تعداد بازدید : 322274
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱/۲۷
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۹/۶/۳
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۸/۱۲/۱۵ ۰۱:۳۷:۰۰
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۱/۱۸ ۰۱:۴۲:۵۵
(ویرایش)

سلام بچه‌ها. خیلی برات خوشحالم زهره جون. سایز هدفت چنده؟ از خدا میخوام انقد بهت کمک کنه و قدرت بده که همین هفته به هدف برسی❤️

مرجانِ عزیز چرا واسه حل این مشکل از خانم خیابونی کمک نمیگیری؟ من تو استوری های یکی دو روز قبل ماماسایت دیدم یه خانمی مشابه شما براش پیش اومده بود که ایشونم کمکش کرده حل شده. عزیزم بخدا کار همیشه هست. اولویتتو بذار برا شوهرت و زندگی قشنگتون. من منتظرم هرکاری کردی بگو. 

منم این چند روز تمرین نکردم. حال روحیم جور نبود. خیلیم از اینکه امروز تولدم بود و قرار بود شوهرم بیاد و نشد به خاطر شغلش که بیاد اذیت شدم. کگلم نامرتب میزنم😔میدونم اشتباه میکنم. باید ثبات باشه تا حل بشه. نورا جون و مونا جون و ایدا جون من از شما 3 تا تا رسیدید به هدفتون یکم ایده گرفتم بازم بیاید برامون حرف بزنید. 

من تونستم. بخدا توام میتونی. از الان شروع کن
۱۳۹۸/۱۲/۱۵ ۰۱:۴۳:۳۵
(ویرایش)

ایدا جان چند تا سوال داشتم. 

شما هم میخواستید پرده تو رابطه کنار بره؟ 

چندسانت وارد میکردی دیلا رو؟ 

من مثلا همیشه بدون درد وارد میکردم 5سانتو.بعد اخرین بار چندروز قبل بود وقتی وارد کردم خیلی میسوخت البته اومدم سایزای بالاترشو داخل کردم. چون روز قبل تا 7ونیم راحت داخل میشد. اما هرکار کردم نشد با 7ونیم شروع کنم. از این بوده که قرص ال دی میخوردی یعنی؟ واسه عقب انداختن پریودی بود البته. یا نه عادیه حتما باید از سایز کم وارد کرد؟ 

تا سایز اخرت همه رو داخل کردی بعد تو رابطه پرده ات کنار رفت؟ 

۱۳۹۸/۱۲/۱۵ ۰۲:۰۷:۱۴
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ ۱۸:۰۴:۳۲
(ویرایش)

سوگل جان 

تولدت مبارک خااانوم .امیدوارم که همیشه سلامت و شاد باشی❤

و ممنون بابت دعای قشنگت .

سایز هدفم ۱۴ ست.

شنبه تولد همسرمه .

امیدوارم بتونم تا اون تاریخ خوب پیش برم و تمومش کنم .

شب همه تون بخیر ...

أنت لست وحيد؛
أنت محاط بالله من كل الجهات 🙏

تو تنها نیستی، تو از همه طرف با خدا احاطه شدی 🌱
۱۳۹۸/۱۲/۱۵ ۰۳:۴۶:۵۴
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۷ ۰۲:۵۷:۲۹
(ویرایش)

سلام به همه خوشگل خانوما 

دلم برا همتون تنگ شده بود من پریودم تموم شده انشالله از امروز شروع میکنم به تمرین ...البته باید دیروز شروع میکردم که مهمون داشتم ونشد ...اما امروز با انرژی فراوان میرم برا تمرین ....خوشحالم که همتون دارید پیشرفت میکنید ما به زودی هممون موفق میشیم 🤩

کلی بوستون دارم پیش به سوی موفقیت😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘

من پیروز میشوم
۱۳۹۸/۱۲/۱۵ ۱۰:۱۵:۲۹
(ویرایش)

به به سلاااام 

صبح همگی بخیر 

بچه ها با این که هزارتا کار دارم امروز ، ولی چاره ای نیست.تمرین باید  تو اولویت باشه 😉

با انرژی های خوب و دعاهای قشنگ شما ان شالله امروز همه مون با خبرهای خوب میایم اینجا ...

أنت لست وحيد؛

۱۳۹۸/۱۲/۱۵ ۱۲:۳۸:۴۶
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۴/۴ ۱۶:۱۹:۳۹
(ویرایش)

سلام به همه خانمهای پر انرژی .    

سوگل جان تولدت مبارک عزیزم انشالله همیشه لبات خندون باشه و به آرزوهای قشنگت برسی عزیزم.

همراز جان خوبی ؟ منم باید دیروز شروع میکردم اما نشد .منم امروز میرم واسه تمرین .

زهره جانم خسته نباشی عزیزم .خدا رو شکر دوباره با همون انرژی دارم می‌بینمت .باور کن اولین مشوقم تو بودی یعنی شروع درمانمو مدیونتم همیشه .انشالله خیر ببینی و هر چه زودتر  درمان بشی عزیز دلم 💓

۱۳۹۸/۱۲/۱۵ ۱۳:۰۹:۴۸
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۱/۱۴ ۱۶:۱۵:۱۱
(ویرایش)

سلام بچه هااااااا...سلام زهره جون مرررسی ک ب یادم بودی عزیز دلم.

راستش بچه ها من دچار عفونت شدم و از طرفی ب خاطر کرونا دکترم نرفتم حضوری و هم اینکه بیمه نیستم هنوز  ..فعلا دارم روشای خونگی و امتحان میکنم..شما هم اگه راه و روشی و میشناسین واسه درمانش بهم بگین..من زیاد عفونت نداشتم و با الان میشه دفه دوم 

از طرفی میخاستم برم دکتر زنان خانگی مون ولی دوست ندارم بدونه دخول نداشتیم چون مامانم زیاد پیشش میره..خلاصه اگه درمانی میدونین بهم بگین

دفعه پیش رفتم ی دکتر بهم گفت چون دخول نداری معاینه لازم نداری و دوتا قرص ک یادم نیس اسمشو بهم داد..الانم واقعا از خارش و سوزشش کلافه شدم اگه اسم اون قرصه رو میدونین بیاین بهم بگین سریعع

حواست باشد خدایت بازوهای بزرگ دارد و شانه های پهن به اندازه تمام غصه های جهان💜💛💚💙
۱۳۹۸/۱۲/۱۵ ۱۹:۳۸:۱۸
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۹/۴ ۱۰:۴۳:۵۰
(ویرایش)

پری بال پونه دم کن بخور. عنبر نسا و اسپند با هم دود کن چند روز. بذار دودش بره داخل واژن عفونتت خوب میشه

۱۳۹۸/۱۲/۱۵ ۱۹:۴۶:۴۶
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۹/۴ ۱۰:۴۳:۵۰
(ویرایش)

بچه ها بجنبید تمرین الویت اولتون باشه زود نتیجه میگیرید. من خیلی ددری بودم و کار هم میکنم اما از وقتی تمرین شروع کردم بیرون رفتنام کنسل شد. خونه مامانم میخواستم برم کلا ۲.۳ ساعت ظهر میرفتم که به تمرین بعد از ظهرمم برسم. یعنی هم صبح تمرین میکردم هم بعد از ظهر. بچه ها بهانه و کار و اینچیزارو بذارید کنار. به خدا اگه بدونید بعدش چقدر ارامش دارید، اگر بدونید چقدر راحت میشید این بار سنگینی که روی دوشتون هست رو زمین میذارید یه لحظه ام بی خیال تمرین نمیشید. بچه ها بعد درمان نه بخاطر سکس و لذتش، بخاطر ارامش خودتون تازه متوجه میشید زندگی متاهلی یعنی چی. زندگی قشنگتر میشه. چون خودتون به ارامش رسیدید.

۱۳۹۸/۱۲/۱۵ ۲۰:۲۱:۲۵
(ویرایش)

سلام به همه.  

امروز تمرین کردم با دیلای 3.5سانت حدودا بیست دقیقه واژن گشایی کردم بعد با دیلای 4.5 سانت تمرین کردم حدودا 1ساعت .خدا رو شکر خوب بود یکم درد داشتم اما با تمرین  حل شد هر دو پوزیشن رو انجام دادم .

انشاالله فردا بتونم با دیلای 5.5تمرین کنم 

۱۳۹۸/۱۲/۱۵ ۲۱:۱۴:۱۱
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۱۰ ۲۲:۱۳:۴۵
(ویرایش)

آفرین بچه ها. همینطوری بیاید و گزارش تمرین رو بگید.

همگی پیش به سوی موفقیت بزودی زود.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۸/۱۲/۱۵ ۲۱:۱۷:۳۳
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۱۰ ۲۲:۱۳:۴۵
(ویرایش)

paribal

تو اب نمک و سرکه بشین . پونه هم برای عفونت خوبه. ولی اگه خوب نشد حتما برو دکتر.

مرجان

حتما جواب میگیری. پیگیر راه حل باش. دکتر روانشناس یا خانم خیابانی یا ... وقت رو تلف نکن فقط.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۸/۱۲/۱۶ ۰۰:۰۴:۳۰
(ویرایش)

بچه ها من بعد از تمرینم خون دیدم .الان که چک کردم دیدم لباس زیرم 1مقدار خونی شده .به نظرتون چی بوده؟

۱۳۹۸/۱۲/۱۶ ۰۰:۰۶:۳۴
(ویرایش)

النا جان فک کنم از پرده باشه

۱۳۹۸/۱۲/۱۶ ۱۳:۴۱:۱۵
(ویرایش)

سلام بچه ها 

ظهرتون بخیر 

امروز با ۱۰ واژن گشایی کردم و با ۱۱.۵  تمرین کردم.

عصر دوباره میرم برای تمرین.

شماها در چه حالین ؟

پری بال ممنون که اومدی از احوالت باخبرمون کردی .امیدوارم هرچه زودتر عفونتت برطرف بشه و بتونی تمریناتت رو شروع کنی.

النا ممنون از دعاهای قشنگت ❤امیدوارم امروز هم با خبرهای خوبت خوشحالمون کنی.من هرکاری کردم وظیفم بوده 😘

ممنون نورا که کنارمونی و با صحبت هات انرژی میدی بهمون.

همراز عشق تو چطوری تمرین کردی ؟

أنت لست وحيد؛

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728