تعداد بازدید : 322658
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱/۲۷
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۹/۶/۳
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۸/۱۰/۱۷ ۱۱:۴۵:۱۱
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۰/۱۷ ۱۶:۲۱:۵۸
(ویرایش)

بچه ها بقدری دخول راحته ،بقدری راحته که نمی تونید تصور کنید....

دست دست نکنید...

تمرینهارو تموم کنید و برید دخول...

دخول از دیلا خیلییییییییییییییییییییییی خیییییییییییییییییییلی راحتتره....

۱۳۹۸/۱۰/۱۷ ۱۲:۱۰:۰۶
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۸/۸ ۱۶:۴۹:۴۳
(ویرایش)

سلام بچه ها 

مرسي از تبريكاتون 

من ديشب دوباره دخول داشتم خيلي راحته مثل زمانيه كه ديلا هفت رو داخل ميكردم همتون ميتونين به ذهن بستگي داره

نورا بيا ببينم ديشب چه كردي   

زهره فكرتو درگير زمان يا پريود نكن من هم روزي كه اومدم يازده رو وارد كنم پريود شدم بعد پريود از هشت شروع كردم دو روز تمرين كردم صبح و بعد از ظهر شبش رفتم اقدام 

به هم كمك كنيم❤️
۱۳۹۸/۱۰/۱۷ ۱۵:۵۸:۴۸
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۳/۶ ۱۷:۳۰:۴۶
(ویرایش)

سلام بچه ها سلنا جون مبارکت باشه عزیزم

۱۳۹۸/۱۰/۱۷ ۱۶:۱۰:۵۷
(ویرایش)

منم بعد از سه روز که تحت درمان بودم برای زخم ورودی واژنم دیشب نس کردم خوب شده و دوباره سکس و دخول انجام دادیم اصلا دردی نداشتم حین عقب جلو کردن حتی یه ذره .فقط نوقع ورودش یه کم درد داشتم که البته نسبت به سری های قبل خیلی کمتر بود.

امروز حال روحیم خیلی بد بود شوهرم هم مرخصی بود رفت دنبال کارای اداریش ظهر که برگشت دید جالم بد شروع کرد که حالمو خوب کنه کلی بوس و روحیه دادن و و هلاصه دید یکم بهتر شد فکر کزد سکس کنیم خوبه خوب میشم و خودش نمیخواست ارصا بشه فقط میخواست منو ارضا کنه تا خوب بشم.خیلی طول کشید تا ارصا بشم چون ذهنم درگیر بود و هنوز حالم بد بود و برای همین که طول کشید خیلی ترشحات واژنم زیاد شد بعد که ارضا شدم گفتم بیا دخول هم بکنیم و خیلیییییی راحت رفت داخل باورم نمیشد بدون زل راحت رفت داخل فقط با ترشحات واژنم . از امروز تصمیم گرفتیم دیگه قبلش امقدر طولش بدیم که دیکه برای دخول نیازی به لوبریکانت نداشته باشیم مثل امروز

۱۳۹۸/۱۰/۱۷ ۱۶:۱۴:۴۹
(ویرایش)

البته اولین بار که میخواست بره داخل یه سوزش خیلی خفیف داشت ولی خیلی سریع رفع شد و توی دخول های بعد که کامل درمیاورد که ببینیم بازم میره داخل یا نه دیگع اون سوزش هم حتی نبود.

خیلی برام جالب بود اولش که خواستیم بدون ژل این سری رو پیش بریم استرس داشتم یکم سفت گرفته بودم وقتی برد داخل گفت اروم باش ریلکس شل کن .گفتم ارومم.گفت نه شل کن.گفتم مگه شل نیست.گفت نه وقتی شل میکنی کامل حس میکنم و الان سفته و شل نکردی.خیلی برام جالب بود فکر نمیکردم شل کردن و سفت کردن منو اون بهتر متوجه بشه من به خاطر استرس حواسم نبود اصلا به اینکه سفت گزفتم

۱۳۹۸/۱۰/۱۷ ۱۶:۴۹:۴۴
(ویرایش)

سلام مهسا جون ممنون 

افرين مهسا ديگه واست عادي شده راحت حالشو ببر 

به هم كمك كنيم❤️
۱۳۹۸/۱۰/۱۷ ۱۷:۳۷:۰۶
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ ۰۲:۰۱:۴۳
(ویرایش)

سلام دوستای گلم 

مهسا جون خوشحال شدم که خوب شدیو الان راضیی. من هنوز یکم درد دارم دیشب باز دخول انجام دادیم و ولی دلم میخاد دردم از بین بره تا منم لذت ببرم اما بچها یه چیزی دیشب هم ناراحتم کرد هم خوشحال .شوهرم دیشب خیلی ذوق داشت خودم حس میکردم ب زبون نمیاورد اما ازش پرسیدم که چه حسی داری گفت حس خیلی خوب الان واقعا حس میکنم رابطمون عمیق تر شده گفت  قبلا به اندازه الان لذت نمیبردم واقعا رابطه جنسی خیلی مهمه تو زندگی . من با اینکه همه حرفاشو قبول دارم اما ناراحت شدم که چقد تو خودش ریخته حرفاشو ک من ناراحت نشم. با این همسرم واقعا دوستم داره و هیچوقت بروز نداده همیشه گفته بود که منو هر جور باشم میخواد اما چقد طفلی غصه میخورده شبیه بقیه نیستیم

۱۳۹۸/۱۰/۱۷ ۱۷:۵۳:۰۵
(ویرایش)

اره خداروشکر انگار داره عادی میشه .و تحریکم میشم حین کار

۱۳۹۸/۱۰/۱۷ ۱۷:۵۷:۰۶
(ویرایش)

مرسی فرانک جون 

برات عادی میشه اروم اروم دردش میره نگرانش نباش.خوشحال باش که چنین شوهری داری.من الان هنوز ۱۰ بار نشده که دخول کامل داشتیم ولی رسیدم به جایی که ژل دیگه اشتفاده نکردم .پس هنه چیز نیاز به زمان داره و نگران نباش دو بار دیکه سکس کنین همین یکم درد کوجولو هم برات از بین میره و بعد از اون لذت ها و تحریک های توی هم حین دخول شروع میشه

۱۳۹۸/۱۰/۱۷ ۱۹:۱۲:۱۶
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۴/۱۸ ۲۳:۳۳:۰۱
(ویرایش)

سلام بچه ها 

میگم شما ها  الان ک تازه کاریم تو رابطه هاتون از کاندوم استفاده میکنید یا طبیعی من طبیعی خیلی سخت تر داخل میشه تا کاندوم تازه ژل هم باید بزنم

من تونستم تو هم میتونی😊
۱۳۹۸/۱۰/۱۸ ۰۰:۳۵:۱۶
(ویرایش)

قربونت مهسا جون . اره امشب خیلی راحت رفت دردمم خیلی کمترشده حق با توعه 😊

۱۳۹۸/۱۰/۱۸ ۱۲:۳۵:۰۹
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ ۱۸:۰۴:۳۲
(ویرایش)

سلام بچه ها 

امیدوارم که خوب باشین 

من دیروز پریود شدم anim2-65d6a5d6s

یک هفته تمریناتم تعطیله

ولی در حد کگل و تلفین مثبتم رو هم میام گزارش میدم.

أنت لست وحيد؛
أنت محاط بالله من كل الجهات 🙏

تو تنها نیستی، تو از همه طرف با خدا احاطه شدی 🌱
۱۳۹۸/۱۰/۱۸ ۱۴:۱۱:۵۴
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۴/۱۸ ۲۳:۳۳:۰۱
(ویرایش)

ممنون نورا من تو این چند روز با کاندوم رابطه داشتیم فقط یه بار بی کاندوم ولی تصمیم دارم از این به بعد بدون کاندوم باشه تا عادت کنم

من از روزی که دخول انجام شد دیگه دیلا هارو گذاشتم کنار

من تونستم تو هم میتونی😊
۱۳۹۸/۱۰/۱۸ ۱۸:۳۸:۳۳
(ویرایش)

سلام نورا خوبي چه كار كردي من موندم اين ديلا رو بزارم كنار يا نه يكي بياد توضيح بده 

به هم كمك كنيم❤️
۱۳۹۸/۱۰/۱۸ ۱۹:۴۳:۰۸
(ویرایش)

وای بچها منم دارم پریود میشم . تازه داشتم عادت میکردم به دخول😣

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021