تعداد بازدید : 50158
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱/۲۳
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۶/۶/۲۱
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۶/۱/۳۰ ۱۷:۳۷:۴۷
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۱۳ ۱۳:۱۳:۱۷
(ویرایش)

بله عزیزم آزمایشای بارداری رو دادم الانم دوماهه اسید فولیک 5 میلی میخورم

من ک میخوام یادم بره و بیخیال باشم امان از این خونواده ها

چون 5 ساله ازدواج کردم هی میگن دیره دیره

جاریمم یه بچه دوساله داره الان همش میگه تا یه ساله دیگه باید ب فکر بعدی باشم ولی ازاین جاریاس ها!!! اینجوری ک حرف میزنه یعنی الانا ب فکر هست ک بره برای بعدی

دوست دارم حس مادربودن رو تجربه کنم
۱۳۹۶/۱/۳۰ ۱۹:۲۹:۴۳
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۹/۱۷ ۱۷:۱۲:۱۶
(ویرایش)

خخخخخ الهی بگردم همه هم که جاری دارید.anim2-25r30wi

آذر جون من که دیگه امیدی ندارم این ماهم بشوهر بیچارم گفتم هرشب عملیاتیم شاید ما بلد نیستیم.اونن فقط میخنده میگه والا ما کارمونا درست انجام میدیم اونی که باید بخاد نمیخاد خو راست میگه دیگه.

شینا جون من که امروز خیلی اعصابم داغون بود عصری یکم خوابیدم بهتر شدم البته گریه هم کردم در خلوتن.بعدشم گفتم ب گور سیا که حامله نمیشم گیریم که من تا آخر عمرم بچه نداشته باشم باید بشینم زار بزنم دشمن شاد بشم ولش کن بابا.حاریم میخاد باردار بشه زن داداشم بارداره آبجیم زایمان کرده خواهرشوهرمم میخاد اقدام کنه.

اگه مشخص بشه که مشکل از منه من از شوهرم جدا میشم چون اون گناهی نکرده که بپای من بشینه.شاید تو ی زندگی دیگه خوشبختتر باشه بچه داشته باشه.امروز خیلی ب این چیزا فک کردم.خاک توسرم که انقد خوووولم.خااااکanim2-4d564ad6

۱۳۹۶/۱/۳۰ ۱۹:۳۰:۰۳
۱۳۹۶/۱/۳۰ ۲۲:۳۵:۵۷
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۱/۱۸ ۰۵:۲۸:۴۵
(ویرایش)

يلدا جان سلام، پري جون يه مطلب خيلي عالي با توضيحات كامل گذاشته براي اونايي كه در حال اقدامن. تَو يه تايپيك جداگونه. حتما بخون! 

قوي ترين مردم باشه همسرت اسپرمش ضعيف مَي شه وقتي هر شب اقدامين. بهتره يك شب درميون باشه. من كه گاهي سه روز درميون كردم و آخرش با ماهي يه بار جواب گرفتم. البته همسر من مشكل داشت. ولي شما كه سالميد كلي از درصد بارداريتون رو كم مَي كنيد با اقدام زياد و تقويت نكردن. 

بعدم تقويت اسپرم سه ماه طول مَي كشه. يعني اگر همسر شما امشب آجيل يا معجون بخوره ، سه ماه ديگه به جناب اسپرم مَي رسه و قوي مَي شه. 

همه كاراتون به موقع است. شايد حتي تايم هم سر وقت انجام ميدين به احتمال قوي، ولي اسپرم بدبخت نفس نداره تَو مسابقه بدوبدو كنه. 

🙏🏻🙏🏻🙏🏻شكر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻
۱۳۹۶/۱/۳۱ ۱۰:۲۹:۱۶
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۷/۲۴ ۱۶:۰۴:۲۴
(ویرایش)

یلدا جان بدون آزمایش و چکابهای اولیه نازا شدی و طلاقم گرفتیanim2-65d6a5d6s

عزیزم تو در اسرع وقت سونوی رحم ضمائم و آزمایشات اولیه برای خودت و حتما حتما آزمایش اسپرموگرام برای همسرت اول اینارو بده اگه سالم بودی پس نگران نباش اگرم خدایی نکرده مشکلی داشتید تحت نظر باشید 

اگر با هر سقوطی زندگیی معنی خود را از دست میداد هرگز دانه ای به لانه مورچه نمی رسید.
۱۳۹۶/۱/۳۱ ۱۰:۴۷:۲۹
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۴/۱۸ ۰۹:۰۳:۳۲
(ویرایش)

یلدا جون این فکرا چیه

بابا الان ناباروری معنا نداره

ممکنه دیر باردار بشیم ولی میشیم.خدا بزرگه.این فکرا رو از سرت دووور کن

ای قوم به حج رفته کجایید کجایید
معشوق همین جاست بیایید بیایید
۱۳۹۶/۱/۳۱ ۱۱:۰۸:۳۶
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۴/۲۳ ۰۱:۱۳:۲۵
(ویرایش)

یلداجون عزیزم اینجوری نگو.حالا ما که دکتر رفتیم هر دو مشکلی نداریم. به شوهرم میگم پس چرا ما بچه دار نمیشم میگه حتما خدا نمی خواد. راست میگه.حالا شما انشاءالله دکتر و آزمایشتون رو برید مطمئن شدید مشکل ندارید که غصه نداره.تازه الان آنقدر که علم پیشرفت کرده که مشکل از هرکس باشه با مداوا بچه دار میشه.بعدش هم هرشب عملیات اسپرم رو ضعیف میکنه.همون شب در میون خوبه.شوهر منم بهش میگفتم شب در میون یه دفعه ای وسطش دوباره هوس میکرد میگم تقصیر تویه الکی اینا رو هدر میدی.این دفعه قول داده شب در میون. ما هرشب رو هم امتحان کردیم ولی نشد عزیزم. 

از خدا میخوام هرکسی که آرزوی مادرشدن داره آرزوش برآورده بشه و این حس قشنگ رو تجربه کنه
۱۳۹۶/۱/۳۱ ۱۱:۳۱:۵۶
(ویرایش)

این ماه دیگه حتما میرم آزمایش.اگه دکتر خودم جواب نگیرم میرم اصفهان یا تهران.اینجا دکترا واقعا بد نوبت میدن دو سه ماه باید تو نوبت باشی.

دوستان پیاز درمانی هم شنیدم خوبه بیایید باهم پیازدرمانی را شروع کنیم

۱۳۹۶/۱/۳۱ ۱۱:۳۴:۱۶
(ویرایش)

ممنونم عزیزانم که دلداریم دادین من واقعا خوشحالم که دوستانی مثله شما پیدا کردم.

۱۳۹۶/۱/۳۱ ۱۱:۴۵:۵۱
(ویرایش)

قربونت برم.ماهم خوشحالیم. یعنی پیاز زیاد بخوریم؟ شوهرت من که همینجوری میخوره 

از خدا میخوام هرکسی که آرزوی مادرشدن داره آرزوش برآورده بشه و این حس قشنگ رو تجربه کنه
۱۳۹۶/۱/۳۱ ۱۱:۵۱:۴۷
(ویرایش)

یلداجان من همین الان میرم کیت میخرم که چند روز دیگه استفاده کنم. بهت پیشنهاد میدم بری بخری. من 2 بسته میخرم که 10 روزش رو هم استفاده کنم. 

۱۳۹۶/۱/۳۱ ۱۳:۱۳:۵۹
(ویرایش)

من تو اینترنت خوندم نوشته بود تا15 روز. پیازی که پوستش زرده را پوست میکنیم میریزیم توی اب که بجوشه بعد نیم ساعت قبل ازغذا بخوریم روزی دو وعده.من دیدم خیلیا نوشته بودن که باردار شدیم قبل از سه ماه استفاده.

۱۳۹۶/۱/۳۱ ۱۳:۱۵:۰۹
(ویرایش)

آذر جون کجایی بیا بحرفیم

۱۳۹۶/۱/۳۱ ۱۳:۱۸:۰۲
(ویرایش)

اومدم عزیزم. رفتم کیت خریدم.شوهر من از این چیزا نمیخوره بابا.پیاز خام ولی میخوره 

۱۳۹۶/۱/۳۱ ۱۳:۲۱:۵۸
(ویرایش)

اومدم عزیزم. شوهرمن از این چیزا نمیخوره. کلا حرف گوش نمیده. رفتم کیت خریدما 

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران