تعداد بازدید : 322261
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱/۲۷
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۹/۶/۳
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۸/۱۲/۱۷ ۱۹:۲۰:۳۸
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۹/۴ ۱۰:۴۳:۵۰
(ویرایش)

زهره حسابی به الت ژل بزن. یه کمم بهش اب بزن قشنگ روون میشه. به خدا خیلی راحته. ان شاالله امشب میتونی و میبینی چقدر راحته. زهره به خودت اعتماد داشته باش که میتونی. قبلش چشماتو ببند و دخول راحت رو تجسم کن. نفس عمیق بکش هم قبلش هم زمان دخول.

۱۳۹۸/۱۲/۱۷ ۱۹:۳۸:۰۳
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱/۳ ۱۳:۳۲:۰۱
(ویرایش)
همرازعشق لازم نیست برگردی به سایزاول فقط اروم باش دیلاتونگه دار ورودی واژن ارومویواش بفرستش توعجله نکن شده یه ساعت فقط کگل بزن وفشاراروم بده.منم چندروزبعدرابطم پریودشدم رفتم برای رابطع دیدم دوباره مثل قبل شده آلت داخل نمیره انگارجلوش بستس اعصابم بهم ریخته بودفک کردم بازم مثل روزاول شدم میخاستم جداشم.ولی آلتوگذاشتم دم واژنموانقدرکگل زدم نیم ساعت فقط گیرکرده بودوتونمیرفت تاکه بالاخره رفت😕
۱۳۹۸/۱۲/۱۷ ۲۱:۴۵:۰۹
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ ۱۸:۰۴:۳۲
(ویرایش)

دوستای خوش قلب و مهربونم  پیاماتون خیییلی زیاد بهم دلگرمی داد.

من شماها رو نداشتم چیکار میکردم؟؟؟

امیدوارم همین انرژی هایی که بهم فرستادین چندبرابرش به خودتون برگرده.

ان شالله امشب از پسش برمیام

أنت لست وحيد؛
أنت محاط بالله من كل الجهات 🙏

تو تنها نیستی، تو از همه طرف با خدا احاطه شدی 🌱
۱۳۹۸/۱۲/۱۷ ۲۲:۰۶:۲۸
(ویرایش)

زهره همینجوری که نشستی هم کگل بزن هم مدام به خودت بگو میتونم با واژنت صحبت کن. تجسم مثبت کن. مغز باور میکنه تواناییشو داری

۱۳۹۸/۱۲/۱۸ ۰۹:۳۵:۰۲
(ویرایش)

سلااام

زهره کجایی بیا ببینیم چه کردی

۱۳۹۸/۱۲/۱۸ ۱۱:۳۱:۵۲
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۸/۸ ۱۶:۴۹:۴۳
(ویرایش)

سلام بچه ها
زهره از خودت خوشحال تر منم برات عزیزم چون تلاشت رو. از روز اول میدیدم 
نورا خوبی بارداری چطوره ؟

به هم كمك كنيم❤️
۱۳۹۸/۱۲/۱۸ ۱۲:۴۱:۱۰
(ویرایش)

سلنا تو خوبی؟ چیکار میکنی؟ والا بارداری بدک نبست. ولی هنوز باور نکردم. توگل به خدا. 

زهره بیا کجایی. چرا هیچی نمیگی؟

۱۳۹۸/۱۲/۱۸ ۱۳:۳۹:۴۹
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۸/۲۶ ۱۷:۰۸:۴۵
(ویرایش)

سلام دوستای خوبم

من هروخ میام اینجا دوس دارم خبر بانو شدنتونو بشنوم 

دوس دارم بیام ببینم بچه ها تبریک گفتن یکی عروس شده منم کلیییی ذوق کنم براش بچه ها دخول راحته این درست نیست که ازش غول بسازیم زهره جان بقیه خوشگلا بنظر من نگید اقدام اسمشو نزارین اقدام کردن بگین تمرین کردن صرفا تمرین اون روزی ک قرار بود ما بریم تمرین شوهرم بهم گف امروز میخوایم اقدام  کنیم بخدا من انقد ترسیدم نیم ساعت فقط دستام میلرزید از اینکه گفته بود میریم اقدام باهاش دعوا کردم بهش گفتم بگو تمرین. الت رو هم گفتم ببخشید اسمشو نگو بگو دیلا بگو میریم تمرین با دیلایی که همیشه باهاش کار میکنی اینجوری اروم میشین به حرفام اعتماد کنین. قبل تمرینتون هم حتما با اخرین سایز روون شین بعد دیلا رو درارین بلافاصله حتما بلافاصله با کشیدن نفس عمیق دیلای همسرتونو بدین تو زن زیر راحت تر بودم من ولی دستم روش بود که هدایتش کنم اینارو رعایت کنین بخدا حسشم نمیکنین امیدوارم زودی همتون بانووو بشین بچه ها با جون و دلم درکتون میکنم همه ترساتونو میفهمم ولی به خودتون به باورونین که میشه میتونیم

زهره ی قشنگم بیا خبر عروس شدنتو بده

موفق خواهم شد نه فورا ولی حتما
۱۳۹۸/۱۲/۱۸ ۱۴:۱۳:۳۱
(ویرایش)

سلام بچه ها 

عیدهمه تون مبارک 

راستش دیشب خیلی ترسیدم و تو حالت زن زیر دستمو گذاشته بودم رو شکمش و فشارش میدادم به سمت عقب .اصلا دست خودم نبود😔

تو پوزیشن زن رو  تا نصفه رفت ولی انقد ترسیدم درش آوردم.

از دیشب تا حالا خجالت میکشیدم بیام بهتون بگم من نتونستم.

الانم دارم کلی کگل میزنم و به گفته نورا  با واژنم حرف میزنم و دخول رو تصور میکنم.

امروز به همسرم گفتم  من امشب میتونم مگه نه؟بهم گفت تو حتما میتونی.مطمئنم.

خیلی دلگرم شدم با حرفش.

سوگل آیدا نورا ترنم سلنا همراز عشق دوستای عزیز نادیدم عاشق تک تک تونم .مرسی که انقد مهربون و بامحبتین.

أنت لست وحيد؛

۱۳۹۸/۱۲/۱۸ ۱۴:۳۶:۵۰
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۱/۱۸ ۰۱:۴۲:۵۵
(ویرایش)

خداروشکر تو تونستی نصفه و کامل نداریم. همین که تونستی بذاری بره داخل بخدا بقیشم میتونی

هوراااااااااا مبارکت باشه از الان بانو شدنت😘

من تونستم. بخدا توام میتونی. از الان شروع کن
۱۳۹۸/۱۲/۱۸ ۱۴:۴۰:۴۷
(ویرایش)

ایول زهرهههههه همین که تا نصفه رفته ام عالیههههه دختر. زهره امشب تا نصف هم رفت داخل اگرم ترسیدی بذار همونجا بمونه تکونم نخور. فقط و فقط کگل بزن و نفس عمیق بکش. نفس عمیق شکمی استرستو خیلی کم میکنه. امشب دوباره زن رو برو. مطمئنم امشب تا اخر میفرستی داخل. حتما قبلش با دیلا تمرین کن. 

تا همون نصف راحت رفت؟ چطوری بودی؟

۱۳۹۸/۱۲/۱۸ ۱۴:۴۵:۲۴
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۴/۴ ۱۶:۱۹:۳۹
(ویرایش)

سلام بچه ها خوبین ؟ زهره جانم خیلی خوشحالم واست همین که انجامش دادی حتی در همون حد عالیه .من بهت ایمان دارم که از پسش خیلی راحت بر میایی . بی صبرانه منتظرم خبر خوش ازت بشنوم .ما رو بی خبر نذار .

همراز جان چه خبر ؟ خوبی؟ تمرین کردی؟ من فعلا تمرین نکردم لکه بینی داشتم 

نورا جان خوبی؟ نی نی خوبه؟ 

۱۳۹۸/۱۲/۱۸ ۱۵:۲۰:۱۶
(ویرایش)

نورا واژن گشایی کردم قبلش و تو پوزیشن زن رو آلت تو دستم بود و داشتم کم کم میفرستادمش داخل که یهو  خودش سر خورد رفت داخل .

اون لحظه هم حس خوبی داشتم هم ترس .

ولی ترسم غالب بود نتونستم الت رو داخل نگه دارم .

همسرمم گفت چرا درش آوردی؟

دید حالم بد شد دیگه اصرار نکرد و گفت تا همین جاش هم عالیه.

خودمم باورم نمیشه انقدر حمایت گر شده.دیشب گقت برو تمرین کن با دیلاها هروقت خواستی صدام کن که بیام .

آخه اوایل تمرینام خیلی دلسردم میکرد و میگفت بیخودی تمرین نکن تو نمیتونی.منم دیگه از تو سکس نمیخوام.

بچه ها مرسی که انقد انرژی میدین .اشکم دراومد از این همه محبت ❤

أنت لست وحيد؛

۱۳۹۸/۱۲/۱۸ ۱۷:۱۵:۱۷
(ویرایش)

منم خوبم نورا جون انشالله تنت همیشه سالم باشه 
زهره عاشقتم تو میتونی عزیزم حتما ببین منم زن رو اول فقط در. حد. داخل کردم دیدم بازه بعد سریع زن زیر رفتم تو هم اگه دوباره امتحان کردی حتما زن زیر هم برو عزیزم تو میتونی به خودت باور. داشته باش

بچه ها پاشین تمرین شما میتونین به خودتون تلقین کنین انرژی مثبت بدین برقصین موزیک گوش کنین به بعد درمان فکر کنین که بزرگترین مشکل خودتون. رو خودتون با دستتون حل کردین یادمه روزی که زهره اومد گوش پاکن هم نمیتونست نورا سوراخشو گم کرده بود. منم فکر میکردم پشتش گوشته پس همه با مشکلات خودمون و. بی تجربگی جنگیدیم شمام میتونین

به هم كمك كنيم❤️
۱۳۹۸/۱۲/۱۸ ۱۷:۱۶:۳۸
(ویرایش)

زهره هنوز. حرف نورا که میگفت خودم میام یکی یکی دیلاها رو داخل میکنم یادم نمیره😄

به هم كمك كنيم❤️
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314