تعداد بازدید : 350971
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱/۱۴
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۸/۱/۲۷
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۷/۱۱/۲ ۱۵:۵۴:۴۹
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۶/۹ ۰۸:۵۸:۰۳
(ویرایش)

Backstreet

به نظرم یه ذره سرعت سایز عوض کردنتو کم کن. تا با ۱۰ راحت نشدی نرو ۱۱. حتی یه مدت سایز ۹ونیم رو تمرین کن.

اینکه همیشه نشستن برات سخته به نظر میاد به دلیل فشاریه که به واژنت میاری.

بعد اینکه، شما روزی چند ساعت تمرین میکنی؟؟

صبح میشه این شب 😊
۱۳۹۷/۱۱/۲ ۱۷:۳۶:۱۲
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۷/۲۴ ۱۰:۴۱:۲۸
(ویرایش)

Sh.ابان عزیزم مرسی ک همراهیم میکنی.من روزی یکساعت صبح و اگه وقت بشه۱ساعتم شب تمرین میکنم تا۹درد و سوزشم خیلی کمه ولی۱۰و ۱۱ اذیتم میکنه سخت میره وقتی هم ک میره انگار واژنم هلش میده بیرون یعنی خودم متوجه میشم ک یهو خودشو جمع میکنه .بعدش تا ارتفاع ۸سانت میره یهو انگار میخوره ب یه چیزی و سوزش شدید یعنی میخوره ب پرده؟؟؟؟؟؟؟

کاش یکی از دوستای اینجا ماما یا پزشک زنان بود کمکمون میکرد 

من ک دیگه روم نمیشه هی بیام اینجا سوال بپرسم وهی ابان عزیز وژانت جوابمو بدن البته sevda جان  هم همینطور. الان میگین این دختره خسته کرد مارو😔خودمم خسته شدم ولی هنوز ب نتیجه نرسیدم 

مهربان باشیم.
۱۳۹۷/۱۱/۲ ۱۸:۰۷:۵۷
(ویرایش)

Sh.ابان عزیزم مرسی ک همراهیم میکنی.من روزی یکساعت صبح و اگه وقت بشه۱ساعتم شب تمرین میکنم تا۹درد و سوزشم خیلی کمه ولی۱۰و ۱۱ اذیتم میکنه سخت میره وقتی هم ک میره انگار واژنم هلش میده بیرون یعنی خودم متوجه میشم ک یهو خودشو جمع میکنه .بعدش تا ارتفاع ۸سانت میره یهو انگار میخوره ب یه چیزی و سوزش شدید یعنی میخوره ب پرده؟؟؟؟؟؟؟

کاش یکی از دوستای اینجا ماما یا پزشک زنان بود کمکمون میکرد 

من ک دیگه روم نمیشه هی بیام اینجا سوال بپرسم وهی ابان عزیز وژانت جوابمو بدن البته sevda جان  هم همینطور. الان میگین این دختره خسته کرد مارو😔خودمم خسته شدم ولی هنوز ب نتیجه نرسیدم 

مهربان باشیم.
۱۳۹۷/۱۱/۲ ۱۹:۰۲:۰۱
(ویرایش)

Backstreet

اولا ما اینجا موندیم که به شما کمک کنیم عزیزم. هر بار یکی میاد میگه بانو شدم من به شخصه چشمام پر اشک میشه. نگران نباش و همه سوالاتتو بپرس. در حد توان جواب میدیم.

همونطور که گفتم یه مدت با سایز ۹ و ۹ونیم تمرین کن تا واژنت جا باز کنه. چون روزای اول زود به زود پیشرفتی شاید انتظار داشته باشی که بازم زود پیش بری. اما به نظرم رسیدی به سایزای بد قلق خودت. نگران نباش و با امید ادامه بده.

پرده اونقدری عقب میست که تو ۸ سانتیمتری واژنت باشه. احتمالا همون انقباضاتته. توی حالت زن زیر، دو تا بالش بزرگ زیر زانوهات بذار، جوری که برای باز نگه‌داشتن پاهات هیچ عضله‌ای رو منقبض نکنی. به دیلاتور زیاد ژل بزن. یه لیوان آب کنارت بذار و هر بار احساس کشیدگی کردی دیلاتور رو توی آب فرو کن و دوباره ادامه بده.

کگل رو بیشتر کن.

قبل تمرین توی آب گرم بشین یا دوش آب گرم بگیر.

یادت باشه نباید زیاد به واژنت فشار بیاری.

به این زودی ابراز خستگی نکن دختر خوب. بیشتر ماها چندین هفته طول کشید تا به ساز ۹ برسیم! خدا رو شکر کن و با انگیزه ادامه بده.

صبح میشه این شب 😊
۱۳۹۷/۱۱/۲ ۲۲:۲۹:۴۶
(ویرایش)

مرسی عزیزم وجودتون کلی انرژی مثبته امیدوارم همینطور ک ب ما حس خوب میدین زندگیتون پر از حسای خوب باشه. نا امید نمیشم از فردا باز ادامه میدم

مهربان باشیم.
۱۳۹۷/۱۱/۳ ۰۱:۰۷:۴۳
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۱۴ ۲۲:۲۰:۱۳
(ویرایش)

سلاااااام به خانمای گل.

خسته نباشید همگی خداقوت🌹🌹🌹

خب من دوسه روز بعد پریودیم تمرین کردم  تا برسم دوباره به سایز آخر قبل پریودیم یعنی ۹/۵.الانم همچنان ۹/۵ هستم خخخ چون ۳ روز خونه نبودم و تمرین نکردم میدونم کار بدی کردم ولی دست خودم نبود نمیشد.البته دیشب یه گریزی زدم به سایز ۱۰ که خیلیییییی تنگ بود مثل همون اوایل سایز ۹/۵.الان این سایز برام یکم روونترشده ولی کامل نه یعنی به نظر خودم زوده برم سایز ۱۰.اینجور که من پیش میرم ماهی ۱ سایز زیاد میکنم فک کنم حالا حالا در خدمت واژینیسموس باشم😂

البته من دارم تمام تلاشمو میکنم اما از اولین سایز کلا پیشرفت کندی داشتم‌.

هدهد

عزیزم خیلی تبریک میگم خداروشکر مشکلت رفع شد و تونستی با آرامش دخول داشته باشی.مبارکت باشه گلم👏🌹

Backstreet 

گلم از سوالاتت خجالت نکش بپرس هیییچ اشکالی نداره.برای رفع بیرون پریدگی من هم پیشنهاد آبان جون رو میکنم.سایز ۱۰ و ۱۱ رو زود رفتی.برگرد ۹/۵ و حسابی باهاش روون شو بعد برو ۱۰ حسابی که روون شدی برو ۱۱ نه اینکه همه رو باهم.پله پله پیش برو تا واژنت جا باز کنه و انقباضاتت شکسته بشه اینکه میگی میپره بیرون مال همینه که زود رفتی منم با ۱۰ اینجوری بودم.توی تمریناتت هم وقتی دیلاتور رو تا اخر بردی داخل یه ۱۰ بار کگل بزن روش.کگلی که سرتاسر طول واژنت باشه یعنی خودت حسش کنی از ورودیش شروع کن بگیر تا بالا نزدیک رحمت این خیلی کمک میکنه انقباضاتت بشکنه اینو دکترم بهم گفت با همه ی سایزا این کارو بکن.

الهی به امید تو
۱۳۹۷/۱۱/۳ ۱۲:۰۷:۲۱
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۵/۲۱ ۰۲:۵۱:۴۹
(ویرایش)

سلام به همگی دوستانم
عزیزم این کمترین کاریه که از دستم برمیاد.امیدوارم حداقل همین کامنتا و انرژی ها بتونه کمک ساز باشه.چون من خودم بالشخصه همینجوری درمان شدم با کمک شماها و حرفای خوبتون و کمکای بی دریغتون
الانم این مسئولیت بر عهده ی ماست.عزیزم اصلا از پرسیدن هر نوع سوالی که داری خجالت نکش ما اینجاییم که به هم کمک کنیم
راجع به بیرون اومدن و حس هل خوردن دیلاتورت به بیرون باید بگم کاملا طبیعیه منم دقیقا همینطور بودم حتی اینجا همین سوال و از بچه ها پرسیدم.ببین بخش زیادیش بابت انقباضات واژنته.هر چقدر ریلکس تر بشی و انقباضاتت کمتر بشه این حس و کمتر تجربه میکنی.مورد بعد اینه که بالاخره دیلاتور تهش ازاد هست و دلیلی که میاد بیرون همینه.این حس با آلت همسرت کمتره.گرچه اونم اگر مثلا یکم جابجا بشی زود میاد بیرونanim2-25r30wi
برای نشستن هم که گفتی منم دقیقا عین شما بودم(چقدر شبیه همه علائممون) عادت میکنی کم کم این حست کمتر میشه.با تمرین زیاد بهتر میشی.فقط و فقط و فقط سعی کن موقع تمرین ریلکس بشی.ببین من خودم،خوب یا بدشو نمیدونم اما با کگل نتونستم ارتباط برقرار کنم و یجورایی اصلا حتی بلد نیستم وقتی میخوام کگل کنم تا زیر گلوم سفت میشهanim2-21 ولی چیزی که تونست بهم کمک کنه یه سری موسیقی های آرامشبخش بود که از اینترنت دانلود کردم.اونا رو میزاشتم و واقعا حس خلصه بهم میداد جوریکه سست و رها میشدم و خیلی موثر بود برام.

معجزه ها افسانه نیستن کافیست دستت را دراز کنی تا لمسش کنی
۱۳۹۷/۱۱/۳ ۱۵:۱۷:۵۴
(ویرایش)

بچه‌ها واسه پیدا کردن ماهیچه‌ای که باید موقع کگل منقبض کنید، یه بار سعی کنید با انقباض ادرارتونو بند بیارید. بعد سعی کنید فقط همون ماهیچه رو منقبض و منبسط کنید.

کگل از این جهت مهمه که ما یاد بگیریم کنترل ماهیچه رو به دست بگیریم. سعی کنید حتما انجام بدید دوستان 🌷🌷

صبح میشه این شب 😊
۱۳۹۷/۱۱/۳ ۱۸:۳۷:۲۵
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۷/۷ ۱۱:۰۱:۲۰
(ویرایش)

سلام دوستان همراهم. از همه ممنون بابت تبریکاتتون. من بعد از تمرینام کلا تونستم دوبار دخول داشته با‌شم و پریود شدم. امیدوارم بعدش به حالت های سابقم برنگردم... خیلی نگرانم چون در کل خیلی نیاز به واژن گشایی دا‌شتم و چند دقیقه اول درد و سوز‌ش سر جاش بود. و بعدشم حس فشار داشتم. دقیقا شبیه دوستمون که گف حس میکردم شکمم داره پاره می‌شه... البتا مرتب کگل میکنم.

دوستان با تجربه... بعدش دوباره درد دارم؟ 😥

ما تونستیم... تو هم میتونی...
۱۳۹۷/۱۱/۳ ۲۰:۲۲:۰۰
(ویرایش)

هدهد

ان‌شاءالله که بعدش دیگه اذیت نشی. درمانتو ادامه بده. و تا یه مدت حتما واژنگشایی کن.

من یه بار دیگه هم قبلا گفته بودم، هر کسی با نفر دیگه متفاوته. اکثرا بعد یکی دو هفته دیگه درد ندارن. یعنی تو این پنج شیش ماهی که من میام اینجا جز خودم ندیدم کسی دوره دردش طولانی باشه!! من تا چهار ماه درد داشتم! ولی الان خوب شده خدا رو شکر.

شمام نگران نباش، ایشالا که شمام مث بقیه دوستان دوره دردت کوتاهه.

صبح میشه این شب 😊
۱۳۹۷/۱۱/۳ ۲۰:۲۵:۰۴
(ویرایش)

سلام ب همگییی. 

هد هد عزیز

منم بهت تبریک میگم.انقدر درگیر بودم ک متوجه نشدم زودتر بهت تبریک بگم.

ابان و بانوی فردای عزیز

ب توصیه هاتون توجه کردم. بالش گذاشتم زیر پام خیلی راحتتر،بود.لیوان ابم بد نبود. از ۹ رسیدم به سایز۹.۵

درد و سوزش بعد ازپایان  کارم کمتر شد نشستنمم راحتتر شد. فک کنم باید نیم سانت نیم سانت زیادش کنم.حالا حالاها دست از سرتون بر نمیدارم😂

ژانت عزیز

حرفات باعث دلگرمیم شد فک میکردم خیلی خاصم😁 دقیقا همینطوری هستم ک گفتی .از همه بدتر ک ورودی واژنم تنگتر از دیوارشه،وقتی کارم تموم میشه یجوری راش بسته میشه انگار نه انگار چندسانت باز شده😩. یچیز جالب ک گفتی منم دقیقا باید موزیک بی کلام بذارم ریلکس شم بتونم نتیجه خوبی بگیرم😊

دوستای گلم دعامون کنین.🙏🙏

مهربان باشیم.
۱۳۹۷/۱۱/۵ ۰۳:۰۳:۴۹
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۱/۲۱ ۰۲:۱۷:۳۹
(ویرایش)
سلام دوستان، من امروز شماره های 5 و 6 و 6.5 رو درست کردم.سایز 5 رو خیلی راحت تونستم وارد و خارج کنم اما بعد چند دقیقه استفاده احساس سوزش کردم.. میگم قبل استفاده از دیلاتورها شستشوی خاصی باید روش انجام بشه؟ من فقط با آب شستمش.نکنه بخاطر تمیز نبودن سوزش حس کردم؟ دوباره بعد چند دقیقه اول با دیلاتور 5 و بعدش با شماره 6 امتحان کردم.. 6 هم همین حالتو داشت یکم حس سوزش دارم باهاش.. الان من با 6 تمرین کنم یا 5؟ و اینکه فردا یا پس فردا پریود میشم.. این دو روز تمرین کردن فایده ای داره یا اینکه بذارم بعد تموم شدن پریودم شروع کنم؟
۱۳۹۷/۱۱/۵ ۱۵:۴۶:۵۶
(ویرایش)

ماهور

عزیزم بهتره دیلاتورا رو با صابون و آب گرم بشوری. البته با ژل شستشوی بانوان دیلاتورامو میشستم.

سوزش تو شروع تمرین عادیه. با شروع هر سایز سوزش خواهی داشت. که بعد یه مدت تمرین مشکل حل میشه.

تا چند روز قبل پریود و چند روز بعد پریود واژن بد قلق میشه. شما که تازه داری شروع میکنی به نظر من بذار بعد پریود شروع کن. و تو این مدت کگل کن. بیست تا کوتاه و بیست تا بلند. روزی سه بار.

همسرتو هم از تمرینا مطلع کن. چون پرده حین تمرین از بین میره.

تا وقتی با یه سایز کاملا راحت نشدی سایز بعدی رو شروع نکن.

صبح میشه این شب 😊
۱۳۹۷/۱۱/۵ ۱۸:۲۷:۲۲
(ویرایش)

سلام دوستای عزیزم😊😊😊😊

مزاحم همیشگیتون اومده

نمیدونم چجوری بگم از بس ذوق زدم نمیدونم چجوری ازتون تشکر کنم و از خانوم خیابانی ک این انجمنو راه انداخت. با اینکه هیچکدومتونو ندیدم ولی قلبن بهم نزدیکین دوستون دارم ممنونم از کمکای بی دریغتون.کاش زودتر پیداتون میکردم...

آبان عزیز،ژانت عزیز،بانوی فردای عزیز و سودای عزیز ازطرف خودم وهمسرم از راهنمایی هاتون  سپااااسگذارم😘

بعداز ۱۰روز ، امروز موفق شدم با همسرم دخول کامل داشته باشم،بدون درد و بدون خونریزی.واقعا راست میگفتین راحتتر ازونیه ک فکرشو میکنیم 😊😊 بعداز۴سال بالاخره موفق شدیم خیلی حس خوبی دارم. 

خدایا شکرت

مهربان باشیم.
۱۳۹۷/۱۱/۵ ۲۰:۵۶:۵۶
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۷/۱۶ ۰۰:۰۹:۲۷
(ویرایش)

تبریک میگم عزیزم. خیییییلیییی مبارکهflower. خوش بحالت که زود به نتیجه رسیدیanim2-4d564ad6. من سه هفته تمرین کردم هنوز 7 رو راحت شدم باهاشanim2-65d6a5d6s. الانم که مرخصیمanim2-65d6a5d6s. برای ما هم دعا کن که به نتیجه برسیم.

شما آخرین سایزت چند بود که رفتی اقدام؟

خدا بزرگ است.
این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران