تعداد بازدید : 322261
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱/۲۷
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۹/۶/۳
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۸/۱۲/۱۶ ۲۱:۱۴:۰۲
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱/۳ ۱۳:۳۲:۰۱
(ویرایش)
سوگل جان اره .من سایتوپیداکردم نوشته بودباتمرین پرده کنارمیره به شوهرم گفتم گفت پس حق نداری تمرین کنی یه فکردیگ بکن تااینکه توپیام بچه هامتوجه شدم بدون برداشتن پرده تمرین میکنن اسمش زهرابودپیگیرهمه حرفاش بودم حدود۳_۴سانت داخل میکرد خودمم که سرچ کردم مطمعن شدم پرده اونقدرام نزدیک نیست منم خیلی میترسیدم ولی نگران نباش فقط کافیه موقع تمرین حواست باشه وقتی حس کردی دیلاداخل واژنت شده نگهش دارکگل بزن وبقیه کارادیگ نیازی نیست بیشترفشاربدی همین که ورودی واژنت ازانقباض دربیادکافیه.منم چن روز قرص ال دی خوردم واس همین رو۱۱گیرکرده بودم به گفته بچه هاقبل وبعدپریودی اذیت میشیم.ولی من به سایزی که میرسیدم دیگ عقب برنمیگشتم اگ نمیشدوداخل نمیرفت همونوانقدرتمرین میکردم تابره نیازی نیست سریع داخلش کنی اگ نمیره ورودی واژن نگه دارهی کگل بزن بافشارخیلی کم متوجه میشی که خودش کم کم میره بدون سوزش فقط بایدحوصله به خرج بدی ینی دیگ خیلی وقت بزاری بهترازبرگشتن به عقبه.من تا۱۳رفتم پردمم تورابطه اول کناررفت.نترس طوری نمیشه فقط مراقب باش چون باسایزی که راحت میشی به سمت داخل کشیده میشه خودش نگهش دار😂درنره
۱۳۹۸/۱۲/۱۷ ۰۱:۰۰:۴۷
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۷ ۰۲:۵۷:۲۹
(ویرایش)

سلام  دوستای گلم 

الناجون آفرین عالیه موفقیتت نزدیکه

ایول زهره جون تا بانو شدنت چیزی نموندهanim2-28

من امشب یه کم تمرین کردم چون روز مهمون داشتم گذاشتم برا شب اما واژنم اصلن همکاری نکرد ومن واقعا ناراحت شدم  چون سایزای پایینم اصلن نرفت توو ...فردا بازم تمرین میکنم مطمعنم فردا میتونم

من پیروز میشوم
۱۳۹۸/۱۲/۱۷ ۰۱:۴۰:۴۲
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۱/۱۸ ۰۱:۴۲:۵۵
(ویرایش)

مرسی آیدا جون. من الان پریود شدم. بعد که تموم شد حتما شروع میکنم. 

فقط چندبار در روز کگل میزنم. فعلا همین از دستم برمیاد. بعد آیدا جون یه سوال دیگه. شما وقتی پرده کنار رفت دیگه دیلا کار نکردی؟ همون درمانت شد؟ 

من تونستم. بخدا توام میتونی. از الان شروع کن
۱۳۹۸/۱۲/۱۷ ۰۲:۳۷:۱۳
(ویرایش)
فقط برای باردوم چون هنوزترس داشتم قبلش بادیلاتمرین کردم اونم پنج دقیقه.دیگ شوهرم اجازه نداد😐 خوبه که دیگ استفاده نکنی چون بهش عادت میکنی وهربارقبل دخول تاازش استفاده نکنی خیالت راحت نمیشه واین بده.اینکه کگل میزنی خیلی خوبه من قبلا متوجه تاثیرش نبودم میگفتم بی فایدس ولی الان روزایی که کگل میزنم خیلی راحت بایه فشارمیره داخل.
۱۳۹۸/۱۲/۱۷ ۱۵:۲۶:۳۸
(ویرایش)

چندوقته درمان شدی آیدا جون؟ هنوزم درگیری موقع ورود؟ 

۱۳۹۸/۱۲/۱۷ ۱۵:۵۶:۲۱
(ویرایش)
۴۰روزی میشه.ترس واسترس ندارم ولی هنوزخودم آلتوداخل میکنم یواش یواش.ازینکه یهوبافشاربره یکم سوزش دارم اون روز رفتم دکترگفت بعددرمان تاسه ماه طبیعیه راحت نتونی داخل کنی ولی بعدسه ماه حتمابیادکتر.بعضی روزا راحت میره بعضی روزا اذیت میشم نمیدونم چرا!ولی دیگ مطمعنم میتونم رابطه داشته باشم ونیازهمسرم رفع میشه مهم ترین دغدغم برطرف شده داخل کردنم کم کم راحت ترمیشه نگران نباش چون بقول سوداهنوزدرمانمون کامل نشده
۱۳۹۸/۱۲/۱۷ ۱۶:۰۱:۵۰
(ویرایش)

من شوهرم پیشم نیست. راه دوره. امیدوارم منم بتونم کامل درمان بشم. 

خیلی ازت سوال کردم مرسی که جواب همه رو دادی عزیزم😘

کنار رفتن پرده ات با خون همراه بود یا نه؟ 

۱۳۹۸/۱۲/۱۷ ۱۶:۰۹:۰۵
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ ۱۸:۰۴:۳۲
(ویرایش)

سلام بچه ها 

عصرتون بخیر 

من دارم تمرین میکنم و احتمال زیاد امشب میرم برای اقدام چون امروز تولد همسرمه.

دیشب اومدیم اقدام کنیم که نشد و من بازم شوهرمو پس زدم و طفلک نتونست حتی آلتش رو روش بزاره .البته قبل اقدام واژن گشایی نکردم و ترسم از این بود که الان تنگه و قراره اذیت بشم .وقتی نتونستم خییلی گریه کردم و حالم بد شد.😔

بچه هایی که درمان شدین یکم از شبی که اقدام کردین برام بگین .احتیاج دارم به دوباره خوندن تجربیاتتون.

خیلی زیاد محتاج دعاها و انرژی هاتون هستم.

امیدوارم امشب تمومش کنم و شکست بدم این واژی لعنتی رو .

و باخبرهای خوب خوشحالتون کنم.

أنت لست وحيد؛
أنت محاط بالله من كل الجهات 🙏

تو تنها نیستی، تو از همه طرف با خدا احاطه شدی 🌱
۱۳۹۸/۱۲/۱۷ ۱۶:۲۰:۳۷
(ویرایش)

سلام زهره جون. به نشدنش فکر نکن. تو میتونی ببین تا الان چقد خوب پیش رفتی. همش تو ذهنت بیار که داخل رفته و حالت خوبه و شوهرت ذوق میکنه. امروز حساااااابی تمرین کن. بیشتر از روزای دیگت. به جای اینکه بگی اگه نشه چی. بگو اگه بشه چی اگه کامل داخل بره و حالم خوب باشه چی اگه شوهرم خوشحال بشه چی اگه درمان بشم چی

و شبم تا هروقت شد بیا بگو من ذووووق کنم

۱۳۹۸/۱۲/۱۷ ۱۷:۰۳:۴۹
(ویرایش)
سوگل جان عزیزم منم شوهرم پیشم نبودچن هفته ای رفته بودم شهرستان پیش مامانم همونجابودکه سایتوپیداکردم تومسخره ترین شرایط تمرین میکردم همین که داداشم بیرون میرفت تمرین میکردم اصلاشرایط خوبی نداشتم.نه عزیزم ازمن خون نیومدولی قبل اقدام رفتم معاینه که شوهرم مطمعن بشه سالمه چون خیلی راضی به تمرین نبود وخداروشکرکه رفتم چون مطمعنن فکرمیکردتوتمرین کناررفته.توام بهتره قبل اقدام بری معاینه چون پرده های حلقوی معمولاکمترخون ریزی دارن. زهره جان حتماقبل اقدام تالحظه اخرازدیلااستفاده کن نفس عمیق بکش خودتوشل کن وتوهرپوزیشنی که راحت تری بروبرای اقدام منک خودم اصلانفهمیدم کی رفت همش میپرسیدم ینی الان تااخررفته هیچی حس نمیکردم چون قبلش دیلاداخل بودکاملابازبود واژنم.به نظرمن زن زیربهتره چون توزن روخودت میخای یواش داخل کنی استرس میگیری وممکنه نشه زن زیرراحت تربودبرای من چون چشماموبستم فقط نفس عمیق میکشیدم ویهوتموم شد.بازم هرجورراحت تری
۱۳۹۸/۱۲/۱۷ ۱۷:۵۵:۲۴
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۶/۳۰ ۰۹:۳۳:۱۸
(ویرایش)

سلاااااام به همه دوستان گلممممم....خوبید؟چه میکنید تو این وضعیت کرونااا؟دوستای عزیزم من تازه ۱روزه که عادت ماهیانم تموم شده و دلم میخاد که تمریناتمو شروع کنم ۵روز قبل از عادت ماهیانم کگل میزدم که نمیتونستم بیشتر چند ثانیه نکهش دارم ....دوستان من چی کنممم حالا؟دلم میخاد قضیه رو حل کنم تموم شع بره پی کارش ولی از طرفی شوهرم نیست مسافرته متاسفانه و کلنم میگم اون که نیست فلن تمرین میخام چیکار😒و از طرفی تنبلیم میاد هی میگم ولش کن فردا پس فردا اصن بعد عید ولی باز یه حسی میگه قبل عید برو تو کاررش 

واقعن ترسناکه برام که یه چیزی بکنم تو خودم ...من از الت اینقدر نمیترسما ینی با الت یکم راحت تر کنار میام فقط دردشه ولی تو این زمینه خودمم میترسم

بعد اینکه من دیلا از کجا بیارم؟شما چه جوری سایز دیلاهارو زیاد میکنید؟

اصن میشه ؟😣

۱۳۹۸/۱۲/۱۷ ۱۷:۵۸:۲۰
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۶/۳۰ ۰۹:۳۳:۱۸
(ویرایش)

وایی دوستان یکم انرژی بفرستید برااام من سر الت میره تو بدنم خیلی درد میگیره ولی تحمل میکنم و ترس ندارم اما اصلن از اسم دیلا و شروع کارم میترسم نمیدونم چرا😭

۱۳۹۸/۱۲/۱۷ ۱۸:۰۸:۴۳
(ویرایش)
مینی هورشید.تاتوتمریناتوتموم کنی وبه سایزهدفت برسی شوهرتم برگشته حتی اگ زودترتمریناتت تموم شدمیتونی باسایزاخرت هرروزتمرین کنی تابیادوخیالتم راحت میشه چون مثل اب خوردن باهاش روون میشی.واس کگلم اینه بزارجلوت نگاه کن منقبض کن تاده بشمار رهاکن تاراحت شی.دیلاروبایدبسازی بادستکش وپنبع ونخ.دورالت همسرتواندازه بگیرچون نیست۱۳درنظربگیر.اگ میتونی انگششوداخل واژن کنی ازسایز۵شروع کن ینی یه نخ وردار روی خط کش بزار۵سانت بگیربعددستکش وپرپنبه کن سایزدورشوبانخی که علامت زدی اندازه بگیرومحکم ببندتهشوقد دیلاتم درحدی باشه که باهاش راحت کارکنی مثلاقدانگشت دستکش.دیلاتوبایدخوبومحکم بسازی هرروزم تمیزبشوری وخشک کنی تامشکل عفونت پیش نیاد.اینک باچه سایزی شروع کنی بستگی به خودت داره واسه بیشترکردن سایزم که بایددوباره یه دیلایه دیگ بسازی مثلاباسایز۶تااخر
۱۳۹۸/۱۲/۱۷ ۱۹:۰۲:۲۷
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۹/۴ ۱۰:۴۳:۵۰
(ویرایش)

اخجون امشب عروس داریم. زهره اگر امادگیشو داری برو. مام برات دعا میکنیم. زهره من قبل اقدام رفتم توی تشت ابگرم نشستم و اومدم تقریبا ۱۰ دقیقه تمرین کردم. سایز اخرم که اصلا داخل نرفت. بعدشم که باز کگل زدم. برای اقدامم زن رو رفتم. با انگشت لبه هارو باز کردم همسرمم التشو نگه داشت. اولش کگل زدم و با نفس عمیق سرشو وارد کردم همونجا کگل زدم و نفس عمیق کشیدم استرسم کم شه. بعدش یه کم دیگه شو وارد کردم و کگل زدم و بعد تا اخر داخل رفت و دوباره کگل و نفس عمیق. و بعد کم کم بالا پایین. خودمم کمی به سمت جلو دادم. زهره نگاه نکن الت سفته وقتی همون سرش میره داخل میبینی چقدر نرم و لطیفِ. مثل سایز ۱۱ دیلات میمونه. زهره بخاطر تولد خودتو مجبور نکن. اول خودتو اماده کن. به خودتو و واژنت اعتماد کن. اینجوری حتما میتونی. امشب بهمون خبر بده.

۱۳۹۸/۱۲/۱۷ ۱۹:۱۲:۳۲
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۷ ۰۲:۵۷:۲۹
(ویرایش)

سلام خوشگلااااا

زهرجون امشب برات کلی انرژی های مثبت میفرستیم تو موفق میشی ومیای این خبر خوبو به هممون میدی ...به نشدنش فک نکن وقتی میتونی دیلای سایز همسرتو بفرستی توو دیگه آلت که کاری نداره ..آفریین دختر شجاع وخوش قلب توووو میتوننیanim2-thanksفقط به شدنش فکر کن ..به خوشحالیتون ،به عشقتون ،به خبرای خوب فکر کن

ایول آیداجون مرسی که میای اینجا وراهنماییمون میکنی 

بچه ها من خیلی ناراحتم امروزم اومدم تمرین کنم بازم نشد نمیدونم چرا نمیشه انگار یه سد اومده تو واژنم ..حتی سایزای کوچیکم نتونستم بفرستم تو دردم میگرفت وانگار دیلا میخورد به یه چیزی تو واژنم ...خلاصه که کلی ناراحت شدمو گریه کردم ..این دومین تمرینمه بعد از پریودیم اما نشد هردوبارم .ینی باید باز برگردم به سایز اولم؟؟پس اونهمه زحمتی که قبل از پریودی کشیدم چی؟همه انرژیم رفته وخیلی  احساس سرخوردگی میکنم

ببخشید ناراحتتون کردم ..اما فقط باشما میتونم دردودل کنم

من پیروز میشوم
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران