تعداد بازدید : 50149
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱/۲۳
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۶/۶/۲۱
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۶/۲/۲ ۰۷:۵۵:۰۵
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۹/۱۷ ۱۷:۱۲:۱۶
(ویرایش)

اره بابا منم گفتم خرافاته.اوخی اتفاقا آبجیم میگفت من که ی فندق دارم داداشم ی پسته تو راه داره توهم برام ی نخودچی بیاری دیگه همه چیکامله.انشاا... خدا بده بهمون.love

۱۳۹۶/۲/۲ ۰۷:۵۸:۱۴
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۴/۱۸ ۰۹:۰۳:۳۲
(ویرایش)

آخی عزیززززززززم..ایشالا به زودی جمعتون جمع میشه و نخودچی تو هم رخ نازشو نشون میده

ای قوم به حج رفته کجایید کجایید
معشوق همین جاست بیایید بیایید
۱۳۹۶/۲/۲ ۱۰:۵۸:۵۲
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۴/۲۳ ۰۱:۱۳:۲۵
(ویرایش)

سلام عزیزم. خوبم.تو چطوری؟  من مارک max14 خریدم.توش بروشور داره نوشته چجوری استفاده کنی. مثلا من که سیکلام 31 روزه هست نوشته تست رو از روز 14 پریودی استفاده کن ولی من 2 بسته خریدم که جمعا 10 عدد میشه. میخوام از روز 10 پریودی بذارم که بهتر تخمک‌گذاری رو مدیریت کنم.چون خودم که حساب میکنم باید 12 اردیبهشت تخمک‌گذاری بشه. من مثل تو ام عزیزم. به امید خدا بذاریم شاید این دفعه جواب داد ما که هر راهی رو رفتیم.اینم روش.اتفاقا مامان منم گفت شاید باید چل بری کنیم.با این که خرافاته ولی شاید حقیقت داشته باشه.مادرشوهرم میگه عمه شوهرم تا حامله میشد اگه چل نمیبریدن بچه اش می مرد یا سقط میشد.از 12 تا الان فقط 2 تا داره 

از خدا میخوام هرکسی که آرزوی مادرشدن داره آرزوش برآورده بشه و این حس قشنگ رو تجربه کنه
۱۳۹۶/۲/۲ ۱۱:۱۱:۴۳
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۴/۱ ۱۰:۰۲:۲۰
(ویرایش)

سلام من خیلی احساس خشکی دهان و مزه اهن دارم حس میکنم تو دهنم میتونه علامت بارداری باشه

۱۳۹۶/۲/۲ ۱۲:۰۶:۱۵
(ویرایش)

سلام دوستان.خوبین چ خبرا؟منم خریدم آذر جون حالا نمیدونم کی بزارم.عادت من 30روزیه الان.باید از سیزدهم بزارم؟خب از دهم میرم اقدام از سیزدهم کیت میزارم مشکلی که نداره؟؟؟

مرسی شینا جون انشاا.. همگی باردار بشیم

۱۳۹۶/۲/۲ ۱۲:۰۸:۲۱
(ویرایش)

دوست عزیزم شما صبرکن عادتت عقب بی افته بعد برو بی بی بزن.بعضی اوقات تمامی علایمو داریم ولی پریود میشیم میخوره تو ذوقمون.من که دیگه ب علائم توجهی ندارم.

۱۳۹۶/۲/۲ ۱۲:۱۰:۱۵
(ویرایش)

اگه max14 خریدی آره از روز 13 پریود باید بذاری. نه عزیزم اشکال نداره.یعنی شما تا روز دهم پریود عملیات ندارید اصلا؟!!!

از خدا میخوام هرکسی که آرزوی مادرشدن داره آرزوش برآورده بشه و این حس قشنگ رو تجربه کنه
۱۳۹۶/۲/۲ ۱۳:۰۵:۵۸
(ویرایش)

به به سلام گل خانوما...خوبی آذر جون؟خوبی یلدا جوون؟

منم هر وقت که پریود شدم میرم می خرم کیت و به شما می پیوندم...فقط میگما یلدا جون حالا که داری از کیت استفاده می کنی دیگه نمی خواد از 10 پریود نزدیکی کنی...اینطوری اسپرم ضعیف میشه...بزار کیت که دو خط پر رنگ رو نشون داد از همون روز تا 4-5 روز بعد یه درمیون رابطه داشته باش.تو این زمان هم خودت و همسرت رو تقویت کن

ایشالا ماه دیگه از هر دوتون خبرای خوب میشنوم و انرژی می گیرم

۱۳۹۶/۲/۲ ۱۳:۰۸:۲۲
(ویرایش)

آذر جون بهتره که تا روزی که کیت دو خط نشون میده عملیات نداشته باشید...تا اسپرم ها حسابی قوی بشن و بتونن در این مسابقه پیروز بشن:)

۱۳۹۶/۲/۲ ۱۳:۲۶:۱۵
(ویرایش)

سلام شینا جون.مرسی عزیزم خوبم.تو چطوری؟  میبینم که پریود نشدی.شاید داری مامان میشی ناقلا.عزیزم شوهرم که می خواست بره آزمایش مسئول آزمایشگاه گفته بود از 4 روز بیشتر نشه چون تحرک اسپرم کم میشه. خانم خیابانی به من گفت از روز 10 تا 20 سیکلم یک شب در میون. شیناجون مگه این مردا میذارن. تا اون روز عملیات نداشته باشی 

۱۳۹۶/۲/۲ ۱۳:۳۱:۴۶
(ویرایش)

انشاءالله این دفعه تو به ما خبرخوش بدی.منو یلداجون هم این ماه خبر خوش بدیم.بیاین خوش و خوشحال باشیم. وولومو زیاد کن میخوام ی قر بدم. anim2-thanks دست.جیغ. سوت.هوووورا. anim2-thumbsupsmileyanim بیاین وسط بابا خجالت نکشین. میخوایم این ماه 3 تایی بترکونیم anim2-25r30wi

۱۳۹۶/۲/۲ ۱۳:۳۶:۵۹
(ویرایش)

آره خوب از روز 10 تا 20 چون نمیدونی تخمک گذاریت دقیقا چه زمانیه...ولی وقتی از کیت استفاده میکنی حول و حوش تخمک گذاریت رو متوجه میشی...دکترم به من گفت هر چی بیشتر رابطه داشته باشی اسپرم ها ضعیف تر میشن...آخه من ماه های اول از ده تا 20 یکی درمیون مرتب رابطه داشتم و حول و حوش تخمک گذاریم هر روز! دکترم گفت این کار اشتباهه...حالا باز اینبار که برم پیشش ازش سوال میکنم

والا دو سه روز بدجور علائم پریود داشتم...اخلاقیاتم بهم ریخته  بود و دل درد و کم درد شدید...ولی از دیروز فقط این نفس نفس زدن برام مونده و علائم پریودم رفته..اما تا فردا وقت هست...میدونم که پریود میشم!:( اصلا مثبت بودن بی بی برام یه رویا است..البته به خودم قول دادم که از بی بی استفاده نکنم مگر اینکه 5 روز از پریودم بگذره.

۱۳۹۶/۲/۲ ۱۳:۳۸:۱۸
(ویرایش)

خوش اومدی به جمع ما شاپرک جون.به امید خدا این ماه همه با هم مامان بشیم 

۱۳۹۶/۲/۲ ۱۳:۳۸:۵۰
(ویرایش)

ایشالااااااااااا عزیزم

خداروشکر که روحیه ها همه خوبهههههههه....فندق هم الان با ما خوشحاله و انرژی می گیره...چه مامانایییی گلی

۱۳۹۶/۲/۲ ۱۳:۴۹:۱۳
(ویرایش)

منم عزیزم مثل تو.برای منم یه رویا شده.آره شینا جون بهترین کار همینه بی بی زدن زود آدمو بیشتر استرسی میکنه. کی میخوای بری پیش دکترت؟ آره اگه میشه بپرس. ببین عزیزم طبق دستور کیت من باید روز 14 پریود تستم رو شروع کنم یعنی 9 اردیبهشت ولی از جایی که از خیلی و سایتا شنیدم 14 روز قبل از اینکه پریود شی تخمک‌گذاری انجام میشه پس اینجوری که خودم حساب میکنم باید 12 اردیبهشت تخمک‌گذاری داشته باشم.حالا از جایی که من پریودی هام غاطی هست یعنی یک دفعه 28 روز. یک دفعه 30 یک دفعه 31 میگم کل 10 روز رو یعنی از روز 10 تا 20 پریودی کیت بذارم که تخمک از دست نره اگه زودتر اومد. اگه میشه برام بپرس 

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران