تعداد بازدید : 352003
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱/۱۴
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۸/۱/۲۷
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۷/۶/۶ ۰۸:۱۹:۱۴
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۷/۳ ۰۹:۴۳:۲۱
(ویرایش)

سلام

با هویج نازکم میشه

یکم روغن زیتون بزن روش نرم میشه و راحتتر باز میشه

من امتحان کردم

عاشق اما دلسرد
۱۳۹۷/۶/۶ ۰۹:۲۱:۳۴
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۱۰ ۲۲:۱۳:۴۵
(ویرایش)

تارا تنها

خوش اومدی عزیزم. یه توضیحی بده از خودت. معاینه نوع پرده شدی؟

صفحه اول انجمن رو مطالعه کن. هم شرایط واژینیسموس رو توضیح داده و هم روش تمرین.

اینجا با این تمرینات موفق میشی گلم.

همسرت رو هم در جریان تمرینات قرار بده.

عزیزم میتونی به جای گوش پاکن یه دیلاتور با دور 4 سانت درست کنی با پنبه و دستکش. اینطوری تمرین راحتتره. 

سعی کن حواست رو با دیدن فیلم پرت کنی. در ضمن تمرینات کگل رو شروع کردی؟

shalale

عزیزم چه عالی که تونستی با سایز 12.5 راحت بشی. 

ببین اقدام تمرینی خیلی خوبه به شرطی که اگر موفق نشدی ناامید نشی و ذهنیتت خراب نشه. فقط باید به این موضوع فکر کنی که هنوز درمانت تموم نشده و این اقدام بخشی از تمرینت هست . ممکنه یک سانت وارد بشه یا نه کامل بره داخل. ولی در هر صورت بهت کمک میکنه که بر ترست غلبه کنی و بار بعدی با اعتماد به نفس بیشتری میری واسه اقدام.

حتی می تونی دیلاتورهای سایز پایین رو بدی همسرت برات وارد کنه تا ترست از بین بره.

puuneh

عزیزم دیگه چیزی تا موفقیت باقی نمونده. همین طوری پیش برو گلم.

barooon

عزیزم اگر دکتر بهت نگفته که جراحی نیاز داری پس میتونی با تمرینات اینجا موفق بشی.

اول اینکه همسرت در جریان تمرینات باشه چون پرده کم کم کنار میره

دوم اینکه این ذهنیت درد رو بذار کنار. عضلات واژن اصلا عصب نداره که بخواد درد کنه. این فقط یه تلقینه همین.

با تمرینات کگل شروع کن بعدم کار با دیلاتور. حواست رو پرت کن و سعی کن واردش کنی.

zohre74

عزیزم موقع شروع با سایز پایین تر چند دقیقه تمرین کن بعد برو سایز اصلی. اینطوری مشکل سخت وارد شدن حل میشه. بالاخره واژن تحریک نیست نمیشه همون اول راحت وارد بشه.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۷/۶/۶ ۰۹:۳۲:۴۲
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۱۰ ۲۲:۱۳:۴۵
(ویرایش)

fatemeh1988

حس ادرار طبیعیه. به خاطر فشاری هست که موقع ورود دیلاتور به مثانه وارد میشه. سعی کن شیب دیلاتور رو به جای اینکه مستقیم وارد کنی به سمت مقعد بدی. و اینکه سعی کن با کگل دیلاتور رو وارد کنی . داخل نگهش داری و نیم ساعت فقط کگل کنی. به مرور این کنترل دستت میاد و حس ادرار کمتر میشه.

بهترین حالت تمرین روزی دو ساعت با وقفه هست. مثلا یک ساعت صبح یک ساعت عصر. کگل هم حتما روزانه انجام بشه. روزی سه مرتبه هر بار 20 تا کوتاه 20 تا بلند.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۷/۶/۶ ۱۲:۱۷:۴۴
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۲/۷ ۱۳:۲۶:۵۷
(ویرایش)

شلاله جون کجاییییی

چیکار کردی خبری نیست ازت رفتی اقدام تمرینی؟

انشاللا که موفق شده باشی

خوشحاااااااالم
۱۳۹۷/۶/۶ ۱۲:۲۱:۵۲
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۸/۲۰ ۱۰:۴۳:۴۱
(ویرایش)

خانمی علت سوزش موقع تمرین چیه؟من وحشتناک سوزش دارم،البته من تازه شروع کردم  و سایز ۲ام

ولی به قدری سوزش دارم که دوست دارم فقط  زودتر دیلاتورو در بیارم

باید چکار کنم با این سوزش وحشتناک

خدا همه جا هست.
۱۳۹۷/۶/۶ ۱۲:۲۵:۰۲
(ویرایش)

عزیزم میشه بگی تمرین درست یعنی چی؟من واقعا نمیدونم چطوری باید تمرین کنم؟واقعا مرسی که جواب میدی

خدا همه جا هست.
۱۳۹۷/۶/۶ ۱۳:۴۵:۲۴
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۴/۲ ۰۹:۵۵:۵۵
(ویرایش)

سلام عزیزم من بعد ۵سال به سختی رفتم دکتر گفت حلقوی هست ولی سوراخش کوچیکه گفت با جراحی بازش کنم،شما موافقید؟خیلی اعصابم خورده همش بهم میگن بچه،سنت رفته بالا،نه کگل نکردم هنوز ولی تونستم ۲تا کوش پاککن رو وارد کنم،شروع میخوام بکنم خیلی خسته سدم

۱۳۹۷/۶/۶ ۱۶:۳۰:۱۸
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۶/۹ ۰۸:۵۸:۰۳
(ویرایش)

سلام دوستان

امروز بعد تموم شدن پریودم اولین تمرینم بود. قبل پریود تا سایز دوازده و نیم وارد کرده بودم. اما تو شروع تمرین حتی سایز ۷ هم به سختی وارد شد! و کاملا احساس کشیدگی و درد میکردم. سعی کردم صبوری کنم و به خودم فشار نیارم. یواش یواش تا سایز یازده و نیم پیش رفتم و پنج دقیقه آخر سایز دوازده رو هم به سختی وارد کردم!!

همش تو ذهنم این بود که یکی دو روز دیگه برم اقدام تمرینی. تو کل دوره پریودمم حرص میخوردم که کاش رفته بودم اقدام تمرینی.

همسرم که اومد یهویی به ذهنم رسید که اقدام تمرینی بریم!! دوباره با دیلاتورا واژن‌گشایی کردم. و واقعا احساس کردم آماده نیستم! واژنم حتی برای سایز ۹ و ۱۰ هم احساس فشار و درد میکرد! اما یه چیزی درونم وادارم میکرد ادامه بدم...

به همسرم گفتم واژنم آماده نیست! اما بیا امتحان کنیم!!

و شد!! anim2-4d564ad6

من موفق شدم!! anim2-a2d3

چیکه چیکه اشک شوق بود که از چشام میریخت!! تازه فهمیدم که وقتی میگفتین "آلت از دیلا مهربونتره" یعنی چی!!! انگار بار دنیا رو از رو دوشم برداشتن!!!

star یه نکته‌ای که فک کنم کمک کنه، من چه موقع اقدام و چه مواقع تمرین دو تا بالش بزرگ زیر ساق پاهام میذاشتم‌. حد خیلی زیادی از انقباضو کم میکنه‌. در حدی که وقتی اقداممون موفق بود و پوزیشنو تغییر دادیم به زن رو، بعد دوباره برگشتیم زن زیر، دوباره آلت وارد نمیشد! بالش رو گذاشتیم و رااااحت وارد شد!

flower یه دنیا آرزوی خوب برا همه دوستایی که کمک کردن. و یه دنیا آرزوی خوب برا اونایی که دارن تمرین میکنن. خیییلی دوستون دارم. لبخند تک به تک‌تون آرزومه 💋💋  زود بانو بشین دوست جونیا ❤❤

صبح میشه این شب 😊
۱۳۹۷/۶/۶ ۱۶:۳۷:۲۹
(ویرایش)

تارا تنها

عزیزم انقدر که کگل مهمه دیلاتور مهم نیست!!!!! خیلیا فقط با کگل درمان شدن!

من پرده‌مو با عمل برداشتم. ولی توصیه میکنم سعی کنی با دیلاتور مشکلتو حل کنی. اگه واقعا نشد اونوقت بری سراغ عمل. چون من بعد عمل هم مشکلم حل نشد!

Fateme 1988

عزیزم صفحه اول انجمنو خوندی؟

تمرین درست شامل انجام کگل، روزی یک تا دو ساعت وارد کردن دیلاتور و گاهی هم تنفس شکمی هستش.

من همیشه اول کگل رو کامل انجام میدادم، بیست تا کوتاه و بیست تا بلند، بعد دیلاتور رو وارد میکردم. و حین تمرین هم که سعی کن حواستو با فیلم یا موزیک پرت کنی.

و اما سوزش... من اون اوایل با انگشت همسرم شروع کردیم و خب خیلی درد و سوزش داشتم. اما بعد یه مدت برام عادی‌تر شد. اما یه احتمال کوچولو هم هست که ممکنه عفونت داشته باشی یا واژنت به ژل حساسیت داشته باشه

صبح میشه این شب 😊
۱۳۹۷/۶/۶ ۱۷:۱۱:۴۱
(ویرایش)

وااااای ابان جان چقدر خوشحالم برات وووواقعا خداروشکر

نمیدونی من در حالی که داشتم تمرین میکردم وکلی اشک میریختم بابت اینکه عقب گرد کردم، پیامتو خوندم یدفه اشکام قط شد ععععزیز دلم خوشبخت باشید الی همیشه و دیگه هیچوقت مشکل نداشته باشین

تکنیکت کمکم کرد من الان بعد دو ساعت تمرین تازه رسیدم به سایز نه و نیم که اونم نمیرفت پیام تو رو که خوندم یدفه سر خورد رفت😃😃

امروز سوزش دارم خدایا که عفونت نگرفته باشم باز 

دیگه خسته شدم بسکه پریود شدم و تا پریود بعدی درمان نشدم الان شیش ماه از ازدواجمون گذشته باورم نمیشه نیم سال گذشت و من نتونستم کاری کنم کمکم کنید دیگه خیلی طولانی شده تمرینام

خوشحاااااااالم
۱۳۹۷/۶/۶ ۱۸:۲۹:۰۹
(ویرایش)

مرسی پونه جان 💋💋

خدا رو شکر که روش بالش کمکت کرد. ایشالا تو هم زود زود نتیجه میگیری.

یه چیز دیگه‌ای که من تجربه کردم... یه بار اشتباهی به جای سایز ۹ سایز یازده و نیم رو وارد کردم!!! با هزار مصیبت و کگل و اینا به زور رفت داخل. بعد گفتم من همش با سایز ۹ مشکل دارم!! سایز ۱۰ رو وارد کردم دیدم رااااحت رفت! تازه فهمیدم قبلی یازده و نیم بوده! 😂😂 بعدش دیگه راحت تا یازده رو وارد کردم و یازده و نیم هم وارد شد!! از اون به بعد ده دقیقه آخر تمرینمو اختصاص دادم به سایز بالاتر. مثلا اگه یازده رو وارد کردم و هنوز باهاش راحت نشدم، ده دقیقه آخر یازده و نیم رو میزدم. درد داشتا، ولی به نظرم این روش یه ذره پیشرفتمو تند کرد.

خیلی خیلی منتظرم خبر بانو شدنتو بشنوم. ❤❤

صبح میشه این شب 😊
۱۳۹۷/۶/۶ ۲۰:۲۴:۳۳
(ویرایش)

خیلی دلم گرفته آبان جان من دیگه زیادی تمرینام داره طولانی میشه 

خوشحاااااااالم
۱۳۹۷/۶/۶ ۲۱:۲۷:۱۷
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۷/۱۰ ۲۲:۰۱:۴۹
(ویرایش)

sh.آبان عزیزم

بانو شدنت مبارک خیلی از این خبر خوشحال شدم.

امیدوارم خبر بانو شدن تک تک دوستان رو اینجا بشنویم و کلی ذوق کنیم. باز هم بهت تبریک میگم

به دنیای جدید زناشویی خوش اومدیanim2-thanks

شکست ترس برابر است با پیروزی
برای خودمون و همسرانمون❤
۱۳۹۷/۶/۶ ۲۱:۴۷:۱۵
(ویرایش)

پونه

میفهمم عزیزم. خیلی سخته. ولی میگذره. هر چی بیشتر به خودت تلقین ناامیدی کنی سخت‌تر میشه. تا حالا هم که مراحل سختو گذروندی. سایزای آخر خیلی راحت‌ترن. تازه، برای من که آلت حتی از دیلاتور دور ۹ هم راحت‌تر بود!!! من حتی پیش خودم برنامه داشتم که تا یه سایز بیشتر از همسرم برم!! اما واقعا راحت بود! تو هم ایشالا به زودی دیگه موفق میشی. فقط افکار استرس‌زا رو بذار کنار 💋💋

رامیلا

ممنون عزیزم لطف داری 💋💋💋

صبح میشه این شب 😊
۱۳۹۷/۶/۷ ۰۰:۳۶:۵۳
(ویرایش)

سلام

عزیزم تبریک، خوش به حالت واقعا ،برات خوشحالم...یعنی منم میتونم؟ای خدا

میشه بیشتر بهم کمک کنی،

شما تو چ مدت مشکلت حل شد؟

اقدام تمرینی یعنی چی؟

خدا همه جا هست.