تعداد بازدید : 50158
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱/۲۳
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۶/۶/۲۱
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۶/۱/۲۹ ۲۰:۴۳:۲۲
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۴/۲۳ ۰۱:۱۳:۲۵
(ویرایش)

عزیزم. خوش اومدی به جمع پیشکسوتان اقدام. نگران نباش.منم. ماه دهم اقدام هستم.منم به شوهرم میگم بلد نیستم.واقعا چه جوریه؟

از خدا میخوام هرکسی که آرزوی مادرشدن داره آرزوش برآورده بشه و این حس قشنگ رو تجربه کنه
۱۳۹۶/۱/۳۰ ۰۸:۱۰:۴۰
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۴/۱۸ ۰۹:۰۳:۳۲
(ویرایش)

آره دیگه یلدا جون مشکل منم همینه دیگه
قبل این که اقدام کنیم قشنگ وزنم به وزن مناسب رسوندم...کلی ورزش و رژیم و ...که بعد بارداری زیاد چاق نشم

حالا اینقدر به خودمون میرسیم که باردار بشیم و نمی شیم...فقط چاقیش میمونهههه برامون:))))

ای قوم به حج رفته کجایید کجایید
معشوق همین جاست بیایید بیایید
۱۳۹۶/۱/۳۰ ۰۸:۱۳:۳۰
(ویرایش)

سلام آذر بانو..این حرفا رو نزن..ایشالا خدا به ما هم میده..یه نی نی خوشگل و سالم و عزیززززززززززز

۱۳۹۶/۱/۳۰ ۱۰:۲۱:۱۴
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۷/۲۴ ۱۶:۰۴:۲۴
(ویرایش)

باز شماها اومدید با غم وغصه اصلا فکر کنید شرایطشو ندارید فکر کنید که حالا براتون زوده و میخاید کنار همسری یه چند وقت تنها باشید و خوش بگذرونید بچها سعی کنید جلو شوهراتونم زیاد بخاطر این مسله گریه وزاری نکنید مردا تو هر شرایطی خودشونو خوب میدونن یه کاری نکنید که اونا فک کنن که مشکل از شماست خسته و دل زدشون نکنید سعی کنید اونارو هم آروم کنید بگید خدا هنوز نخاسته مام به زور نخایم ازش هرکیم ازتون پزسید چرا بچه دار نمیشید بگید زوده حوصلشو ندارم میخایم یکم خوشبگذرونیم عزیزانم قشنگترین اتفاقات زندگی آدم یهویی میشه پس غم وغصه و نگرانی و استرس تعطیل............

اگر با هر سقوطی زندگیی معنی خود را از دست میداد هرگز دانه ای به لانه مورچه نمی رسید.
۱۳۹۶/۱/۳۰ ۱۰:۵۳:۰۳
(ویرایش)

ممنون پری مامانی خوشگلممممممممممم

ایشالا نی نی تو به سلامتی میاد تو بغلت

برای ما هم دعا کن

۱۳۹۶/۱/۳۰ ۱۱:۰۸:۱۸
(ویرایش)

فدات شم عزیزم همیشه بیادتون هستم عزیزانم

اگر با هر سقوطی زندگیی معنی خود را از دست میداد هرگز دانه ای به لانه مورچه نمی رسید.
۱۳۹۶/۱/۳۰ ۱۲:۵۹:۲۲
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۹/۱۷ ۱۷:۱۲:۱۶
(ویرایش)

سلااااام بر شینا و آذر و مامان پری عزیزم.خوبید خوشید چ خبرااااا؟من زیاد خوب نیستم جاریم ی بچه داره دوباره میخاد باردار بشه منم هستم خدا یکیشم بهم نمیده خب این چ وضعشه آخههههههه!یعنی چی!خب منم گناه دارم اصلا چرا من نباید مادربشم مگه چیکار کردم اخه.anim2-sad

امروز از اونروزاس که تا گریه نکنم خوب نمیشم.نمیخام روحیه دوستامو خراب کنم ولی حسابی دلم گرفته هیییییی.یعنی میشه منم مامان بشم.نذر کردم که اگه مامان بشم ی اسم خوب واسه بچم انتخاب کنم.خدایاااااا کمکمون کن.anim2-sdasdasdخخخ این دوتارا ببین چ کتک کاری میکنن.خودم میدونم دیونه شدم دیگه بهم نخندینanim2-wacsmiley

۱۳۹۶/۱/۳۰ ۱۲:۵۹:۴۹
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۹/۱۷ ۱۷:۱۲:۱۶
۱۳۹۶/۱/۳۰ ۱۳:۲۸:۴۹
(ویرایش)

یلدا منم امروز خیلی بی حال و پکرم...نفسم بالا نمیاد...دو سه روز تا پریودمه ولی هر لحظه فکر میکنم بشم!

خیلی هم کسلمserious

سر کار اصلا حوصله همکارامو ندارم

فکر کنم منم گریه لازممanim2-New-6

این پری زودتر بیاد بهتره والاanim2-65d6a5d6s

۱۳۹۶/۱/۳۰ ۱۳:۳۴:۳۵
(ویرایش)

anim2-65d6a5d6sanim2-65d6a5d6sanim2-65d6a5d6s

anim2-New-6قرار نشد گریه وزاری تعطیل بشه

۱۳۹۶/۱/۳۰ ۱۳:۵۹:۴۴
(ویرایش)

مامان پری حالم خیلی گرفته است

هی دارم به خودم تلقین میکنم که آماده پرید شدنم

چه بساطی واسه خودمون درست کردیماanim2-65d6a5d6s

۱۳۹۶/۱/۳۰ ۱۵:۲۵:۰۸
(ویرایش)

یلدا جونم قرفونت بشم.منم مثل توام.هیچ وقت باورم نمیشه مامان بشم.امان از دست این جاریا. بیا با هم شاد باشیم.تا مامان بشیم.باورکن من از تو ناامیدترم.منم جوش اینو میزنم که بچه ندارم جاریام با خودشون میگن حتما من مشکل دارم.نمیدونن که دکتر رفتیم و هردومون سالمیم. خیلی تنهام. انقدر نذر کردم ولی بی فایده. شب تاسوعا از امام حسین خواستم اما هنوز خبری نیست sad

از خدا میخوام هرکسی که آرزوی مادرشدن داره آرزوش برآورده بشه و این حس قشنگ رو تجربه کنه
۱۳۹۶/۱/۳۰ ۱۵:۲۸:۵۱
(ویرایش)

شیناجون بیخیال باش.اگه بخواد بشه که میشه.فکر بچه نکن.فکرکنم الان موقع پریودته و باید بشی. بیاین این دفعه کیت بازی کنیم باورکنید میشه ها.بیاین دیگه anim2-tsimuzpzwoap1t9y3o7

۱۳۹۶/۱/۳۰ ۱۵:۳۲:۳۷
(ویرایش)

سلام پری جون.خوبی؟ ممنون ازت بخاطر دلگرمی. سعی میکنم ولی نمیتونم همیشه چندروز اول پریودی افسرده و ناراحتم. راستی چرا میگی بعد نزدیکی به پهلو دراز بکشیم؟ چپ یا راست؟ 

۱۳۹۶/۱/۳۰ ۱۵:۳۸:۴۰
(ویرایش)

فرقی نداره عزیزم معمولا به چپ میگن منم شنیدم و انجام دادم علتش رو نمیدونم

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران