تعداد بازدید : 192868
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۴/۳
تاریخ آخرین پست : ۱۴۰۲/۱۲/۱
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۹/۴/۲۶ ۰۰:۵۷:۱۷
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ ۱۸:۰۴:۳۲
(ویرایش)

سلام نیل گلی جان 

عزیزم به نظرم به دکتر زنان مراجعه کنی خیلی بهتره.

فکر کنم شما نوع پرده ت رو نمیدونی .

وقتی نوع پرده ت مشخص شد اون موقع میشه گفت مشکلت از ترسه و ذهنیه  یا مشکلت مربوط به نوع پردته

أنت لست وحيد؛
أنت محاط بالله من كل الجهات 🙏

تو تنها نیستی، تو از همه طرف با خدا احاطه شدی 🌱
۱۳۹۹/۴/۲۶ ۰۰:۵۹:۱۶
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۶/۲۷ ۱۷:۵۵:۴۶
(ویرایش)

سلام به همگی شبتون بخیر

ممنونم زهره جانم انشالله همینطور باشه و تا اخر ماه بتدنم موفق شم🙏

امروز عصر مجدد تمرین کردم ولی خیلی سوزش داشتم و به سختی تونستم سایز ۱۲ رو امتحان کنم چند بار مجبور شدم برم دستشویی

و اخرش با همسرم امتحان کردم از دفعه قبل بیشتر تونست آلتش رو وارد کنه ولی هنوز درد و سوزش زیادی دارم نتونست عقب و جلو کنه بنظرتون باز تمرین کنیم شدنیه؟؟

حس میکنم یه چیزی جلو راه واژنم رو صد کرده 😥😥 انقدر که درد دارم

الانم خیلی سوزش دارم 😢

۱۳۹۹/۴/۲۶ ۰۷:۰۰:۳۶
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۳/۱۱ ۱۲:۳۴:۲۱
(ویرایش)

سلام دوستان من پنج شش سالی هستش که ازدواج کردم پیش دکتر و روانشناس اینا هم رفتم هیچ فایده ای نداشت دکتر بهم گفت پردت ضخیمه بیا جراحیش کنم نرفتم تا اینکه با اینجا اشنا شدم و عضو شدم من حتی میترسیدم تو اینه به خودم نگاه کنم هرجوری بود شروع کردم با چه بدبختی به سایز نه ونیم رسیدم اما بعدش بخاطر شرایط زندگیم ولش کردم سایز همسرم چهارده بود خلاصه اینکه هیچکاری نکردم فقط حسرت رابطه و‌بچه رو خوردم تا یه مدت پیش یهویی با همسرم تمرین کردم الت تا نصفه رفت تو پوزیشنمم زن رو بود بعد یه مدت کاری نکردم دوباره یه بار دگ یهویی انجام دادم الت تقریبا کامل رفت تو همسرم یهو شروع کرد عقب جلوی تند کرد و من درد شدید داشتم ک ادامه ندادیم باز بعد از یه مدت دوباره انجام دادیم الت تا اخر داخل رفت تا اینجاش دگ مشکل ندارم اما اصلا نمیتونم تکون بدم سوزش شدید دارم نمیتونم تحمل کنم یه مشکل دگ اینکه من اصلا خونریزی نداشتم باابنکه دکتر بهم گفته بود پرده ضخیمی داری؟ برای شهریور میخوام برم تهران پیش خانم خیابانی پیام‌دادم به منشیشون گفتن مرداد باید پیام بدم ولی حالا تا اون موقع هم میخام تلاش کنم یه مشکل دگ اینکه اصلا نمیتونم اجازه بدم همسرم التشو وارد کنه فقط خودم باید انجام بدم و پوزیشنی که راحتم باهاش و اصلا موقع ورود درد ندارم حالت خوابیده بصورت به اضافه هستش اما باز مشکلم عقب جلو کردنه که سوزش زیادی دارم

یعنی میشه مامان بچه ای باشم که باباش تو باشی..خدایا نگاهی..
۱۳۹۹/۴/۲۶ ۱۵:۵۱:۱۹
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۴/۳۱ ۲۳:۴۸:۲۹
(ویرایش)

سلام به همه روزتون به خیر 

من وقت گرفتم برم پیش خانم خیابانی ولی بار اولمه که قراره معاینه بشم و خیلی نکرانم 

مشکلمم فکر کنم واژینیسموسه چون دخول نصفه و نیمه و دردناک دارم 

ایشون جلوی همسر معاینه میکنن ؟ یا تو اتاق تنهام؟

۱۳۹۹/۴/۲۶ ۲۳:۰۲:۱۳
(ویرایش)

سلام بچه ها 

من امروز با ۹.۵ تمرین کردم .

فقط یکم سوزش داشتم که با زدن ژل بیشتر و کگل برطرف شد .

زرگل جان منم قبل از این که سایز جدید رو وارد کنم با یکی دوسایز قبلش واژن گشایی میکنم.

و کگل رو با اپلیکیشن kegel.exercise بزن

هر دیلا رو حداقل ۱۰ دقیقه داخل نگه دار و چندین بار عقب و جلو کن اگر راحت بودی برو سایز بعد.

irana جان جواب سوالاتت رو خانوم خیابانی بهتر میدونن .ان شالله که مراجعه بهشون برات موثر باشه .

فرزی جان خودت حدس میزنی علت سوزشت چی باشه ؟عفونت خشکی واژن ترس ؟نزدیک شدن به تاریخ پریود؟

أنت لست وحيد؛

۱۳۹۹/۴/۲۷ ۰۰:۵۶:۱۹
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۲/۲۳ ۱۷:۵۴:۵۷
(ویرایش)

سلام به همه دوستان 

بچه ها من تازه اینجا عضو شدم سه سال و نیمه که ازدواج کردیم اما فقط یه بار تونستیم دخول داشته باشیم که اونم نصفه و نیمه و اوایل ازدواج بود که خونریزی هم کمی داشتم . 

ازون به بعد مشکل داریم انگار یه چیزی راهو سد میکنه و نمیذاره آلت داخل بشه ممنون میشم از ابتدا بگید باید چیکار کنم‌

مرسی 

من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک
چرخ برهم زنم ار غیر مرادم باشد
۱۳۹۹/۴/۲۷ ۰۹:۵۷:۳۸
(ویرایش)

سلام ماهورر عزیز 

به نظر میاد مشکل شما همین واژینیسموس باشه 

منم همین رو حس میکنم که انگار یه چیزی راه رو میبنده 

و برای حل مشکلم از خانم خیابانی وقت گرفتم که برم معاینه کنن و اگر واژینیسموسه درمان انجام بدم 

۱۳۹۹/۴/۲۷ ۱۸:۲۲:۳۵
(ویرایش)

سلام بچه ها 

عصر جمعه تون بخیر 🌹🌹🌹🌹

بچه ها من دارم میرم برای تمرین

یه سریا شاید بپرسن چرا قبل تمرین میای اینجا پیام میدی !!!

وقتی قبل نمرین اینجا پیام میدم دیگه هرجور شده باید تمرینم رو بکنم و نمیتونم از زیرش در برم مگه اینکه یه اتفاق یهویی پیش بیاد که خارج از اراده ی منه و نتونم تمرین کنم.

به نظرم شمام اینکار رو بکنید 

أنت لست وحيد؛

۱۳۹۹/۴/۲۸ ۱۲:۳۹:۰۵
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۲۸ ۲۰:۲۸:۵۹
(ویرایش)

سلام دوستان من بعد از یه وقفه دوباره برگشتم 

یه مقدار روتین بودن تمرینارا برام سخته ولی تصمیم گرفتم حتما هرروز انجام بدم چون تا سایز ۹رفته بودم ولی دوباره مجبور شدم از سایز ۸ شروع کنم

دوستان من خیلی سوزش داشتم اب ولرم خیلی روی من تاثیر داشت داخل دسشویی از اب ولرم چند دقیقه استفاده کنید دوباره ادامه تمرینات رو انجام بدین

زهره جان خیلی خوشبختم از اشنایی باشما .کارتون به من واقعا انگیزه داد و تصمیم گرفتم از خواننده خاموش بودن دربیام🌹

۱۳۹۹/۴/۲۸ ۱۶:۴۴:۴۰
(ویرایش)

سلام بر شل کنندگان عزیز 🙂

امیدوارم خوب باشین

خوش اومدی ساره جان .خداروشکر میکنم از این بابت که مفید بودم.منم از آشناییتون خوشبختم🌹🌹🌹

از امروز منتظر گزارشاتت هستیم عزیزم ❤

أنت لست وحيد؛

۱۳۹۹/۴/۲۸ ۱۶:۴۸:۲۳
(ویرایش)

یلدا

عاطفه

زرگل

فرزی

پری بال

بیاین گزارش بدین .

چرا چند روزه هیچ خبری ازتون نیست؟؟؟

أنت لست وحيد؛

۱۳۹۹/۴/۲۸ ۱۸:۰۷:۵۹
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۴/۲۹ ۰۰:۴۶:۰۲
(ویرایش)

سلام خانوما اومدم بهتون انرژی بدم .خانوما منم چندین ساله پیش این مشکل داشتم .۱۴ سالگی عقد و ۱۵ سالگی عروسی کردم ۲.۵ سال مشکل ج ن س ی داشتم ترس از رابطه 

در حد مرگ میترسیدم .ولی داشت زندگیم نابود میشد و کم کم به طلاق فک میکردم ....اونقد گریه و زاری و..... هرچی بگم کم گفتم نه مهمونی حال میداد نه مسافرت میچسبید از عروسی ها متنفر بودم ....یه چیزی کم داشتم تو زندگیم کامل نبودم زن نبودم .....ولی الان ۸ سال گذشته  و من مامان دوتا دختر نازم .

ناامید نشید مشکل شماهم حل میشه ...

مشکل منو بعد یه سال همه فهمیدن و واقعا رو نداشتم برم بیرون .بعضی از ادمای بی تربیت به همه گفته بودن و فک میکردم تمام اهل شهر به من نگاه میکردن چون شهر ما کوچیک بود ..خیلیا سو استفاده کردن پشت سرم حرفای بدی دراوردن .ولی من گناهی جز ترس نداشتم .....ولی تمام اینا تمو شد و الان هروز خدارو شکر میکنم ......اصلا هم پشیمون نیستم چون من پخته شدم بزرگ شدم صبرکردن یاد گرفتم قدر زندگیم فهمیدم

زندگی زیباست قدر لحظه هارو بفهمیم
۱۳۹۹/۴/۲۹ ۱۴:۱۶:۴۸
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۸/۲۳ ۲۰:۱۹:۰۱
(ویرایش)

سلام آیجان خانوم عزیز

خوشحالم‌ که خداروشکر مشکل شما حل شده

من یکی از اطرافیانم مثه شما دقیقا هشت سال پیش به همین مشکل دچار شده بود و خب از اونجایی که این مشگل شناخته شده نبود خیلی اتهامات بهش زدن حتی گفتن باکره نیست برا همین میرتسه و کلی حرف چرت و پرت...

کل روستاشون و همه ی فامیلا فهمیدن 

و کارشون به طلاق کشید...من اونجا سنی نداشتم اصلا نفهمیدم چرا طلاق گرفتن!!

ولی تازگیا متوجه شدم کلی دلم سوخت براش...

البته که مجدد ازدواج کرد و شوهر الانش از اولی خیلی بهتره اما خب خواستم بگم‌بیشتر قدر زندگیتونو بدونین

و اینکه هممون باید شاکر باشیم‌که شناختیم مشکلمونو و داریم حلش میکنیم...

ای که مرا خوانده ای راه نشانم بده🙏
۱۳۹۹/۴/۲۹ ۱۷:۳۵:۳۶
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۶/۲۵ ۲۳:۱۸:۳۳
(ویرایش)

سلام به همه . من دوباره بعد از مدت ها اومدم . خیلی  این مدت سخت گذشت .از مشکلاتم با همسرم نگم که چقدر دلسرد شدم اما بازم تصمیم گرفتم برای ۱ بار دیگر ندارم این حرفا ناامیدم کنه . امیدوارم در کنار شما بتونم ادامه بدم .

زهره جانم خوشحالم که به فکرم بودی و منتظر گزارشاتم . خیلی خوبی بیشتر از اون چیزی که میشه به زبان آورد 😍 من ۱ هفته هست که دوباره شروع کردم اما به خاطر اینکه خیلی فاصله افتاده بود مجبور شدم دوباره با دیلای ۳/۵ سانت شروع کنم و الان به دیلاای ۶/۵ سانت رسیدم 🤸💃💃خیلی خوشحالم  اما کمی هم میترسم برای دیلاهای بالاتر 

۱۳۹۹/۴/۲۹ ۲۱:۱۶:۲۳
(ویرایش)

خانما سلام 

چرا هیچ کس جواب منو نداد 😢

من اول راهم 

میخوام برم معاینه و شروع کنم 

ولی میخوام یکم بدونم فضای معاینه چجوریه؟ تاحالا نرفتم دکتر زنان 

جلوی همسر معاینه میکنن؟ 

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403