تعداد بازدید : 322677
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱/۲۷
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۹/۶/۳
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۸/۱۰/۲۲ ۱۰:۲۶:۰۲
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۰/۲۲ ۱۱:۰۳:۳۸
(ویرایش)

سلام 

درود به  همه خانمهای زیبا و مهربون که اینجا هستند....من با اسم پرشین کویین اینجا میام و قول دادم که از امروز بیام . بنویسم. حدود یک ماهی که خواننده خاموش این سایت هستم...ولی جرات نمیکردم که تمرینانتو شروع کنم....ولی تجارب و نوشته های گرم شما دل مرا گرم کرد و کم کم دست به کار شدم....از همه شما ممنونم و دوستتون دارم. ...خیلی زیاد...فرشته های مهربون...واگه راجع به اولین تجربه من دوست دارین بدونین ......مثل همه شما دستکش و پنبه خردیدم و گوش پاک کن....ولی چون از گوش پاک کن میترسیدم ...هرکاری میکردم نمیشد...تا اینکه هفته قبل دستکش و دستم کردم و تونستم پس از چند روز بالاخره یه انکشتمو ببرم تو.....به نظرم با انگشت خیلی راحتتره....چون میتونم داخل بدنمو حس کنم و راحت میتونم ورودی واژن و پیدا کنم. و یه نکته دیگه...همه درد مال اون دریچه ابتدایی واژنه ....اون بگذره دیگه بقیش درد نداره...

من میتوانم.....من میتوانم.....lovelove

۱۳۹۸/۱۰/۲۲ ۱۲:۰۴:۱۳
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱/۲۶ ۰۷:۰۹:۰۸
(ویرایش)

سلام دوستان

بچه ها امروز بچم بالاخره یه روز طرف صبح خوابید منم. از فرصت استفاده کردم اولین دیلا رو بعد. از تقریبا دو هفته کگل وارد کردم.منم با اینکه دخول داشتم و همیشه دردناک بوده گفتم باید کار با دیلا رو شروع کنم بچه ها باورم نمی شد بدون درد باشه.

باور کنید باید شروع کنیم.حیفه شماها وقت دارید کاش منم مثل شماها یه چیزی از ازدواجم نگذشته بود.

معلوم نیست دوباره کی وقت کنم با دیلا کار کنم.شماها هر وقت بخواید می تونید پس فرصت رو از دست ندید.

آفرین پرشین کویین حتما. هر روز تمرینات ادامه بده.

مهسا جان بیا و از خودت و درمان بیشتر بگو و انگیزه بده .

زهره جان دیگه گزارش نمیدی چرا؟

نورا جان اگه برا دخول راحت شی کم کم میتونی هر پوزیشنی رو انجام بدی

بچه ها فقط امید داشته باشید ما خوب میشیم.فقط بخواهید.برای خودتون خوب شید.ممممکنه بعضی ها دیرتر وبعضی ها زودتر ولی همه. درمان پذیریم.

بهترین ِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِ خودت باش
۱۳۹۸/۱۰/۲۲ ۱۷:۰۴:۵۰
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ ۰۲:۰۱:۴۳
(ویرایش)

سلام بچها . خوبین منم بعد چند روز اومدم گزارش بدم برم . الان دوروزه پریودم یه روز قبل پریود رابطه داشتیم خیلی خوب بود تو همه پوزیشنا راحت بودم احساس درد نداشتم و لذت میبردم اما نتونستم تا الان ارضا شم . از طرفی چون نمیتونم با کاندوم انجام بدم از بارداریم میترسم شاید بعد پریود با کاندوم امتحان کنم . 

اماخیلی خوبه که از شر اون درد دخول لعنتی راحت شدم نکته جالب اینه بچها نمیدونم ربطی داره یا نه من همیشه دوروز اول پریودم باید مسکن میخوردم وگرنه از درد گریم میگرفت اما اینبار واسه اولین بار تو زندگیم قرص نخوردم چون دردم فوق العاده کمه. 

خوشحالم ک روز بروز میبینم خانومای بیشتری تلاش میکنن ☺☺☺ مطمئن باشید همتون ی روزی میاید میگید کاری نداشت انجامش دادم💪💪

۱۳۹۸/۱۰/۲۳ ۰۱:۲۸:۵۱
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ ۱۸:۰۴:۳۲
(ویرایش)

سلام بچه ها 

ببخشید که گزارش ندادم این چند روز . پریود بودم . البته کگل میتونستم کار کنم ولی خب اونم حتی نزدم چون اوضاع روحیم اصلا مناسب نبود و من هر سری پریود میشم با همسرم دعوام میشه . اوضاع مملکتم این سری بهش اضافه شده بود که دیگه هیچی ...

هر روز اومدم اینجا پیاماتون رو خوندم .

خداروهزار هزار مرتبه شکر به خاطر وجود تک تک تون که انقدر خوب و انرژی مثبت هستین.

چه خوب  که روز به روز خواننده های خاموش هم دارن به جمع مون اضافه میشن و تصمیم میگیرن که درمان بشن.

من یکی دو روز دیگه تمریناتم رو مجددا شروع میکنم.

امیدوارم تا قبل پریود بعدیم این مشکل برطرف بشه با توکل به خدا و همت خودم و انرژی مثبت و دعای خیر شما دوستای عزیز ندیده م.

خیلی همه تونو دوست دارم.

راستی مونا جون اگه پیام منم میخونی  لطفا بازم بیا پیشمون.دلمون تنگ شده برات .

شب همگی بخیر 

أنت لست وحيد؛
أنت محاط بالله من كل الجهات 🙏

تو تنها نیستی، تو از همه طرف با خدا احاطه شدی 🌱
۱۳۹۸/۱۰/۲۳ ۱۳:۱۳:۵۳
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۶/۱۴ ۲۳:۱۷:۳۱
(ویرایش)

سلام عزیزای دلم خوشحالم که همتون با قدرت دارین تمرین میکنین هر چقدر تمرین مستمر داشته باشین زودتر به نتیجه میرسین پس مداومت تو تمرین رو اصلااااااا فراموش نکنین😍😍😍 منم براتون دعا میکنم💖

۱۳۹۸/۱۰/۲۳ ۱۵:۲۷:۳۷
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۸/۸ ۱۶:۴۹:۴۳
(ویرایش)

سلام بچه ها

بچه هاي جديد خوش اومدين 

حوريا جان سعي كن بيشتر تمرين كني اگه پياماي قبلي منو خونده باشي ميفهمي من خونه مامانم بودم بعد از ظهر از كار ميومدم هر طور شده بود تو حموم دستشويي تمرين ميكردم تنبلي نكنين

زهره جون نزار عصبانيتت ناراحتيت تو تمرينت تاثير بزاره بعد درمان انقدر حست خوب ميشه تسلطت رو زندگيت زياد ميشه فقط بجنبين به خاطر خودتون اين كارو بكنين

به هم كمك كنيم❤️
۱۳۹۸/۱۰/۲۳ ۲۰:۲۵:۲۱
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱/۲۶ ۰۷:۰۹:۰۸
(ویرایش)

سلام دوستان

آره سلنا جان خوندم .یعنی شما نشسته و ایستاده تمرین می کردی؟ حتما باید دراز بکشم ریلکس کنم ک گل کنم بعد.

یه کم برام سخته آخه من اونقدر. که با خودش راحتم اصلا با دیلا راحت نیستم خودش. خیلی بهتره فقط علت دخول دردناک رو نمیدونم بعضی وقتا میگم نکنه اصلا واژی نیست مشکل دیگس.

نورا جان یه کم ورزش عضلات انجام بده برا پاهات.پی دی اف تمرین ارامش یابی عضلات به روش یاکوبسن رو از گوگل سرچ کن و بگیر .بیشتر قسمت نشیمنگاه و پا رو انجام بده.فکر میکنم برات خوب باشه یه امتحان بکن.

بهترین ِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِ خودت باش
۱۳۹۸/۱۰/۲۴ ۱۰:۴۳:۳۵
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۴/۱۸ ۲۳:۳۳:۰۱
(ویرایش)

نورا جان من بیشتر مدلا رو سعییی میکنم امتحان کنم اگه اون درد ک میگم نباشه استرس ندارم خانوم دکتر گفتن ما الان دخول برامون مهمه درد به تدیج خوب میشه و هنوز چیزی در اون باره نگفتن فقط میگن سکس مکرر داشته باش

کوچولو جاان منم مثل شما بقدری روز اول پریود درد داشتم ک گاهی کاچی درست میکردن برام😂ولی امروز اول پریودیم بود خیلی خدادوشکر دردم کم شده بود.

من تونستم تو هم میتونی😊
۱۳۹۸/۱۰/۲۴ ۱۲:۲۸:۴۷
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۱/۲۴ ۱۴:۱۵:۴۲
(ویرایش)

سلام به همه خانمهای نازنین.....که با نوشته هاتون به من دلگرمی میدید......امروز اومدم که بگم من  از قبل  تمریناتم کارکردن روی ذهنم را هم شروع کردم و این تاثیر خیلی زیادی روی پیشرفت درمانم داره.  ....و دلیل اینه که من از بچگی خاطرهای زیاد بدی داشتم و خانواده به شدت سخگیر ...و این بزرگترین مانع ذهنی منه حتی برای ازدواج....سکستراپ هم میگه این دردی که خودشو موقع سکس نشون میده به خاطر زخمهایی ی که ما تو روحمون داریم و چون الان رفتن تو ناخودآگاه قایم شدن ما فکر مکنیم که فراموش شدن یا دیگه حالا ما اون قدیمیا بوده......ولی اینطوری نیست و این مانع ذهنی نمیذاره عضلات واژنمون ریلکس باشه  ...این تمرین خیلی راحته ...یه قلم و کاغذ بردارید و داستان زندگی دردناک و غمها و تجاوزهایی که به روح و جسمتون را شده بنویسید ممکنه الان یادتون نیاد ولی حتما هست...بهتره هر روز بنویسید....یواش یواش این خاطره ها میان بیرون و حال بدی خواهید داشت گریه خواهید کرد....ولی این روح من را جلا داد ....نه تنها دارم با بخش زنانه خودم کنار میکنم ...بلکه دنیایی جدیدی به روم باز شده...دوستون دارم ...lovelove

من میتوانم   من میتوانم..

۱۳۹۸/۱۰/۲۴ ۱۲:۳۷:۵۸
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۱/۱۳ ۱۱:۰۸:۴۰
(ویرایش)

سلام‌خانم خیابانی عزیز.آیا میشه از دیلاتور در بارداری هم استفاده کرد؟من طی تمرین باردار شدم

در ناامیدی بسی امید است...
پایان شب سیه سپید است...
۱۳۹۸/۱۰/۲۴ ۱۳:۰۶:۱۶
(ویرایش)

سلام بچه ها 

خوبین ؟

من دارم میرم برای شروع دوباره تمرین ها 

منو خیلی دعا کنید 

یک هفته مونده تا آخر دی 

امیدوارم بتونم تا اخر این ماه تمومش کنم

أنت لست وحيد؛

۱۳۹۸/۱۰/۲۴ ۱۵:۱۰:۵۶
(ویرایش)

بچه ها با ۶.۵ واژن گشایی کردم نیم ساعت .

با ۶.۵ خییییلی راحت بودم .هم زن رو هم زن زیر .

بعدش رفتم سراغ ۷ و یک ساعت هم با اون تمرین کردم .

بچه ها منم مثه مهسام فک کنم ورودیم یکم تنگه.

نه که زخم شده باشه ها ولی کلا من ورودی واژنم یکم اذیت میکنه ولی میره داخل خیلی راحتم.

فک کنم فردا با ۷ روون بشم .

امروز دیگه نمیرسم تمرین کنم چون تازه تمرینم تموم شده و ازساعت  ۵ تا ۹ نیستم خونه .

أنت لست وحيد؛

۱۳۹۸/۱۰/۲۵ ۲۲:۴۲:۲۵
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۸/۸ ۱۶:۴۹:۴۳
(ویرایش)

سلام افرين زهره تو واقعا ميتوني

به هم كمك كنيم❤️
۱۳۹۸/۱۰/۲۵ ۲۲:۵۹:۱۶
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۴/۱۸ ۲۳:۳۳:۰۱
(ویرایش)

من مطمئنم ک تو میتونی زهره جون مثل منکه میخواستم تا تولدم بشه و شد

من تونستم تو هم میتونی😊
۱۳۹۸/۱۰/۲۶ ۰۱:۳۷:۵۱
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۱/۱۸ ۰۱:۴۲:۵۵
(ویرایش)

سلام بچه ها. من شوهرم بعد از 53 روز اومده. الان روز چهارمه. و من با اینکه تا قبل اینکه بیاد مطمئن بودم میتونم دخول داشته باشم الان ترسیدم😢

بیاید به من بگید چیکار کنم.شوهرم شاید 5 یا 6 روز دیگه اینجا باشه

من تونستم. بخدا توام میتونی. از الان شروع کن
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران