تعداد بازدید : 322261
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱/۲۷
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۹/۶/۳
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۸/۱۲/۱۸ ۱۷:۳۱:۵۱
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ ۱۸:۰۴:۳۲
(ویرایش)

مرسی سلنا چشم 🌹

منم یادمه🤣

أنت لست وحيد؛
أنت محاط بالله من كل الجهات 🙏

تو تنها نیستی، تو از همه طرف با خدا احاطه شدی 🌱
۱۳۹۸/۱۲/۱۸ ۱۸:۰۲:۳۹
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۸/۲۶ ۱۷:۰۸:۴۵
(ویرایش)

واای چقد خوب زهره نصفه و نیمه تونستی نصف بعدیشم امشب میتونی چقد خوشحالم کردی دختر مبااااارکههه😍😍😍

موفق خواهم شد نه فورا ولی حتما
۱۳۹۸/۱۲/۱۸ ۱۸:۴۸:۴۵
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۹/۴ ۱۰:۴۳:۵۰
(ویرایش)

مرسییی النا. اونم خوبه🥰

زهره دیدی چه راحت داخل میرههه. این دفعه ترسیدی نفس عمیق بکش بذار حالت جا بیاد. 

۱۳۹۸/۱۲/۱۸ ۲۱:۳۳:۵۴
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۱/۱۴ ۱۶:۱۵:۱۱
(ویرایش)

زهره فقد اومدم بگم امشب منم مشتاقم که خبر بانو شدنتو بشنوم و الان دارم از ته قلبم برات دعا میکنم 

تو میتونی دخترanim2-thanksanim2-smilies-azardl2

حواست باشد خدایت بازوهای بزرگ دارد و شانه های پهن به اندازه تمام غصه های جهان💜💛💚💙
۱۳۹۸/۱۲/۱۸ ۲۲:۰۱:۵۹
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۴/۱۸ ۲۳:۳۳:۰۱
(ویرایش)

زهره عزیزم دووست دارم دوست مجازیم تو میتونی

من تونستم تو هم میتونی😊
۱۳۹۸/۱۲/۱۸ ۲۲:۵۸:۰۵
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۷/۲۲ ۱۴:۲۶:۴۷
(ویرایش)

بچه ها سلاام. منم دیروز پریودم تموم شد و امشب یه رابطه نصفه داشتم. بچه ها یه مشکلی دارم. میره تو ولی انگار کامل نمیره. من دیگه نمیترسم فقط زود بدنم خسته میشه. نمیدونم کی دیگه کلا تموم میشه😢اخه همسرمم یه روز هس یه هفته نیس. تا میام عادت کنم برمیگردم ب حالت اول.. 

زهره عزیزم خییلی واست خوشحالم. به زودی کاملا تموم میشه و بانو میشی دوست خوشگلم😍😍

۱۳۹۸/۱۲/۱۸ ۲۳:۱۰:۵۳
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۸/۸ ۱۶:۴۹:۴۳
(ویرایش)

سنا تا همونجا که میره نگهدار کگل بزن سه تا نفس عمیق به شوهرت بگو یم فشار بده داخل چیزی که واسه من کمک کرد یه زور هم بزن و. سر میخوره 

به هم كمك كنيم❤️
۱۳۹۸/۱۲/۱۸ ۲۳:۵۹:۴۷
(ویرایش)

افرین سنا. سنا اولش منم خیلی زود خسته میشدم چون کل انرژی رو میذاریم برای دخول. بعدش دیگه درست میشه. منم مثل سلنا کمی زور میزدم و الت خیلی راحت داخل میرفت.

زهره بیا ببینیم چیکار کردی. زهره توام اوبش زور بزن و الت داخل ببر.

۱۳۹۸/۱۲/۱۹ ۰۰:۱۳:۰۹
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۴/۴ ۱۶:۱۹:۳۹
(ویرایش)

آفرین زهره .خیلی خوشحالم واست خیلی زحمت کشیدی . الهی شکر که به این پایه رسیدی . ما رو بی خبر نذار بهت ایمان داریم 

تو میتونی 💓💓💓💓💓

۱۳۹۸/۱۲/۱۹ ۰۱:۲۶:۵۲
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۷ ۰۲:۵۷:۲۹
(ویرایش)

سلام دوست جونیام 

الناجون من امشب سمج شدم رو تمرین بعد پریودی واژنم خیلی بد قلق شده ...اصلن دیلاها قصد داخل شدن ندارن اما امشب اونقد تمرین میکنم که روون شم ..شبو تا هروقت شده بیدار میمونمو تمرین میکنم ..دیگه دلم از این شرایط گرفته باید حلش کنم

زهره جووون خیلی برات خوشحالم ...دیشب نصفه بود ...امشب کامل آلت رفت تووو ....فردا حتما دیگه کاملا موفق میشی واسترست کامل از بین میره عزیزم تو تونستی ...به خودت ایمان داشه باش حالا که تونستی آلتو کامل بفرستی داخل پس میتونی همونجا نگهش داری ،عقب جلوش کنی ،ببین موقه تمرین هم یه موقه هایی پیش میومد که دیلا داخل بود اما از استرس میکشیدیمش بیرونآلتم مثل همونه به استرست غلبه کن ونگهش دار ودرش نیار مثل دیلا بهش عادت میکنی...خیلی بهت افتخار میکنم دختر شجاااااع تو نمونه یه خانوم موفق وشجاع وبا انگیزه اییییییییanim2-smilies-azardl2

من پیروز میشوم
۱۳۹۸/۱۲/۱۹ ۰۵:۰۹:۴۰
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۲/۳ ۰۱:۲۵:۲۴
(ویرایش)

سلام دوستان

من فهمیدم افتادم تو یه دور باطل. تقریبا از اور عروسی درگیر این مشکل بودم. میخواستم رابطه داشته باشم اما قبلش باید مشکل عفونتمو درمان میکردم تا دخول انجام بشه و... اما برای درمان عفونت (اونم برای من که مزمن شده) تمام داروها چه گیاهی چه شیمیایی باید وارد واژن بشن تا تاثیر خودشونو بذارن. که من نمیتونم هیچی وارد واژنم کنم چون هنوز دخترم و... . الانم قبل شروع تمرینا گفتن باید اول عفونتتو درمان کنی اما دارو ها بی تاثیرن چون کانل وارد واژن نمیشن. دیگه نمیدونم باید چیکار کنم. کلافه شدم و همش دارم نق میزنم شوهرمم که هر روز سرد تر میشه. تروخدا این روزا برام دعا کنید

۱۳۹۸/۱۲/۱۹ ۱۰:۵۹:۳۰
(ویرایش)

بچه ها سلام 

صبح تون بخیر 

چه لذتی داره آدم انقد دعای خیر پشت سرش باشه.

ممنونم‌از همه تون❤

دیروز حدودا ۲ ساعت تمرین کردم ولی چون شوهرم یکم سرماخورده و بی حال بود موکول شد به یه شب دیگه.

کلا برای من هرمرحله ش باید کلی طول بکشه 😐

امروزم حتما تمرین میکنم و گزارش میدم .

أنت لست وحيد؛

۱۳۹۸/۱۲/۱۹ ۱۱:۰۵:۰۲
(ویرایش)

بچه ها تو پوزیشن زن زیر شما ها لبه تخت خوابیدین یا بالش گداشتین زیرتون ؟پاهاتونو اوردین بالا یا مثه تمرین روی زمین گذاشتین و فقط از هم باز کردین؟

کدومش بهتره؟

أنت لست وحيد؛

۱۳۹۸/۱۲/۱۹ ۱۱:۲۹:۲۳
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۸/۸ ۱۶:۴۹:۴۳
(ویرایش)

سلام خانوما
زهره من اولین بار بالشت گذاشتم و خودم الت رو داخل کردم اصلا فکر کن دیلا دستته میخوای بدی تو به شوهرت بگو. کاری که خودت میگی رو بکنه داخل که بره ترست میریزه و هر طور بخوای پاهاتو میزاری بهترینش سر شونشه چون ما پاهاییه ضعیفی داریم و نا خوذاگاه سفت میکنیم کال من هنوزم با پاهام مشکل دارم ولی بالشت رو فقط بار. اول گذاشتم و ژل هم دو سه بار استفاده کردم 

به هم كمك كنيم❤️
۱۳۹۸/۱۲/۱۹ ۱۴:۰۶:۱۱
(ویرایش)

سلاااام

زهره خیلیم عالی حالا بیشتر میتونی تمرین کنی. زهره لبه تختم راحته. پاهاتو بذار رو شونه همسرت و با دست الت بده داخل پشتت یه چیزی بذار که حالت نیمه نشسته داشته باشی. ولی من چند وقت اول با زن رو راحت بودم چون واژن کاملا باز میشد. بعد میرفتم پوزیشنهای دیگه. یه مدل هم میتونی مثل تمرین بشینی و پاهاتو بذاری روی شونه همسرت. اینم راحته.

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران