تعداد بازدید : 350946
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱/۱۴
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۸/۱/۲۷
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۷/۸/۲۰ ۲۳:۲۶:۰۹
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۱/۲۹ ۱۲:۴۱:۲۰
(ویرایش)

نفس1320

درواقع بايد هفت روز ديگه پريود شم. خارش و سوزش هم ندارم. ميتونه خون پرده باشه؟

۱۳۹۷/۸/۲۱ ۱۰:۰۵:۰۴
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۳۰ ۰۱:۳۱:۳۴
(ویرایش)

سلام نفس جان خیلی بهت تبریک میگم امیدوارم همیشه شاد باشی

۱۳۹۷/۸/۲۱ ۱۱:۲۴:۴۸
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۱۴ ۲۲:۲۰:۱۳
(ویرایش)

سلام وای تورو خدا کمکم کنین من نمیدونم چرا همچنان همون سایزا ام.یعنی اول با ۳/۵ واژن گشایی میکنم بعد ۴/۵ بعد ۵/۵.بعضی روزا ۵/۵ خیلی روون میشه و میرم ۶ ولی بعضی روزا همون ۵/۵ خیلی تند نمیتونم عقب جلو کنم و میمونم توش.دیگه واقعا اعصابم داره خورد میشه چرا باز دارم درجا میزنم عین دوسال پیش.خستم کرده اه😫

یه چیز دیگه هم اینکه من خیلییییی انقباضم زیاده انگار.یعنی همین که دیلاتورا چندبار تند تند عقب جلو میکنم همین که استوپ کنم تازه واژنم شل میشه.قبل از حرکت دادن شل شل میکنما ولی بعد از حرکت اینجوری میشه نمیدونم طبیعیه یا نه🤔

نفس جان این کانالی که گفتی مال خودته؟؟؟

الهی به امید تو
۱۳۹۷/۸/۲۱ ۱۸:۱۸:۲۵
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۹/۸ ۱۰:۵۳:۰۷
(ویرایش)

سلام دوستان

براساخت دیلاتور،انگشتای دستکش طولشون خیلی کمه،چیکارباید بکنم؟؟

واینکه اگه قبل تمرین تواب گرم نشینم مشکلی هست؟

۱۳۹۷/۸/۲۱ ۱۹:۰۱:۴۶
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۱۰ ۲۲:۱۳:۴۵
(ویرایش)

ماری

یه توضیحی از شرایط خودت بده. تا حالا دخول نداشتی? 

معاینه پرده شدی?

صفحه اول انجمن رو مطالعه کن.

Raana

اگر خون روشنه مال پرده هست اما خون تیره مال پریودی. 

به تمرینت ادامه بده.

مرضیه

حالا خیلی تند هم نیاز نیست. اگر راحت و روان هست کافیه. بعدشم اگر انقباضت خیلی زیاده نیم سانت نیم سانت سایز زیاد کن. یا دیلاتورت رو ابتدا 5.5 انتها 6 بساز. 

ادامه بده که داری به سایزهای بالا میرسی.

بنت الهدی

طول دستکش تا 10 سانت برسه کافیه. یکم بکشیش میرسه.

دوش آب گرم یا نشستن تو تشت به ریلکس شدن و تمرین بهتر کمک میکنه.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۷/۸/۲۱ ۲۱:۲۷:۱۴
(ویرایش)

سلام

ممنون ازجوابت سوداجون

ی سوال دیگه،من دستکش ک گرفتم باهرانگشتش،که دیلاتور درست میکنم بیشتر از۶سانت نمیشه دورش...من الان بخام دیلاتور بیشتراز۶سانت درست کنم چیکارکنم؟

۱۳۹۷/۸/۲۱ ۲۱:۲۷:۱۸
(ویرایش)

سلام

ممنون ازجوابت سوداجون

ی سوال دیگه،من دستکش ک گرفتم باهرانگشتش،که دیلاتور درست میکنم بیشتر از۶سانت نمیشه دورش...من الان بخام دیلاتور بیشتراز۶سانت درست کنم چیکارکنم؟

۱۳۹۷/۸/۲۱ ۲۳:۰۲:۱۶
(ویرایش)

ممنون از پاسخاتون عزیزان.😍

اره راحت عقب جلو میشه البته اولش که وارد میکنم یکم کندم ولی بعد چندبار ریز تکونش میدم و بعد نسبتا تندش میکنم ولی با سرعت زیاد نه.من فکر میکردم باید خیلی تند باشه خخخخخ🤣

من فهمیدم مشکل کارم کجا بود.من دیلای اول و دوم و سومم رو وسطش گوش پاک کن گذاشته بودم ولی چهارمی رو نه و فقط انگشت دستکشو پر پنبه کرده بودم و این یکم شل و ول بود برا همین اذیت میکرد.امروز بازش کردم و یه گوش پاککن گذاشتم و نخ پیچی کردم و قوامش دادم خیلی راحت رفت خیلیییییی بهتر از پنبه ی تنها بود.فقط یکم کشیدگی داشتم وگرنه قشنگ مثل سایزای پایین ترم عقب جلو میشد.خداروشکر کشفش کردم.

الهی به امید تو
۱۳۹۷/۸/۲۲ ۱۰:۵۵:۵۶
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ ۲۰:۳۵:۳۸
(ویرایش)

سلاااام دوستای گلم 

تبریک ب اونایی ک بانو شدن😍

ماشالله همتون خوب پیشرفت کردین کم مونده دیگه ب سایز اصلی برسید ایشالا ب زودی بانو شدنتونو ببینیم🌷

هرگز تسلیم نشوید!معجزه ها هرروز رخ می دهند...شاید فردا،روزِ شما باشد👍
۱۳۹۷/۸/۲۲ ۱۷:۱۲:۱۶
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۴/۲ ۰۹:۵۵:۵۵
(ویرایش)

سلام بچه ها من ۹سانتو امروز داخل کردم:))))اخراش یکم درد کرفت

۱۳۹۷/۸/۲۲ ۱۷:۲۹:۵۵
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۴/۲ ۰۹:۵۵:۵۵
(ویرایش)

ولی بهدش یه خسی دارم تو واژنم مثل اینکه یه چیزی توش مونده،سما اینطوری سدید؟

۱۳۹۷/۸/۲۲ ۲۰:۰۴:۳۲
(ویرایش)

بچه ها من رفتم پيش ماما برا معاينه. گفت پردت يه كمي از بين رفته خون ريزيت واسه همونه. همچنان لكه بيني دارم. تمرينامو ديگه انجام نميدم تا وقتي پريوديم تموم شه. چهارروز ديگه پريود ميشم. برام دعا كنيد بعده پريودي برم اقدام. اخه نيم سانت تا سايز هدف موندم

۱۳۹۷/۸/۲۳ ۱۳:۱۴:۴۸
(ویرایش)

نفس1320

اميدوارم زودتر موفق بشم. مرسي عزيزم😍😍

۱۳۹۷/۸/۲۳ ۲۳:۲۷:۵۵
(ویرایش)

سلام به همه.

من اومدددددددم😊 

من امروز تقریبا با سایز ۶ راحت شدم خداروشککککککککر.البته بازم فردا باهاش کار میکنم و ان شالله پسفردا میرم سایز ۷.هوراااااااا بالاخره بااین راحت شدم فقط یکم هنوز خیلی کم همون اولش کشش دارم.

اومدم یه نکته بگم.اول اینکه شرایط خوب روحی و آب گرم و خالی بودن روده و مثانه واقعا تاثیر گذارن و اگه هرکدوم رعایت نشه مانع میشه.مخصوصا اگه حتی یه کوچولو هم روده پر باشه واقعا نمیذاره دیلا بره داخل من خودم چندبار بااین مشکل مواجه شدم و نمیدونستم.گفتم بگم شاید به درد کسی خورد

الهی به امید تو
۱۳۹۷/۸/۲۴ ۰۰:۵۸:۵۵
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۳۰ ۰۱:۳۱:۳۴
(ویرایش)

سلام خانوما

من امروز با سایز 7 تمرین کردم اولش سخته وارد شدن اما با نفس عمیق و یه حالت چرخشی میفرستم داخل اما موقع بیرون اوردن یه کشش یه درد کوچولو دارم...کگل نمیتونم درست انجام بدم...امروز 45 دقیقه تمرین کردم اما هر یه ربع باید میرفتم دستشویی...نمیدونم چرا نمیتونم پیشرفت کنم

این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران