تعداد بازدید : 50156
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱/۲۳
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۶/۶/۲۱
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۶/۱/۲۴ ۱۱:۱۵:۵۵
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۴/۲۳ ۰۱:۱۳:۲۵
(ویرایش)

letterمرسی پری جون.مثلا این دفعه یکمی بیخیالم.ولی خب اصلا نمیشه فکر نکنم. به شوهرم قول دادم اگه پریود شدم ناراحت نشم.چون میگه تا زمانی که دکتر نرفته بودیم فکر می کردم مشکل داریم ولی از وقتی رفتیم دکتر خیالم راحته بالاخره یک روزی میشه.شوهرم توی این بابت ها خوبه 

از خدا میخوام هرکسی که آرزوی مادرشدن داره آرزوش برآورده بشه و این حس قشنگ رو تجربه کنه
۱۳۹۶/۱/۲۵ ۱۷:۴۱:۴۹
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۹/۱۷ ۱۷:۱۲:۱۶
(ویرایش)

سلام دوستان.خوبین؟برید کنار که پوست کلفتتون اومد این ماهم نشد رفتم تو ماه یازده اقدام.خخخخخ دیگه گریم نمیگیره وقتی پر میشم زندگی عادیمو ادامه میدم.دنیا که به آخر نرسیده الکی مثلا من بیخیالم.cry

۱۳۹۶/۱/۲۵ ۱۸:۱۲:۱۰
(ویرایش)

سلام یلدا جون. فدات شم. چقدر تو باحالی دختر. یعنی پریود شدی؟ من هنوز نشدم تو استرسم فکرکنم تا فردا بشم دعا کن ی خبرایی باشه زودی بهت خبر بدم. نگران نباش عزیزم خب تو این ماه با این شرایط وقت اقدام نداشتی 

از خدا میخوام هرکسی که آرزوی مادرشدن داره آرزوش برآورده بشه و این حس قشنگ رو تجربه کنه
۱۳۹۶/۱/۲۵ ۲۲:۴۸:۵۴
(ویرایش)

والا آذر جون شاعر میگه خنده تلخ من از گریه غم انگیزتر است.اره بابا امروز عصر پر شدم.انشاا... تو باردار باشی عزیزم.برات دعا میکنم منم فردا باید برم دنبال کارای آزمایش هورمونی خودم و آزمایش اسپرم شوهرم.واسم دعا کن خواهری 

۱۳۹۶/۱/۲۶ ۱۶:۱۴:۲۶
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۰/۵ ۱۹:۵۵:۲۳
(ویرایش)

آفرین به تو دختر خوب و صبور اما هنوز تو آزمایش اسپرمو گرام نرفتی anim2-65d6a5d6s

بعد منتظری باردار بشی دختر شاید اسپرم شوهرت مشکل داره یا ضعیفه 

خدایا شکرت
۱۳۹۶/۱/۲۶ ۱۶:۳۵:۴۰
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۴/۱۸ ۰۹:۰۳:۳۲
(ویرایش)

بچه ها جونم آزمایش اسپرموگرام سخته؟ چطوریه؟ دوست ندارم همسرم رو مجبور به این آزمایش کنم

من آزمایش های خودم اوکی بوده

همسرم هم چون نه اهله سیگاره و هم اینکه ورزشکاره دکتر گفت نیازی نیست

ولی نمیدونم واقعا لازمه یا نه؟

میشه بگید چطوریه؟

ای قوم به حج رفته کجایید کجایید
معشوق همین جاست بیایید بیایید
۱۳۹۶/۱/۲۶ ۲۱:۱۵:۵۸
(ویرایش)

نه عزیزم اصلا سخت نیست. دفترچه شوهرم رو بردم دکتر زنان براش آزمایش اسپرموگرام نوشت برد آزمایشگاه یه قوطی کوچک دادن که بیاره خونه توی یک برگه شرایط آزمایش رو نوشته که چند روز نباید نزدیکی نداشته باشی بعد از انجام شرایط به صورت خودارضایی تمام  مایع منی رو میریزه توی اون قوطی می بره آزمایشگاه فکر کنم در عرض 10 تا 20 دقیقه بعد ارضا باید برسونه آزمایشگاه بعد میری جوابشو میگیری و به دکتر نشون  میدی.بهتره بره تا خیالتون راحت باشه 

۱۳۹۶/۱/۲۶ ۲۱:۲۳:۵۵
(ویرایش)

سلام عزیزم. من امروز رفته بودم مشهد رفتم حرم امام رضا روبروی ضریحش برات دعا کردم.مخصوووووووص.توکلت به خدا باشه.مرسی عزیزم 

۱۳۹۶/۱/۲۷ ۰۸:۱۶:۲۴
(ویرایش)

اااا چه خوب

پس میشه خونه هم انجام داد

این ماه میریم پس...دادیم دکتر زنان نوشت

انجام دادنش مونده

ممنون از توضیحاتت عزیزم

۱۳۹۶/۱/۲۷ ۱۰:۵۳:۳۴
(ویرایش)

خواهش میکنم عزیزم. شینا جون من این ماه هم پریود شدم :-( 

۱۳۹۶/۱/۲۷ ۱۱:۰۵:۴۲
(ویرایش)

یلداجون منم دیشب پریود شدم.حالم گرفته شد.چقدر دیروز رفتم حرم امام رضا دعاکردم ولی نشد 

۱۳۹۶/۱/۲۷ ۱۳:۱۶:۲۵
(ویرایش)

آذر جووونم بیا صبوری کنیم..هیشکی مث من تو رو درک نمیکنه ها...منم غصه هام هم رنگ توست

ولی بیا صبوری کنیم

شروع کن چند تا کتاب در مورد تربیت بچه بخون...خیلی خوبه از الان...هم خودت و آماده می کنی واسه اون فندق کوچولو و هم فکرت منحرف میشه

منم علائم پریودم شروع شده

تو راهه:)))

۱۳۹۶/۱/۲۷ ۱۴:۳۶:۲۲
(ویرایش)

سلام عزیزای دلم خوبید

پری جون انشاا فردا میرم آزمایش.آذر جون فداتشم مرسی که برام دعا کردی.😍ناراحت شدم پریود شدی عزیزم.هی روزگار دلمون گرفته😭😢

۱۳۹۶/۱/۲۷ ۱۴:۴۹:۴۰
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۲/۷ ۱۷:۲۱:۱۰
(ویرایش)

سلام دوستای گلم 

من دو روزه پریودم عقب افتاده بیبی زدم اما منفی شده دعا کنید پری نشم باردار باشم anim2-sad

🌟یک روز، تمام رویاهات به حقیقت میپیوندن، صبور باش.🌟

🔒
۱۳۹۶/۱/۲۷ ۱۵:۲۲:۲۱
(ویرایش)

حتما دعات میکنم عزیزم. خبرشو بده.چند ماه اقدامی؟ 

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران