تعداد بازدید : 351623
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱/۱۴
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۸/۱/۲۷
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۷/۱۱/۱۰ ۱۲:۴۳:۱۵
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۱۴ ۲۲:۲۰:۱۳
(ویرایش)

سلام دوستان 

من تقریبا با سایز ۱۰ راحت شدم انشالله امروز میرم ۱۰/۵

مشکلمم از دیلاتور نبود بلکه از دستکشش بود این دستکشای جراحی بیش از حد سفت و خشک اند مجبور شدم دستکش لاتکس بکشم روی دیلاتورم که نرم تر باشه.

Backstreet 

گلم ویرایش پروفایلت انجام شده شمارت اومده جلوی اسمت.

الهی به امید تو
۱۳۹۷/۱۱/۱۰ ۱۳:۲۵:۰۹
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۶/۹ ۰۸:۵۸:۰۳
(ویرایش)

بانوی فردا

عزیزم من تا جایی که میدونم سودا و ماه‌پیشونی اصرار داشتن که از دستکش لاتکس استفاده نکنین! نمیدونم چرا راستش! 🤔🤔

اما اگه فک میکنی دستکش جراحی اذیتت میکنه از کاندوم استفاده کن.

در ضمن... کلی پیشرفت کردیاااا 😊 یادمه روزای اول که اومده بودی. کلی خوشحال میشم از پیشرفتات.

صبح میشه این شب 😊
۱۳۹۷/۱۱/۱۰ ۱۵:۳۵:۲۷
(ویرایش)

من اومدددددم.

آبان جان مرسی❤ از راهنمایی های شماهاست که من الان رسیدم اینجا😘

اره خداروشکر بالاخره منم رسیدم نزدیک ۱۱.الان با سایز ۱۰/۵ خیلی راحت بودم حتی راحت تر از ۱۰ هورااااااااanim2-smilies-azardl2اصلا دلم نمیومد دیلاتورو در بیارم😂

فردارو هم کار میکنم و ان شالله میرم ۱۱ وای خدا اصلا باورم نمیشه تو سایزای ۸/۵ و ۹/۵ که گیر افتاده بودم کلی ناامید شده بودم اما الان خیلی خوشحالم منم نزدیک بانو شدنمم شکرت خداجون.به نظرتون تا قبل از پریودی میرسم اقدام تمرینی برم؟۱۵ ام پریود میشم کاش عقب بیفته تا درمانم کامل بشه حیفه دوباره بعد پریودی باید برگردم عقب و روز از نو روزی از نو.

دعا کنید  یک هفته پریودم عقب بیفته.الهی آمین🤲

الهی به امید تو
۱۳۹۷/۱۱/۱۰ ۱۶:۲۵:۴۶
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۷/۷ ۱۱:۰۱:۲۰
(ویرایش)

سلام رفقا

ما دیروز یه نزدیکی دیگه داشتیم. بعد پریودم بود

درد نداشتم اما همچنان کلی فشار حس میکنم. دوستان باتجربه این فشار مال چیه؟من هنوز باید با دیلاتور تمرین کنم یا همون نزدیکی بسه؟ ما تقریبا هر یکروز درمیون یا دوروز در میون نزدیکی داریم. البته با واژن گشایی

چرا فشار تموم نمیشه؟ دیلاتور تا کی لازمه؟ نکنه برگردم عقب🙄☹️

ما تونستیم... تو هم میتونی...
۱۳۹۷/۱۱/۱۰ ۲۲:۲۴:۱۷
(ویرایش)

بانوی فردا

سایز هدفت چنده؟؟ به نظرم خوب داری پیش میری و ممکنه بتونی قبل پریودی یه اقدام تمرینی بری. ولی بهتره زمان تعیین نکنی. و اینکه نگران پریودت هم نباش. فوقش یکی دو روز عقب‌گردتو جبران میکنی بعد میری اقدام. تازه بعد پریود بری اقدام بهتره. چون قبلش بری، تا یه هفته باید دو تایی تو کف بمونین! 😂😂

دیگه انرژی مثبت باش همش. من امیدم به تو خیلی زیاده‌ها

هدهد

نمیدونم دقیقا چجور فشاری منظورته؟؟ زیر دلت فشار میاد؟؟ شاید با این پوزیشن راحت نیستی یا زاویه دخول درست نیست. چه پوزیشنی میری؟

واژنگشایی با دیلاتور فک کنم یه هفته کافی باشه. ولی بعد میتونی از همسرت بخوای اول یه انگشتی و بعد دو انگشتی برات واژنگشایی کنه. نگران نباش، معتادش نمیشی. بعد یه مدت خود به خود حس میکنی که دیگه واژنگشایی نیاز نداری.

البته اینم بگم که خیلی مهمه قبل رابطه به اندازه کافی معاشقه کنید که بدنت کاملا آماده باشه. اینطوری خیلی برات راحت‌تر میشه.

ژل زیاد بزنید. حتی میتونی از بالش بزرگ زیر زانوهات استفاده کنی. امیدوارم زودتر راه بهتر شدن دخول رو پیدا کنی 🌷

صبح میشه این شب 😊
۱۳۹۷/۱۱/۱۰ ۲۳:۲۴:۲۲
(ویرایش)

سایز هدفم ۱۲ هست عزیزم.

آرررررره راست میگیا به این جنبش فکر نکرده بودم😂😂

دیگه هرچه پیش آید خوش آید.

ممنوووووون آبان جون از انرژی که میدی.ایشالله خدا زودی با یه نی نی تپلی و سالم دامنتو سبز کنه.مطمئنم مامان خوبی میشی🌹❤

الهی به امید تو
۱۳۹۷/۱۱/۱۰ ۲۳:۳۹:۱۸
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۷/۱۶ ۰۰:۰۹:۲۷
(ویرایش)

سلام دوستان خوبم. من هم سه روزه دوباره برگشتم سر تمرین. هر سه روز دارم با دیلاتوری که سرش 7 هست و آخرش 8 کار می کنم. هنوز خیلی باهاش مشکل دارم. قسمت 8 رو که داخل می کنم خیلی دردم میاد. البته آخرای تمرین باهاش یکم راحت تر میشم میتونم یکم عقب جلوش کنم. البته امروز از اولش خیلی درد داشتم. از اول تمرین با دیلاتور همینجوری بودم وقتی زیاد تمرین می کنم دردم بیشتر میشه. اما یکی دو روز به خودم استراحت بدم همون سایز خیلی راحت تر وارد میشه. نمی دونم چرا اینجوریه. شماها هم اینجوری بودین؟

خدا بزرگ است.
۱۳۹۷/۱۱/۱۱ ۰۱:۲۲:۵۸
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۷/۲۴ ۱۰:۴۱:۲۸
(ویرایش)

بانوی فردای عزیز افرین دختر ،چیزی نمونده ب موفقیتتتت.بنظرم ۱۱رو راحت شدین یه بار امتحانی اقدام کنین ... ان شاءالله موفق میشین

مهربان باشیم.
۱۳۹۷/۱۱/۱۱ ۰۷:۲۴:۰۶
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ ۲۰:۳۵:۳۸
(ویرایش)

سلامممممم 

چقد دلم براتون تنگ شده ها 

بانوی فردا خیلیییی خوشحالم ک رفتی سایزای بالای ۱۰ آفرین بهت 👏👏👏

یادمه اوایل چقد ناامید بودی😉

هرگز تسلیم نشوید!معجزه ها هرروز رخ می دهند...شاید فردا،روزِ شما باشد👍
۱۳۹۷/۱۱/۱۱ ۱۰:۳۵:۱۰
(ویرایش)

بانوی فردا

دوستان بهت پیشنهاد اقدام تمرینی دادن بعد راحت شدن با یازده.... ولی راستش من از اونجایی که از اول شرایطتو دیدم و به نظرم یه کوچولو واژینیسم تو شدیدتره، پیشنهاد من اینه که چند روز دیگه هم تحمل کنی و کاملا به سایز هدفت برسی بعد بری اقدام ❤

سحرناز

ممکنه اشتباه تمرین میکنی! کگل رو جدی میگیری؟؟ واژنگشایی میکنی؟؟ دوش آب گرم؟؟ ژل زیاد؟؟ زاویه ۳۰ درجه به سمت مقعد؟؟ همه چیزو رعایت میکنی؟؟

صبح میشه این شب 😊
۱۳۹۷/۱۱/۱۱ ۱۴:۴۲:۵۷
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱/۱۱ ۱۱:۰۴:۵۰
(ویرایش)

سلام گلااااا من تازه عضوانجمن شدم ینی بهم معرفی کردن این سایتو،۲۵سالمه انشالله عیدعروسیمه من یبار اتفاقی دخول داشتم بکارتم رفته الان خانوم هستم ولی بعدازاون شوهرم هربارکه سعی کردتانصف واژن بیشترداخل نشدینی حدود هفت هشت سانت رفت داخل ولی بیشترازاون بشدت عضلات لگنم سفت میشه ونمتونه دخول روانجام بده دوبارم یکبارش یه انگشت و باردیگه دوتاانگشتوباهم فروکردم یذرهیذره ترسی نداشتم ولی دردداشت یکم نه گداشتم بعد درداوردم،بادیلاتورتمرین نکردم،بنظرتون واژینیسموس من حفیفه یاشدید؟دکترم رفتنرفتم گفت واژنت و بدنت کاملانرماله مشکلی نداری سعی کن اروم باشی ونفس عمیق بکشی عضلاتت شل میشه کم کم،مرسی که کمک میکنین وراهنماییم میکنین این قضیه خیلی ذهنمودرگیرکرده امیدوارم هرچه زودتر حل بشه ممنونم بازم

خدایا توکل بخودت
۱۳۹۷/۱۱/۱۱ ۱۷:۱۴:۵۱
(ویرایش)

نیلیسا

عزیزم اگه واژینیسموس هم داشته باشی به نظر من کاملا خفیفه. البته الان زوده واسه نظر دادن... بیشتر به نظر میاد شما ترس داشته باشی... فعلا تمرینات کگل رو شروع کن. احتمال داره انقباضاتت با این تمرینا رفع بشه. اگه نشد، کار با دیلاتور رو شروع کن. ان‌شاءالله خیلی زود نتیجه میگیری.

صبح میشه این شب 😊
۱۳۹۷/۱۱/۱۱ ۱۷:۵۸:۲۹
(ویرایش)

سلام عزیزدلم ممنونم جواب دادی،چشم کگل روانجام میدم بازمیام نتیجه رو میگم به امیدخدا

دوستون دارم😘😘😘

خدایا توکل بخودت
۱۳۹۷/۱۱/۱۱ ۱۹:۲۸:۳۹
(ویرایش)

سلام خانوما،من تازه عروسم البته هنوزعیدانشالله عروسیمه،یکباراتفاقی رابطه درحدی بودکه پردم پاره شد وخونریزی داشت بعدازاون شوهرم هرکارکردنتونست کامل دخول کنه یعنی واردشدنش به واژن روحس نمیکنم ولی هفت هشت سانت که داخل میشه شدیداعضلاتم سفت میشه ودیگه نمیتونه ادامه بده،دکترم رفتم گفت ریلکس کن ونفس عمیق بکش خودتوشل کن واژنمواژنمم نرماله ومشکلی نبودتومعاینه ،حالامطمئن نیستم ترسم طبیعیه یاواژینیسموسه ،تمرینات کگل روبلدنیستم چجوری انجام بدم میشه کمکم کنین ممنونتونم بخداکلی دعاتون میکنم

خدایا توکل بخودت
۱۳۹۷/۱۱/۱۲ ۰۱:۳۹:۵۳
(ویرایش)

نیلیسا

یه دکمه اون پایین هست، قرمز و بزرگ، ورود به انجمن واژینیسموس هستش. اونو بزن و برو آموزش کگل رو بخون.

برای پیدا کردن عضله، یه بار موقع ادرار سعی کن با انقباض یه عضله ادرارو بند بیاری. وقتی پیداش کردی تمرینات کگل رو شروع کن.

صبح میشه این شب 😊
این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران