تعداد بازدید : 352015
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱/۱۴
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۸/۱/۲۷
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۷/۵/۲۷ ۰۰:۰۹:۲۹
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۶/۲۷ ۰۰:۱۹:۱۷
(ویرایش)

بچه ها من امشب یازده وکه روون شدم یازده ونیم و‌تمرین کردم عااالی بود،انشالله فردا میرم برا دوازده

۱۳۹۷/۵/۲۷ ۰۰:۱۳:۰۸
(ویرایش)

پوونه جااان چرا با دهونیم رفتی تو اقدام؟؟؟؟مگه سایز همسرت دهونیمه؟تا سایز همسرت با دیلاتور تمرین کن بعد برو‌اقدام.فردا دوباره ده ونبم بعد یازده ونیم بقیه روتاسایز همسرت تمرین کن ،بعد برو.منم جزیاتشو بلد نیستم ولی اینقد میدونم که خیلییی زود رفتی اقدام،من امشب یازده ونیمو روون شدم ولی تصمبم دارم بالاتراز سایز شوهرم تمرین کنم بعد با خیال راحت برم اقدام.الانم ناراحت نشو دو سه سایز دبگه تمرین کن خیاالت راحت باشه عزیزم چیزی نمونده.به همسرتم بگو که یه اشتباه محاسباتی کوچیک بود که ناامید نشه

۱۳۹۷/۵/۲۷ ۰۸:۵۵:۵۸
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۶/۶ ۰۶:۲۴:۱۵
(ویرایش)

سلام من هنوز شروع نکردم پرده ام از بین نرفته چجور انجام بدم با دیلاتور ؟؟همه دوستانی که شروع کردن و تمرین میکنن پرده بکارت داشتین؟

و اینکه با عرض معذرت چجور بدون تحریک شدن و ترشحات انجامش میدین؟

لطفا کمکم کنین من هنوز شروع نکردم

۱۳۹۷/۵/۲۷ ۱۰:۰۹:۰۲
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۲/۷ ۱۳:۲۶:۵۷
(ویرایش)

سلام سمی جان

ترسم ازینکه این لرزش پاهای من هیچوقت از بین نره 😭😭😭😭انگار دنیا روم خراب شده

Shalaleجان سایز همسرم ۱۳، ولی من فک میکردم دیگه دل شیر پیدا کردم چون تمریناتمم خیلی طولانی شده بود گفتم جون کندنیو بکنم که نننننشد پاهام جوری میلرزید که خودم حالم از خودم بهم خورد

ینی امکانش هس منم مشکلم حل شه؟؟؟؟

خوشحاااااااالم
۱۳۹۷/۵/۲۷ ۱۲:۲۲:۴۳
(ویرایش)

پونه جونی حل میشه مطمعن باش،ازامشی سایز یازدهونیم و باهمسرت تمرین بکن،بعد بروسایزای بالاتر،بنظرمن برای اینکه اعتماد بنفست بالا بره تا سایز سیزده ونیم تمرین کن بیشتراز سایز همسرت،بعدش همون سایزو دقیقا همونطوری که موقع رابطه میخابین ،و خوپت وارد کن بعد بگو همسرت دستتو بگیره بعد کم کم دستتو ول کن و بذار همسرت عقب وجلو بکنه ،نترس پوست گاوه رو‌کندی دیگه رسیدی به دمشanim2-thumbsupsmileyanimقبلش رو ذهنت کار کن ،فک کنم رابطه خیلییی راحتتر ازین تمرینا باشه چون ادم تحریک میشه و ...anim2-thanksپس نگران نباااش.لرزش پاهات بهخاطر اینه که هنوز ذهنت امادگی سایز سیزدهو نداشت بعداز سایز دهونیم!!دوتا سایز تمرین کن بعد بیاااخبر خوشه رو بده.منم برات دعا میکنم

۱۳۹۷/۵/۲۷ ۱۳:۱۰:۰۲
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ ۲۰:۳۵:۳۸
(ویرایش)

سلام بانوهای قبل و اینده ی خوشگل😍

من اومدم با کلی انرژی هرچتد ک تمرینم موفقیت امیز نبود😁

امروز بعد فک کنم دو سه هفته وقفه تمرین رو شروع کردم اول با دور ۹ واژن گشایی کردم و بعد دور ده سانت رو وارد کردم ولی خیلی خسته شدم و دیلاتور ب شدت ددخل واژن اذیتم میکرد و حالت کشیدگی داشت سر جمع فک کنم نیم ساعت تمرین کردم 

روون ک اصلا نشدم فقط میتونم وارد کنم و چندباری عقب جلو کنم بعد دیگه کشیدگی ایجاد میکنه کلافم میکنه

ژل اموشنم تموم شده با تولید دارو تمرین کردم فک کنم بخاطر اون بود 

چند ساعت دیگه باز میرم یکم تمرین کنم ک حداقل ی ساعت امروز تمرین کرده باشم😍

خدا کنه دیگه وقفه ای ایجاد نشه😭

کامنتاتونو خوندم خیلیاتون دیلاتورای اخرین فک کنم چند روز ایندهحسابی عروس داریم 😍😍😍😍

هرگز تسلیم نشوید!معجزه ها هرروز رخ می دهند...شاید فردا،روزِ شما باشد👍
۱۳۹۷/۵/۲۷ ۱۳:۲۱:۰۱
(ویرایش)

بچه هااا منم رفتم تنرین،امروز فردا پریود میشم و ...بسیااار خشک وحساس بود باکلی ژل هم لیز نشد.امروزم فقط تونستم سایزای پایینتر و یازدهونیمو تمرین کنم شما نزدبک پریودی راحتین با تمرینا؟

۱۳۹۷/۵/۲۷ ۱۸:۵۷:۵۸
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۶/۹ ۰۸:۵۸:۰۳
(ویرایش)

Fariba hhh

اکثرا وقتی شروع کردن پرده داشتن. پرده در حین تمرینات یواش یواش کنار میره.

نیازی به تحریک و ترشح نیست عزیزم. قبل تمرینا کگل کن و ژل روان‌کننده استفاده کن.

صبح میشه این شب 😊
۱۳۹۷/۵/۲۷ ۲۲:۳۰:۴۱
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۰/۱۷ ۲۰:۵۱:۵۲
(ویرایش)

پونه جان کار اشتباه رو که انجام دادی ولی نا امید نشو. درکت می کنم واسه منم بارها پیش اومده. تمرین فقط ساخت دیلاتور و عقب و جلو کردن و سایز بالا بردن نیست. باید رو بعد روانی خودت هم کار کنی.تو این مدت با همسرت معاشقه داشته باش و با بدن خودت و همسرت ریلکس باش. فقط دخول نباشه. وقتی هنوز اون ترس رو داشته باشی حتی ممکنه سایز هدف رو هم که رد کنی وقتی بری واسه اقدام باز هم اون ترس باعث لرزش پاها بشه و نتیجه مورد انتظار برات پیش نیاد. دیلاتور ها برای کنترل انقباض های غیر ارادی هست.خودت روی ورود و خروجش تسلط داری. همچین حالتی باید برای آلت هم داشته باشی. حالت های تو کاملا طبیعی هست. ناامید نشو و به تمرین ها ادامه بده.

به همه دوستان میگم.تمرین تمرین تمرین

۱۳۹۷/۵/۲۸ ۱۲:۳۲:۵۱
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۰/۲۶ ۱۲:۳۲:۳۲
(ویرایش)

سلام بچه ها

دخترا هیچ نیازی نیست که بیشتر از سایز همسرتون تمرین کنین... آخرین سایز دیلاتور تمرینی همون سایز آلت باید باشه نه بیشتر

من تونستم
شما هم میتونین
۱۳۹۷/۵/۲۸ ۱۳:۴۱:۱۴
(ویرایش)

مرسی اعظم بانوجان از انرژی دادنت، اصلا نمیدونم چرا آلت هم نزدیک بدنم که میشه بشدت سوزش میگیرم البته بگم فردای اونروز پریود شدم با وجود اینکه قرص میخوردم که پریود نشم ولی شدم

شلاله جون عزیزم مرسی از راهنماییت انشالا بعد پریودی میخوام دیکه ایندفه دوسه روزه مشکلم حل شه نه اینکه به چهار ماه بکشونمش

خوشحاااااااالم
۱۳۹۷/۵/۲۸ ۱۳:۴۲:۳۶
(ویرایش)

ریزان جون چشم عزیزمlove

خوشحاااااااالم
۱۳۹۷/۵/۲۸ ۱۵:۳۷:۳۳
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۶/۹ ۰۸:۵۸:۰۳
(ویرایش)

پونه جانم، به قول معروف،

رهرو آن نیست که گه تند و گهی خسته رود

رهرو آنست که آهسته و پیوسته رود 😊

به نظرم دلیل سوزشت اینه که قبل از رسیدن به سایز همسرت خواستی اقدام کنی. من خودمم تو هر تغییر سایز دیلاتور سوزش دارم.

من هنوز اقدام نرفتم، ولی میدونم که برای نتیجه‌گیری بهترین کار اینه که تمریناتت رو با حوصله انجام بدی.

منم خسته شدم. منم خیلی وقتا دلسرد میشم. ولی اقدام بی‌موقع نتیجه‌ای جز تشدید واژینیسموس نداره عزیزم.

موفق باشی

صبح میشه این شب 😊
۱۳۹۷/۵/۲۸ ۱۷:۰۷:۵۷
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ ۲۰:۳۵:۳۸
(ویرایش)

بچه ها من خیلی کلافه ام از اینکه حین تمرین ده بار دستشوییم میگیره فقط هم ادرار نه ها

چکار کنم با بدبختی دیلاتور وارد میکنم یهو مجبور میشم بدو ام دستشویی😭

هرگز تسلیم نشوید!معجزه ها هرروز رخ می دهند...شاید فردا،روزِ شما باشد👍
۱۳۹۷/۵/۲۸ ۱۷:۳۱:۱۲
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۰/۲۶ ۱۲:۳۲:۳۲
(ویرایش)

پونه جان یکی از دلایلی که اقدام تمرینی ت ناموفق بوده نزدیک بودن به زمان پریود هست و انقباض داشته واژنت..ضمنا نباید ناامید بشی چون اسم اقدامت تمرینی بوده همونطور که احتمالش هست موفق بشی احتمال ناموفق بودن هم هست.کارت هم اشتباه نبوده چون تو سایز بالا نزدیک به سایز همسر پبشنهاد میشه برین اقدام تمرینی.اما الزاما همون دفعه اول موفق نمیشیم.شده یه سانت دو سانت یا سه سانت وارد بشه.. اما تمرینت رو با جدیت ادامه بده مطمئنا زود بانو میشی و حتما دیلاتوری که باهاش راحت شدی بده همسرت وارد کنه تا ترست ازش بریزه

بچه ها آلت خیلی خیلی مهربونتر از دیلاتوره .. وقتی دخول داستین همینو با خودتون میگین شک نکنینblink

من تونستم
شما هم میتونین
این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران