تعداد بازدید : 25115
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۳/۲۴
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۷/۱/۱۷
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۶/۴/۱۲ ۱۵:۵۴:۴۹
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۲/۷ ۱۷:۲۱:۱۰
(ویرایش)

تبریک میگم آذرجون ایشالا بارداریتو ب سلامت بگذرونی برای منو شینا و بقیه بچه ها ک منتظرن خیلی دعا کن love

راستی من حس میکنم بچت پسره anim2-21 ایشالا هرچی ک هست سالم باشهanim2-28

🌟یک روز، تمام رویاهات به حقیقت میپیوندن، صبور باش.🌟

🔒
۱۳۹۶/۴/۱۲ ۱۶:۵۷:۳۷
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۴/۲۳ ۰۱:۱۳:۲۵
(ویرایش)

مرسی پری جون.حتماً میام.خیلی قشنگ بود.خخخخخیلی anim2-4d564ad6

از خدا میخوام هرکسی که آرزوی مادرشدن داره آرزوش برآورده بشه و این حس قشنگ رو تجربه کنه
۱۳۹۶/۴/۱۲ ۱۷:۰۲:۱۹
(ویرایش)

زینب جون.انشاءالله به زودی دوباره تجربش میکنی.البته مال من فقط قلب داشت چون هنوز خیلی کوچولویه. انشاءالله هفته 11 که برم غربالگری دست و پا و سر و بدن و همه اعضا بدنش تشکیل شده.فقط دعا کن بچم سالم باشه. الان چند روز عقب انداختی؟  شاید بی بی چک زود گذاشتی. بعضیا لقاح دیر انجام شده دیر نشون میده.انشاءالله چند روز عقب انداختی بی بی بذار گلم 

از خدا میخوام هرکسی که آرزوی مادرشدن داره آرزوش برآورده بشه و این حس قشنگ رو تجربه کنه
۱۳۹۶/۴/۱۲ ۱۷:۰۸:۲۱
(ویرایش)

مرسی عزیزم. قربونت برم.من همیشه برای همتون دعا میکنم. آرزو جان و شیناجون خیلی خیلی لحظه قشنگی بود. قلبش مثل یک آدم بالغ میزد. طوری که اولش شوهرم متوجه نشد که صدای قلب بچمونه خوب که تموم شد گفت صدای قلبش بود دکتر گفت آره.هنوز صدای قلبش رو نشنیده بودم چند تا صلوات فرستادم تا سالم باشه به محض شنیدن صدای قلبش چشام اشکی شد و میگفتم خدا رو شکر. از ته ته ته ته دلم میخوام خدا زود بهتون بچه بده و برید صدای قلب کوچولوش رو بشنوید.آرزو جان یه حسی هم دارم که پسره ولی برای ما فرقی نداره فقط سالم باشه.فقط حس میکنم. حس ششم 

۱۳۹۶/۴/۱۲ ۱۷:۵۴:۵۴
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱/۱۷ ۱۸:۰۸:۴۶
(ویرایش)

نمیدونم عقب انداختم یا نه معمولا سیکلم 27 یا 28 روزه بود ماه قبل 31 روزه بود یعنی همون سیزدهم که ماه قبلش پریود شدم دوباره پریود شدم این ماه هم شیشم لکه دیدم دیگه تا امروز که دوازدهمه هیچ خبری نیست فقط یکم جای تخمدانها تیر میکشه نمیدونم شایدم به قول شما زود گذاشتم آقامم همینو میگه اون تازه میگه بذار اگه ده روز عقب انداختی بعد بی بی بذار ولی منکه تا ده روز طاقت نمیارم که ولی از این ماه دیگه نا امیدم کاش اگه باردار نباشم لااقل زودتر پریود بشم ...

انشاءالله که بچه ات سالم باشه آذر جون کم کم بزرگ بشه تکوناشو حس کنی من که هر وقت تکون نمیخورد دستمو میذاشتم روی شکمم براش قرآن میخوندم همون موقع تکون میخورد یادش بخیرsad

خداوندا مرا آن ده که آن به
۱۳۹۶/۴/۱۲ ۱۷:۵۵:۱۴
(ویرایش)

نمیدونم عقب انداختم یا نه معمولا سیکلم 27 یا 28 روزه بود ماه قبل 31 روزه بود یعنی همون سیزدهم که ماه قبلش پریود شدم دوباره پریود شدم این ماه هم شیشم لکه دیدم دیگه تا امروز که دوازدهمه هیچ خبری نیست فقط یکم جای تخمدانها تیر میکشه نمیدونم شایدم به قول شما زود گذاشتم آقامم همینو میگه اون تازه میگه بذار اگه ده روز عقب انداختی بعد بی بی بذار ولی منکه تا ده روز طاقت نمیارم که ولی از این ماه دیگه نا امیدم کاش اگه باردار نباشم لااقل زودتر پریود بشم ...

انشاءالله که بچه ات سالم باشه آذر جون کم کم بزرگ بشه تکوناشو حس کنی من که هر وقت تکون نمیخورد دستمو میذاشتم روی شکمم براش قرآن میخوندم همون موقع تکون میخورد یادش بخیرsad

۱۳۹۶/۴/۱۲ ۲۲:۱۴:۴۴
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۰/۳۰ ۱۱:۴۶:۴۶
(ویرایش)

آذر جون خدا رو شکر...میدونم لحظه قشنگیه..مراقب خودت باش رژیم غذایی و قند و...رو هم کنترل کن البته بی استرس...🌹😘

در ضمن من بی بی ام منفی شد هنوز پری نشدم و همچنان درد سینه و سفتی سینه دارم

تا خدا هست امید هم هست.
۱۳۹۶/۴/۱۳ ۰۹:۲۲:۵۸
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۴/۱۸ ۰۹:۰۳:۳۲
(ویرایش)

سلام دوست خوشگلم

خداروشک رکه قلب فندق خاله رو شنیدی و خداروشکر که نی نی ما سالمه

مواظب خودت باش عزیزم

ای قوم به حج رفته کجایید کجایید
معشوق همین جاست بیایید بیایید
۱۳۹۶/۴/۱۳ ۰۹:۵۳:۴۷
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۲/۶ ۱۹:۴۳:۵۴
(ویرایش)

سلام عزیزم

بچه‌ها واسه منم شده مثل اینکه 

دیروز رفتم تیتر دادم شده ۱۶۵۰ خوبه به نظرت؟ یا کمه؟ من آخرین تاریخ پریودم ۵خرداد بوده 

ولی مثل اینکه لقاحم دیر بوده چون ۶ام بیبی گذاشتم منفی بود 

دکتر من از اوناست که به این راحتیا سونو نمیده؟

تو کی بوده پریودت آذر جون؟

۱۳۹۶/۴/۱۳ ۰۹:۵۵:۳۳
(ویرایش)

مامان فاطمه عزیزم 

من معمولا سیکلا ۲۹ روزه است ولی سه روز بعد عقب انداختن بی بی زدم منفی بود ولی فرداش رفتم خون دادم مثبت شد خیلی برای خودمم عجیب بود ولی مثل اینکه به لقاح خیلی بستگی داره 

۱۳۹۶/۴/۱۳ ۰۹:۵۵:۵۵
(ویرایش)

مامان فاطمه عزیزم 

من معمولا سیکلا ۲۹ روزه است ولی سه روز بعد عقب انداختن بی بی زدم منفی بود ولی فرداش رفتم خون دادم مثبت شد خیلی برای خودمم عجیب بود ولی مثل اینکه به لقاح خیلی بستگی داره 

۱۳۹۶/۴/۱۳ ۱۱:۴۹:۵۱
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۲/۱ ۰۲:۵۶:۵۴
(ویرایش)

یگانه جون مبارکه

۱۳۹۶/۴/۱۳ ۱۲:۱۶:۵۷
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۵/۳۰ ۱۳:۰۱:۳۰
(ویرایش)

آذرجون شکر لااقل خبر تو رو شنیدم خوشحال شدم الهی بخوشی و سلامتی بغلش کنی بعد از 9ماه خوشیو سلامتی میبوسمت😘😘،توکل برخدا دکتر گف بارداریت ضعیف فک کنم منظورش ضعیف بودن خودم و تخمک هس،برام دعا کن داروامو بیشتر کرد برااین ماه .

آره دیگه بی بی چک روهم قبول ندارم علائم روهم اصلا ...فقط توکل بخدا رو قبول دارم ...

یا علی بن موسي الــرضا ع از تو میخامش خودتــ به خدا بگو... قربونت برم دستمو رد نکن ... تــوکلت علی الــلـه
۱۳۹۶/۴/۱۳ ۱۲:۲۰:۳۳
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۵/۳۰ ۱۳:۰۱:۳۰
(ویرایش)

یگانه جوووون شکر خدا و مبارکت باشه خبر خوشیییی بود.شاد و سلامت باشین

یا علی بن موسي الــرضا ع از تو میخامش خودتــ به خدا بگو... قربونت برم دستمو رد نکن ... تــوکلت علی الــلـه
۱۳۹۶/۴/۱۳ ۱۳:۲۰:۲۳
(ویرایش)

چه خوب یگانه جون که شما هم بارداری انشاءالله که این دوران رو ازش لذت ببری برای منم دعا کن هر چه زودتر دوباره مامان بشم

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران