيد رو يه سايز بمونيد، من ديروز كلي گريه كردم چون سايزم يهو از ٨ برگشت به ٥wonder ولي با دو سه بار تمرين با سايزاي قبل مشكل حل شد البته اينم بگم ژلم رو كه عوض كردم خيلي كارمو اسون كرد بنظرم براي راحتي و روون شدن كارتون بهتر فقط از ژل ايزومد يا پلي ژل استفاده كنيد واقعا عاليه و روون چون من از توليد دارو راضي نبودم و اذيتم ميكرد الان خداروشكر رفتم سايز قطر٨/٥ انتها ٩ anim2-4d564ad6 اميدوار شدم كه منم ميتونم واي خدا يعني ميشه بيشتر دلم بچه ميخواد ميخوام زودي خوب بشم برم واسه اقدام دعام كنيد منم واسه همتون دعا ميكنم ماميتونيمanim2-a2d3

توكلت علي الله
۱۳۹۵/۵/۲۶ ۱۷:۰۷:۲۶
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۶/۶ ۰۳:۲۳:۰۸
(ویرایش)

دوستان از همتون ممنون ازینکه اول کاری کلی تحویلم گرفتیم anim2-thanksجای بسی خوشحالیست! به خاطر آنتی بیوتیکی که مصرف میکنم و طبعا حجم زیاد آبی که میخورم تکرر ادرارم زیاد شده! آخرین باری که رفتم دستشویی یهو به سرم زد ببینم میتونم انگشتمو وارد واژنم کنم؟ anim2-21 گفتم الان زوده واینا! اما بعد گفتم حالا یه بار که ایراد نداره! ( من کلن با خودم زیاد حرف میزنم anim2-25r30wi) در اولین سعی بدون آینه فقط بالمس تونستم تا 2 بند انگشت اشارم ببرم تو anim2-4d564ad6 واااای خیلی خوشال شدم! اصن یه وضی! امیدوار شدم! اما میخوام اصولی پیش برم و از یه دونه گوش پاک کن شروع کنم! البته بعد تمرینات کگل anim2-auizz3ffy9vla57584xq

۱۳۹۵/۵/۲۶ ۱۷:۳۱:۲۶
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ ۱۵:۴۹:۱۶
(ویرایش)

قاصدک جون به محض اینکه کگل یاد گرفتی و وارسی انجام دادی دیگه شروع کن.لازم نیست یه مدت فقط کگل کنی

ایام غم نخواهد ماند...
۱۳۹۵/۵/۲۶ ۱۷:۴۲:۰۸
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۶/۱۵ ۰۲:۴۲:۲۳
(ویرایش)

سلام بچه ها خوبيد؟منم يه واژينيموسي شديد بودم كه بدنم به لرز ميفتاد وپاهام قفل ميشد تحقيق كردم فهميدم اين مشكل من بيشتر روحي ورواني هستش يعني فكرميكردم به رابطه ازترس گريه ميكردم من دو ساله ازدواج كردم خدارو شكر يك ماهه مشكلم برطرف شده باكمك همسرم ايشون اول با يك انگشت بعد دوتا ورودي واژنم رو بازكردن اولش خيلي دردداشتم ولي همسرم خيلي بهم اعتماد به نفس ميداد بعد دخول انجام داديم من دردداشتم ولي خوب ازخوشحالي گريه ميكردم هنوزم براي رابطه اول انگشتشو همسرم وارد واژن ميكنه بعددخول صورت ميگيره من درددارم ولي وقتي كگل ميرم درحين دخول كمتر ميشه اميدوارم همه شما عزيزان زود درمان بشيد به اميد روزي كه دردمنم كمتربشه ولي خيلي خوشحالم خدايا شكرت

من ميتوانم...
۱۳۹۵/۵/۲۶ ۱۷:۴۵:۳۳
(ویرایش)

آخه سارا جون چون عفونت دارم و قرص مصرف میکنم گفتم بزارم دوره داروهام کامل شه! بعد شروع کنم به استفاده از گوش پاک کن! وگرنه الان اینقد که ذوق کردم انگشتم موفق شد بره مهمونی anim2-25r30wi گفتم تا اون موقع فعلن فقط تمرین کگل 

۱۳۹۵/۵/۲۶ ۱۷:۴۶:۵۹
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۵/۵ ۰۳:۱۶:۴۵
(ویرایش)

ووووویییی ارغوااان آفریییین anim2-smiliess8 کگل حین تمرین یو یادت نره و بعدش نفسهای عمیق تا راه واژنت باز بشه ... سارا درست میگه عجله نکن منم اولش بدون اینکه بتونم تند تند عقب جلو کنم سایزم رو بزرگ کردم ...فکردم همین که میره داخل یعنی درسته ... بعدش دیدم نمیشه دوباره برگشتم عقب

بقیه هم خوش آمد میگم و خوشحالم که با اینجا آشنا شدید anim2-bunnyearsmiley

چشمک جون من سه سال عقدم و تا حالا یکبار هم دخول کامل داشتم اما از ترس دیگه نتونستیم ... الان دارم تمرینهارو انجام میدم که دیگه بقبل ازدواج مشکلم حل شده باشه

یه روزی ، یه جایی ، یه کسی ، یه چیزی .... صبـــر داشته باش...صبـــر داشته باش
۱۳۹۵/۵/۲۶ ۱۷:۵۴:۵۹
(ویرایش)

چشمک جون اینطور که معلومه من از اولش اینجوری بودم anim2-25r30wi من 1سال و 10 ماهه عروسی کردم! خداکنه تا سالگرد عروسیمون بتونم یه بانوی واقعی برای عشق جان بشم anim2-auizz3ffy9vla57584xq

۱۳۹۵/۵/۲۶ ۱۸:۰۲:۲۹
(ویرایش)

ممنون ... همه اینجا درمان میشن ... دیر و زود داره ولی سوخت و سوز نداره happy

۱۳۹۵/۵/۲۶ ۱۸:۴۶:۵۵
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۱۶ ۱۰:۵۹:۱۷
(ویرایش)

باریکلا ارغوان جونم..مطمئن بودم میتونی 👍❤ خیلی خوشحالم برات عزیزم

دوستای جدید خوش اومدید..همه با کمک هم موفق میشیم ..نگران نباشید ✌

ما میتونییییییییییییم   💪🙆💏

روی دیوار دل خود بنویسید :
خدا هست
خدا هست
خدا هست❤
۱۳۹۵/۵/۲۶ ۱۸:۵۶:۳۶
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۳/۱۶ ۱۰:۲۴:۴۲
(ویرایش)

سلام بچه های که تازه واردین خوش اومدین.🌹😊

چشمک جان منم سه سال ازدواج کردم و واژینیسموس دارم .

بروبچ امروزظهر ۱:۱۵با سایز ۱۱کار کردم خداروشکر تا ته رفت داخل تونستم تند هم عقب جلو کنم ولی بازم سایز یازده رو شب تمرین میکنم چون زن رو انجام ندادم امشب زن رو انجام میدم که دیگه انشالله راحت بشم.بتونم برم سایز بعد.

ارغوان جان خیلی برات خوشحال شدم آفرین عزیزم دیدی تونستی خیلی راحته به تلاشت ادامه بدهanim2-thumbsupsmileyanimanim2-a2d3

ما میتونییییییم🙌💞🙌🙌💞💪💝
۱۳۹۵/۵/۲۶ ۱۹:۲۱:۴۰
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۳/۱۶ ۱۰:۲۴:۴۲
(ویرایش)

ممنون چشمک جان.انشالله‌به امید بانو شدن همه ی خانمای این سایت🙏anim2-thanks

ما میتونییییییم🙌💞🙌🙌💞💪💝
۱۳۹۵/۵/۲۶ ۱۹:۳۵:۴۶
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۲/۲ ۱۲:۳۰:۱۰
(ویرایش)
سلام دوستاي گلم ميشه منم راهنمايي كنين من بااين ك سايز 7رودارم تمرين ميكنم وديگه ترسي ندارم ولي نميدونم چرا حين تمرين پاهام شروع ميكنه ب لرزيدن😞
توكل برخدايت كن كفايت ميكند حتما
۱۳۹۵/۵/۲۶ ۲۰:۰۶:۴۳
(ویرایش)

منم مدت زمان طولانی اینجوری میشم ... پوزیشنت رو تغییر بده مثلا پاهاتو دراز کن و  باز کن ... من وقتی خسته میشم حالتهامو تغییر میدم

۱۳۹۵/۵/۲۶ ۲۰:۱۲:۳۱
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۳/۸ ۱۴:۳۸:۱۴
(ویرایش)

بارانا و شهرزاد و فاطمه جـون مرسـی عشقولیا کلی ازتون روحیه میگیرم اگه شماها نبودین من عمرا اگه میتونستم تا اینجا پیش برم،واقعا وجود همتون بم دلگرمی میده که بیشتر تمرین کنم،بیصبرانه منتظر اونروزم که بیاین بگین ارغوان یادته چقدر میترسیدی دیدی کاری نداشت و تونستی بانـو شدی،خیلی حس خوبیه valentine

ب امید پیشرفت بهتر و بهترِ هممــون anim2-4d564ad6anim2-thanks

من، به معجزه عشق ایمان دارم 💕
۱۳۹۵/۵/۲۶ ۲۰:۱۴:۲۱
(ویرایش)

من رفتم سایز 7-8.... خیلی راحت نیستم و احساس ادرار دارم و نمیتونم جلو عقبش کنم اما کگل ثابت رو انجام میدم تا راحت بشه... نیم ساعت کار کردم و خسته شدم anim2-65d6a5d6s... فردا دوباره تمرین میکنم ... فکنم چون نزدیک پریودم هستم سختتره... ولی من نا امید نمیشم anim2-thumbsupsmileyanim

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران