تعداد بازدید : 25114
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۳/۲۴
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۷/۱/۱۷
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۶/۴/۱۱ ۱۶:۲۶:۲۷
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۷/۲۴ ۱۶:۰۴:۲۴
(ویرایش)

مامان فاطمه جان اگه لکه بینی داری بی بی بزاری جواب میده عزیزم 

اگر با هر سقوطی زندگیی معنی خود را از دست میداد هرگز دانه ای به لانه مورچه نمی رسید.
۱۳۹۶/۴/۱۱ ۲۰:۱۰:۰۶
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱/۱۷ ۱۸:۰۸:۴۶
(ویرایش)

ممنون مامان پروانه جان اما روی بی بی چک ها نوشته حداقل یه هفته بعد عقب افتادن پریودی بهترین جوابو میده به خاطر همین من برای دخترم ده روز صبر کردم ماه قبل که باردار نبودم زود بی بی گذاشتم منفی بود خیلی حس خوبی ندارم زود بذارم انشاءالله تا سیزدهم اگه نشدم بی بی میذارمو خبرشو اگه مثبت بود تو تاپیک جدید بهتون میگم واسم دعا کنین دوستای خوبم flower

خداوندا مرا آن ده که آن به
۱۳۹۶/۴/۱۱ ۲۰:۲۰:۳۸
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۲/۱ ۰۲:۵۶:۵۴
(ویرایش)

من آمپول اچ سی جی زدم مثل عقده ای ها سریع بی بی چک کذاشتم ببینم دوخطه چطوره😂😂😂

۱۳۹۶/۴/۱۲ ۰۱:۱۸:۴۷
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۵/۳۰ ۱۳:۰۱:۳۰
(ویرایش)

آذرجون پریود شدم دارم دیوونه میشم شوهرمم بی حال شد و افتاد رو زمین خیلی ناراحتتت شد ... 😭😭😭😢sad

یا علی بن موسي الــرضا ع از تو میخامش خودتــ به خدا بگو... قربونت برم دستمو رد نکن ... تــوکلت علی الــلـه
۱۳۹۶/۴/۱۲ ۰۶:۴۱:۲۸
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۰/۳۰ ۱۱:۴۶:۴۶
(ویرایش)

سلام بچه ها من قصد بارداری ندارم اما رابطه بدون جلوگیری داشتم...5روز از پریودم میگذره وچند روزه  درد و حساس شدن سینه دارم...

با اینکه قصد بارداری ندارم ..اما بی بی چک زدم منفی بود 😞ضد حال خوردم... استرس هم نداشتم علت چیه؟کسی میدونه؟

تا خدا هست امید هم هست.
۱۳۹۶/۴/۱۲ ۰۶:۴۲:۴۹
(ویرایش)

الهی تینا جون غصه نخور خدا به وقتش به همه نی نی میده یکم صبر داشته باش ایشالا جواب میگیری...😘

تا خدا هست امید هم هست.
۱۳۹۶/۴/۱۲ ۰۶:۴۵:۴۲
(ویرایش)

آذر جون ایشالا صدای قلب نی نی رو میشنوی ...فقط زود نرو که استرس الکی نگیری😘

تا خدا هست امید هم هست.
۱۳۹۶/۴/۱۲ ۱۳:۱۴:۰۹
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۴/۲۳ ۰۱:۱۳:۲۵
(ویرایش)

سلام تیناجونم. خیلی ناراحت شدم عزیزم. انشاءالله باردار میشی. به همین زودی.من مطمئنم. میدونم خیلی حس بدیه ولی نمیشه کاری کرد فقط صبر و توکل.خدا خیلی مهربونه. نگران نباشید. میدونم خودت هم ناراحتی ولی به شوهرت بگو اشکال نداره. خدا بزرگه. من همه این روزا رو تجربه کردم کاملاً درکتون میکنم. گاهی اوقات تا پریود میشدم گریه میکردم و شوهرم میومد بغلم میکرد و منم گریه میکردم اونم ناراحت میکردم.ولی ببین وقتی که دیگه امیدی نداشتیم باردار شدم.همش لطف خدا بود.خدا روزنه امیده ازش نا امید نشید.anim2-tsimuzpzwoap1t9y3o7 جریان بچه دار شدن ما رو برای شوهرت تعریف کن مطمئنم امیدوار میشه. هیچ وقت از تلاشتون خسته نشید. مگه بی بی چکت مثبت نبود؟ آخه الکی که مثبت نمیشه.راستی دیروز با شوهرم رفتیم سونوگرافی و صدای قلبش رو شنیدیم خیلی خوشحال شدیم انشاءالله قسمت شما و بچه های دیگه هم بشه 

از خدا میخوام هرکسی که آرزوی مادرشدن داره آرزوش برآورده بشه و این حس قشنگ رو تجربه کنه
۱۳۹۶/۴/۱۲ ۱۳:۱۹:۴۹
(ویرایش)

سلام زینب جون. حتماً دعا میکنم برات عزیزم. تا خبردار شدی به من خبر بدیا. منتظر تاپیکت هستم.راستی یه خبر خوب.دیروز با شوهرم رفتیم سونوگرافی صدای قلبش رو شنیدیم. آنقدر تند تند میزد. اشک تو چشام جمع شده بود و فقط میگفتم خدا رو شکر. لحظه قشنگی بود.انشاءالله دوباره این لحظه قشنگ رو تجربه کنی 

از خدا میخوام هرکسی که آرزوی مادرشدن داره آرزوش برآورده بشه و این حس قشنگ رو تجربه کنه
۱۳۹۶/۴/۱۲ ۱۳:۲۲:۴۸
(ویرایش)

سلام بهار جان. راستی یه خبر خوب.دیروز با شوهرم رفتیم سونوگرافی صدای قلبش رو شنیدیم. آنقدر تند تند میزد. اشک تو چشام جمع شده بود و فقط میگفتم خدا رو شکر. لحظه قشنگی بود.انشاءالله  این لحظه قشنگ رو تجربه کنی. عزیزم وقتی آدم جلوگیری نداره بعد پریود میشه ضدحال میخوره و ناراحت میشه. طبیعیه. ولی کم کم تصمیم بگیر که بچه دار بشید.چون طول میکشه 

۱۳۹۶/۴/۱۲ ۱۳:۴۷:۲۵
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۷/۲۴ ۱۶:۰۴:۲۴
(ویرایش)

وای آذر جونم بهت تبریک میگم بیا تو تاپیک از بارداریت لذت ببر پیش ماها باش

اگر با هر سقوطی زندگیی معنی خود را از دست میداد هرگز دانه ای به لانه مورچه نمی رسید.
۱۳۹۶/۴/۱۲ ۱۴:۲۱:۵۳
(ویرایش)

سلام آذر جون دیشب طاقت نیاوردم بی بی گذاشتم اولی هیچی نشون نداد دومی رو هم گذاشتم هیچی نشون نداد انداختم توی سطل بعد از نیم ساعت رفتم دیدم منفیه ولی هنوز پریود نشدم توکل بخدا انشاءالله ماه بعد دعا کن برام عزیزم 

۱۳۹۶/۴/۱۲ ۱۴:۲۷:۴۹
(ویرایش)

راستی یادم رفت بهت تبریک بگم منو یاد خودم انداختی وقتی صدای قلب فاطمه رو شنیدم وقتی دست و پاهای کوچولوشو نشونم میداد بی اختیار اشک از چشام میومد خیلی لحظه خوبی بود الان واقعا بغض کردم قدر این روزهای لذت بخشو بدون آذر جون کاش خدا بخواد تا زودتر منم دوباره تجربه اش کنم sad

۱۳۹۶/۴/۱۲ ۱۴:۲۸:۰۷
(ویرایش)

راستی یادم رفت بهت تبریک بگم منو یاد خودم انداختی وقتی صدای قلب فاطمه رو شنیدم وقتی دست و پاهای کوچولوشو نشونم میداد بی اختیار اشک از چشام میومد خیلی لحظه خوبی بود الان واقعا بغض کردم قدر این روزهای لذت بخشو بدون آذر جون کاش خدا بخواد تا زودتر منم دوباره تجربه اش کنم sad

۱۳۹۶/۴/۱۲ ۱۴:۵۷:۲۲
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۶/۱۶ ۰۸:۱۱:۲۶
(ویرایش)

سلام خانمامن هفته15 بارداری هستم ولی چند روز زیر دلم تیری میکشه نمیدونم چرا خیلی نگرانم.

کسی دلیلشو میدونه ؟ باید چیکارکنم خوب شه؟

" تمام چیزی که باید از زندگی آموخت تنها یک کلمه است: میگذرد... "
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران