تعداد بازدید : 322647
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱/۲۷
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۹/۶/۳
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۸/۱۰/۱۶ ۱۴:۴۴:۱۹
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۸/۸ ۱۶:۴۹:۴۳
(ویرایش)

بچه ها از تك تكتون ممنونم از خانوم خياباني نورا جون مونا خانوم زهره جون و تك تكتون كه اينجا شرح حالتون رو گذاشتين و به ما روحيه دادين

به هم كمك كنيم❤️
۱۳۹۸/۱۰/۱۶ ۱۵:۰۸:۰۴
(ویرایش)

اره نورا واسه منم سفتن هنوز و اخرشم يكم درد دارم به نظرت هنوز ديلا تمرين كنم؟ 

به هم كمك كنيم❤️
۱۳۹۸/۱۰/۱۶ ۱۵:۴۸:۰۲
(ویرایش)

راستش نورا من واسه اقدامم قبلش ديلا تمرين نكردم نفس عميق و كگل 

امروزم چون ديشب رابطه نداشتم يا ديلا ده و يازده تمرين كردم 

به هم كمك كنيم❤️
۱۳۹۸/۱۰/۱۶ ۱۵:۵۷:۴۵
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱۱/۴ ۰۲:۰۵:۲۷
(ویرایش)

مرسسی ازهمه تبریک های شما . دوستهای گلم ..خیلی همتون محبت دارین anim2-thanksanim2-thanksسلنا جون خیلی خیلی بهت تبریک میگم . مبارک باشه ..anim2-40

سوره جون انشاالله هر چه زودتر خبر بانو شدنت رو به ما میدی عزیزمlove

واقعا جای شکر داره که این سایت هست و راهکار جلوی پامون گذاشت . از خانوم خیابانی عزیز که ندیدمشون دستشون رو میبوسم که به داد ما رسیدن ..من تازه بعد 6 سال چند شب که بی دغدغه میخوابم ...

نورا جون البته منم پاهام منقبض میشه و اون وسط ها پاهام رو شل میکنم ..البته من هنوز هیچ لذتی از رابطه نمیبرم و رفت و برگشت آلت برام دردناکه ،ولی همین که اجازه دخول میدم خودش برام کلیه و میدونم با کگل و نفس عمیق مشکلم حله...

راستش بچه ها یه مشکلی بر خوردم همسرم دوست داره حین رابطه منم به ارگاسم برسم (چون قبلا بدون دخول اکثر مواقع میرسیدم )چند باری که دخول انجام شد .دردم میگرفت همسرم میفهمید.فک کنم قیافه ام تابلو میشد چون من میگفتم عالیه اصلا درد ندارم و خیلی خوبه و از این حرفها... الان لج میکنه میگه همون مثل قبل انجام بدیم .این وسط گیر افتادم ..دیروز سر این قضیه حین سکس دعوامون شد. من به زور میگفتم ببره داخل ، شوهرم میگفت فعلا نه بذار یوقت دیگه ..سر لج و لجبازی وسط بلند شد رفت .من موندم و حال زار...نمیدونم چیکار کنمanim2-65d6a5d6s

به امید خدا ..
۱۳۹۸/۱۰/۱۶ ۱۶:۴۱:۱۰
(ویرایش)

مرسي هستي جون 

واسه منم يكم دردناك بود اما انقدر خوشحال بودم داخل رفته كه به فكر لذت خودم نبودم نورا دوازده نرفت كه نرفت فكرتو درگير نكن اصل كاري رفته،، بعدشم سر آلت بره بقيش مهم نيست سر آلت هم از سايز آلت كوچيكتره 

به هم كمك كنيم❤️
۱۳۹۸/۱۰/۱۶ ۱۷:۵۵:۲۲
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱/۲۶ ۰۷:۰۹:۰۸
(ویرایش)

سلام دوستان

تبریک به بانو سلنا.منم یکی دو هفته هست کگل کار میکنم.کاش همون دوازده سال پیش همچین چیزی رو میدونستم.البته یه کم نامنظم هستم به خاطر بچه کوچیک و کار زیاد...

بچه ها شما وقت دارید حیفه خودتونو همین الان اساسی درمان کنید نذارید مثل من دیگه خیلی کهنه شه.فک میکنم سختتره.چون هم وقت کم دارم هم ذهنم سختتر راضی میشه.

همه به زودی درمان میشیم.

نوشته های مونا خانوم خیلی بهم انگیزه میداد هنوزم می خونم.خدا کنه زندگی خوبی براش پیش بیاد

بهترین ِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِ خودت باش
۱۳۹۸/۱۰/۱۶ ۱۸:۳۳:۳۱
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۲/۱۷ ۱۲:۵۵:۵۴
(ویرایش)

سلام بچه ها دلم براتون تنگ شده این مدت پیاماتونو میخوندم امیدوارم ی روزی همه درمان بشن😍من ک یکیو درست میکنم ی جا دیگه خراب کاری پیش میاد.الان ک مشکلم حل شده همسرم رابطه بی کاندوم میخاد من همش استرس بچه دارم از اونورم ب خاطر عوارض قرص نمیخورم.خسته شدم ☹☹☹ما زنا همش باید ی نگرانی هایی داشته باشیم.مردا این درگیریارو ندارن.بچه ها شما واسه پیشگیری چیکار میکنید؟یا طبیعی اینکارو میکنید 

اردیبهشتی ام...
۱۳۹۸/۱۰/۱۶ ۱۸:۴۹:۲۸
(ویرایش)

سلام ممنون حوريا جان 

انشاالله همه درمان بشن 

منو نورا درمان كرد شايد خودش ندونه ولي خيلي انگيزه بهم داد و هل أخرو هستي داد كه رفت اقدام و منم يكي دو ساعت بعدش رفتم از همتون ممنونم انشاالله به هر چي ميخواين برسين 

نورا يادته اولين ديلام شل شد پرتش كردم أونور بعد سودا جون گفت يا ديلاتون دوست باشين اينا كمكتون ميكنن و من همين كار رو كردم و كل درمان يا ديلاي من شايد شش روزم نشد 

سودا جون مرسييييي

به هم كمك كنيم❤️
۱۳۹۸/۱۰/۱۶ ۱۸:۵۲:۱۶
(ویرایش)

أيدا روزاي پر خطرت رو دورش خط بكش و تو روزاي بي خطرت جلوگيري طبيعي بكن اونم واسه اطمينان

به هم كمك كنيم❤️
۱۳۹۸/۱۰/۱۶ ۱۹:۱۱:۴۹
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۲/۱۷ ۱۲:۵۵:۵۴
(ویرایش)

مرسی سلنا جون😍اینقد از این شرایط اعصابم خورده واقعا هیچ لذتی نمیبرم بعد اینهمه داستانا الان موضوع جدید.

اردیبهشتی ام...
۱۳۹۸/۱۰/۱۶ ۲۲:۱۹:۲۶
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ ۱۸:۰۴:۳۲
(ویرایش)

سلااااام بچه ها 

خوبین همگی؟

خانومای جدید خیلی خوش اومدین 🌹🌹🌹🌹

همین که تصمیم گرفتین دیگه خاموش نباشید و اینجا فعال باشین خیلی قدم بزرگیه.

نورا دمت گرم که هوای همه ی بچه ها رو داری❤ 

سلنا جون تبریک میگم ...ماشالله دختر 

من امروز نتونستم تمرین کنم .نزدیک پریودمم هست و خیلی دلم میخواد قبل پریود شدنم درمان بشم.

ولی حتما حتما حتما فردا تمرین میکنم و گزارش‌میدم.

أنت لست وحيد؛
أنت محاط بالله من كل الجهات 🙏

تو تنها نیستی، تو از همه طرف با خدا احاطه شدی 🌱
۱۳۹۸/۱۰/۱۷ ۰۹:۱۰:۴۴
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱/۲۶ ۰۷:۰۹:۰۸
(ویرایش)

سلام بچه ها

اومدم بگم اصلا نگران ارگاسم نباشید.باور کنید من تا قبل اینکه به فکر درمان باشم خیلی راحت با همون دخول دردناک به ارگاسم می رسیدم اما الان چون فکرم رو درمانه به جاش دردم داره کمتر میشه اما ارگاسمم مثل قبل نیست هم دیرتره هم لذتش کمتر.واقعا همه چی به فکرمون بستگی داره.

بچه ها الان به فکر درمان باشید. مطمئنا بعد از درمان لذت ارگاسم رو میچشید.

ممنونم نورا جان از راهنماییت.

بهترین ِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِ خودت باش
۱۳۹۸/۱۰/۱۷ ۱۱:۰۵:۲۵
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۳/۵ ۲۲:۴۰:۱۹
(ویرایش)

سلام بچه ها 😍

بچه های جدید خوش اومدید خوشحالم که دست به کار شدید 💪

بچه ها من الان دارم با سایز 10تمرین میکنم چون خیلی وقته تمرین نداشتم یکم احساس سوزش دارم یا نمیدونم شایدم عفونتم کاملا خوب نشده البته علائمش که خوب شده نمیدونم 

بچه ها پوزیشن زن رو رو چطور میرید شما واسم توضیح میدید؟

تو کلمه غیر ممکن هم یه (ممکن) هست 😊
۱۳۹۸/۱۰/۱۷ ۱۱:۲۶:۲۳
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۳/۵ ۲۲:۴۰:۱۹
(ویرایش)

مرسی نورا جان 😘

اون حالت اولی رو همیشه میرفتم پاهام خیلی زود خسته میشه حالا دومی رو امتحان میکنم شاید بهتر باشه

تو کلمه غیر ممکن هم یه (ممکن) هست 😊
۱۳۹۸/۱۰/۱۷ ۱۱:۴۳:۲۲
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۰/۱۷ ۱۶:۲۱:۵۸
(ویرایش)

سللللللللللللللللللللللللللام بچه ها....

آفرین....چقد عروس داریمanim2-4d564ad6

باریکلا بچه ها ....

به همه عروسا و تازه ورودها تبریک فراوان میگم......

ماشالابچه ها....ماشالا....به زودی زود گروه پر میشه از عروس....

بچه ها نفس عمیق،کگل،روحیه شاد و خندون خیلی موثره.... وقتی دیلا تو واژنه حسابی کگی بزنید...خیلی کمک می کنه واژن جاباز کنه

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران