تعداد بازدید : 351531
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱/۱۴
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۸/۱/۲۷
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۷/۶/۷ ۰۰:۴۵:۵۰
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۸/۲۰ ۱۰:۴۳:۴۱
(ویرایش)

من سه ساله این مشکلو دارم

جراحیم کردم

توروخدا کمکم کنید 

سنمم رفته بالا نمیدونم باید چکار کنم دیگه ... ای خدا

خانومایی که درمان شدین لطفا به من بیشتر بگید چکار کنم

خدا همه جا هست.
۱۳۹۷/۶/۷ ۰۲:۱۹:۴۱
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۹/۱۹ ۱۵:۱۰:۱۱
(ویرایش)

سلام وشب بخیر

تبریک ویژه به تازه عروسا و خدا قوت به بچه‌های تمرینی.من تا سایز نه سانت رفته بودم که پریود شدم.الانم متاسفانه یه مشکلی پیش اومده که خونه خودم نیستم و تمرینات متوقف شده ولی همش دارم کگل تمرین میکنم.بچه هااین روزا خیلی عروس داریم پس با انرژی و روحیه بالا تمرین کنید که موفقیت نزدیکه نا امید نشین تمرین کنید منم بهتون میرسم.

ابان عزیز متنی که قرار شد به اشتراک بذاریم و نمیتونم برا کسی بفرستم  همش انتخاب نمیشه باید چیکار کنم؟

این جمله برای موفقیت کافیست ، بهانه ممنوع
۱۳۹۷/۶/۷ ۰۵:۳۷:۳۷
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ ۲۰:۳۵:۳۸
(ویرایش)

سلامممممم

آبان عزیز خیلی خوشحال شدم تبریک❤

وضعیت خودمم طبق معمول وقفه افناده بین تمرینام و همسرمم اختلال نعوظ پیدا کردن و نمیدونم درمانشون چقد زمان میبره

خلاصه ک همه چیز دست ب دست هم داده ک فعلا موفق نشم ولی من روی همه این روزارو کم میکنم😄💪

هرگز تسلیم نشوید!معجزه ها هرروز رخ می دهند...شاید فردا،روزِ شما باشد👍
۱۳۹۷/۶/۷ ۰۸:۲۷:۱۳
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۶/۹ ۰۸:۵۸:۰۳
(ویرایش)

Fateme 1988

عزیزم نگران نباش. همه چی درست میشه. البته بهت حق میدم. خود منم دقیقا تا لحظه آخر باورم نمیشد مشکلم حل بشه. حالا واست همه کارایی که کردمو مینویسم:

من اول صفحه اصلی انجمن واژینیسموس رو کامل خوندم.

https://mamasite.ir/fa/vaginismus

بعد کل این تاپیک از صفحه اول تا آخر!! و حتی چند صفحه اول اولین تاپیک درمان رو! و در حین این کار کگل میکردم. و وارسی.

بعد که کاملا ذهنم آماده شد و قدم به قدم بانو شدنا رو دیدم، شروع کردم به ساخت دیلاتور. ( روششو بلدی دیگه؟)

دفعه اول واقعا تو شرایط سختی تمرین کردم. همسرم ماموریت بود. منم باهاش رفته بودم. یه اتاق بهمون داده بودن که وقتی همسرم سر کار بود درو قفل میکردم و حتی دسشویی نمیتونستم برم!!! اما با هر سختی بود تو این مدت تمرین کردم. تا سایز ۹ رسیدم. این وسط هم با خیلی مشکلات برخوردم که میدونستم قبلا مشکلات خانمای دیگه هم بوده. پس با آرامش سعی کردم ادامه بدم.

بعد پریودم دوباره برگشتم به اولین سایزم! یعنی سایز ۶!!!! البته من چون قبلا با انگشت خودم و همسرم زیاد تمرین کرده بودیم با سایز ۶ شروع کردم. و اینکه منم پرده‌مو با جراحی برداشته بودم.

خیلی از لحاظ روحی ریختم به هم! هر چند یادم بود که بارها خونده بودم بعد پریود واژن بد قلق میشه! دیگه سعی کردم به خودم مسلط بشم. هر روز یه ساعت صبح و یه ساعت عصر تمرین میکردم و قبل هر تمرین اول همه چیزو مهیا میکردم. دو تا بالش واسه زیر پاهام که نخوام با انقباض ماهیچه پاهامو بالا نگه دارم، دستمال و ژل و بشقاب دیلاتورا و یه فیلم برا حواس پرتی.

بعد اینکه کگل تموم میشد و واژن‌گشایی میکردم ساعت میگرفتم و یه ساعت تمرین میرفتم.

تا ده و نیم راحت شدم. دیلاتور سایز یازده خوبی نساخته بودم، بنابراین رفتم یازده و نیم! با یازده و نیم راحت نشده بودم که دوازده رو وارد کردم. فقط وارد کردم، تکون نمیدادم! بعد یکی دو روز که یه کوچولو تونستم دوازده رو تکون بدم دوازده و نیم رو وارد کردم!!!! خیلی درد گرفت البته! ولی خب وارد کردم دیگه! 😆

بعدش پریود شدم و چند روز بعدش درگیر اسباب کشی شدیم. فک میکردم مجبورم وقفه بندازم. اما دیروز هر طوری بود دوباره تمرینو شروع کردم. دیلاتور سایز شیشم رفته بود خونه جدید!!! با دیلاتور سایز ۷ شروع کردم که به سختی وارد شد!! کلا هر دیلاتوری رو میزدم سخت وارد میشد. این بار آمادگی این اتفاقو داشتم. همش میگفتم تا چند روز دیگه میرم اقدام تمرینی. ( اقدام تمرینی یعنی هنوز نمیدونی میشه اقدام کرد یا نه، اگه بشه که خوبه، اگه نشد روحیه‌تو نمیبازی و میری ادامه تمرین)

اول گفتم واژن‌گشایی کنم. بالشا رو هم گذاشتم. دو سه تا دیلای اولو وارد کردم همه‌ش درد داشت!! حتی ۹ و ۱۰ رو هم نمیتونستم روون تکون بدم!!! ولی باز مصر بودم اقدام برم! نمیدونم چرا واقعا!

دیگه رفتیم و شد. البته قبلا هم گفتم دفعه بعدی که خواستیم باز انجامش بدیم بالشا رو برداشته بودم، نشد! باز بالشا رو گذاشتم و شد!

keyهمه افکار ناراحت کننده رو از خودت دور کن، سخته میدونم. اصلا حتی خود تمرینا هم عصبی کننده هستن. خودم تا چند دقیقه بعد تمرین حتی دوس نداشتم همسرم نگام کنه!!! ولی هر چی بیشتر به افکار منفی پر و بال بدی بیشتر رشد میکنه.

دیر و زود داره ولی سوخت و سوز نداره. ما اینجا همه مثل همیم. باز وضعیت ما از خیلی از خانمایی که هنوز اینجا رو نمیشناسن بهتره.

من اولین بار که وارد این سایت شدم و خاطرات واژینیسموس بقیه رو خوندم فقط گریه میکردم!! برای درد همدردام گریه میکردم!! تنها کسایی که تو رو درک میکنن واژینیسموسی‌ها هستن. پس هر سوالی، هر درددلی، هر چیزی بود بیا اینجا و بگو.

و یه مساله مهم دیگه: حتما هر روز گزارش تمرینتو بده. من خودم با اینکه خیلی قبل شروع تمرین اطلاعات جمع کردم ولی بازم یه اشتباهاتی داشتم که نمیدونستم اشتباهن.

برات یه دنیا آرزوی خوب دارم 💋

صبح میشه این شب 😊
۱۳۹۷/۶/۷ ۰۸:۳۴:۵۴
(ویرایش)

Elham.R

ممنون عزیزم. ایشالا زود زود شرایط اوکی بشه و خبر بانو شدنتو بدی بهمون ❤❤

شکوفه ۶۷

ای وای از این روزایی که آدم خونه خودش نیست و نمیتونه تمرین کنه!! من که خیلی حرص خوردم 🙈🙈 امیدوارم زودتر برگردی خونه‌ت 💋💋

عزیزم تا هر جا تونستی کپی کن و برو مثلا تو واتس‌اپ یا تلگرام همسرت، متنو اونجا paste کن ولی ارسال نزن، بذار همون طوری درفت بمونه. بعد بیا دوباره ادامه‌شو کپی کن و برو در ادامه اون متن وارد کن.

یا میتونی از کسی که تلگرام روی کامپیوترش نصبه کمک بگیری.

صبح میشه این شب 😊
۱۳۹۷/۶/۷ ۰۹:۲۹:۱۰
(ویرایش)

دوستان متن کمپین رو دوباره میفرستم. این متن رو برای هر زنی که میشناسین بفرستین. شاید بتونیم چندتا زن دیگه رو از مشکلشون آگاه کنیم و درمانو یادشون بدیم ❤

بانوی سرزمینم سلام🌹
اینکه این متن به شما رسیده است به نشانه این است که زنانی دلشان برای هم‌نوعانشان میتپد! لطفا این متن را با دقت بخوانید و برای هر زنی که میشناسید ارسال کنید. 🙏🏻🙏🏻

از هر ۱۰ زن، یک نفر به واژینیسموس مبتلاست. بیماری‌ای که برخی از متخصصان زنان مبتلایان به آن را نه تنها بیمار نمیدانند بلکه آن‌ها را "ترسو و لوس" میخوانند!

بیمار مبتلا به واژینیسموس در هنگام دخول به طور غیر ارادی ماهیچه‌های خود را منقبض میکند. این انقباض نه تنها دخول را غیر ممکن میکند بلکه ورود هر چیزی، حتی یک انگشت، به داخل واژن برایش دردناک و آزار دهنده است.

برخلاف تصور عموم، این مشکل ربطی به سردی و گرمی طبع ندارد و با گرمی خوردن رفع نمیشود!! تحمل درد و تلاش برای ایجاد رابطه به امید گشادتر شدن واژن، نتیجه‌ای جز انقباض بیشتر و شدیدتر شدن واژینیسموس نخواهد داشت. تا جایی که زنانی اعلام کرده‌اند حتی قادر نیستند یک گوش‌پاک‌کن را وارد واژن خود کنند!!

این مشکل به ظاهر کوچک، کابوس بسیاری از زنان سرزمینمان است! زنانی که با گذشت سالهای زیاد از ازدواجشان هنوز باکره‌اند!! زنانی که به خاطر این مشکل طلاق داده میشوند، بدون آنکه بدانند این "درمان‌پذیرترین بیماری جنسی" است!

بیماری واژینیسموس نوع دومی هم دارد، که زنانی دچار آن میشوند که قبلا رابطه داشته‌اند، که موضوع بحث ما نیست.

لطفا این پیام را جدی بگیرید. شاید پیشگیری از طلاق زوج‌های زیادی در گرو ارسال این پیام باشد!
و توصیه‌ای جدی که به شما خواننده عزیز دارم این است که از تعریف کردن تجربیات دردناک جنسی خود به زنانی که تا به حال دخول را تجربه نکرده‌اند جداً پرهیز کنید! از اینکه دخترانتان را همیشه در مورد پرده بکارتشان بترسانید جداً پرهیز کنید. این ترس‌ها هستند که در بیماری واژینیسموس نمود جسمی پیدا کرده‌اند.

و در نهایت اگر شما کسی هستید که از این بیماری رنج میبرد، این نوید را به شما میدهم که بسیاری از هم‌نوعان شما درمان شده‌اند! چندین سایت و صفحه اجتماعی هم‌اکنون مشغول آموزش بانوان واژینیسمی برای خوددرمانی میباشند. که انجمن واژینیسموس ماماسایت بدون هیچ چشمداشت مالی این خدمت را برای این عزیزان انجام میدهد.
https://mamasite.ir/fa/vaginismus

لطفا قطع کننده این زنجیر نباشید.

صبح میشه این شب 😊
۱۳۹۷/۶/۷ ۱۵:۰۱:۵۳
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۶/۱۸ ۲۰:۲۲:۲۱
(ویرایش)

سلام دوستای خوووووبم

من امروز ک پیام ابان خوندم کلی انرژی گرفتم گفتم خوبه منم برم اقدام تمرینی...اولش ک با دیلا 9 و 11.5یخورده تمرین کردم به عشقم گفتم بریم واسه تمرین اونم گف ولش کن تا سایز اخر برو بعدش ...ولی با اصرار من تمرین کردیم  در کمال ناباوری الت تا نصفه رف داخل در صورتی ک هیچ وقت حتی یذررررزم نرفته بود خلاصه خیلی خوشحال شدیم  ایقد دلم میخواس منم بیام یروزی بگم کابوس منم تموم شدههههه....ازالان میخوام بیشتر تمرین کنم تا خوبه خوب شم...تازه من با وجود دختر3 ماهم و کلی کارای خونه تمرین میکردم ازهمه ممنونم...

خدایا تو همیشه هوامو داری کمکم کن
۱۳۹۷/۶/۷ ۱۵:۰۷:۱۲
(ویرایش)

خدا خیرتون بده ک  با این سایت کمکم کردین...اوایل ازدواج ک کارم گریه بود و ناشکری کردن که چرا من اینجوریم تا اینکه در کمال ناباوری حامله شدم...کلی خوشحال شدم ک دیگه زایمان میکنم خوب میشم...شبی که درد زایمان گرفتتم ماما میومد معاینه کنه منم پاهامو جمع میکردم و نمیذاشتم کلی گریه کردم و کلی ماماها دعوام میکردن اوضام وخیم بود 12 ساعت درد کشیدم آخرشم با خونریزی که کردم رفتم واسه سزارین...بعدش گفتم لابد خوب شدم ولی بازم پاهامو جمع کردمو و هیچی داخل نمیرفت...نمیدونم چی شد که ایجارو پیداکردم ولی دیگه بریده بودم...بازم ممنون...اینارو گفتم تا یه ذره انرژی پیداکنین واسه تمرین...من بعداز 2 سال تازه امروز تقریبا موفق شدم 

۱۳۹۷/۶/۷ ۱۶:۰۱:۴۴
(ویرایش)

Zohre 74

عززززیزم آففففرین . خیلی خوشحال شدم برات ❤❤❤

چقد گناه داشتی موقع زایمان 😕 ولی خدا رو شکر که مشکلت تا حد زیادی حل شده 💋💋

تا نصف رفته یعنی بقیه‌شم میره. وقتی داخل شد چند دقیقه ثابت نگه‌دار. خییلی یواش داخلش کن. بعد از همسرت بخواه خیییلی یواش تکون بده. اولش یه کم درد میگیره بعد یواش یواش خوب میشه. هر چی هم زمان طولانی‌ شد نگران نشو. مال ما که از شروع تا پایانمون یه ساعت بیشتر شد! واقعا بیست دقیقه آخر احساس میکردم یه زن معمولیم که هیچ وقت واژینیسموس نداشته!!!

موفق باشی دوست خوبم ❤

صبح میشه این شب 😊
۱۳۹۷/۶/۷ ۱۶:۳۸:۵۰
(ویرایش)

اره ایشالاااااا....ممنون دوست عزیزم ایشالا مشکل همه حل شه

۱۳۹۷/۶/۷ ۱۸:۳۹:۵۸
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۱۰ ۲۲:۱۳:۴۵
(ویرایش)

سلام و خداقوت

هورااا هوراا

آبان عزیز بهت خیلی خیلی تبریک میگم. 

anim2-thanks

بانووووو شدنت مبارکهههه

فقط دوره درمانت رو حتما کامل کن. سعی کنین یک شب درمیون رابطه داشته باشین تا کاملا انقباضت رفع بشه.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۷/۶/۷ ۱۸:۴۶:۱۱
(ویرایش)

zohre74

عزیزم حتما بزودی موفق میشی. فقط سعی کن اصولی تمرینت رو ادامه بدی. از سایز 9 یکدفعه 11 نرو. هربار یک سانت یک سانت افزایش سایز بده تا واژنت کم کم جا باز کنه.

puuneh

عزیزم سختی این دوران هم تموم میشه بزودی. تمریناتت مستمر هست? 

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۷/۶/۷ ۱۸:۵۵:۱۹
(ویرایش)

fatemeh1988

وقتی دیلاتور سایز جدید رو وارد میکنی یکم سوزش طبیعیه تا واژنت جا باز کنه. مثلا الان با سایز یک نباید دیگه سوزش داشته باشی وگرنه غیرطبیعیه و باید ببینی علتش چی هست حساسیت به ژل یا لاتکس یا عفونت ? 

برای رفع سوزش جا باز کردن دیلاتور رو داخل ثابت نگه دار و فقط کگل کن. مثلا نیم ساعت مستمر.

برای تمرینت یک سری نکات رو حتما رعایت کن. بهتره قبلش دوش اب گرم بگیری یا تو تشت آب گرم بشینی. 

هربار فقط یک سانت افزایش سایز بده و نه بیشتر. 

از ژل فراوون برای راحت وارد شدن دیلاتور استفاده کن.

موقع تمرین یه فیلمی یا موزیکی بذار و حواست رو پرت کن. 

تمرینات کگل رو روزانه فراموش نکن.

تمرینات بهتره یک ساعت صبح یک ساعت عصر و هر روز باشه بجز دوران پریودی.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۷/۶/۷ ۱۸:۵۹:۵۷
(ویرایش)

تارا تنها

عزیزم پس پرده ات مشکلی نداره. تو جراحی هم بکنی این مشکل حل نمیشه. با تمرینات اینجا مطمئن باش که موفق میشی. 

اصل اولیه تمرین کگل هست. حتما حتما روزانه انجامش بده. خیلی به کنترل عضلاتت کمک میکنه. 

کار با دیلاتور رو هم همینطوری پیش برو و تا راحت نشدی افزایش سایز نده.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۷/۶/۷ ۲۰:۴۴:۴۵
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۲/۷ ۱۳:۲۶:۵۷
(ویرایش)

سوداجان عزیزم آره هرروز زیاد تمرین میکنم امروز هم تا سایز یازده تمرین کردم ولی رو سطح بیرونی وازنم یه جوش سرسفید زده ترسیدم بیشتر تمرین کنم باز عفونت بگیرم، اونروز بعد پریودم گفتم یبار بی حسی امتحان کنم ک اگر خوب بود واس اقدام هم استفاده کنم فک میکنم از همونه

خوشحاااااااالم
این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران