تعداد بازدید : 25111
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۳/۲۴
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۷/۱/۱۷
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۶/۴/۹ ۱۲:۵۲:۰۶
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۴/۲۳ ۰۱:۱۳:۲۵
(ویرایش)

خب چرا.بالاخره که باید بری تا مطمئن شی 

از خدا میخوام هرکسی که آرزوی مادرشدن داره آرزوش برآورده بشه و این حس قشنگ رو تجربه کنه
۱۳۹۶/۴/۹ ۱۲:۵۶:۰۴
(ویرایش)

شیناجون کجایی؟ چرا خبری از خودت نمیدی؟ نگرانتم. یه خبر بده دختر 

از خدا میخوام هرکسی که آرزوی مادرشدن داره آرزوش برآورده بشه و این حس قشنگ رو تجربه کنه
۱۳۹۶/۴/۱۰ ۰۰:۳۰:۴۱
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۵/۳۰ ۱۳:۰۱:۳۰
(ویرایش)

آذری شوهرم میگه این ماهم بزار اگ پری نیمد بعد برو آز خون ... میترسه تو ذوقم بخوره ... پنج شنبه هم موعد پری این ماهمه واسم دعاااا کنید ...flowersad

یا علی بن موسي الــرضا ع از تو میخامش خودتــ به خدا بگو... قربونت برم دستمو رد نکن ... تــوکلت علی الــلـه
۱۳۹۶/۴/۱۰ ۰۰:۳۳:۳۹
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۵/۳۰ ۱۳:۰۱:۳۰
(ویرایش)

یگانه جان بعد عقب افتادن پری بالای صد و دیگه میگن اوکیه بد بدلت راه نده گلممم anim2-28anim2-thanks

یا علی بن موسي الــرضا ع از تو میخامش خودتــ به خدا بگو... قربونت برم دستمو رد نکن ... تــوکلت علی الــلـه
۱۳۹۶/۴/۱۰ ۱۰:۱۸:۰۳
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۲/۶ ۱۹:۴۳:۵۴
(ویرایش)

مرسی عزیزم از راهنمایی دقیقت - حالا قراره این هفته برم آزمایش و برم پیش دکترم ببینم چی میگه 

خوشحالم که شماها هستین و باهاتون حرف میزنم با اینکه تازه شناختمتون 

بچه‌ها من خیلی اوضاع خوبی ندارم تورو خدا برام دعا کنین مامانم هفته پیش قلبشو عمل کرده همش دارم استرس و گرانی اونو میکشم 

۱۳۹۶/۴/۱۰ ۱۲:۰۸:۱۴
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۴/۱۸ ۰۹:۰۳:۳۲
(ویرایش)

سلام آذر جونم

خوبی؟ نی نی خاله حالش خوبه؟

منم بد نیستم شکر...به ماه هشتم اقدام وارد شدم

ای قوم به حج رفته کجایید کجایید
معشوق همین جاست بیایید بیایید
۱۳۹۶/۴/۱۰ ۱۳:۱۳:۲۸
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۲/۱ ۰۲:۵۶:۵۴
(ویرایش)

سلام میخواستم ببینم اثر هاش س ج چند روز رو بی بی چک میمونه

۱۳۹۶/۴/۱۰ ۱۵:۳۶:۴۶
(ویرایش)

یعنی یک ماه عقب انداختی؟  بنظرم که بی بی چکت مثبت شده یعنی بارداری. یه روز صبح برو آزمایش و به شوهرت هم نگو که رفتی آزمایش. بذار خیالت راحت شه 

۱۳۹۶/۴/۱۰ ۱۵:۴۱:۰۳
(ویرایش)

سلام قربونت برم.من و نی نی هر دو خوبیم فردا میخوام برم سونوگرافی تا صدای قلبش رو بشنوم. دعا کن بشنوم و بگه سالمه.این روزا حالت تهوع دارم عجیب. اشکالی نداره عزیزم. این ماه اقدام کن. تو رو خدا استرس نداشته باش.من باردار نشدم فقط بخاطر استرس بود.تا یک سال طبیعیه اصلا نگران نباش.من و یلدا هم نزدیک به یک سال شد تا جواب گرفتیم. تو هم مطمئنم تا یک سال جواب میگیری 

۱۳۹۶/۴/۱۰ ۱۵:۵۰:۰۹
(ویرایش)

سلام یگانه جون. اصلاً نگران نباش. انشاءالله دکتر برو تا خیالت راحت شه.بابت مامانت هم نگران نباش. بابای خودم 12 سال پیش عمل قلب باز کرد میدونم خیلی سخته ولی الان خداروشکر مشکلی نداره و حالش هم خیلی خوبه. به مامانت هم بگو خوب میشه فقط باید استراحت کنه و داروهاش رو به موقع مصرف کنه.عمل قلب باز خیلی سخته ولی خوب خوب میشه مثل روز اول.خودت هم جوش نزن به مامانت برس و بهش دلداری بده.باور کن بابای من حالش خوب شده. خداروشکر که خدا سایه پدر و مادرم رو روی سر ما نگه داشته.2 تا فرشته ان به خدا. قدر شون رو بدون و مواظبت کن 

منم خوشحالم که با شما دوست شدم. برای خودت و مامانت دعا میکنم. میگم نی نی کوچولومم دعا کنه چون قلبش پاکه 

۱۳۹۶/۴/۱۰ ۲۰:۳۸:۴۹
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱/۱۷ ۱۸:۰۸:۴۶
(ویرایش)

سلام آذر جون این ماه نمیدونم چرا اینجوری شدم سیزدهم ماه قبل پریود شدم شیشم این ماه لکه دیدم دیگه خبری نشد فقطم یه بار اقدام داشتیم یعنی میشه باردار باشم وایی ولی نمیخوام به خودم تلقین کنم ماه قبل اینقد به فکرش بودم که حالت تهوعم داشتم تازه به مایع دستشویی هم حساس شده بودم ولی خدا کنه باشم خیلی خوب میشه ولی نه فقط یه بار اقدام داشتیم hard دعا کن برام آذر جون وایی یعنی میشه منم یه تاپیک بزنم که باردارمvalentine

خداوندا مرا آن ده که آن به
۱۳۹۶/۴/۱۰ ۲۰:۴۶:۲۶
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۴/۱۰ ۲۰:۵۴:۵۲
(ویرایش)

سلام 

من عضو جديد هستم . نزديك به دو سال هست اقدام براى باردارى دارم ولى موفق نبودم . دچار افسردگى شديد شدم . خيلى تلاش مى كنم از اين حال در بيام ولى نمى تونم . من ٣٤ ساله هستم و بابت سنم خيلى نگرانم .

خدايا باور دارم تو را ، كمكم كن و شروع راهى خوش برايم بساز .
۱۳۹۶/۴/۱۱ ۱۳:۳۶:۲۲
(ویرایش)

سلام آزاده جان انشاءالله که شما هم بالاخره باردار بشی و طعم مادر شدن رو بچشی من تو شرایط شما قرار نگرفتم ولی احساسم اینه که تنها راه جدا شدن از استرس و افسردگی یاد خداست اگه نظر منو میخوای بهت پیشنهاد میکنم قرآن بخون حتی اگه میتونی حفظ کن هم خودتو آروم میکنه هم زندگیتو الا بذکر الله تطمئن القلوب valentine

۱۳۹۶/۴/۱۱ ۱۵:۰۳:۱۲
(ویرایش)

سلام زینب جون.انشاءالله که بارداری.اگه خدا بخواد با یک دفعه هم حامله میشی. احتمالا لک لانه گزینیه. خبرشو بدیا. منتظرم تا بیام تاپیکت رو ببینم anim2-28

۱۳۹۶/۴/۱۱ ۱۵:۴۴:۵۵
(ویرایش)

تا سیزدهم برام دعا کن پریود نشم خیلی عجله دارم من برای فاطمه ده روز بعد از عقب افتادن پریودیم بی بی چک گذاشتم اما حالا حتی قبل از تاریخشم صبر ندارم چقد بارداری و مادر شدن لذت بخشه من که بی صبرانه منتظرم دوباره باردار باشم

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران