تعداد بازدید : 350920
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱/۱۴
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۸/۱/۲۷
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۷/۱۱/۱۵ ۲۲:۵۳:۲۳
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۳/۳۱ ۲۳:۰۹:۵۶
(ویرایش)

بانوی فردا عزیز

یعنی وجود کاندوم حتما لازمه؟ بدون کاندوم نمیشه؟

ان شاالله عزیزم ناامید نباشششش ان شاالله که خیلی زود زود نتیجه میگیری ولی من پیشنهادم اینه بزار برای روز مرد ۲۹ اسفند😉کادوی روز مرد 

آبان عزیز

چقدر خوشحالم برات که کنار اسمت شماره بانو شدنت رو میبینم برای ماهم دعا کن گلم که زودتر به روال طبیعی برسیم😍😍😘😘

۱۳۹۷/۱۱/۱۶ ۰۹:۱۳:۳۲
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۱۰ ۲۲:۱۳:۴۵
(ویرایش)

سلام دوستان و خداقوت به همگی

دوستان تازه وارد خوش اومدین .

عزیزان  نکاتی که صفحه اول انجمن نوشته رو با دقت بخونین.

از تجربیات بچه های اینجا هم استفاده کنید.

ولی در آخر اونطوری که راحت ترید واسه تمرین همونو انجام بدید.

1- دستکش حتما از نوع جراحی باشه نه از این لاتکس ها که استریل نیستند. یا روش کاندوم بکشید.

2- در هر دو پوزیشن زن رو و زن زیر تمرین کنید.

3- دیلاتوری که باهاش راحت شدین بدید همسرتون وارد کنه تا ترس از نفر دوم بریزه

4- تا سایز همسرتون حتما تمرین کنید بعد برید واسه اقدام.

5- کگل رو هرگز فراموش نکنید. حتی بعد از موفق شدن.

موفق باشید.flower

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۷/۱۱/۱۶ ۰۹:۱۶:۲۳
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۱۰ ۲۲:۱۳:۴۵
(ویرایش)

آناشید

تا چه سایزی تمرین کردی؟ تا سایز همسرت راحت بودی بعد رفتی اقدام؟

عزیزم دیلاتور بده همسرت وارد کنه. 

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۷/۱۱/۱۶ ۱۰:۳۵:۴۴
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۲/۲۵ ۱۶:۴۷:۴۳
(ویرایش)

سلام بچه ها

من تا سایز 11.5 رو امتحان کردم. ولی بعد یه پریود طووولانی داشتم و بعدشم دیگه اصلا حوصلم نمیگیره. چندبار با 10.5 تمرین کردم. ولی فقط چند روز با فاصله اونم.

نمیدونم چیکار کنم یکم انگیزه بگیرم

خیلی سرد شدم و اصلا تحریک نمیشم. حس میکنم فایده نداره وقتی اخرش قرار نیست حتی حسی داشته باشم.. قبلا اینطوری نبودم. نمیدونم همزمان پیش سکسولوژیست برم یا نه فقط باید همین درمان شه. تازه سایز هدفم هم بالاست برا همین بیشتر دلسرد شدم

۱۳۹۷/۱۱/۱۶ ۱۲:۴۰:۵۱
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۴/۲ ۰۹:۵۵:۵۵
(ویرایش)

ستاره جان ادامه بده عزیزم تا۱۱.۵اومده دلیرد برای چی بشی اخه.خیلی از راهو رفتی همین که ادامه بدی و بری سایز بالاتر امگیزت زیاد میشه ،مطمئن باش توی این حال نمیمونی پس ادامه بده

۱۳۹۷/۱۱/۱۶ ۱۳:۰۱:۰۶
(ویرایش)

دوستان عزیزم سلام روزتون بخیر  امروزتون چطور بودهههه😍😍 امیدوارم که یه روز عالی رو سپری کنید با موفقیت های خیلی خیلی توپ

ببخشید من یه سوال برام پیش اومد  پوزیشین زن رو چطور باید انجام داد؟ من فقط همون مدل که به بالش تکیه بدم و اینارو انجام دادم😌😌😌

۱۳۹۷/۱۱/۱۶ ۱۶:۰۳:۳۵
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۱۴ ۲۲:۲۰:۱۳
(ویرایش)

شادان

سلام عزیزم.نه من نگفتم واجبه .منظورم این بود واسه سایزای بالاتر از ۱۰ که ممکنه نتونی دیلاتورو تو دستکش جا بدی بجای دستکش از کاندوم میشه استفاده کرد.البته بعضی دوستان تونستن ولی من خودم به شخصه سایز ۱۰ و ۱۰/۵ تو دستکش که گذاشتم خیلی سفت شده بود عین چوب خشک واسه همین گذاشتم تو کاندوم.

در مورد سوال دومت هم اون که به بالشت تکیه میدی که میشه زن زیر.برای زن رو دو حالت میتونی بری یا اینکه مثل حالت دستشویی سرپا بشینی و دیلارو وارد کنی یا اینکه همین حالت بجای اینکه کف پاهات زمین باشه زانوهاتو رو زمین بذاری.مثل حالت نیمه نشسته روی زانو

ستاره

عزیزم چرا قرارنیست آخرش حسی داشته باشی؟وقتی درمان بشی و انشالله با همسرت رابطه ی واقعی و عمیق رو تجربه کنی قطعا حس خواهی داشت به الان نگاه نکن الان قرارنیست با دیلاتور حسی داشته باشی.تو دیگه نصف بیشتر راهو اومدی.به گفته ی دوستان سختیش تا همون سایز ۱۰ هست که سایز باز کردن بکارته بقیش زودتر پیش میره انگیزتو حفظ کن اصلا خودتو نباز خیلی حیفه.من اینجا چندتا از دوستانو دیدم که میگفتن سال گذشته تا سایزای وسط پیش رفته بودن و رهاکرده بودن و پشیمون شده بودن و دوباره شروع کردند.پس اصلا کم نیار که بعد پشیمونی داره.الان پرقدرت ادامه بده بیا هرروز اینجا باهامون صحبت کن و گزارش بده تا انگیزت برگرده.اصلا بعد پریود تا چندروز همینجوره آدم حس میکنه دیگه خشک شده واژنش.ولی اگه سعی کنی هرروز تمرینارو انجام بدی زودی دوباره روان میشه و انرژی میگیری و انشالله تا قبل عید تمومش میکنی.من مطمئنم.میتونی هم یکاری کنی بعد از هرسایز واسه تشویق خودت یه کادوی کوچولویی چیزی به عنوان جایزه واسه خودت بخر.اینجوری ذهن خودتو یجور گول میزنی و تشویق میشی.بعدم سعی کن روابطتو با همسرت گرمتر کنی.بیشتر باهم باشید بیشتر رابطه ی جنسی و معاشقه داشته باشید و سعی کن موقع رابطه فقط به لذتش فکرکنی نه به هیچ چیز دیگه.سعی کن خوراکی های طبع گرم هم بخوری.خیلی تاثیر داره.

خلاصه تا آرامش واقعی و تموم شدن این کابوس چیزی نمونده پس پر قدرت هرروز ادامه بده تا پریودی بعدیت نرسیده😃💪

( ببخشید خیلی حرف زدم)

راستی ستاره جان خانم خیابانی یبار گفتند همه تا سایز ۱۲ باید پیش برن بقیش دیگه دلخواهه.تو هم که سایز بعدیت ۱۲ هست من پیشنهاد میکنم با ۱۲ کارکن روان که شدی یه اقدام تمرینی برید انشالله که تموم میشه دیگه😉

الهی به امید تو
۱۳۹۷/۱۱/۱۶ ۲۰:۴۵:۲۳
(ویرایش)

اهان اره راست میگی عزیزم به اینش فکر نکرده بودم حالا برسم به اون سایز باهات مشورت میکنم عزیزم اون زن رو هم باید تست کنم واقعا ممنونتم دوست مهربونم نمیتونم چطور تشکر کنم خیلی خوبی که انقدر قشنگ و کامل کمک میکنی امیدوارم خیلی زودتر از اونچه فکر میکنی مشکلت حل بشه گلم😘😘😘😘😘💖💖💖💖💖

۱۳۹۷/۱۱/۱۶ ۲۲:۵۳:۲۲
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۶/۹ ۰۸:۵۸:۰۳
(ویرایش)

ستاره

کی گفته قراره حسی نداشته باشی؟؟؟!!!!! قراره بهترین لذت دنیا رو تجربه کنی. قراره تازه بفهمی لذت جنسی یعنی چی! مطمئن باش حس فوق‌العاده‌ای داره. شاید چند وقت اول حسی نداشته باشی ولی کم‌کم میبینی که لذت فوق‌العاده‌ای داره. یه ذره که بدنت عادت کنه و راه درست انجام دادنشو یاد بگیری ...

صبح میشه این شب 😊
۱۳۹۷/۱۱/۱۷ ۱۰:۱۵:۱۹
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۲ ۱۳:۴۱:۵۷
(ویرایش)

سلام به همه 🙆

امیدوارم حالتون خوب باشه 

من دیشب سایز نه و نیم رو با همسرم امتحان کردم و خدارو شکر یه بیست دقیقه باهم تمرین کردیم اولش که باز مثل دفعه قبل وحشت داشتم ولی بعدش بهتر شدم😊

بانوی فردا واقعا تو خیلی خوبی همه چی رو کامل توضیح میدی 😍

من حالت زن رو امتحان کردم برای من که سخت تر از حالت زن زیر بود برای همین فک کنم فعلن همون حالت زن زیر رو پیش برم بهتره😄😄

ستاره جان 

ناراحت نباش درست میشه توکل به خدا 

منم سایز هدفم16  😉😤

و الان تازه سایز نه و نیم و تو خیلی جلوتری پس ناامید نشو 

الهی چه عزیز است او که تو او را خواهی
۱۳۹۷/۱۱/۱۷ ۱۱:۳۴:۱۵
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۷/۷ ۱۱:۰۱:۲۰
(ویرایش)

سلام بچه ها

به عنوان کسی که تازه این غولو شکست داده بتون میگم

بعد این رابطه عمقی، انگار رابطه توی زندگی هم عمقی میشه. اصلا زندگی رنگ و بو میگیره. قابل مقایسه با قبلش نیست. به این فکر کنید که تا ابد که نمیتونین خودتون و همسرتونو از این رابطه محروم کنین. بالاخره یه جایی باید دست بکار شد. هرچه زودتر بهتر. اینجا همهه تونستن شماها هم میتونین. با انگیزه ادامه بدین

ما تونستیم... تو هم میتونی...
۱۳۹۷/۱۱/۱۷ ۱۲:۰۱:۴۳
(ویرایش)

سلام دوست جونا.

مرسی از لطفتون😍💗💗💗

من وظیفه خودم میدونم در حد توانم کمک کنم چون من خودم درجه ی بالای واژینیسموس رو دارم و خیلی سختی کشیدم.نصف سختی کشیدنم هم بخاطر رعایت نکردن اصولش بود مثلا هرروز منظم انجام نمیدادم یا با وسیله های خشن و سفت دیلاتور درست میکردم و اصلاااا پیش نمیرفتم.فک کن یکساااال مونده بودم رو سایز ۳/۵ و فکر میکردم مشکلم هیچوقت حل نمیشه😶

اینجا رو که پیدا کردم و دوستای مهربونم مثل آبان جون و سوداجون و الهام جون و ماه پیشونی عزیز راهنماییم کردند و تونستم کلی پیشرفت کنم.الان از ۱۰ مهرماه شروع کردم بطور جدی و اصولی و حالا تا سایز ۱۰/۵ رسیدم.سایز هدفمم خداروشکر😅 خیلی زیاد نیست۱۲ هست و دوتا دیلا دیگه مونده بهش برسم.

(البته تو پرانتز بگم من خودم شخصا زن زیر فقط کار کردم یعنی خیلی تلاش کردم زن رو هم برم ولی چون شدت بیماریم زیاد بود هنوز که نتونستم فقط با سایزای کم مثل ۴ و ۵ میتونم.و فکرکنم بعد از بانو شدنمم باید یه دوره پوزیشنای دیگه رو با دیلاتور تمرین کنم.😫

اما اصولش اینه که دوسه تا پوزیشن تمرینارو انجام بدیم پس سعی خودتون رو بکنید.اگر دیدید سخته خیلی هر سایزی که هستید، واسه ی زن رو با دیلای یکی دوسایز قبل تر تمرین کنید.

حواستون باشه زمان تمرینتون بیشتر از یه ساعت نشه.

درضمن لیلاجان آفریییین خیلی خوبه که همسرتو شریک تمریناتت کردی سعی کن این کارو ادامه بدی تا سایزآخر تا ترست کامل ازش بریزه.

الهی به امید تو
۱۳۹۷/۱۱/۱۷ ۱۲:۰۴:۲۶
(ویرایش)

سلام دوست جونا.

مرسی از لطفتون😍💗💗💗

من وظیفه خودم میدونم در حد توانم کمک کنم چون من خودم درجه ی بالای واژینیسموس رو دارم و خیلی سختی کشیدم.نصف سختی کشیدنم هم بخاطر رعایت نکردن اصولش بود مثلا هرروز منظم انجام نمیدادم یا با وسیله های خشن و سفت دیلاتور درست میکردم و اصلاااا پیش نمیرفتم.فک کن یکساااال مونده بودم رو سایز ۳/۵ و فکر میکردم مشکلم هیچوقت حل نمیشه😶

اینجا رو که پیدا کردم و دوستای مهربونم مثل آبان جون و سوداجون و الهام جون و ماه پیشونی عزیز راهنماییم کردند و تونستم کلی پیشرفت کنم.الان از ۱۰ مهرماه شروع کردم بطور جدی و اصولی و حالا تا سایز ۱۰/۵ رسیدم.سایز هدفمم خداروشکر😅 خیلی زیاد نیست۱۲ هست و دوتا دیلا دیگه مونده بهش برسم.

(البته تو پرانتز بگم من خودم شخصا زن زیر فقط کار کردم یعنی خیلی تلاش کردم زن رو هم برم ولی چون شدت بیماریم زیاد بود هنوز که نتونستم فقط با سایزای کم مثل ۴ و ۵ میتونم.و فکرکنم بعد از بانو شدنمم باید یه دوره پوزیشنای دیگه رو با دیلاتور تمرین کنم.😫

اما اصولش اینه که دوسه تا پوزیشن تمرینارو انجام بدیم پس سعی خودتون رو بکنید.اگر دیدید سخته خیلی هر سایزی که هستید، واسه ی زن رو با دیلای یکی دوسایز قبل تر تمرین کنید.

حواستون باشه زمان تمرینتون بیشتر از یه ساعت نشه.

درضمن لیلاجان آفریییین خیلی خوبه که همسرتو شریک تمریناتت کردی سعی کن این کارو ادامه بدی تا سایزآخر تا ترست کامل ازش بریزه.

الهی به امید تو
۱۳۹۷/۱۱/۱۷ ۱۲:۴۰:۰۷
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۲/۲۵ ۱۶:۴۷:۴۳
(ویرایش)

بچه ها ممنون از همتون. حرفاتون خیلی کمکم میکنه.❤

سعی میکنم دوباره تمرینو جدی بگیرم. واقعا وقت هم زیاد دارم الان فقط دارم تنبلی میکنم. دلم هم نمیخواد که ول کنم و باعث بشه سال بعد بیام دوباره از صفر شروع کنم.

پس تا 12 حتما میرم بعد یه اقدام تمرینی

امروز میام گزارشمو میدم دوباره

۱۳۹۷/۱۱/۱۷ ۱۲:۴۸:۴۷
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۲ ۱۳:۴۱:۵۷
(ویرایش)

بانوی فردا

خیلی ممنون عزیزم 😚

ان شاء الله که توام خیلی زود بانو بشی 🙇

ستاره جان 

موفق باشی💪💪💪💗

الهی چه عزیز است او که تو او را خواهی
این گفتگو بسته شده است.×