تعداد بازدید : 50153
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱/۲۳
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۶/۶/۲۱
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۶/۱/۲۸ ۱۶:۰۰:۵۱
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۴/۲۳ ۰۱:۱۳:۲۵
(ویرایش)

مرسی شینا جون. تو چقدر دوست خوبی هستی.من این دفعه درد نداشتم ولی پریود شدم.امیدوارم تو باردار باشی. کی باید پریود شی؟ منظمه؟

از خدا میخوام هرکسی که آرزوی مادرشدن داره آرزوش برآورده بشه و این حس قشنگ رو تجربه کنه
۱۳۹۶/۱/۲۸ ۱۶:۰۶:۰۳
(ویرایش)

مرسی شینا جون.دوست خوب و مهربونم.کی باید پریود شی؟ منظمه؟ بیا این دفعه باهم از کیت تخمک‌گذاری استفاده کنیم شاید جواب داد. نظرت چیه؟ 

از خدا میخوام هرکسی که آرزوی مادرشدن داره آرزوش برآورده بشه و این حس قشنگ رو تجربه کنه
۱۳۹۶/۱/۲۸ ۱۶:۱۲:۱۶
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۴/۱۸ ۰۹:۰۳:۳۲
(ویرایش)

آره پریودم همیشه منظمه...به جز ماه پیش که برای اولین بار 8 روز عقب افتاد و من بیچاره فکر میکردم باردارم و کلی بعدش غصه خوردم

الان باید 3 اردیبهشت پریود بشم ولی از دیشب علائمش رو دارم

مخصوصا که شدیدا نفس کم میارم

میدونم که پریود میشم :(

گلم من یه دکتر خیلی خوب توی تهران پیدا کردم که ماه گذشته که رفتم مطبش 1 ساعت باهام حرف زد

و خیلی توی روحیم تاثیر مثبت داشت

حالا تصمیم دارم روز اول پریودم برم پیشش و ببینم چه کاری میگه که انجام بدم

ماه سوم اقدامم از کیت استفاده کردم و روز 11 سیکلم دو خط پر رنگ شد و منم خوشحال و خجسته حول و حوشش رابطه داشتم..اما هیچی به هیچی

حالا این ماهم میرم پیشش و شاید اومدم که با هم کیت بازی کنیم:)

داشتم فکر میکردم که دو ماه کلا اقدام نکنم که فندق جونم بهمن و اسفند که آخر ساله به دنیا نیاد.(اصلش هم واسه این که یکم بتونم فکرم رو ترمیم کنم) ولی اطرافیان گفتن حالا که رحمت داره آماده میشه اقدام رو قطع نکن...امیدم بعد از خدا به این خانم دکتر خوبه که ببینم چی میشه

ای قوم به حج رفته کجایید کجایید
معشوق همین جاست بیایید بیایید
۱۳۹۶/۱/۲۸ ۱۶:۱۷:۴۷
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۱۳ ۱۳:۱۳:۱۷
(ویرایش)

سلام دوستان ..منم درحال اقدامم برای بارداری

البته الان ماه دومم...منم فکر میکردم سریع حامله بشم ولی نشده ک  فعلاsad

چیکار کنم استرس نداشته باشم؟ چون میگن استرس و نگرانی 40 درصد باروری رو میاره پایین

دوست دارم حس مادربودن رو تجربه کنم
۱۳۹۶/۱/۲۸ ۱۶:۲۵:۴۴
(ویرایش)

عزیزم ماه های اول آدم چون می خوره تو ذوقش خیلی شرایط بدتره

ولی کم کم باید سعی کنی که فعلا بهش فکر نکنی

پروسه طولانی رو در پیش داریم گویا:)

۱۳۹۶/۱/۲۹ ۱۲:۴۹:۲۰
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۹/۱۷ ۱۷:۱۲:۱۶
(ویرایش)

سلام بر دوستای گلم.خوبین؟شینا جون انشاا.. این ماه بارداری عزیزم.امروز رفتم ورزشو پیاده روی خیلی راه رفتم و با خودم کلنجار رفتم که چرا خودمو بخاطر بچه اذیت میکنم.اگه خدا بخاد میده اگه هم نخاد نمیده.آذر جون بخدا درکت میکنم زن وقتی تو اقدامه و پریود میشه داغونه.شوهرمن واقعا خیلی درکم میکنه ولی خب اونا مردن طرز فکرکردنشون با ما زنا خیلی فرق میکنه.از بس هرچی خواستم بدست اوردم نمیتونم معنی انتظارو درک کنم نمیتونم منتظر باشم.خدایااااااااااااا صبرم بدهanim2-paintinganim2-sad

۱۳۹۶/۱/۲۹ ۱۳:۰۳:۳۴
(ویرایش)

سلاااام

مسی دوست گلم..ایشالا هر چی قسمت باشه همون میشه

آفرین خیلی خوبه...منم مدام دارم با خودم کلنجار میرم که این ماه که پریود شدم هیچ اتفاق خاصی نمی افته و من با انرژی به ادامه زندگیم می رسم...چون این روزهای جوانی دیگه تکرار نمیشه...حیفه بخوام با غصه و غم سپریش کنم

خداروشکر که همسرم هم خیلی بهم کمک می کنه تو این شرایط...دیگه بقیش با خداست که ایشالا هر چه زودتر به هممون خبراییییییییییییی خوش بده

و فقط از خدا می خوام به هممون صبر بده

۱۳۹۶/۱/۲۹ ۱۳:۱۲:۰۵
(ویرایش)

آذر بانو تو چطوری؟

بهتری؟

پاشو غم و غصه رو بزار کنار یه ماهه هیجان انگیز دیگه در پیش داریم ها

بچه ها دیشب با خودم فکر میکردم اینم یه هیجانیه بالاخره که هر ماه این همه منتظر آخر ماه و پریود نشدنیم...بعدا که نی نی اومد از این هیجانا خبری نیستا:)))

همسرم که می گه داره خوش میگذره..غصه چیو میخوری:))) آخه مدام داریم معجون های تپل می خوریم و بعد هم عملیات...دیگه چی بهتر از این:))))

بعدا که فندق بیاد این روزا برامون میشه خاطره که چقدر حرصصصصصص خوریم ها:|

۱۳۹۶/۱/۲۹ ۱۴:۳۹:۴۷
(ویرایش)

شینا الف جون ممنونم عزیزم از همدردیتflower

یه سوال شمام ک در حال اقدامین چیا میخورین؟ من نمیدونم چیا خوبه

یا اینکه چ کارایی لازمه انجام بدیم؟

۱۳۹۶/۱/۲۹ ۱۴:۵۰:۱۸
(ویرایش)

عزیزم میشه اسم و آدرسه دکترتو بدی؟

دقیقا مثه من ک نمیخوام نی نی بهمن یا اسفند بیادcry

۱۳۹۶/۱/۲۹ ۱۵:۰۴:۴۰
(ویرایش)

عزیزم دکتر کوهسار نبوی..ایشون دکتر بسیار خوبی هستن که بیمارستان صارم هم هستن

آدرس مطب

-شهرک غرب - بلوار فرحزادی

چهارراه دریا - ساختمان صدف - شماره ۲ - طبقه ۲

تلفن : ۲۲۰۹۵۳۷۹

همراه : ۰۹۳۵۲۵۰۰۴۶۴

Email : info@kouhsar-nabavi.com

عزیزم برای اون چیزی که باید بخوری:دوران پریود بهتره چیزهای گرم بخوری...من خودم زیره و زنجبیل و بادام زمینی وارده و کنجد و این جور چیزا زیاد می خورم...بعدشم که معجون درست میکنم...شیرموز و بادوم و گردو و کنجد و عسل و خرما...یه درمیون هم اینو می خوریم..هم برای همسرم خوبه و هم خودم...برای همسرم عرق کاسنی هم خریدم و یه شب درمیون میدم بهش...(اینا بر حسب سرچ های خودمه )

اما پیش خانم دکتر نبوی که رفتم و بهش گفتم چی بخوریم...گفت هر چی دوست داری بخورو خودت رو به خوراک حساس نکن...چیزهای مقوی بخور

ولی اگه تونستی حتما برو پیش این خانم دکتر

شنبه و دو شنبه و چهارشنبه هست...یه هفته قبل هم باید وقت بگیری

من دوشنبه آینده میرم ایشالا

۱۳۹۶/۱/۲۹ ۱۵:۰۸:۲۳
(ویرایش)

راستی آزمایش های قبل از بارداریت رو رفتی؟

و اینکه چند ماه قبل از اقدام باید اسیدفولیک رو شروع کنی به خوردن...من یدوفولیک می خورم

اگه رفتی پیش دکتر نبوی همون جا سونو واژینال هم میتونی بدی...که خیلی خوبه...چون دقیق سونو می گیره و از تخمک گذاری و سلامت تخمدان ها و رحمت هم خیالت راحت میشه

۱۳۹۶/۱/۲۹ ۱۸:۵۲:۳۵
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۹/۱۷ ۱۷:۱۲:۱۶
(ویرایش)

شینا جون والا بااین همه غذا و معجون چاق میشیم.اره بنظر منم چرا خودمونا اذیت کنیم.بیخیال دنیا.

آذر بانو کجایی نیستی؟؟

۱۳۹۶/۱/۲۹ ۲۰:۳۴:۴۳
(ویرایش)

سلام عزیزانم. من هی میام مینویسم نتم ی دفعه قطع میشه. ببخشید. چقدر خوبه که پر از انرژی هستید.منم میخوام از شما انرژی بگیرم. بچه میدونید من واقعا فکر میکنم ما بلد نیستم.بیاین این ماه به قول شیناجون کیت بازی کنیم. همه موافقید؟؟؟؟؟ توی خیابون هرکی رو میبینم یه بچه داره یعنی میگم اینا لیاقت مادرشدن دارن ولی من ندارم!!!!!؟؟؟؟  خب چی میشه منم یکی داشته باشم دیگه توی خونه تنها نباشم.همیشه بی بی چک منفی.بی بی چک مثبت برای من یک آرزوی دست نایافتنی هستش 

۱۳۹۶/۱/۲۹ ۲۰:۳۹:۵۹
(ویرایش)

آره عزیزم. اصلا نباید استرس داشته باشی.همه میگن هرچی بیخیال تر باشی زودتر حامله میشی.سعی کن در آرامش کامل و شاد باشی. من که هر ماه عزای عمومی دارم من رفتم توی ماه دهم. تا یک سال طبیعیه عزیزم. اصلا نگران نباش 

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران