تعداد بازدید : 25115
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۳/۲۴
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۷/۱/۱۷
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۶/۴/۱۵ ۱۶:۵۵:۵۰
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۴/۲۳ ۰۱:۱۳:۲۵
(ویرایش)

چشم زینب جون.حتماً. انشاءالله بارداری. خب ی بی بی دیگه بذار خیال خودت و ما رو راحت کن 

از خدا میخوام هرکسی که آرزوی مادرشدن داره آرزوش برآورده بشه و این حس قشنگ رو تجربه کنه
۱۳۹۶/۴/۱۵ ۱۶:۵۸:۲۹
(ویرایش)

واااااااااای عزیزم. جدی میگی!!!! مبارک باشه. چقدر خوب. خیلی خوشحال شدم anim2-4d564ad6یه آزمایش هم برو تا خیالت راحت شه 

از خدا میخوام هرکسی که آرزوی مادرشدن داره آرزوش برآورده بشه و این حس قشنگ رو تجربه کنه
۱۳۹۶/۴/۱۵ ۱۷:۰۱:۱۲
(ویرایش)

بهار جان من هم همیشه روزهای زوج سیکلم اقدام میکردم جواب نمیگرفتم این بار که روزهای فرد سیکلم اقدام کردم جواب گرفتم. از بعد پاکی شروع کن.روزهای 9-11-13-15-17-19 سیکل اقدام کن 

۱۳۹۶/۴/۱۶ ۰۰:۲۸:۳۵
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۳/۲۷ ۱۳:۳۶:۰۸
(ویرایش)
سلام دوستان من 34 سالمه و 3ماه اقدام کردم برای بارداری،که تا الان ناموفق بودیم،پریودی من منظمه و آخرین باری که پریود شدم دوشنبه 5تیرماه بودودوشنبه 12 نیرماه و سه شنبه 13ام نزدیکی داشتم.امروز پنجشنبه15 ام حوالی ظهرخون دیدم،والان هم که 12ساعت ازش میگذره،همش دارم لکه میبینم.نمیدونم علت این خون و لکه ها چیه؟!!!!اگه میشه راهنماییم کنید.ممنون
مرنج و مرنجان
۱۳۹۶/۴/۱۶ ۰۰:۴۰:۲۲
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۴/۱۶ ۰۰:۴۶:۰۳
(ویرایش)

سلام دوستان ميشه يه کانال تلگرام معرفی کنید خیلی بهش احتیاج دارم بشه توی اون کانال با هم مشورت کنیم.

همیشه عاشق زندگي باش
۱۳۹۶/۴/۱۶ ۱۱:۵۳:۵۶
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۵/۳۰ ۱۳:۰۱:۳۰
(ویرایش)

سلام عزیزم مبارکflower برا منم دعا کن...

یا علی بن موسي الــرضا ع از تو میخامش خودتــ به خدا بگو... قربونت برم دستمو رد نکن ... تــوکلت علی الــلـه
۱۳۹۶/۴/۱۶ ۱۴:۱۲:۲۲
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۰/۱۷ ۰۱:۲۰:۰۶
(ویرایش)

خدا به همه یه نی نی سالم و خوشگل بده و دامن ما رو هم سبز کنه...😢😢

۱۳۹۶/۴/۱۶ ۱۴:۲۹:۴۸
(ویرایش)

آذرجونم جوابمو ندادی😢

گفتم دکتر بهم گف بارداریت ضعیف بوده یعنی چی و برا تقویت خودمو شوهرم چکار کنم؟worry

یا علی بن موسي الــرضا ع از تو میخامش خودتــ به خدا بگو... قربونت برم دستمو رد نکن ... تــوکلت علی الــلـه
۱۳۹۶/۴/۱۶ ۱۶:۴۱:۵۳
(ویرایش)

سلام عزیزم. ببخشید دیر جواب دادم.این روزا حالم خوش نیست زیاد نمیام اینجا. حالت تهوع دارم.منظور دکترت رو دقیق نمیدونم ولی فکر کنم منظورش این بوده که لقاح انجام شده و نطفه ضعیف تشکیل شده به همین خاطر سقط شده.البته در چند روزگی. من که کاری نکردم ولی شنیدم قبل بارداری باید هم خودت هم شوهرت چیزای مقوی بخورید.مخصوصا مرد،چون باید اسپرم های سالم و قوی داشته باشه تا خودشون رو به تخمک برسونن. استرس هم نباید داشته باشید. من و شوهرم هیچ مشکلی نداشتیم ولی باردار نشدنم همش از استرس بود.هر ماه به فکر باردار شدن بودم.تا پریود میشدم میرفتم توی کار گریه و افسردگی. حرف مردم هم بیشتر بهم استرس وارد میکرد.تا این که تصمیم گرفتم برم پیش متخصص نازایی. رفتم دو تا قرص تقویت تخمدان نوشت که از روز سوم پریودی شروع کنم و روز یازدهم سیکلم برم سونوگرافی تا ببینه فولیکول بالغ دارم یا نه.چون آزمایش شوهرم خیلی خوب بود گفت شاید تخمدونهات ضعیفه. خلاصه این بار گفتم دیگه نمیشه فقط باید پریود که شدم داروهامو بخورم تا ببینم دکتر چی میگه.تا دکتر نرم بچه دار نمیشم.قید این بار رو زده بودم ولی اقداممون رو کردیم. هرچی منتظر شدم پریود شم نشدم.فهمیدم باردارم بدون مصرف هیچ دارویی.فقط استرس رو بذار کنار. به موقعش اقدامت رو بکن.هم خودت هم شوهرت چیزای مقوی بخورید.مثلا خرما. صبحانه کامل.شیر.عسل.نوشابه و دلستر رو حذف کنید یا ماهی یک بار بخورید.آجیل از جمله پسته.بادام درختی.گردو.غذا مثل فسنجون.پیاز هم قدرت شهوت رو زیاد میکنه مخصوصا برای مرد اسپرم سازه.باور کن شما چیزیتون نیست. خودت هم اگه باشگاه بری و ورزش کنی تخمدونهات فعال تر میشن.نه ورزش های سنگین ورزش معمولی.سحرخیز باش. دیر از خواب بیدار نشو. توی خونه خودتو سرگرم آشپزی کن. جر و بحث هاتون رو حذف کنید و با هم مهربون باشید.از رابطه با هم لذت ببرید نه درحین رابطه فقط بفکر بچه باشید.البته قبل از همه اینها توکل به خدا و ازش بخواید بچه سالم و صالح بهتون بده.نماز.قرآن خوندن.همه اینا موثره. امیدوارم نتیجه بگیری. بیشتر بچه های اینجا وقتی استرس نداشتن باردار شدن.

۱۳۹۶/۴/۱۸ ۱۵:۴۸:۳۸
(ویرایش)

ممنونم عزیزدلم راهنماییات خیلی تسکین بخش بود تلاشمونو میکنیمو توکل میکنیم بخدا ببینیم چ میشه ...ب شوهرم گفتم اصلا فکر کنیم سال دیگه بچه میخایمو از زندگیمون لذت ببریم بهم گف تو خودت طاقتشو نداری گفتم نه منم کنار میام ...بازم ممنون لطف کردی جواب دادی💕💕

flowerkiss

۱۳۹۶/۴/۱۸ ۱۸:۴۲:۵۵
(ویرایش)

قربونت برم تینای خوشگلم.من مطمئنم یه روزی به همین زودی مامان میشی اونم یه مامان مهربون و ناز.اگه بیخیال باشی مطمئن باش زودتر جواب میگیری. الکی نمیگم تجربه کردم.فقط هر دوتون باید باهم همکاری کنید.الان تابستونه هوا خوبه برید گردش مسافرت. از دنیا لذت ببرید بچه که بیاد نمیتونی هرجا هرجا بری.مسافرت بری.به نظر من یه برنامه بریزید یه مسافرت برید شده حتی یه مسافرت کوتاه.کلاس های هنری هم برای پرکردن وقت خیلی خوبه.مطمئنم جواب میگیری. خدا خیلی مهربونه. مطمئن باش دوستون داره و خوشحالتون میکنه anim2-thumbsupsmileyanim به حرف مردم هم اصلا بها نده چون فقط بلدن بهت استرس وارد کنن. هرکی هم گفت بچه بیارید بگو انشاءالله میاریم . دیر نمیشه. 

۱۳۹۶/۴/۱۹ ۰۰:۳۱:۲۹
(ویرایش)

ممنون عزیزدلم حتما خدا همینطوره مهربونو بخشنده ...قربون دل مهربونت ک جواب میدی،انشاالله همیشه لبت بخنده باشه...

توکل برخداآره حتما مسافرتو باید بریم شرایط مالی ناجوره ولی یجورای دلمون مشهد میخاد تا خدا چی بخواد ...

۱۳۹۶/۴/۱۹ ۰۰:۴۰:۰۹
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱/۱۰ ۱۶:۴۱:۱۱
(ویرایش)

سلام خانوما حالتون خوووبه میشه واسه منم دعا کنید زود مامان شم خیلیییی دلم میخواد الان 5 ماهه اقدام کردم ولی هیچ نتیجه ای نگرفتم خیلی افسرده شدم ولی پریود هام منظم 5 هر ماه پری میشم

خدایا شکرت واسه نعمتی که بهم دادی...
۱۳۹۶/۴/۲۰ ۱۵:۳۶:۴۵
(ویرایش)

انشاءالله که قسمت بشه و برید حرم امام رضا. منم آخرین بار که رفتم مشهد دکتر رفتم حرم. 

۱۳۹۶/۴/۲۰ ۱۵:۳۹:۳۴
(ویرایش)

سلام گیسو جان.انشاءالله به زودی مامان میشی.فقط باید استرس نداشته باشی و صبر کنی.البته قبلش هم خودت برو دکتر و آزمایش و سونوگرافی. هم شوهرت آزمایش اسپرموگرام بره که از این بابت خیالتون راحت بشه بعد هم استرس نداشته باشید و اقدام کنید.هرشب هم یک دونه اسیدفولیک 1 بخور. 

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران