تعداد بازدید : 351587
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱/۱۴
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۸/۱/۲۷
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۷/۱۰/۲۶ ۱۷:۱۰:۳۷
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۳/۱۹ ۱۵:۳۶:۴۴
(ویرایش)

ژانت عزيز و sh آبان عزيز ممنونم از راهنمايي شما عزيزان 

۱۳۹۷/۱۰/۲۶ ۱۷:۱۵:۳۰
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۱۰ ۲۲:۱۳:۴۵
(ویرایش)

tahereh jan

خوش اومدی عزیزم. یه توضیحی از خودت بده اینکه برای معاینه نوع پرده رفتی؟ نوعش رو میدونی؟

صفحه اول همین انجمن رو مطالعه کن. هم علائم واژینیسموس رو توضیح داده و هم نحوه تمرین.

تمرینات با کگل و وارسی شروع میشه و بعد کار با دیلاتور.

همینجا هم گزارش روزانه میدی و سوالات رو بپرس.

همسرت حتما در جریان باشه چون پرده با تمرینات کنار میره.

سحرناز

آفرین با پشتکار ادامه بده و این ترس واهی رو شکست بده. 

نگران سایز 8 نباش یکم بدقلق هست ولی میتونی شکستش بدی. اون دیلاتوری که گفتی ابتدا 7 انتها 8 هم خوبه. بهت کمک میکنه . قبل سایز جدید با یکی دو سایز قبل هم واژن گشایی کن. حدود ده دقیقه کافیه.

ارغوانی

عزیزم پلی ژل خوبه. ایموشن خوبه. لوبریکانت مارک سالم هم خوب و روان هست.

هدهد

باید انقدری تمرین کنی که احساس کشیدگی هم برطرف بشه و کامل روان بشه.

پوزیشنت رو تغییر بده ببین شاید این احساسی که میگی برطرف بشه.

گندمی

عالیه آفرین.

منظور از کشیدگی اینه که حس کنی دیلاتور تو واژنت راحت عقب و جلو نمیشه و واژنت هنوز برای سایزت کوچیکه پس باید تمرینت رو با همون سایز ادامه بدی تا کامل روان بشه.

backstreet

خوش اومدی به انجمن. عزیزم نوع پرده ات رو میدونی؟ صفحه اول انجمن رو بخون کامل. همسرت هم در جریان تمرینت قرار بده.

با هر سایزی راحت شدی یک سانت اضافه کن . الان با 5 اوکی شدی برو قطر 6 سانت. انقدری تمرین کن تا کامل روان بشه. حتما موفق میشی. گزارش تمرینت رو هر روز اینجا بنویس.

نیییکاا

خوش اومدی عزیزم. خیلی خوبه که کگل رو شروع کردی. 

نوع پرده ات رو میدونی؟

عزیزم مدت درمان هرکی با دیگری متفاوت چون واژینیسموس درجه بندی داره. نگران نباش فقط تمرینات رو مداوم و با صبر و حوصله انجام بده. کار با دیلاتور رو شروع کن و پیش برو.

زیبا6570

خوش اومدی عزیزم. با تمرینات اینجا حتما یه رابطه بدون درد خواهی داشت. چیزی که باعث دردت میشه انقباض ناخودآگاهه که با این تمرینات و کار با دیلاتور حل میشه. شروع به تمرین کن . کگل و کار با دیلاتور. تمرینات مداوم و هر روزه

judy

تنبلی نداریم اینجا! بعدشم اینجا که همیشه پاسخگو داشتیم پس بهانه ای نیست.

حالا با جدیت و پر انرژی شروع کن که حیفه موفق نشی.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۷/۱۰/۲۶ ۱۷:۱۹:۵۸
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۱۰ ۲۲:۱۳:۴۵
(ویرایش)

توجه:

دوستان تازه وارد شده به انجمن دقت کنید:

اولا اینکه برای معاینه نوع پرده برید تا یک وقت سپتوم دار بود جراحی بشه.

دوم اینکه همسرتون رو در جریان قرار بدید چون پرده با تمرینات کنار میره.

سوم اینکه با تمرین کگل شروع کنین هر روز سه مرتبه و هر بار 20 تا بلند و 20 تا کوتاه.

چهارم بعد از وارسی کار با دیلاتور هر روز بین یک تا دو ساعت.

پرانرژی تمرین کنین حتما حتما حتما موفق میشین.

valentine

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۷/۱۰/۲۷ ۱۲:۳۵:۱۳
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۷/۲۴ ۱۰:۴۱:۲۸
(ویرایش)

سلام دوستان. من تو سومین روز تمرینم ب قطر۸رسیدم.پردم حلقوی ولی هنوز خونی ندیدم ارتفاع دیلاتورم هم حدود۱۴بود. بچه ها من هرچی بیشتر ادامه میدم حال روحیم یجوری میشه مثل یجور شکنجه روحیه ک خودم باید پرده خودمو بزنم این همه سال پاکدامنی ک اخرش خودمون بشینیم باخودمون ور بریم واقعا درسته؟😭با اینکه با اینکارم دنبال ارضا نیستمو و نمیشم ولی حس عذاب وجدانکمیگیرم.ـباوابنکه شوهرمم درجریانه.راهنماییم کنین لطفا .هی میگم خدایا این چه گرفتاری بود اخه. یچیز دیگه یکم بعداز تمرینم که میرم مشغول کارای دیگه میشم. حس میکنم دوباره واژنم سفت وتنگ میشه  این طبیعیه؟

مهربان باشیم.
۱۳۹۷/۱۰/۲۷ ۱۵:۲۰:۵۷
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۶/۹ ۰۸:۵۸:۰۳
(ویرایش)

Backstreet

عزیزم اکثر خانمای واژینیسم تو تمرینا حس بدی دارن. برای همین توصیه میکنیم که حین تمرین فیلم ببینید، یا یه جوری خودتونو سرگرم کنید که تمرکزتون از تمرین برداشته بشه.

سعی کن هر وقت احساس انقباض کردی خودتو شل کنی.

صبح میشه این شب 😊
۱۳۹۷/۱۰/۲۷ ۲۲:۲۵:۳۳
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۱/۲۱ ۰۲:۱۷:۳۹
(ویرایش)
سلام دوستان.. من تازه میخوام این روش خانم دکترو شروع کنم..هنوز دستکش و اینا هم نخریدم. دوسال و خورده ایه عروسی کردم و همچنان درمان نشدم.واژنم از نوع حلقوی بود که با هایمنوکتومی برداشتمش اما واژینیسموس هم دارم.پیش روانپزشک و روانشناس هم چندبار رفتم. روانپزشکم گفته بود انگشتمو داخل واژنم کنم که من نمیتونستم برا همین دیگه نرفتم دکتر.الان مدتیه که میتونم انگشتمو وارد واژنم کنم اما از اینکه شوهرم اینکار برام انجام بده میترسم.امیدوارم با این روش دیلاتور بتونم درمانمو کامل کنم. درضمن هربار برای دخول تلاش کردم خیلی زود خسته میشم. جثه ی کوچیکی هم دارم درحالیکه شوهرم تپله یکم.آیا این میتونه مشکل ساز باشه؟ چون یه متخصص زنان بهم گفته بود سعی کن چاق بشی اما من نمیتونم چاق بشم.
۱۳۹۷/۱۰/۲۸ ۰۱:۲۸:۴۵
(ویرایش)

این چه روشیه چه تمرینیه من دارم کم میارم یعنی واقعا راه دیگه ای واسه نجات ما وجود نداره 😭😭 من هنوز رو قطره هشتم دیگه حالم ازینکار بهم میخوره

مهربان باشیم.
۱۳۹۷/۱۰/۲۸ ۱۱:۱۲:۲۴
(ویرایش)

سلام. ممنونم آذرگشسب. ب توصیه هات توجه میکنم. مرسی از همه دوستانی  ک پیگیر پیامهام هستن.ولی واسم جای تعجبه با وجود اینکه این همه ادم درمان شدن چقد تعداد اعضایی ک اینجا جواب بقیه رو میدن و راهنمایی میکنن کمه. کاش گردانندگان این انجمن بیشتر میشد. اتاق روحیه کجاست بچه ها

دوستان ی سوال دکترم گفت پردت حلقوی و سخت پاره نمیشه. ولی اینجا بعضیا گفتن حلقوی بودن و نیاز ب جراحی داشتنن .میگم نکنه دکترم راستشو نگفته. و اینکه چراورودی واژنم تنگتر از ادامشه. اول ک دیلاتورو میذارم خودم حس میکنموانگار دوتا مسیر تنگو رد میکنه میرسه به گشادی یعنی این طبیعیه.،وای ببخشید من یه عالمه سوال بی جواب تو ذهنمه

مهربان باشیم.
۱۳۹۷/۱۰/۲۸ ۱۲:۲۲:۳۶
(ویرایش)

آذرگشسب

لطفا اجازه بدید خانمایی که خودشون تجربه‌شو دارن جواب بدن. شما حتی هیچ تصوری درمورد واقعیت واژینیسموس ندارید.

ماهور

از دیلاتور دور ۵ سانت شروع کن. نگران نباش. همه ما تو شروع تمرین همین حس ترس رو داشتیم. کم‌کم درست میشه.

Backstreet

حواستو به فیلم یا موزیک ویدیو و ... پرت کن. میفهمم حالتو. ولی متاسفانه این تنها راهه.

و به هیچ وجه تا قبل رسیدن به سایز هدف برای دخول تلاش نکن که باعث انقباض بیشتر میشه.

دلیل اینکه تعداد کمک کننده‌ها کمه اینه که هر کس درمان میشه میره پی زندگیش!! ما موندیم چون احساس دین کردیم!

ممکنه ورودی واژنت تنگ‌تر از دیواره‌ش باشه. من همین حالتو دارم. مساله نگران‌ کننده‌ای نیست.

صبح میشه این شب 😊
۱۳۹۷/۱۰/۲۸ ۱۲:۴۶:۰۳
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۴/۲ ۰۹:۵۵:۵۵
(ویرایش)

Backstreetجان منم حال تو رو میفهمم،منم حال بدی داشتم و چندشم میشد،ولی کار دیگه ای نمیشه کرد.عذاب وجدان هم حالتو بدتر میکنه.این تنها راه حله ،منم فکر میکردم راه دیگه ای باشه که یکسال درمانمو عقب انداختم و ۶سال هم عذاب کشیدم.پس حق توئه که با بدنت اشتی کنی😘😘😘

۱۳۹۷/۱۰/۲۸ ۱۳:۴۵:۰۲
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۴/۲ ۰۹:۵۵:۵۵
(ویرایش)

منم فکر میکنم یه اقا این توصیه ها رو نکنه بهتره

۱۳۹۷/۱۰/۲۸ ۱۵:۴۶:۵۹
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۷/۷ ۱۱:۰۱:۲۰
(ویرایش)

دووووووستتاااان سلللااام

مننننننم موووفققققق شددددممممم. 

بالاخره یه نزدیکی بی درد رو تجربه کردم. 

بعد از دو روز کار با دیلاتور 13.5 ازمایشی رفتیم اقدام.. کگل کاردم و نیم ساعتی با 12.5 و 13.5 واژن گشایی کردم. خیییلییی راحت رفت تو. خیلی راحتتر از دیلاتور  همسرم کییییف کرد. واااقعا از دوستانی که کمکم کرد ممنونم. انشاالله خدا بهترینا رو نصیبتون کنه... فقط یه سوا

من هنوز برای واژن گشایی حدود پنج دقیقه سوزش دارم. از کی واژن گشایی رو میتونم بذارم کنار؟ کی دیگه هیییچ سوزشی ندارم؟ 

ما تونستیم... تو هم میتونی...
۱۳۹۷/۱۰/۲۸ ۱۵:۵۲:۲۲
(ویرایش)

دوستان من ممنونم از توصیه هاتون. لطفا باهم بحث نکنین .هدف اینه هرکی در حد توانش کمک کنه .بنظر من هرکی هر توصیه ای دوس داره بکنه. این بستگی بخودمون داره ک ببینیم تا چد حد میتونیم با توصیه ها کنار بیایم. و ببینیم کدومش رومون موثرتره. بنظرم همتون درست میگین ولی آذر،گشسب شماهم قهر نکن من ب کمک همتون نیاز دارم.بنظرم ایشون هم بد نمیگن . ادما باهم متفاوتن،مثلا من فیلم ک نگاه میکنم حواسم ک پرت میشه جواب معکوس میگیرم انگار باید تمرکز،کنم رو کارم تا بهتر انجامش بدم.ولی خیلیا میگن حواستو پرت کن.من ک اهنگ بی کلام و ریلکسیشن گوش میدم و تمرکز میکنم بهتره اینم یه توصیه واسه ادمای تمرکزی😁ممنون از همتون ک پیامامو میخونین و جواب میدین. حضورتون باعث دلگرمیه.

مهربان باشیم.
۱۳۹۷/۱۰/۲۸ ۱۶:۰۰:۱۱
(ویرایش)

هدهد

خیلی خیلی تبریک میگم عزیزم. 🌷🌷

عزیزم متفاوته. واسه یکی ممکنه چند روز طول بکشه و برا یکی دیگه دو سه ماه.

Backstreet

یعنی شما فکر میکنی یه آقا تجربه‌ش از بقیه خانما بیشتره؟؟؟ یا درکش از واژینیسموس بالاتره؟؟؟

در نهایت من برام سخته بشینم نگاه کنم یه آقا اینجا نشسته درمورد واژن خانما صحبت میکنه. اگه حضور ایشون ادامه پیدا کنه من دیگه نمیتونم کنارتون باشم.

صبح میشه این شب 😊
۱۳۹۷/۱۰/۲۸ ۱۸:۱۴:۱۱
(ویرایش)

بچه ها من امروز،سعی،کردم از همسرم واسه کار با دیلاتور کمک بگیرم اونم همراهیم کرد .  روز چهارم تمرینم رسیدم ب قطر ۹سانت . بنظرم فکر خوبیه مرد هم کمکمون کنه اصلا انگار دردو انقباض کمتر میشه و روحیمونم بهتر میشه. بعدشم اونم یاد  میگیره ک وقتی خواستیم بریم سر اقدام اصلی چطور باید کار کنه. واقعا سخته حله این مشکلو تنهایی به دوش بکشیم. فقط،من هنوزم وقتی میخوام شروع کنم مجبورم از۵سانت شروع کنم کم کم برم سراغ بعدی .بعد ک خوب روون شد و  کارم تموم میشه نمیدونم چرا واژنم  فوری برمیگرده ب حالت اولش و بسته میشه یعنی دلیلش چیه.

مهربان باشیم.
این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران