تعداد بازدید : 527060
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱/۱۲
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۷/۱/۱۳
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۶/۳/۹ ۰۸:۵۱:۰۹
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۳/۳۱ ۲۲:۱۰:۰۹
(ویرایش)

سلام ، من تا سايز ١٣ خوب پيش رفتم ديروز رفتم ١٤ ديلاتور خوني شد 😭😭😭😭ول كردم امروز دوباره از ١٢ شروع كردم بازم ته ديلاتور خوني شد ، اعصابم خورده ، نميدونم تمرين و ول كنم تا سايز ١٣ رفته بودم اخه .هيچ سوزش و ترشح خوني تا صبح نداشتم فكر كردم خوب شده رفتم تمرين

۱۳۹۶/۳/۹ ۰۸:۵۸:۲۳
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۳/۳۱ ۲۲:۱۰:۰۹
(ویرایش)

مهتاب جان با واژينيسموس باردار نشو ، درمانت عقب ميوفته ، من باردار شدم بدون دخول خودمم نفهميدم چطوري باورم نميشد ، شوهرم همش ميگفت من كاري نكردم ، فقط يادمه بعد سكس ببخشيد براي اينكه چيزي رو تخت نريزه من دو تا پاهامو گرفتم بالا دكتر گفت واژن باز بوده كشيده تو ، من الان ٥ سال ازدواج كردم مادر شدم ولي هنوز زن نشدم 😭😭😭😭

۱۳۹۶/۳/۹ ۱۰:۲۹:۰۶
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۲/۱۶ ۱۵:۳۶:۲۴
(ویرایش)

سلام سودا جان فک کردم برای عضو شدن باید شماره بزنیم 😉😉😉 من معاینه شدم دکترم ژل داده بود تازه دیروز متوجه شدم مشکل منم همون انقباضه به شوهرمم اطلاع دادم اونم گفت خودم تمریناتتو انجام میدم😆😆

ما میتونیم😉
۱۳۹۶/۳/۹ ۱۰:۲۹:۱۴
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۲/۱۶ ۱۵:۳۶:۲۴
(ویرایش)

سلام سودا جان فک کردم برای عضو شدن باید شماره بزنیم 😉😉😉 من معاینه شدم دکترم ژل داده بود تازه دیروز متوجه شدم مشکل منم همون انقباضه به شوهرمم اطلاع دادم اونم گفت خودم تمریناتتو انجام میدم😆😆

ما میتونیم😉
۱۳۹۶/۳/۹ ۱۰:۳۲:۴۸
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱/۱۷ ۰۵:۲۳:۰۱
(ویرایش)

تارا جان منم باردار شدم اما من تا حدی میتونم دخول انجام بدم من توی یه چیزهای خاص مثل انگشت و این چیزا  خیلی منقبض میشم. شما چطور زایمان کردید عزیزم؟ میگن بارداری طبیعی رو باید قبلش چندبار معاینه کنن  و  من اصلا نمیتونم معاینه بشم.

فقط خدا
۱۳۹۶/۳/۹ ۱۱:۰۰:۵۰
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۸/۳ ۲۱:۰۲:۴۷
(ویرایش)

سلام نسرین جان

عزیزم شما چه جور باردار شدی؟ یعنی بدون دخول راهی هست برای باردار شدن؟ من مهتاب هستم تازه به انجمن پیوستم ، شما متولد چندی؟ من 61 هستم خیلی نگرانم داره سنم میره بالا میخام به هر طریقی شده باردار شم

زندگی آب روان است روان میگذرد
آنچه تقدیر من و توست همان میگذرد
۱۳۹۶/۳/۹ ۱۱:۰۲:۴۶
(ویرایش)

مرسی تارا جون

۱۳۹۶/۳/۹ ۱۱:۱۶:۱۱
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۱۶ ۱۸:۱۰:۲۹
(ویرایش)

لئاجون اینجا انجمن واژینسموسه

خانومای گل اگه امکانش هست به این دوستمون کمک کنید

۱۳۹۶/۳/۹ ۱۲:۴۶:۵۱
(ویرایش)

سلام عزیزم میشه بگی چطوری بدون دخول باردار شدی ممنون منم واژینیسموس شدیدم

۱۳۹۶/۳/۹ ۱۳:۱۱:۳۷
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۱/۲۶ ۱۶:۰۸:۰۷
(ویرایش)

ممنون شهرزاد جون من امروز چشمامو به عشق تکرار تمرینام باز کردم،اینجا حالم خیلی خوب شده ،ایشالا که بتونم ادامه بدم در کنار همراهی و همدلی شما عزیزان

۱۳۹۶/۳/۹ ۱۳:۱۳:۵۳
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۱/۲۶ ۱۶:۰۸:۰۷
(ویرایش)

من امروز دوباره از همون انگشت کوچیک دستکش شروع میکنم،اگه خیلی موفق بودم شاید یه سایز اضافه کنم،راستی مگه باید شوهرمم این کارو بکنه برام؟من اصلا با اون و درحضور اون نمیتونم،میشه خودم تا اخرین سایز رو تنهایی برم بعد برم برای اقدام؟

۱۳۹۶/۳/۹ ۱۳:۲۵:۰۹
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۱۰ ۲۲:۱۳:۴۵
(ویرایش)

سلام بچه ها روزتون بخیرanim2-40

shahsanam جان هر وقت با هر سایز تونستی راحت و بدون درد و سوزش عقب و جلو کنی . خیلی تند هم نیازی نیست . موقع ورودش هم قبلش با سایزهای پایین تر شروع کن تا سایز خودت راحت وارد بشه. با این شرایط نیم ساعت زیاده و باید باز هم با اون سایز تمرین کنی.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۶/۳/۹ ۱۳:۲۹:۱۴
(ویرایش)

mahtab  جان این مشکل رو خیلی زود می تونی حلش کنی پس قبل بارداری شروع کن تا بعدا به مشکل نخوری. یک یا دو ماه فرقی نداره دیر نمیشه عزیزم.

اگر می تونی حضوری مراجعه کن پیش خانم خیابانی تا کمکت کنن و زودتر نتیجه بگیری. 

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۶/۳/۹ ۱۳:۳۳:۰۴
(ویرایش)

تارا جان اشکالی نداره چند روز تمرین نکن تا خوب بشی. مطمین باش بعدش دوباره می تونی با همین سایز ادامه بدی. می تونی تماس بگیری از خانم خیابانی در مورد ادامه دادن تمرینت هم بپرسی تا خیالت راحت بشه.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۶/۳/۹ ۱۳:۳۵:۲۵
(ویرایش)

آیناز جان پس خیلی خوبه . زودتر تمرینات رو  شروع کن. کگل روزانه فراموش نکن.

شماره کنار اسمت رو بردار و نقطه چین بذار تا بدونیم در حال تمرین هستی. 

" من خدا ❤را دارم."
این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران