تعداد بازدید : 25118
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۳/۲۴
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۷/۱/۱۷
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۶/۴/۱۳ ۱۵:۳۰:۲۰
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۴/۲۳ ۰۱:۱۳:۲۵
(ویرایش)

زینب جون.منم مثل تو سیکلام متغیر بود.یه بار 28 روز. یه بار 29 روز.یه بار 31 روز ولی من برای عقب انداختن 31 روز رو در نظر میگرفتم. آخرین بار 31 روز تموم شد روز 32 ام هم تا شب صبر کردم دیدم خبری نشد بعد بی بی گذاشتم. شماهم بذار حداقل 32 روز بشه بعد بی بی بذار 

انشاءالله که باردارباشی. چه کار خوبی میکردی قرآن میخوندی. من که خیلی خوشحال شدم صدای قلبش رو شنیدیم 

از خدا میخوام هرکسی که آرزوی مادرشدن داره آرزوش برآورده بشه و این حس قشنگ رو تجربه کنه
۱۳۹۶/۴/۱۳ ۱۵:۳۲:۵۳
(ویرایش)

مرسی عزیزم. زیاد برای بی بی گذاشتن عجله نکن. بذار چند روز بگذره بعد بذار.انشاءالله تو هم به جمع مامانا بپیوندی 

از خدا میخوام هرکسی که آرزوی مادرشدن داره آرزوش برآورده بشه و این حس قشنگ رو تجربه کنه
۱۳۹۶/۴/۱۳ ۱۶:۱۱:۳۲
(ویرایش)

یلداجان نگران نباش منم گاهی اوقات اینجوری میشم.رحمت در حال بزرگ شدنه داره جا باز میکنه. زیاد به خودت استرس وارد نکن.خوب نیستا 

۱۳۹۶/۴/۱۳ ۱۶:۱۴:۲۸
(ویرایش)

واااااااااای عزیزدلم. مبارک باشه. خیلی شاد و شنگول شدم.خدا برات ببخشه. من 23 اردیبهشت آخرین پریودم بود 23 خرداد هم تا شب صبر کردم خبری نشد بی بی زدم زود مثبت شد فکرکنم لقاح زود انجام شده. نگران نباش فکرکنم بتات خوبه. احتمالا لقاح دیر انجام شده که بی بی چک زود نشون نداده 

۱۳۹۶/۴/۱۳ ۱۸:۴۵:۵۹
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۳ ۱۷:۳۶:۴۸
(ویرایش)

امان از دست این سیکل من که کلاااااااا حسابش از دستم در رفته😦😭😭 الان  نمیدونم کی قراره بشم😐ماه قبل گفتم 17ام میشم 22ام شدم با هزار امید بارداری! 1مرداد بیبی میذارم، 😓😓 طاقت ندارم تا اون موقع ولی خب😭😭😭😭😭😭مجبورمممممممم!  شما ها اقدامتون یه شب درمیون بود؟  خواستین احیانا جواب بدین بهم منشنم بکنین😐😐

۱۳۹۶/۴/۱۳ ۱۸:۵۵:۵۵
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۶/۱۶ ۰۸:۱۱:۲۶
(ویرایش)

ممنون ارزو جان خیالم راحت شد چون ی بار سقط داشتم همش استرس دارم خدایی نکرده چیزیش نشه wowشما چند هفته اید ؟ 

" تمام چیزی که باید از زندگی آموخت تنها یک کلمه است: میگذرد... "
۱۳۹۶/۴/۱۳ ۱۹:۳۰:۳۲
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۳ ۱۷:۳۶:۴۸
(ویرایش)

من این ماه باردار نشم کتاب اقدام رو میبندم میذارم کنار 😐

۱۳۹۶/۴/۱۳ ۲۳:۳۲:۰۵
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۰/۳۰ ۱۱:۴۶:۴۶
(ویرایش)

😁مامان نشدم... بچه هاااا برا کسایی که سیکل نامنظم و افتضاح دارند مثل من...چطور اقدام میکنند؟راهنمایی کنید لدفا

تا خدا هست امید هم هست.
۱۳۹۶/۴/۱۴ ۱۱:۲۹:۲۱
(ویرایش)

انشاءالله باردار باشی. عقب انداختی؟  من هیچ وقت سیکلام از 31 روز بیشتر نشده بود این بار که یک روز عقب انداختم باردار بودم. اگه شما هم اینجوری هستی فردا صبح بی بی بذار 

۱۳۹۶/۴/۱۴ ۱۱:۴۳:۲۷
(ویرایش)

بهار جان و المیرا جان من این بار که باردار شدم توی این شب ها نزدیکی داشتم 

10-11-12-13-15-17-19 سیکل. توی این شب ها نزدیکی داشتم. برای حساب کردن سیکل روز اولی که پریود میشین رو روز اول سیکل در نظر بگیرید بعد روزهایی که باید نزدیکی کنید رو بشمارید مثلا من 23 اردیبهشت صبح پریود شدم میشه روز اول سیکلم پس روز دهم سیکلم میشه 1خرداد. پس من 1 خرداد شب نزدیکی کردم و روزهای دیگه رو هم همینطور حساب کنید.منم سیکلام متغیر بود. شنیدم روز های فرد بهتر جواب میده یعنی 9-11-13-15-17-19 سیکل نزدیکی کنید.من که اینجوری جواب گرفتم انشاءالله شما هم جواب بگیرید 

۱۳۹۶/۴/۱۴ ۱۲:۱۳:۰۷
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۲/۶ ۱۹:۴۳:۵۴
(ویرایش)

منون عزیزززززززدلم قربونت برم 

امیدوارم همه چی به خوبی پیش بره 

۱۳۹۶/۴/۱۴ ۱۲:۱۴:۲۶
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۲/۶ ۱۹:۴۳:۵۴
(ویرایش)

فدای تو عزززیززدلم 

ایشالا خدا بهت یه نی نی سالم و صالح بده 

آذر جون تو کی رفتی بتا دادی؟

چند بود بتات؟

۱۳۹۶/۴/۱۴ ۱۹:۵۷:۳۹
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۰/۳۰ ۱۱:۴۶:۴۶
(ویرایش)

همون 12 تا 20 سیکل یک شب درمیون واسه ماها جواب میده؟

تا خدا هست امید هم هست.
۱۳۹۶/۴/۱۵ ۱۲:۱۵:۲۷
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱/۱۷ ۱۸:۰۸:۴۶
(ویرایش)

سلام دوستان تاریخ پریود ماه قبلم سیزدهم خرداد بود  هنوز پریود نشدم امروزم یکم حالت تهوع دارم نمیدونم باردارم یا نه از بی بی گذاشتن میترسم چون یازدهم تیر گذاشتم منفی بود آذر جون یگانه جون شما که باردارین خیلی خیلی دعام کنین دعا کنین منم چند روز دیگه تاپیک باردار بودنمو بزنم 

خداوندا مرا آن ده که آن به
۱۳۹۶/۴/۱۵ ۱۶:۵۳:۲۶
(ویرایش)

انشاءالله بچه شما هم سالم باشه عزیزم 

من یک روز عقب انداختم روز دوم صبح رفتم آزمایش. بتام بیشتر از 200 خب زود رفتم آزمایش 

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران