تعداد بازدید : 351583
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱/۱۴
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۸/۱/۲۷
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۷/۱۱/۵ ۲۱:۱۳:۰۷
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۶/۹ ۰۸:۵۸:۰۳
(ویرایش)

Backstreet

عزیزم خیلی بهت تبریک میگم. خدا رو شکر که برات خیلی راحت بود. 😊

سحرناز

عزیزم نگران نباش. خیلی زود نوبت تو هم میشه. شدت واژینیسموس بعضی از دوستان کمتره، این نباید باعث دلسردی شما بشه. با امید و انگیزه ادامه بده که منتظرم خبر بانو شدنتو بشنوما 😊

صبح میشه این شب 😊
۱۳۹۷/۱۱/۵ ۲۳:۱۵:۴۴
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۷/۲۴ ۱۰:۴۱:۲۸
(ویرایش)

مرسی ابان عزیز. البته باید بگم فعلا فقط زن زیرو تونستیم .هیچ پوزیشنه دیگه ای رو نتونستیم اصلا میگم ورودی واژنم جوری،بسته میشه انگار وجود نداره😒 ولی فعلا ب همینش قانعیم تا بازم با دیلاتورا تمرین کنم  پوزیشنای دیگه رو یادبگیرم.

سحرناز جان نگران نباش تلاشتو بکن. من یجوری شده بودم ک تمرین روزانه یک تا دوساعت واسم مثل درس خوندن واسه شب امتحان مهم بود یعنی جز واجبات بود .صبحا حتما یکساعت تمرین داشتم.با اینکه عصرا سرکار بودم ولی باز،یوقتا شبا هم تمرین میکردم. وای چقد یوقتا ازینکارم خسته میشدم ولی تمرکز خیلی واسه من مهم بود باعث شد زود سایزامو تغییر بدم. رو سایز۹ و ۱۰گیر کرده بودم ولی با توصیه بچه ها نیم سانت نیم سانت سایزارو بالابردم رو سایز۱۱بودم ک رفتیم اقدام.بعدشم واقعا از دیلاتور راحتتره.اصلا باورم ـنمیشه.  البته من هنوز یه تجربه دارم هنوز واسه تجربه های بعدی استرس دارم ولی توکل بخدا .ان شاءالله همه موفق باشین.

مهربان باشیم.
۱۳۹۷/۱۱/۵ ۲۳:۵۸:۵۵
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۱۴ ۲۲:۲۰:۱۳
(ویرایش)

سلام دوستان

هورااااا من هم یه سایز رفتم بالاتر ۱۰ رو دو روزه شروع کردم.آرزوم بود برسم سایز ۱۰ خخخخ.البته دیروز بهتر از امروز بود امروز به زووووور رفت داخل نمیرفت که پع.نمیدونم دیلاتورامو خیلی سفت ساختم یا مشکل چیز دیگری ست!فردا یه دیلای جدید میسازم نرم تر ببینم چی میشه.

فقط میگما یه سوال من دیگه طاقتم تموم شده تصمیم دارم بعد از اینکه با سایز ۱۰ روون شدم یه اقدام آزمایشی برم نظرتون چیه؟سایز هدفمم ۱۲ هست😕

Backstreet 

خیلی مبارکههههههه خانمی خیلی خوشحال شدم ان شالله خبر مادر شدنتو برامون بیاری🌹😘خیلی مارو دعا کن تا زودی کابوس ماهم تموم بشه.

سحرناز

گلم اصلا تو فکر زمان نباش من خودم رکورد دارم خخخ از ۱۰مهر ماه شروع کردم به طور جدی .تازه حالا رسیدم سایز ۱۰ اونم هنوز راحت نشدم باهاش.

الهی به امید تو
۱۳۹۷/۱۱/۶ ۰۹:۱۰:۰۵
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۵/۲۱ ۰۲:۵۱:۴۹
(ویرایش)

سلام سلام
چه شنبه ی دل انگیزی شد با این همه خبر خوب
backstreet عزیز
چقد برات خوشحال شدم امیدوارم خبر باردارییتو برامون بزاری عزیزم.اشکم دراومد موقع خوندن پیامت چون واقعا هیچ حسی بهتر از شکست ناامیدی نیست
بانوی فردا
عزیزم آفرین همینطور ادامه بده و بنظر من عجله نکن فرق سایز 10 و 12 شاید یه دیلاتور باشه اما بزار وقتی روون شدی برو اقدام اینجوری بهتره
با آرزوی موفقیت برای بقیه عزیزانflower

معجزه ها افسانه نیستن کافیست دستت را دراز کنی تا لمسش کنی
۱۳۹۷/۱۱/۶ ۰۹:۳۹:۱۴
(ویرایش)

Backstreet

عزیزم عادیه. کم‌کم راه میوفتی و میتونی بقیه پوزیشنا رو هم بری.

بانوی فردا

عزیزم الان زوده واسه اقدام تمرینی. دیلاتورات رو کمی نرم‌تر بساز.

واژنگشایی میکنی که؟؟ سایزاتو از الان نیم سانت به نیم سانت برو بالا

صبح میشه این شب 😊
۱۳۹۷/۱۱/۶ ۱۰:۰۳:۰۷
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۱/۶ ۱۴:۱۵:۲۹
(ویرایش)

سلام بر همگی وقتتون بخیر
خانم دکتر و دوستان گل لطفا منو راهنمایی کنید من 28 سالمه دکترا دارم تقریبا دو سال از زمان عقدم می گذره سه هفتههم از عروسی در دوران عقد دخول نداشتیم تلاشی هم براش نکرده بودیم اما با معاشقه رابطه داشتیم و خیلی هم لذت می بردیم تجربه قبلی بدی ندارم خانواده خیلی مذهبی و سخت گیری هم ندارم احساس گناه و.. هم ندارم فکر می کردم دخول خیلی راحت باشه برام اما این سه هفته تلاش برای دخول ناکام بوده احساس درد خیلی زیادی می کنم البته تا کلاهک آلت همسرم وارد میشه خیلی تحریک میشم واژن کاملا مرطوب میشه البته دکتر زنان رفتم گفتن پرده ات کوچکه سعی کن طبیعی از بین بره نشد با جراحی اما من جراحی نمی خوام. با همسرم عاشق هم هستیم و معاشقه خیلی خوبی داریم همسرم با نهایت محبت و آرامش می خواد رابطه برقرار کنن اما من ناخودآگاه منقبض میشم خیلی هم به خودم تلقین می کنم این بار میشه دردی نداره و سراسر لذته اما بازم هر بار منقبض میشم ممنون میشم راهنماییم کنید چی کار کنم. آیا باید ناگهانی دخول انجام بشه یا تدریجی ؟ 
مرسی از راهنمایی هاتون

۱۳۹۷/۱۱/۶ ۱۱:۰۹:۲۴
(ویرایش)

مرسی از همه عزیزان بابت تبریکاتشون😘😘 محتاج دعاتونم  و  همتون دعا میکنم عشقا.

Ati59 خوش اومدی،منم موقع دخول حس شمارو داشتم تا کلاهک میرفت و هربار بخودم میگفتم حتما اینبار،میشه و من میتونم ولی از داخل انقباض ماهیچه های،واژنمو حس،میکردم و همینطور یکی از،پاهام سفت میشد و میخواست جمع شه نذاره دخول انجام شه.بنظرم شماهم واژینیسمتون خفیفه.دیلاتورا رو بساز و شروع کن ب تمرین.قبلش باهمسرت مشورت کن. بعدش تو کار بادیلاتورا یوقتا ازش کمک بگیر.من این راهو پیش گرفتم و خداروشکر،زود نتیجه گرفتم. البته پیشکسوتای گروه زود میان وراهنمایت میکنن .خیالت راحت عروس خانوم چیزی تا عروس واقعی شدن نمونده

مهربان باشیم.
۱۳۹۷/۱۱/۶ ۱۵:۴۶:۲۸
(ویرایش)

Ati59

عزیزم برای اینکه ما بتونیم بهت بگیم واژینیسموس داری یا نه الان خیلی زوده! یا باید پزشک تایید کنه واژینیسم هستی، یا خودت با توجه علائمت به این نتیجه برسی. اگه واژینیسم باشی به زور و با سرعت دخول کردن واست خوب نیست.

پیشنهاد من اینه که صفحه اول انجمن رو بخونی. علائم واژینیسموس رو کاملا بخونی و با خودت تطبیق بدی. اگه حس کردی واژینیسموس داری بیا تا کنار هم این مشکلو حل کنیم.

صبح میشه این شب 😊
۱۳۹۷/۱۱/۷ ۰۸:۴۳:۴۷
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۱۰ ۲۲:۱۳:۴۵
(ویرایش)

هورااا هورااا

cakebackstreet بانوووو بهت تبریک میگم cake

امیدوارم موفق باشی.

شماره 567 رو بذار جلو اسمت.love

تا درمان کامل با فواصل کم رابطه داشته باشید. دوره تمرینت رو کامل کن.flower

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۷/۱۱/۷ ۱۲:۵۲:۳۷
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۷/۲۰ ۰۰:۰۲:۲۲
(ویرایش)

سلام من نیازمند کمک شما دوستان هستم یک سال ودوماهه ازدواج کردم ولی متاستافه موفق یه دخول نشدیم با اینکه بهترین همسر دنیا رو دارم بعد از هر بار نانوفق کلی عذاب وجدان میگیرم از خودم بدم میاد همسرم عاشق بچه هست ما تو این یک سال فقط تونستیم گذاشتن انگشت وبرام اسون کنه ولی به دوخول خودش نمیشه اصلا دکترم رفتم اجازه معاینه بهش دادم ولی متاستفانه با همسرم نمیشه خواهش میکنم کمکم کنید زندگیمو دوست دارم خیلی 

۱۳۹۷/۱۱/۷ ۲۰:۴۸:۲۰
(ویرایش)

Hhn

عزیزم صفحه اول انجمن رو با دقت بخون. بخش آموزش‌ها و کگل و وارسی. وارسی و گکل رو شروع کن. دیلاتورات رو هم اگه میتونی انگشت وارد کنی پس میتونی از دیلاتور دور ۶ سانت شروع کنی.

اینم آموزش ساخت دیلاتور:

http://s8.picofile.com/file/8309208592/%D8%AF%D8%B1%D9%85%D8%A7%D9%86_%D9%88%D8%A7%DA%98%DB%8C%D9%86%DB%8C%D8%B3%D9%85%D9%88%D8%B3.pdf.html

فقط حواست باشه دیلاتورا رو زیادی سفت نسازی. و حتما از دستکش جراحی استفاده کنی.

اگه پرده هنوز سالمه همسرتو در جریان تمریناتت قرار بده. چون حین تمرین پرده کنار میره.

صبح میشه این شب 😊
۱۳۹۷/۱۱/۷ ۲۳:۱۷:۱۲
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۸/۸ ۱۷:۰۵:۲۰
(ویرایش)

سلام خوشبحالتون که داریدتمریناتونوانجام میدیدوایشالله که موفق بشیدوبه نتیجه برسیدامامن چی هنوزلکه بینی دارم نمیدونم چراقطع نمیشه اینم شانسه منه😔😔

امیدم به خداست
۱۳۹۷/۱۱/۸ ۰۹:۱۵:۳۰
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۵/۲۱ ۰۲:۵۱:۴۹
(ویرایش)

سلام یاران و همراهان همیشگی
خوبید؟
بچه ها یه سوال : شمام موقع دخول و انزال مایع منی سوزش دارید؟
ما ماه قبل رابطه کامل داشتیم با دخول اما بعد از انزال اصلا نه سوزش داشتم و نه مایع منی ریخت بیرون.اما دیشب بعد انزال در واژنم بسیار احساس سوزش کردم و مقدار کمی از مایع هم اومد بیرون
ممکنه بخاطر این باشه که بعد از پریودی رابطه داشتیم؟ در ضمن من بدون واژن گشایی رابطه داشتم (خودم حس میکنم شاید بخاطر خشکی واژنم بعد قاعدگی بوده با وجود استفاده از لوبریکانت اما باز واژنم سفت بود)

معجزه ها افسانه نیستن کافیست دستت را دراز کنی تا لمسش کنی
۱۳۹۷/۱۱/۸ ۱۳:۰۸:۴۹
(ویرایش)

ژانت

اگه واژنت خشک بوده و احتمالا آمادگی لازم رو نداشته ممکنه سوزش به خاطر همین باشه. 🤔

من که هر بار مقدار زیادی از مایع منی میریزه بیرون!! فک نمیکردم غیر عادی باشه!!

صبح میشه این شب 😊
۱۳۹۷/۱۱/۱۰ ۱۱:۴۸:۵۸
(ویرایش)

سلام دوستای مهربون. امیدوارم همگی خوب و خوش باشین. چندروزه میام اینجا و پیاماروومیخونم و ساکتم گفتم بیام عرض ادب کنم و برم.فعلا در انتظار،پریودم و تمرینمو کم کردم ان شاءالله تا بعد ازدوره.البته حس میکنم یکی دو روزی تاخیر افتاده .انتظاره پریود بودنم متفاوته چون منتظرم بیاد و بره به ادامه پروژمون برسیم😁.راستی بچه ها یبار دیگه امتحان کردیم ولی با تغییر پوزیشن مشکل داریم.

دوستایی ک در حال تمرین هستین لطفا کم نیارین، همین ک اینجاییم بنظرم یه نعمته و چندین گام نزدیک شدین ب موفقیت،شما راهشو پیدا کردین پس ادامه بدین. خودم یروزی اینجا منتظر روحیه و تشویق بچه ها بودم .کلی حس خوب واسه همه آرزو میکنم.

یه سوال  من باید برم قسمت ویرایش پروفایل تا بتونم عدد بذارم جلو اسمم؟ اخه اینکارو انجام دادم ولی نشدـ.

مهربان باشیم.
این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران