تعداد بازدید : 25111
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۳/۲۴
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۷/۱/۱۷
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۶/۴/۲۴ ۱۰:۴۰:۴۶
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۷/۲۴ ۱۶:۰۴:۲۴
(ویرایش)

سلام شینا جونم و آذر جونم کجایید یه خبر از خودتون بدید یلدا که رفت دیگه نیومد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اگر با هر سقوطی زندگیی معنی خود را از دست میداد هرگز دانه ای به لانه مورچه نمی رسید.
۱۳۹۶/۴/۲۴ ۱۲:۵۱:۴۷
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۴/۱۸ ۰۹:۰۳:۳۲
(ویرایش)

سلام مامان پروانه گل.آرنیکا بانوی ما خوبه عزیزم؟...همه چی رو به راهه؟ ایشالا به زودی این خوشگل خانوم میاد و عکس صورت نازشو می بینیم ما

منم خوبی هی...همچنان درگیر این راه دراز..خسته و دلگیر و مث شماها فعلا لیاقت مامان شدن رو نداشتم!

ای قوم به حج رفته کجایید کجایید
معشوق همین جاست بیایید بیایید
۱۳۹۶/۴/۲۴ ۱۳:۲۶:۵۴
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۲/۴ ۲۲:۲۰:۱۳
(ویرایش)

ای بابا یکی ده دقیقه بیاد با هم صحبت کنیم

الهی به امید تو
۱۳۹۶/۴/۲۴ ۱۳:۲۷:۱۲
(ویرایش)

فداتشم شینا جون آرنیکام خوبه حسابی شیطنت میکنه این حرفو نزن عزیزم همه ماها یه روز این حرف میزدیم که لیاقت مادر شدن نداریم صبور باش و بییییییییییییییییییییییییییییییخیییییییییییال 

اگر با هر سقوطی زندگیی معنی خود را از دست میداد هرگز دانه ای به لانه مورچه نمی رسید.
۱۳۹۶/۴/۲۴ ۱۳:۲۸:۱۸
(ویرایش)

من یه هفته است چک بی بی دوخط شده صبح آزمایش خونم رو گرفتم بتام بالای 600 بو ولی الان کمردردم نمیدونم چی میشه

الهی به امید تو
۱۳۹۶/۴/۲۴ ۱۳:۳۰:۱۱
(ویرایش)

جانم بگو من هستم 

۱۳۹۶/۴/۲۴ ۱۳:۳۱:۲۵
(ویرایش)

خداروشکر ممنون

به نظرت عزیزم این کمردرد طبیعیه

الهی به امید تو
۱۳۹۶/۴/۲۴ ۱۳:۳۱:۵۱
(ویرایش)

فرح جان عادیه این کمر دردها معمولا هربار موعد پریت شاید تجربه کنی این کمر دردهارو 

کمر درد و دل درد شدید همراه خونریزی خطرناکه نگران نباش وبه دردهای سطحی توجه نکن

۱۳۹۶/۴/۲۴ ۱۳:۳۲:۵۵
(ویرایش)

خیلی خسته ام ولی فکر میکنید این خستگی خیلی زود نیست ، البته سرکار میرم صبح 7 تا 15 ظهر

الهی به امید تو
۱۳۹۶/۴/۲۴ ۱۳:۳۳:۰۷
(ویرایش)

خیلی خسته ام ولی فکر میکنی این خستگی خیلی زود نیست ، البته سرکار میرم صبح 7 تا 15 ظهر

الهی به امید تو
۱۳۹۶/۴/۲۴ ۱۳:۳۵:۲۹
(ویرایش)

عزیزم خستگی تو بارداری طبیعیه مخصوصا برای ماها که شاغلیم منم 9-6 سرکارم خونه رفتی سعی کن استراحت کنی کشمش وبادام و پسته اینا مغز کن برای خودت سرکار بزار کشوت بخور مقوییه اوایلش عزیزم امکان خیلی علایم هست دیگه باید تحمل کنی دیگه 

۱۳۹۶/۴/۲۴ ۱۳:۳۶:۱۸
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۴/۱۸ ۰۹:۰۳:۳۲
(ویرایش)

خداروشکر پری جونم..مواظب خودت و نی نی گلت باش...ایشالا خدا به منم یه نی نی میده به زودی

فرح بانو مبارک باشه عزیزم..ایشالا دوران بارداری راحتی داشته باشی

ای قوم به حج رفته کجایید کجایید
معشوق همین جاست بیایید بیایید
۱۳۹۶/۴/۲۴ ۱۳:۳۸:۱۳
(ویرایش)

خیلی ممنون راستش خوبه این طور جاها هست که بیام یه کم درد دل کنم راستش جز من و شوهرم کسی خبر نداره نه خانواده من  نه خانواده شوهری ونه همکاران ونه دوستام میگم خدای نکرده اگه نشه بهم حرف نزنن آخه شوهرم تک فرزنده و مادر شوهرم سرش یکسره توی خونه ماست

الهی به امید تو
۱۳۹۶/۴/۲۴ ۱۳:۵۴:۳۱
(ویرایش)

من خیلی تحملم بالاست به چیزیای مقوی هم اهمیت میدم ولی شوهرم استرسیم میکنه رفته از الان دنبال اسم دخترو پسر و بیمارستان کجا برم و چی بخورم وچی نخورم انگار برای پسرمون همه چی یادش رفته _ الان پسرم نه سالش هست _ ذوق کرده همش میگه کی بغلش میکنم

الهی به امید تو
۱۳۹۶/۴/۲۴ ۱۴:۰۲:۳۸
(ویرایش)

نگران نباش استرس از خودت دور کن عزیزم بارداری دومتم هست دیگه راحتری 

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران