تعداد بازدید : 50152
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱/۲۳
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۶/۶/۲۱
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۶/۲/۲ ۱۳:۵۳:۴۸
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۴/۱۸ ۰۹:۰۳:۳۲
(ویرایش)

آره حتما کیت رو از 10پریودت بزار که روزی رو از دست ندی...من احتمالا اگه بهم وقت بده دوشنبه میرم

چشم سوال می کنم حتما

ای قوم به حج رفته کجایید کجایید
معشوق همین جاست بیایید بیایید
۱۳۹۶/۲/۲ ۱۳:۵۶:۴۲
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۴/۲۳ ۰۱:۱۳:۲۵
(ویرایش)

مرسی عزیزدلم. پس خبرشو بهم بده.

از خدا میخوام هرکسی که آرزوی مادرشدن داره آرزوش برآورده بشه و این حس قشنگ رو تجربه کنه
۱۳۹۶/۲/۲ ۱۹:۰۳:۱۴
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۹/۱۷ ۱۷:۱۲:۱۶
(ویرایش)

شینا جون خوبی عزیزم؟آذر جونم خوبی؟حالا من هی اقدام میکنم نخودچی تشکیل نمیشه ب قول شوشو نخودچی خیلی نازداره.من که خیلی دلم الان بچه میخاااااد. عاشقشونم البته تو خلوت خودم.پیش بقیه بروز نمیدم که بچه میخام.اگه بفهمن همش باعث آزارم میشن.پس من چکار کنم؟از کی برم اقداااام خخخخخ.anim2-25r30wi

۱۳۹۶/۲/۲ ۱۹:۰۴:۵۵
(ویرایش)

شینا جون آدرسی که دادی وارد نمیشه که.چکارکنم؟؟؟

۱۳۹۶/۲/۳ ۰۸:۳۸:۰۰
(ویرایش)

به به. سلام به عزیز دلم یلداجون و شیناجون. منم خوبم یلداجون. عزیزم کی پریود شدی بگو تا بهت بگم کی بری اقدام. کیت میزنیم دیگه این ماه anim2-25r30wiهنوز اصلا نرفتی اقدام؟!!! من که هنوز نرفتم. 

از خدا میخوام هرکسی که آرزوی مادرشدن داره آرزوش برآورده بشه و این حس قشنگ رو تجربه کنه
۱۳۹۶/۲/۳ ۱۲:۰۵:۵۰
(ویرایش)

سلام آذر جون سلام شینا جون خوبید؟والا من یه بار رفتم اقدام خخخ.25لک دیدم ولی از 26شروع شد تا یکم.شینا جون چجوری بزنم تو گوگل که بیام تو گروه نمیاد هرچی میزن خواهری.بلد نیستم cry

۱۳۹۶/۲/۳ ۱۳:۰۸:۳۲
(ویرایش)

یلدا جون چه جالبanim2-28. منم از 26 ام شروع شد تا یکم اردیبهشت. عزیزم من که که میخوام از فرداشب یعنی 4 اردیبهشت شروع کنم شب درمیون. البته از خانم خیابانی پرسیدم گفت از 11 تا 20 سیکلم کیت بذارم چون پریودی هام نامنظمه. ولی من از 10 سیکلم یعنی 5 اردیبهشت کیت میذارم. ولی از 4 اردیبهشت میرم اقدام.فکر کنم تو هم 4 اردیبهشت 10 سیکلت باشه پس از فرداشب شب درمیون اقدام کن عزیزم. از فردا هم کیت بذار تا خانم تخمک از دستت فرار نکنه shysmile

۱۳۹۶/۲/۳ ۱۳:۱۳:۴۱
(ویرایش)

سلام شینا جون.من اصلا تلگرام اینا ندارم که بیام توی گروه.شوهرم از تلگرام خوشش نمیاد نمیذاره داشته باشم sad

۱۳۹۶/۲/۳ ۱۳:۱۸:۳۴
(ویرایش)

چ جالب من از وقتی متفورمین میخورم ب موقع شده پریودیم.سی روزه شده.اره منم کیت میزارم ببینم این ماه چی میشه.انشاا.. که هر سه تامون باردار میشیم

۱۳۹۶/۲/۳ ۱۳:۲۱:۲۷
(ویرایش)

انشاءالله عزیزم. یعنی میشه anim2-21anim2-sad

۱۳۹۶/۲/۳ ۱۳:۲۴:۴۰
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۴/۱۸ ۰۹:۰۳:۳۲
(ویرایش)

ایشالا که سه تایی این ماه جواب بگیریمhappymuch

اشکال نداره آذر جون که نمیتونی بیای تلگرام..همین جا با هم می حرفیم و خبرای خوش رو میدیمanim2-4d564ad6

ای قوم به حج رفته کجایید کجایید
معشوق همین جاست بیایید بیایید
۱۳۹۶/۲/۳ ۱۳:۲۶:۳۴
(ویرایش)

آره دیگه اینجا هم بیاین من تنها نباشم 

۱۳۹۶/۲/۳ ۱۵:۳۲:۱۱
(ویرایش)

میشه آذر جون.من دلم روشنه.

شینا جون هرچی میزنم صفحه ماما سایت میاد.

۱۳۹۶/۲/۳ ۱۵:۳۴:۴۸
(ویرایش)

مرسی.دارید چکار میکنید بچه ها؟؟؟ منم اومدم 

۱۳۹۶/۲/۳ ۱۵:۴۳:۲۰
(ویرایش)

یلدا.شینا کجایید؟ چرا آنلاین هستید ولی نیستید؟

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران