تعداد بازدید : 352011
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱/۱۴
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۸/۱/۲۷
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۷/۵/۳۰ ۱۸:۴۱:۳۴
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۱۰ ۲۲:۱۳:۴۵
(ویرایش)

puuneh

عزیزم بچه ها راهنمایی های کامل رو گفتن. فقط بعد پریودی اصلا اصلا برای خودت زمان تعیین نکن. این چند سایز باقیمانده تا سایز همسرت رو تمرین کن. روی ذهنیتت کار کن . خوب که ریلکس بودی برو اقدام تمرینی. تا هرجا که وارد شد خوبه. به مرور بیشتر میشه و موفق میشی گلم.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۷/۵/۳۰ ۱۸:۴۶:۱۲
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۱۰ ۲۲:۱۳:۴۵
(ویرایش)

sh.آبان

ممنون از متن خوبت. امیدوارم همه پخشش کنن تا دست کسایی که در جریان این بیماری نیستن قرار بگیره. 

خودت میتونی یه تاپیک ایجاد کنی و متنت رو داخل بذاری.

چون ویرایش صفحه اول انجمن دست خود خانم خیابانی هست و ایشون باید بذارن.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۷/۵/۳۱ ۰۱:۱۶:۰۳
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۶/۲۷ ۰۰:۱۹:۱۷
(ویرایش)

مرسی سودا جان چشم حتما.فقط من امروز سه روز از پریودم‌میگذره و وسط پریودیم خون نارنجی مایل به زرد دیدم چرک‌اینا نبود خیلی هم خوشرنگ بود...دوستان این چیه!!تجربشو داشتین؟!

۱۳۹۷/۵/۳۱ ۲۰:۵۹:۵۱
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۶/۹ ۰۸:۵۸:۰۳
(ویرایش)

سودا

فک نکنم تاپیک بزنم کسی زیاد ببینه.

واسه تاپیک سال بعد بذارید تو پستای اول 😊

الانم هر از گاهی کپی میکنمش که اعضای جدید ببینن

منم فعلا پریود شدم. امیدوارم خیلی زود دوباره برگردم به تمریناتم

صبح میشه این شب 😊
۱۳۹۷/۶/۱ ۰۰:۴۶:۵۲
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۳/۱۹ ۱۵:۳۶:۴۴
(ویرایش)

سلام دوستان 

من بالاخره با تاخير در تمرينات تونستم برم سايز ١٢، البته ٢ بار تومستم تمرين كنم اون هم يك روز در ميان ، كه الان رفتيم مسافرت نميتونم تمرين كنم بعدش هم فكر كنم پريد ميشم ، 

من هم اين مشكل دستشويي رفتن رو دارم چقدر بده 

الان نگرانم كه بعد از مسافرت و پريود كه ميشم خيلي فاصله ميفته، نكنه دوباره برم سايز ١١ ، اخه من خيلي روي سايز ١١ بودم چون ماه قبل هم خيلي فاصله افتاد به خاطر فوت اقوام و دوران پريدي ، و اين ماه هم فاصله ميفته ،،

ديگه واقعا نميدونم چطور موقع تمرين حواس مو پرت كنم، 

دوستان از تجربيات تون بگيد كه وقع تمرين چه طور حواس تون رو پرت ميكنيد ، ممنونم از همگيflower

۱۳۹۷/۶/۱ ۰۱:۱۲:۲۹
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۸/۲۲ ۲۳:۵۴:۳۰
(ویرایش)

سلام به همگییییییی

من چند روزی و بابت مسافرت و عید نبودم،

ببینم چه خبرا شده😍😍😍😍😍

مهم نیست که زمستان چقدر طول می کشد، مهم این است که بهار آمدنی است.
۱۳۹۷/۶/۱ ۰۱:۲۶:۴۳
(ویرایش)

چه عالی که همه دارین به هم کمک میکنین.😋😋😋😋

منتظر بانو هستیم هااااا💃💃💃💃💃

از عید تا عید😂😂😂😂😂

سودا جون

خدا قوت، نبودی جات خالی بود😘

Sh.ابان

میدونی ویرایش چی میخواست، اینکه بگی،معتبرترین و اصولی ترین جا برای درمان اینجاست و گروه های تلگرامی که بعضا پولی هستن و اشتباه هم راهنمایی میکنن زیر نظر خانوم خیابانی نیست و بیان رایگان از طریق سایت رو اصول صحیحش درمان شن.

در ضمن، افرین که پیشنهادتو عملی کردی و متن و نوشتی و فرستادی😍😍😍

۱۳۹۷/۶/۱ ۱۰:۲۵:۴۵
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۲/۱۵ ۰۹:۴۶:۰۶
(ویرایش)

ارغوانی

عزیزم بعد پریودیت تمرینو شروع کن اگه نتونستی با سایز ۱۲ از سایز پایینترش شروع کن با آرامش وارد کن حین تمرین کگل کوتاه انجام بده،ژل فراوون بزن،قبلش هم دوش آب گرم یا توی وان بشین چند دقیقه،اگه سایزای آخر همسرت هم توی تمرینات همراهیت کنه بهتر جواب میگیری،با هم حرف خوب بزنین،آهنگ شاد گوش کن،انشاله بانو شدنت نزدیکه

اگر چیزی برای دیگران ممکن گشته است،برای تو نیز ممکن خواهد شد
۱۳۹۷/۶/۱ ۱۱:۴۴:۱۴
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۶/۹ ۰۸:۵۸:۰۳
(ویرایش)

ماه پیشونی

آها راست میگی 🤔🤔

البته نوشتم که بدون چشم‌داشت مالی کمک میکنید.

کلا امیدوارم این پیام بتونه کمک کنه. واقعا دلم میخواد اونقد پخش بشه که حتی به دست خودمون برسه بازم 😊

ارغوانی

من یه مدت فیلم سینمایی ایرانی نگا میکردم. دیگه دیدم فیلما خیلی داغونن و فقط آدمو ناامید میکنن، حالا گاهی فیلم هندی‌ای چیزی نگا میکنم 😅😅

منم رسیدم سایز ۱۲ پریود شدم. اسباب‌کشی هم دارم و ممکنه یه هفته هم مهمون بیاد برام. میترسم خیلی فاصله بیوفته 🤒🤒🤒

صبح میشه این شب 😊
۱۳۹۷/۶/۱ ۱۳:۵۲:۲۸
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۶/۶ ۰۶:۲۴:۱۵
(ویرایش)

سلام 

دوستان عزیزم من بالاخره بعد یه ماه از عروسی ام موفق شدم و عروس شدم😍اونم با راهنمایی های شما عزیزان و سمی جان 

دوستان بهم تمرینات کگل و وارسی رو معرفی کردن و منم انجام دادم.دوستان وارسی خیلی مهمه من اصلا نمیدونستم واژنم چه شکلی هس با نگاه کردن تو اینه و وارسی دیدم که واقعا جای هیچ ترسی نیس. مشکل من فقط ترس بود و فک میکردم خیلی چیز سختیه و درد فوق العاده ای خواهم داشت ولی با وارسی انجام دادن و کگل تونستم موفق بشم.من دیلاتور استفاده نکردم فقط با انگشتم هنگام وارسی تمرین میکردم.

میخوام به همه عزیزان بگم‌که جای هیچ ترسی نیس همش به ذهنمون مرتبط هس خیلی خیلی اسون تر از چیزیه که فک میکنیم و خیلی هپ لذت خواهین برد.امیدوارم همگی این حس رو تجربه کنین.

مرسی ازتون😚

۱۳۹۷/۶/۱ ۱۴:۴۶:۱۶
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۲/۱۵ ۰۹:۴۶:۰۶
(ویرایش)

fariba hhh

تبریییییک عزیزم خوشحالم واست.خدارو شکر که حداقل تونستم کمک کوچکی کنم.البته همش پشتکار و صبر خودت بود.عزیزم سعی کن تعداد نزدیکیاتو بیشتر کنی ۱ماه اول جز درمان محسوب میشه،پوزیشن های مختلف رو امتحان کن تا کاملا راحت بشی باااااازم تبببببرییییک😄😄😄😄😄😄🎊🎊🎊🎊🎊🎊🎈🎈🎈🎈🎈🎈

اگر چیزی برای دیگران ممکن گشته است،برای تو نیز ممکن خواهد شد
۱۳۹۷/۶/۱ ۱۶:۳۵:۵۳
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۶/۶ ۰۶:۲۴:۱۵
(ویرایش)

خیلی ممنون عزیزم. چشم از راهنمایی هایی هاتون استفاده میکنم. مرسی 🌹🌹🌹

۱۳۹۷/۶/۱ ۲۰:۲۹:۵۷
(ویرایش)

Sh. ابان

نه کلا بحث خودم نیست که بدون چشم داشته،بحث کلیم اینه که بعضی کانالا بازار درست کردن و از شیوه درمان خانم خیابانی استفاده میکنن پول میگیرن،غلط هم راهنمایی میکنن،کلا خانم خیابانی رد میکنه این کانالا و گروه هارو، واسه همین تاکیدمترو اینجاست😍

اره خدا کنه پخش بشه و هرکی مشکل داره بیاد و درمان بشه❤️❤️❤️

۱۳۹۷/۶/۱ ۲۲:۴۳:۱۷
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۶/۳ ۰۰:۱۹:۳۴
(ویرایش)

سلام دوستان عزیز

من ۷.۵ سال ازدواج کردم ولی ۴ سال عروسی کردم و تو دوران عقد رابطه داشتم ولی دخول نه،بعد از عروسی هربار اقدام کردم موفق به دخول نشدم،دو ساله با این سایت آشنا شدم ولی همیشه خواننده بودم امیدی نداشتم ولی چندماه پیش عضو شدم و چندتا سوال کردم که دوستان با مهربونی و انرژی و امید راهنمایی ام کردن ،یه هفته است شروع به تمرین کردم اول با انگشت همسرم و خودم و دیدم میشه و با دیلاتور سایز ۶.۵ شروع کردم بعد ۸ و۹.۵ و ۱۱و ۱۲ ادامه دادم،روزی یک ساعت کامل تمرین کردم ،و امشب بعد آخرین تمرین اقدام تمرینی انجام دادم و ناباورانه بانو شدم،البته تو همه تمرینا همسرم کنارم بود و تشویقم میکرد،امیدوارم همه دوستان به آرزوشون برسن

از خانم خیابانی عزیز و دوستان انرژی دهنده ممنونم،

بعد ۴ سال سکس کامل رو تجربه کردم،و میتونم به دوستانی که این مشکل رو دارن بگم با توکل به خدا  میتونید و میشه ،کگل و لوبریکانت فراوان حین تمرین بسیار کمک کننده بود و همچنین همراهی همسر

برا همه بخصوص خانم خیابانی دعای خیر دارم😘😘😘😘😘

خیلی خوشحالم امیدوارم با توکل به خدا همه این حس و تجربه کنند

به امید پروردگارم
۱۳۹۷/۶/۱ ۲۲:۴۴:۳۶
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۶/۳ ۰۰:۱۹:۳۴
(ویرایش)

به منم شماره بدین بزارم جلو اسمم😋😋😋😋😋

به امید پروردگارم
این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج