تعداد بازدید : 526040
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱/۱۲
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۷/۱/۱۳
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۶/۴/۷ ۲۱:۰۷:۱۰
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۱۰ ۲۲:۱۳:۴۵
(ویرایش)

فرزانه جان نمی دونم عوارض قرصت امکان داره باشه. ولی به تمرینات ربطی نداره. می تونی تمرین کنی مشکلی نداره.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۶/۴/۷ ۲۱:۳۷:۳۷
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۱/۱۳ ۱۱:۳۲:۰۴
(ویرایش)

سلام 

من ۶ ماهه ازدواج کردم. اما نمیتونم رابطه داشته باشم. فهمیدم علایم واژینیسموس رو دارم. شوهرم عجله و اصراری نداره میگه حل میشه اما خودم دوست دارم سریعتر درمان شم. معاینه هم قبلا شدم. از امروز دارم تمرین میکنم. دیلاتور دور ۷ سانت رو تونستم داخل کنم و کگل کنم.

۱۳۹۶/۴/۷ ۲۱:۴۸:۲۷
(ویرایش)

غربت جان عزیزم تو تازه بانو شدی و باید روند درمانت رو کامل کنی. تعداد رابطه هاتون رو زیاد کنید تا کامل راحت بشه. احساس درد بهتر میشه. نگران نباش.

احساس ادرار به خاطر پوزیشنت هستش. با چه پوزیشنی اقدام میری?  تغییر بده حالت اقدام رو و ببین درست میشه.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۶/۴/۷ ۲۱:۵۳:۵۷
(ویرایش)

ندای امید 

با تمرین مشکل حل میشه. همسرت رو در جریان قرار بده و تمرین مداوم و هر روزه داشته باش.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۶/۴/۷ ۲۳:۰۵:۲۸
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ ۲۳:۵۸:۴۱
(ویرایش)

سلام ماه پیشونی جان وسوداجان 

من خیلی وقته خواننده خاموشم وفک کنم واژینسموس خفیف باشه من حدودهشت ماهه ازدواج کردم وتقریبآیک ماه پیش بخاطر پرده سپتوم دارم عمل جراحی برداشتن پرده رو انجام دادم خیلی باترس ولرز رفتم اتاق عمل ولی واقعآهیچی نبود یعنی خیلی خیلی راحت تر ازچیزی که فک میکردم (کاش زودتررفته بودم)

دکترگفت بعدیک ماه رابطه روشروع کنین الان شرایطش جورنشده که باهمسرم نزدیکی داشته باشیم ولی انگشت اشاره خودم چندروز پیش کامل داخل رفت ودردی نبود ولی یکم از ورود آلت همسرم ترس دارم

چیکار کنم آیاکسی مثل من بوده که بعد عمل دخول داشته باشه وچطوری بوده 

آخه اون ۸ماه قبل عمل خیلی درد کشیدم ذهنیتم خرابه چیکارکنم

۱۳۹۶/۴/۸ ۰۰:۲۶:۱۳
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۴/۸ ۰۱:۵۰:۰۴
(ویرایش)

سلام به همه دوستان، من به تازگی عضو سایت شدم، حدود یک سال و سه ماهه ازدواج کردم فقط یک بار موفق به رابطه همراه با خونریزی و درد شدم.

تا حالا چند بار دکتر رفتم ک گفتن با انگشت تمرین کنم ک نتونستم. با این سایت آشنا شدم و دیلاتور درست کردم تا دور 8 سانت پیش رفتم ولی ی مدته ک تمرین نکردم... خیلی ناامید شدم این موضوع خیلی ناراحتم میکنه و خیلی تحت فشارم روحیم بشدت داغونه لطفا راهنماییم کنید.

الهی مرا آن ده که آن به
۱۳۹۶/۴/۸ ۰۰:۴۵:۳۳
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۸/۲۲ ۲۳:۵۴:۳۰
(ویرایش)

گندم خانم کوچولو

سلام ، خوش اومدی، میدونی خوب چون پرده ات سمپتوم دار بودهاونجوری بارای اول اذیت شدی، اما الان دیگه راهش بازه ، اره اینجا بودن بچه هایی که عمل کرذن، بعدشم تمرین کردن و بانو شدن و رفتن.اروم اروم تمرینات و شروع کن، چون واژینیسموست خفیفه ان شالله زودتر به سایز همسرت میرسی و میری اقدام.

مهم نیست که زمستان چقدر طول می کشد، مهم این است که بهار آمدنی است.
۱۳۹۶/۴/۸ ۰۰:۴۵:۵۰
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۶/۱۸ ۱۵:۱۴:۱۳
(ویرایش)

سلام به همه دوستان

من حدود ٥سال ازدواج كردم و خدود يه ساله كه با اينجا اشنا شدم،فكر ميكردم كه خودمم يه واژينيسموسي هستم چون هر وقت ميخواستيم اقدام كنيم موفق نميشديم حتي شروع كار با چوب پنبه رو هم اغاز كرده بودم اما نميتونستم وارد كنم بعد تصميم گرفتم كه عمل كنم و اي يو اي كنم واسه بچه دار شدن ،ماه گذشته يه ماه اي يو اي كردم كه ناموفق شد اما همين دكتر رفتن ها و سونو واژينال كردن ها باعث شد كه ترس من كاملا بريزه و دكتر هم همش بهم روحيه داد و گفت واژينيسموس نيستي و امروز بعد از ٥سال براي اولين بار يه دخول داشتيم كه خيلي خوشحالم و خواستم خوشحاليمو با شما دوستاي قديمي تقسيم كنم

دوستاي گلم،شايد خيلي از شماها مثل من مشكلتون بخاطر ناآگاهي باشه ما امسال تازه ورودي واژن و پيدا كرديم،تازه امسال فيلم هاي آموزشي ديدم دلم خواست اين مطالب و بگم شايد خيلي مثل من عدم توانايي شون بخاطر عدم آگاهيشون باشه،الهي كه همتون به زودي بانو بشين💝💖

۱۳۹۶/۴/۸ ۰۰:۴۹:۱۸
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۶/۱۸ ۱۵:۱۴:۱۳
(ویرایش)

اره عزيز من امروز بعد عمل يه دخول داشتم بدون هيچ دردي

۱۳۹۶/۴/۸ ۰۰:۴۹:۵۶
(ویرایش)

صبا 1991

سلام، خوش اومدی، ماشالله خیلی خوب پیش رفته بودی که چرا ول کردی؟ فکر کنم نا امیدیتم بخاطر همین ول کردن تمریناتته، ببین اینجا بیشتر از ۴۵۰ نفر درمان شدن،توام درمان میشی،بنظرم مجددا شروع کن و بی وقفه برو تا بانو شدن. حیفه ارامشت، شیرینیه زندگیت و بعد تمرینا میتونی بدست بیاری،رنگ زندگی واست عوض میشه، شروع کن دوباره و بیا اینجا بهمون گزارش بدهanim2-ad54ad

۱۳۹۶/۴/۸ ۰۵:۱۱:۰۱
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۸ ۲۱:۰۴:۲۸
(ویرایش)

عزیزم من فکر میکردم پردم ضخیم و تنها راهش جراحیه یعنی دو سه تا دکتر ابنو بهم گفتن من یروز سعی کردم نزدیکی داشته باشم که چند قطره خون اومد با اولین ضربه ترسیدم سری دوم هم همین اتفاق افتاد یکم خون بیشتری اومد . . ولی چون دکترا گفته بودم حتما باید عمل بشه فکرشم نمیکردم پردم از بین رفته باشه و انتظار یه درد و خونریزی زیاد داشتم که فکر میکردم کارم به بیمارستان بکشه چون دردش در حد یه نیشگون بود یا کمتر . بعد یکسال دل به دریا زدم و خواستم برم عمل که دکترم گفت شما واژینیسموس داری و نیاز به عمل نداری. ژل و قرص ارامبخش داد و قرصا رو همون اول انداختم دور . من برگشتم خونه و چند روز بعد رروشساخت دیلاتور و روش درمان مشابه با اینجا رو تو یه وبلاگ دیدم بعدم یه کانال تلگرامی و چند روز فقط کارم غصه و فکر و خیال بود همسرمم فقط میگفت تو سالمی و مشکلی نداری . و راضی به استفاده از دیلاتور به هیچ عنوان نبود و من بهش گفتم اگه دیلاتور نمیشه با انگشتای خودت این کارو کنیم قبول کرد و اولین بار انگشت اشاره همسرم بود در حد یه بند انگشت به زور لوبریکانت بود ولی رفته رفته بهتر میشدم با کمک نشستن تو اب گرم و ریلکسیشن و اینا که قبلا گفتم و تقریبا دو هفته طول کشید اخراش که همسرم دو تا انگشت کامل وارد میکرد من ممیرفتم با متر خاطی دور دو تا انگشتاشو اندازه میگرفتم و کلی ذوق میکردم که کنار هم اندازشون چقدره و نزدیکه به سایز همسری. و اینکه انگشت استخونی بود و الت هرچند سایزش زیاد ولی میدونستم نرم تره . یکی از مشکلات اساسی وواژینیسوسی ها اینه که اصلا اناتومی بدن خودشون رو نمیشناسن . ولب واقعا واژن مثل فنره که در صورت لزوم به اندازه سر یه جنین بازمیشه و خدا توان تحمل اینو به ما داده فقط این خود ماییم که فکر میکنیم چه خبره. به هر خال من میگم مطالب قبلی که نوشتم رو دوباره با دقت بخون و به همشون عمل کن . اگه پیداش نکردی تو ققمت خاطرات نوشتم . 

۱۳۹۶/۴/۸ ۰۹:۵۹:۰۷
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۸/۳ ۲۱:۰۲:۴۷
(ویرایش)

سلام سودا و ماه پیشونی عزیز

من دو روز بعد از تموم شدن پریودم تمرینامو شروع کردم ولی با اولین تمرین با سایز 8 شروع کردم در حالی که قبل پریود سایز 9 بودم خیلی انقباض داشتم بطوریکه انگار یه دستی دیلاتور رو به بیرون واژن هل میداد و همش دیلاتور سر میخورد به بیرون در ضمن یه کم سوزش هم داشتم در حین تمرین کگل هم کار کردم

زندگی آب روان است روان میگذرد
آنچه تقدیر من و توست همان میگذرد
۱۳۹۶/۴/۸ ۱۲:۵۱:۵۵
(ویرایش)

به به عاصفه جان

خیلییییییی تبریک میگم، ممنوووووووونم که اومدی و اطلاعات خوبتو بهمون دادی و شادیت و باهامون قسمت کردی، خیلی خوشحالم که یه زندگیه دیگه شیرین شد، ارامششو بدست اورد ، برات یدنیا لحظه هات شیرین و اروم و شاد از خدا میخوامanim2-thanks

۱۳۹۶/۴/۸ ۱۲:۵۷:۱۳
(ویرایش)

Mahtab1

اون سر خوردن و دیلاتور اومدنه بیرون طبیعیه، تقریبا میتونم بگم من با همه دیلاتورا این حالت ها رو داشتم، معمولا بعد پریود انقباض و کشیدگی بیشتر میشه، سعی کن بیشتر کگل کنی، تو اب گرم و نمک ام بشین،دیلاتورو دورانی با چرخش ببر تو تا به واژنت فشار نیادsmile

۱۳۹۶/۴/۸ ۱۳:۱۰:۰۱
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۶/۱۴ ۱۶:۳۸:۰۶
(ویرایش)

سلام خانم خیابانی عزیز flowerروزتون بخیر

من همونم که امروز صبح (پنجشنبه ۸ تیر-ساعت ۱۱) مراجعه حضوری داشتم و از بابل اومده بودم. از زحمات شما خیلی ممنونم الان خیلی حس بهتری دارم حس خوبی دارم هیچوقت فکر نمیکردم بشه که دیلاتور واردبدنشم بشه از آموزش هایی که دادین خیلی ممنونم  خیلی زود تمرین رو شروع میکنم و بهتون گزارش میدم بازم مرسی 

خداوندا!
به تو محتاجم ، هر روز ، هر لحظه ، هر ثانیه ای که نفس میکشم، محتاج تو هستم، من بی تو ناتوانم، (آمین)🌷
من تونستم ، شما هم میتونین
به خدا توکل کنین⚘⚘
این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران