تعداد بازدید : 50153
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱/۲۳
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۶/۶/۲۱
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۶/۱/۲۷ ۱۵:۳۳:۵۰
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۴/۲۳ ۰۱:۱۳:۲۵
(ویرایش)

یلدا جون من پیشنهاد دارم.من خودم میخوام این ماه از امروز که پریود شدم یک دفترچه درست کنم روز به روز تمام حالات بدنم از دل درد و دمای بدن و نزدیکی کردن هام همه رو یادداشت کنم و برم کیت تخمک‌گذاری بخرم و از روز 10 تا 20 سیکلم استفاده کنم تا بفهمم کی تخمک‌گذاری میشه جواب شو بنویسم تا روزی که پریود بشم. اگه تو هم میخوای بیا با هم این روش رو شروع کنیم.خانم خیابانی به من گفت از روز 10 تا 20 سیکلم یک شب در میون نزدیکی کنم. خیلی دپرسم. الان به زور از رختخواب پاشدم ناهار درست کردم 

از خدا میخوام هرکسی که آرزوی مادرشدن داره آرزوش برآورده بشه و این حس قشنگ رو تجربه کنه
۱۳۹۶/۱/۲۷ ۱۵:۳۳:۵۴
(ویرایش)

یلدا جون من پیشنهاد دارم.من خودم میخوام این ماه از امروز که پریود شدم یک دفترچه درست کنم روز به روز تمام حالات بدنم از دل درد و دمای بدن و نزدیکی کردن هام همه رو یادداشت کنم و برم کیت تخمک‌گذاری بخرم و از روز 10 تا 20 سیکلم استفاده کنم تا بفهمم کی تخمک‌گذاری میشه جواب شو بنویسم تا روزی که پریود بشم. اگه تو هم میخوای بیا با هم این روش رو شروع کنیم.خانم خیابانی به من گفت از روز 10 تا 20 سیکلم یک شب در میون نزدیکی کنم. خیلی دپرسم. الان به زور از رختخواب پاشدم ناهار درست کردم 

از خدا میخوام هرکسی که آرزوی مادرشدن داره آرزوش برآورده بشه و این حس قشنگ رو تجربه کنه
۱۳۹۶/۱/۲۷ ۱۶:۲۰:۵۶
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۲/۷ ۱۷:۲۱:۱۰
(ویرایش)

مرسی عزیزم.شش ماه منتظرم 😞

🌟یک روز، تمام رویاهات به حقیقت میپیوندن، صبور باش.🌟

🔒
۱۳۹۶/۱/۲۷ ۱۶:۲۷:۳۵
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۴/۱۸ ۰۹:۰۳:۳۲
(ویرایش)

آذر جوون پیشنهاد می کنم اصلا این کار رو نکنی

تمرکز بیش از اندازه ات به این مسئله در روند تخمک گذاریت اختلال ایجاد میکنه

پیشنهاد من اینه که روز 10 یا 11 سیکلت بری سونو واژینال

قشنگ بهت میگه که کدوم تخمدانت، فولیکولی به چه اندازه ای داره

من روز 9 رفتم فولیکولم 14.5 بود...هر روز 2 میلی زیاد میشه

بعد برام حساب کرد که روز 14 سیکلم احتمال آزاد شدن تخمک هست و تو اون حول و حوش یه درمیون رابطه داشتم

عوضش اینطوری خیالت راحت میشه که اندازه فولیکولت طبیعیه و این ماه تخمک گذاری داری

ولی به هیچ عنوان تمرکز بیش از اندازه ات روی این مسئله رو پیشنهاد نمیکنم

این کار واقعا ضرر داره

ای قوم به حج رفته کجایید کجایید
معشوق همین جاست بیایید بیایید
۱۳۹۶/۱/۲۷ ۱۶:۳۴:۲۱
(ویرایش)

ما که همه راه ها رو امتحان کردم

بیاید راه های جدیدی که همه می گن جواب میده رو امتحان کنیم

بیاید خودمون رو سرگرم کنیم و به خدا توکل کنیم

اصلا روزاتون رو نشمرید

الان از اول پریودت شروع کن به چیزهای گرم خوردن...زنجبیل...زیره...گردو...موز و ...

حسابی به خودت و شوهرت برس...برو بیرون یه کلاس ورزشی ثبت نام کن...نشد برو پارک روزا یکم پیاده روی کن

آهنگ های قشنگ دانلود کن هی گوش بده

تو خونه برای خودت برقص

بخدا شاد که بشیم همه چی حل میشه

حالا من دارم بهت میگم

خودم چند روز دیگه پریود بشم عزای عمومی میشه:))))))

ولی من با خودم تصمیم گرفتم که قوی بودن خودم رو امتحان کنم

قراره پسفردا مادر بشیم....پس باید از الان تمرین کنیم که ضعف هامون رو دور بریزیم...مامان ضعیف به درد فندق نمی خوره که

بیاید با هم تلاش کنیم

و تو همین تاپیک همدیگرو همراهی می کنیم و همین جا هم خبرای خوش میدیم به همممممممممممممممم

بگید موافقییییییید؟

۱۳۹۶/۱/۲۷ ۱۶:۳۶:۵۸
(ویرایش)
۱۳۹۶/۱/۲۷ ۱۶:۵۳:۵۷
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۲/۷ ۱۷:۲۱:۱۰
(ویرایش)

من ک دارم دگ دق میکنم چن دقه پیش چن قطره خون اومد کمردرد هم دارم فکر کنم دارم پریود میشم 😭 

نمیشه بهش فکر نکرد و خودتو بزنی ب بی خیالی تموم فکرم شده بارداری تا کی باید منتظر بمونم😢

🌟یک روز، تمام رویاهات به حقیقت میپیوندن، صبور باش.🌟

🔒
۱۳۹۶/۱/۲۷ ۲۲:۴۸:۲۴
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۹/۱۷ ۱۷:۱۲:۱۶
(ویرایش)

والا شینا جون من که همش تو خونه اهنگ گوش میدمو شادم ولی بعضی وقتا دلم خیلی میگیره و بمدت ی ربع گریه میکنم گریه هاااا با صدای بلنننند بعد ی ربم همون آدم شاد قبل میشم.کلا خصلتم اینه که شادم هرجا میرم سروصدا را باخودم میبرم.بخاطر همین همه فکر میکنن من چقد تو زندگیم خوشبختمو هیچی کم ندارم ولی هیشکی از دلم خبر نداره که چقد بخاطر بچه دار نشدنم غصه میخورم تو تنهاییم البته قبلنا خیلی غصه میخوردم الان دیگه اصلا برام مهم نیس فردا هم نمیرم آزمایش چون حال نداااارم میخام برم باشگاهو با دوستام برم دوره.من هرچی میگم خدا برعکسشو برام برآورده میکنه با من لج شده .آذر جون من اگه میخاستم بنویسم که الان یازده ماهه اقدامم خواهری دوتا دفتر صدبرگ میشد.بنظرمن که بیخیالش بشو.بیخییال دنیا.من پوست کلفت ماماسایتم خخخخ

۱۳۹۶/۱/۲۸ ۰۰:۲۸:۰۴
(ویرایش)

یلدا جوووونم مطمئنم به زودی خبرای خوش ازت میشنوم

آفرین که بیخیالی

دل گرفتن که برای هممون هست

منم چند روز دیگه یه گریه مشتی در راه دارم

خدا خیلی مهربونه

هوامونو داره

فقط صبرش بیشتر از ماست

۱۳۹۶/۱/۲۸ ۰۰:۲۹:۰۵
(ویرایش)

راستی دوستان کدوم شهرید؟

من تهران

۱۳۹۶/۱/۲۸ ۰۹:۴۷:۲۷
(ویرایش)

چکامه جان بیا این جا

همه در حال اقدامیم:)

۱۳۹۶/۱/۲۸ ۱۱:۴۹:۲۸
(ویرایش)

من از خراسان رضوی. شهرستان قوچان هستم. شینا جون یلدا راست میگه منم مثل اونم هرچی امیدوارتر میشم بدتر اصلا نمیشه. هی الکی سونوگرافی برم که چی بشه.من که دکتر رفتم گفت مشکل ندارم.به قول یلدا توی خونه و توی تنهایی خیلی غصه میخورم.بیشتر اوقات گریه میکنم. حال روحیم خرابه خرابه. منم که رفتم توی ماه دهم اقدام کم کم باید به جای مامان مامان بزرگ بشم. یلداجون شما از کجایی؟ بنظرم آزمایشتو برو بعد دیگه بیخیال باش.بچه ها خوش به حال کسانی که زود مامان شدن.من به شوهرم میگم حتما ما بلد نیستم. خنگیم دیگه.

۱۳۹۶/۱/۲۸ ۱۴:۰۶:۴۰
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۹/۱۷ ۱۷:۱۲:۱۶
(ویرایش)

اهل کاشانم.روزگارم بد نیس. خرده نانی دارم سرسوزن ذوقی...

آذر جون هنوز ماشینمون تعمیرگاهه درست نشده خونمم دوره به مرکز شهربااتوبوس سختمه برمو بیام شوهر گفته وایسا ماشین درست بشه راحت بریم آزمایش.امروز رفتم باشگاه ثبت نام کردم.خیلی بهم خوش گذشت رفتم ب روزای قبل که غصه نداشتم.هیییییییی روزگارcry

اتفاقا منم بهشوهرم گفتم حتما ی ترفندی داره ما بلدنیستیم خخخخخ چجوریه عایا

۱۳۹۶/۱/۲۸ ۱۵:۳۶:۴۲
(ویرایش)

آره پس وایسا ماشینتون درست شه.خوش به حالت.خوش بگذره.آنقدر روحیم ضعیف شده که چی. شوهرمم خوشش نمیاد براش ناز کنم باور کن ناراحتم دست خودم نیست. ناز نمیکنم.اخلاق خاصی داره. بهش میگم تو اصلا نمی تونی منو درک کنی چون من از روز اول پریودی تا ماه دیگه روز به روزش استرس دارم دایم فکر بچه ام. تمام حالت‌ها رو احساس. میکنم با کوچکترین احساس خیس. فکر میکنم پریود شدم چند ماهیه که اقدام دارم پریود هام 30 یا 31 روزه شده چون قبلا ها زود زود میشدم الان همش فکر میکنم باردارم از آخر هم هیچی که هیچی. خدا منو دوس نداره. همش به فکر سیسمونی اسم بچه و هرچی که بچه مربوطه توی اینترنت سرچ میکنم.باور کن من روانی شدم.افسردگی گرفتم 

۱۳۹۶/۱/۲۸ ۱۵:۵۵:۳۵
(ویرایش)

عزیز دلم باور کن فقط تو اینطوری نیستی

همه ما که منتظر نی نی هستیم اینطوری شدیم

منم الان دردای پریود اومده سراغم

امروز از اول صبح با هیشکی حرف نزدم و فقط دارم چیزای مزخرف سرچ میکنم

اما درمان هر کسی دست خودشه

باید سعی کنیم

وگرنه یه آدم افسرده خودش بچه دار شدنش رو عقب میندازه

منم یه چند روزی بعد از پریود میرم تو لاک خودم ولی سعی میکنم زود خودم رو بیرون بکشم

خیلی خوب درکت میکنم عزیزم

ایشالا خدا بهمون قدرت بده

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728