تعداد بازدید : 322690
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱/۲۷
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۹/۶/۳
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۸/۱۰/۱۸ ۲۲:۴۱:۱۶
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۳/۵ ۲۲:۴۰:۱۹
(ویرایش)

من که بعد ازاون تمرین نا امید کننده ای که با سایز ده داشتم دست و دلم به تمرین نمیره فعلا 😕

تو کلمه غیر ممکن هم یه (ممکن) هست 😊
۱۳۹۸/۱۰/۱۸ ۲۳:۱۵:۴۳
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۱/۱۸ ۰۱:۴۲:۵۵
(ویرایش)

من پریودم و اخرای برنامه کگل کلاسیک هستم تصور و کگل رو انجام میدم شوهرمم معلوم نیست کی بیاد. 

😐

من تونستم. بخدا توام میتونی. از الان شروع کن
۱۳۹۸/۱۰/۱۹ ۱۰:۳۲:۵۴
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱/۲۶ ۰۷:۰۹:۰۸
(ویرایش)

سلام بچه ها

افرین نورا چه خوب روحیه میدی.گلی جون نورا راست میگه اصلا ناامید نشو .همیشه خودتونو با قبلتون مقایسه کنید تا انرژی بگیرید .بگید به خودتون که چه. خوب پیشرفتم.

حتی اگه مثل من که فقط دارید کگل میزنید همین کگل خودش یعنی. شروع درمان.حتما حتما برای هر مرحله از درمانتون خدا رو شاکر باشید.

بهترین ِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِ خودت باش
۱۳۹۸/۱۰/۱۹ ۱۱:۳۹:۵۵
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱۱/۴ ۰۲:۰۵:۲۷
(ویرایش)

سلام بچه ها جون . خوبین ؟ نبینم اینجا کسی نا امید باشه . همین که ما تونستیم دیلا رو داخل کنیم حتی شماره های کوچیک خودش کلیه ..من هیچوقت فکر نمیکردم که بتونم دخول داشته باشم حتی تو تصوراتمم نبود و الان خیلی راحت داخل میره و من و همسرم همش چک میکنیم یعنی واقعا داخله anim2-4d564ad6

البته من یجورایی به دیلا وابسته شدم . قبل اینکه آلت داخل بره اول چند بار دیلا رو داخل میکنم ،بعد میرم سر اصلی(هنوز اولین بار که دیلا رو میخوام داخل بدم ،یکمی سخت میره داخل ولی بعدش دیگه اوکی میشم )..باید روحیه مون رو حفظ کنیم و تمرین ..ما میتونیم anim2-a2d3

حین تمرین کگل و نفس عمیق فراموش نشه (مخصوصا برای من نفس عمیق خیلی کاربرد داره هر جا که گیر میکنم یا دیلا داخل نمیره با نفس عمیق اوکی میشدم )

به امید خدا ..
۱۳۹۸/۱۰/۱۹ ۱۴:۱۱:۲۴
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۸/۸ ۱۶:۴۹:۴۳
(ویرایش)

سلام بچه ها.  أصلًا نا اميدي نداريم ما ميتونيم من روزي كه اينجا عضو شدم حتي نميدونستم واژن چه شكليه وروديش كجاست بعد اولين دخول دردناكي كه داشتم و دو تا نصف و نيمه بعدش أصلا اجازه دخول نميدادم تا اينجا رو پيدا كردم اول خواستم با كگل درمان بشم دو هفته كگل كردم أما جرات امتحان دخول رو نداشتم ديدم بي نتيجه بوده و بايد ترسم از فرو كردن چيزي تو واژنم بريزه هر چي خواستم با انگشت بكنم نشد تا اينكه اولين گوش رو وارد كردم خيلي راحت بود سريع رفتم سايز پنج انقدر شل بود خونه مامانمم بودم تو حموم ديلا رو انداختم زمين نميرفت عصبي بودم چند تا لگد زدم و گذاشتم كنار بعد كه ديدم نورا تونست بقيه هم درمان ميشن تند تند ديلا ها رو درست كردم و تو يك روز به سايز نه رسيدم فرداشم ده رو روون شدم اومدم يازده روون شم پريود شدم يك هفته بعدش فقط دو روز ولي هم صبح هم بعد از ظهر تمرين ميكردم همه ديلا ها كنارم بود از هشت شروع كردم بعد نه داخل نرفت گفتم حتما مشكل از ساختمه بعد بيخيال نه رفتم ده و يازه و تو دو روز اقدام فقط تا اميد نشين من تو جستجو شكل واژن بودم ديدم يه دختره ماژيك بزرگ رو تو واژنش كرد گفتم چرا من يه زره پنبه رو نكنم ميتونين فقط اينكه دم واژنت بمال ميره تو نداريم بايد حتما يك كوچولو فشار بدي يه زره پنبه أسيب نميزنه

به هم كمك كنيم❤️
۱۳۹۸/۱۰/۱۹ ۱۴:۵۳:۵۶
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ ۰۲:۰۱:۴۳
(ویرایش)

سلام بچها خوبین همتون خسته نباشید😄

افرین بهتون که امید میدین به هم دیگه من که فعلا هم درگیر امتحانامم ازین ورم که سرما خوردم درد پریودم دارم ولی هنوز نشدم همه چیم ریخته بهم ولی امروز صبح شوهرم قبل رفتنش خواست یکاری کنه what گفتم حالم خوب نیس ولی رفتیم رو کار با اینکه اماده نبود بدنم ولی براحتی دخول انجام شد . مننم مثل شماها باورم نمیشه تونستم به این مرحله برسم منی که حتی نمیتونستم اون قسمت بدنمو نگاه کنم تک تکمون سختی کشیدیم اما به نتیجه رسیدیم چون ناامید نشدیم و مبارزه کردیم . دوستای گلم که هنوز اول راهید یا شروع نکردید اصلا به این که نمیتونید انجامش بدید فکر نکنین مطمئن باشید اگه به تلاشتون ادامه بدید یه روزی خودتون خندتون میگیره ازاین روزاتون

نورا جون منم همینه مدنظرم ک بعد پریود اول با دیلا تمرین کنم یه سوالم داشتم من هنوز نمیتونم با کاندوم راحت باشم تا حالا هم نشد ک با کاندوم رابطه داشته باشیم نمیدونم چیکار کنم

۱۳۹۸/۱۰/۱۹ ۲۱:۲۰:۳۸
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ ۰۲:۰۱:۴۳
(ویرایش)

خودمم دوس ندارم ولی واس اینکه باردار نشم میگم استفاده کنم . حالا بعدا سعیمو میکنم امتحان کنم 

۱۳۹۸/۱۰/۲۰ ۰۵:۰۹:۱۶
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۰/۲۰ ۱۲:۵۲:۲۶
(ویرایش)

سلام من دارم تمرینات رو انجام میدم و روز سوم به 8 سانت رسیدم ولی یه مشکلی که از روز اول داشتم تا چیزی میخاد وارد واژنم بشه و  چندبار که داخلش میکنم و خارج میکنم احساس شدید ادرار میگیرم و اندازه یه فنجون اب بی رنگ خارج میشه با اینکه مثانمو کاملا خالی کرده بودم و تجربه بی اختیاری هم نداشتم هیچ وقت 

۱۳۹۸/۱۰/۲۰ ۰۹:۲۸:۲۵
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۴/۱۲ ۰۱:۱۵:۱۸
(ویرایش)

سلام خوشگل خانوما.منم اومدم باخبرای خوش.منم رفتم اقدام اولش ی کم سخت میرف داخل ولی ی کم خودمو ریلکس کردمو نفس عمیق کشیدم مشکل حل شد.بعدش باور نمیکردم که کاملا داخل.اصلا احساس نمیکنی که چیزی داخل واژنته.ولی دوستان چنتا مشکل دارم اولش اینکه موقع دخول باعقب جلوکردن احساس مدفوع میگیرم.قبلش میرم دسشویی حتی بعدازدخول کلا احساس مدفوع ندارم ولی حینش ک همسرم عقب جلو میکنه خیلی شدیده.ی مشکل دیگم اینکه نه خودم ونه همسرم ازرابطه واژینال تاالان لذتی نبردیم.این موضوع نگرانم کرده میشه کمکم کنید.مشکل دیگم اینکه وقتی همسرم عقب جلومیکنه دردم میاد.احساس میکنم واژنم آلتو میخوادپرت کنه بیرون.به امیدموفقیت همتون عزیزای من😘😘😘😘

۱۳۹۸/۱۰/۲۰ ۰۹:۳۴:۳۶
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۴/۱۲ ۰۱:۱۵:۱۸
(ویرایش)

خیلی خوشحالم این سایت وشمادوستای عزیزرو پیداکردم.من بیشترخواننده بودم همیشه میام حرفاتونو میخونم وازحال وروزتون باخبرمیشم.همیشه امیدوارباشید دوستانی ک ندیدمتون ولی خیلی برام عزیزید.ممنونم که انقدبه هم روحیه میدید💞

۱۳۹۸/۱۰/۲۰ ۱۰:۴۲:۵۰
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۳/۶ ۱۷:۳۰:۴۶
(ویرایش)

سلام دوست جونا

من چند روز گوشیم خراب بود نبودم.خوبید؟

ناامید نشید توروخدا عادت میکنین همتون من بهتون قول میدم

من که دیگه خیلی وقته از دیلا استفاده نکروم و اصلا واژن گشایی هم شوهرم اط همون اول نمیزاشت بکنیم میگفت دستامون کثیفه عفونت میگیری مریض میشی.ژل لوبربکانت هم که چند وقته خداروشکر استفاده نمیکنیم و فقط با همون ترشحات واژن کار میکنیم.هنوز چند ثانیه اولش که میخواد وارو بشه یه کم استزس میگیرم اما دردی یا سوزشی ندارم.کلا به نظرم کاملا عادی شدم چون هر روز سکس رو انجام میدیم و دردی هم نداره و حین سکس هم من به اوج لذت میرسم هم شوهرم ارضا میشه.حیلی خوشحالم که مثل بقیه خانم ها عادی شدم .دعا میکنم همتون عادیه عادی و بددن درد و با لذت بشه رابطه هاتون

۱۳۹۸/۱۰/۲۱ ۰۱:۰۱:۲۸
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۰/۲۱ ۰۱:۲۴:۲۲
(ویرایش)

سلام من تازه اومدم.الان نزدیک یک سال خونه خودمم وهنوز نتونستم نزدیکی کنم با همسرم خیلییییییی درد دارم تورو خدا کمک کنید

۱۳۹۸/۱۰/۲۱ ۰۲:۵۰:۵۳
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۷/۱۸ ۰۰:۰۳:۱۶
(ویرایش)

سلام عزیز

مطالب مربوط به واژینیسموس ، کگل و تمرینات رو بخون. تمرین کگل رو شروع کن. بچه ها میان راهنماییت میکنن.

ینی دخول داری ولی با درده؟

۱۳۹۸/۱۰/۲۱ ۰۲:۵۴:۲۳
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۷/۱۸ ۰۰:۰۳:۱۶
(ویرایش)

من امشب پریودم تموم شد

از فردا تمرینو شروع میکنم انشاالله.

۱۳۹۸/۱۰/۲۲ ۰۱:۳۹:۳۳
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۴/۱۸ ۲۳:۳۳:۰۱
(ویرایش)

سلام بچه ها خیلی خوشحالم ک بچه های جدید فعال شدن مطمئن باشید ک میتونید منم منتظر پریود هستم😂ولی اول سکس یکم درد دارم ولی خانوم دکتر گفتن برطرف میشه امیدم به خداس 

من تونستم تو هم میتونی😊
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران