تعداد بازدید : 50172
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱/۲۳
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۶/۶/۲۱
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۶/۱/۳۱ ۱۳:۴۱:۴۲
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۹/۱۷ ۱۷:۱۲:۱۶
(ویرایش)

خودت باید بخوری.پیاز درمانی واسه زن هستش.شوهرت پیاز خام همراه غذا بخوره.چند قیمتی هست کیت تخمک گذاری؟

۱۳۹۶/۱/۳۱ ۱۴:۵۱:۵۴
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۴/۲۳ ۰۱:۱۳:۲۵
(ویرایش)

من مارک max14 خریدم.توی بستش 5 تا داره 6 تومن خریدم.آخه سخته که همش آب و پیاز بخوریم 

از خدا میخوام هرکسی که آرزوی مادرشدن داره آرزوش برآورده بشه و این حس قشنگ رو تجربه کنه
۱۳۹۶/۲/۱ ۱۰:۱۴:۱۶
(ویرایش)

از خواب پاشید دیگه تنبلا تا لنگ ظهر خوابیدین. معلومه دیشب عملیات بودینا anim2-25r30wiچرا نیستید؟  شیناجون دیر دیر میای؟ 

از خدا میخوام هرکسی که آرزوی مادرشدن داره آرزوش برآورده بشه و این حس قشنگ رو تجربه کنه
۱۳۹۶/۲/۱ ۱۱:۳۵:۲۱
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۴/۱۸ ۰۹:۰۳:۳۲
(ویرایش)

سلام دوست جونی ها خوبید؟

مهمون داشتم دیروز درگیر بودم حسابی

منم اگه پریود شدم میرم کیت میخرم...

مکس 14 که خریدی بهترینشه

موفق باشی عزیزم

ای قوم به حج رفته کجایید کجایید
معشوق همین جاست بیایید بیایید
۱۳۹۶/۲/۱ ۱۲:۰۰:۵۳
(ویرایش)

خوبم شینا جون.دوباره حالم خوب شده.آخه کم مونده برم عملیات.فکرکنم مارک خوبیه. بچه های سایت معرفی کردن. بذارم ببینم چی میشه anim2-sad.انشاءالله که باردارباشی 

۱۳۹۶/۲/۱ ۱۳:۵۴:۴۵
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۴/۱ ۱۰:۰۲:۲۰
(ویرایش)

واقعا پیاز جواااب میده؟؟؟؟؟😐

۱۳۹۶/۲/۱ ۱۳:۵۶:۰۹
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۴/۱ ۱۰:۰۲:۲۰
(ویرایش)

سلام خانما 

میگم خشکی دهان و مزه اهن در دهان نشانه بارداری محسووب میشه؟؟؟ 

اخه من بیست روزی میشه جلوگیری ندااارم

۱۳۹۶/۲/۱ ۱۴:۱۰:۱۱
(ویرایش)

خداروشکر آذرجون که خوبی...نزدیک پریود آدم حالش گرفته است...بعدش دوباره خوب میشیم...منم همینطورم

ندی جان مزه آهن میگن از علائم بارداری ولی زیاد خودتو درگیر این چیزا نکن که اگه نبودی تو ذوقت نخوره

۱۳۹۶/۲/۱ ۱۷:۴۵:۰۶
(ویرایش)

یلدا جون کجایی عزیزم؟  چرا امروز نیومدی؟

۱۳۹۶/۲/۱ ۱۸:۳۱:۰۲
(ویرایش)

سلااااام عزیزای دل خوبید؟چخبرا.شینا جون خوبی؟آذر جون خوبی؟

من یادم رفته بود بیام ماما سایت.چجوری باید استفاده کنیم کیت تخمکگذاریو آذر جون؟واقعا جواب میده یا ن.اخه من اگه استفاده کنم بعدش همش استرس دارم که باردارم یا ن اگه هم نباشم که گریه و زاری خخخخ.البته الان پوستم کلفت شده فک نکنم گریه کنم.ولی خب دلم میشکنه.

۱۳۹۶/۲/۱ ۱۸:۴۹:۲۹
(ویرایش)

دوستان کسی میدونه چله بری چیه؟مامانم میگه تو بهت چله افتاده.اصلا حقیقت داره؟مامانم میگه خیلیا چله بری کردن باردار شدن من که هیچ اعتقادی ندارم.

۱۳۹۶/۲/۲ ۰۰:۵۸:۱۶
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۲/۲۴ ۱۹:۵۳:۲۸
(ویرایش)

سلام دخترا به شوهراتون عرق خارخاسك عرق كاسني و شربت خرنوب بدين خودتونم ويتاگنوس بومادران فراسيون ويتامين e بخورين پياز درمانيم عاليه انشالله كه هممون جواب بگيريم

۱۳۹۶/۲/۲ ۰۰:۵۸:۲۱
(ویرایش)

سلام دخترا به شوهراتون عرق خارخاسك عرق كاسني و شربت خرنوب بدين خودتونم ويتاگنوس بومادران فراسيون ويتامين e بخورين پياز درمانيم عاليه انشالله كه هممون جواب بگيريم

۱۳۹۶/۲/۲ ۰۰:۵۸:۳۱
(ویرایش)

۱۳۹۶/۲/۲ ۰۷:۳۴:۵۸
(ویرایش)

سلام یلدا جونم اصلا به این حرفا اعتنا نکن

خدا قدرتش بیشتر از این حرفاست

قدیما از این حرفا زیاد بوده ولی سعی کن توجه نکنی و توکل کن به خدا...ما قراره مامان بشیم و ایمان و آرامش قلبیمون رو به فندقی که از وجودمون به وجود میاد منتقل کنیم.پس مسئولیتمون خیلی سنگینه...پرورش یک انسان جدید و به سمت کمال رفتن باید هدفمون باشه ...به امید اینکه لیاقتش رو داشته باشیم و خدا این فندق رو بهمون بده

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران