تعداد بازدید : 192934
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۴/۳
تاریخ آخرین پست : ۱۴۰۲/۱۲/۱
کاربران آنلاین : 0
۱۴۰۰/۱۱/۴ ۰۹:۲۲:۳۴
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۶/۵ ۲۰:۱۱:۵۴
(ویرایش)

سلام به همه جیگرا 

فدات میتو جون

اولش تا چند روز همینجوری نگران نباش کم کم عادی میشه چند دقیقه اول اینجوری چون خودمونم استرس اینکه داریم شروع می‌کنیم نره و....داریم 

ولی ی راهی ک شاید کمکت کنه ژل رو بیشتر از حد بزن راحت تر میره ولی در کل چیز طبیعی تو سایز های بالا تر شاید اینجوری بیشتر بشه 

من همیشه میخوام سایز عوض کنم روز اول سایز قبلی چند مین تمرین میکنم راحت شدم ادامه ش با سایز جدید میرم ک راحت‌ترم باهاش اکی میشم از فرداش کلا با سایز جدید شروع میکنم تو سایز بالاتر از ۱۰ اینا تقریبا ی دوروز مجبور شدم اینکارو کنم موردی نداره خودتون نبازین اکی میشه یعنی اول ی دیلا سایز قبل انداختم شاید دو دقیقه کمتر بعد سایز جدید چند روز بعد دیگه کلا شروع با سایز جدید البته همیشه اینجوری نبودما 

راستی سایز ده ب بعد من بجز زن پهلو و زن زیر آخرای تمرین هر روز کاملا راااحت نشسته حالت سرویس بهداشتی دیلا میندازم داخل 

هر چه قد بالاتر میره سایز اولش کمی بد قلقی میکنه اما بعد اتفاقا از همه دیلا ها راحت تر و پوزیشن های دیکه راحتره

و تمرین هر روز حتی ۲۰ مین باعث میشه شما تمریناتون بهتر باشه تا اینکه فاصله بندازین و مشتاق تر میشین پس تا جایی ک میتونید هر روز حتی روزی ک وقت نمیکنید ده تا ۲۰ مین هم ک شده تمرین کنید

موفق باشید

راستی بچه ها ب سایز ۱۱ رسیدین حتما یادتون باشه ازم بپرسین ی تمرین باید اضافه کنید دیروز خانم دکتر بهم گفتن الان نمیگم ک ذهنتون درگیر نشه چیز خواستی نیست ب ۱۱ رسیدین یادتون باشه بپرسین عزیزای دلم🙏😘💐❤️ التماس دعای فراااوااان🙏🙏🙏🙏

خدا جون دستمو محکمتر بگیر❤️
۱۴۰۰/۱۱/۴ ۱۱:۳۷:۱۷
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۱۲/۱۸ ۱۱:۵۵:۰۹
(ویرایش)

سلام به همه جیگرا حالتون چطوره؟ 

روز همگی با تاخیر مبارک باشه😅😄

Rahil جان روز خودتم مبارک باشه گلم

انشاءالله که موفق میشیم عزیزم 💪🏻

خیلی خوشحالم که دارید به سایز هدفتون نزدیک میشیدvalentine

میتو جان عزیزم نگران نباش این چیزا طبیعیه یکم که باهاش تمرین‌کنی برات راحت و روون میشه 

همینجوری پر انرژی ادامه بده انشاءالله خبرای خوبی بهمون میدی😍

۱۴۰۰/۱۱/۴ ۲۱:۳۳:۱۶
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۸/۲۴ ۱۹:۲۹:۱۹
(ویرایش)

دختراااا😍😍 

من الان از تمرین اومدم ، تو پوزیشن پهلو خیلی راحت دیلاتورو وارد میکنم، یه ساعت باهاش تمرین کردم هیچ مشکلی نداشتم خداروشکر ، یه ربع هم همسرم تمرین کرد و کلی ذوق کرده بود که انقد روون عقب جلو میشه😍😍😍 احتمالا فردا برم سایز ۱۰

بیاین بگین چیکار کردین

۱۴۰۰/۱۱/۵ ۰۱:۴۹:۵۹
(ویرایش)

سلام عزیزای دلم

خووش خبر باشی میتو جون

خداروشکررر

منم تمرین کردم

خوب بود

فقط ب پهلو ک تمرین میکنی بعد ۲۰ دقه اروم اروم پوزشن زن زیر اونم برات راحت میشه همینطور ادامه بده فداتشم

🙏💐❤️😍

چقد خوبه. انرژی میگیره ادم وقتی اینجوری گزارش و خبر خوش میدین

منم دیلا سرش ده وسطاش ۱۱ راحت تمرین کردم باهاش 

لطفا سایز دیلاها رو بگین ک پیشرفتتون بدونیم ممنون 

منم امشب ب دستور خانم دکتر همسرم آمد ک با الت تمرین کنیم داخل نرفت چون  دکتر گفت ب زور و ... نه نرفتم مهم نیس خودم دارم میگم 

اما اصلااا گااارد نداشتم و سر الت ورودی واژن و پوزشن زن زیر بدون گاارد منی ک دست میومد سمتم خودم جمع میکردم 

خدا رو شکر تا همینجا هم برای من با اون همه ترس و گارد بعد پنج سال یعنی معجزه دعا کنید کم کم اونم بتونم ممنون🙏💐❤️

بچه ها لطفا سایز دیلا و عکس العمل هاتون بگین

۱۴۰۰/۱۱/۵ ۰۱:۵۰:۰۶
(ویرایش)

سلام عزیزای دلم

خووش خبر باشی میتو جون

خداروشکررر

منم تمرین کردم

خوب بود

فقط ب پهلو ک تمرین میکنی بعد ۲۰ دقه اروم اروم پوزشن زن زیر اونم برات راحت میشه همینطور ادامه بده فداتشم

🙏💐❤️😍

چقد خوبه. انرژی میگیره ادم وقتی اینجوری گزارش و خبر خوش میدین

منم دیلا سرش ده وسطاش ۱۱ راحت تمرین کردم باهاش 

لطفا سایز دیلاها رو بگین ک پیشرفتتون بدونیم ممنون 

منم امشب ب دستور خانم دکتر همسرم آمد ک با الت تمرین کنیم داخل نرفت چون  دکتر گفت ب زور و ... نه نرفتم مهم نیس خودم دارم میگم 

اما اصلااا گااارد نداشتم و سر الت ورودی واژن و پوزشن زن زیر بدون گاارد منی ک دست میومد سمتم خودم جمع میکردم 

خدا رو شکر تا همینجا هم برای من با اون همه ترس و گارد بعد پنج سال یعنی معجزه دعا کنید کم کم اونم بتونم ممنون🙏💐❤️

بچه ها لطفا سایز دیلا و عکس العمل هاتون بگین

۱۴۰۰/۱۱/۵ ۱۱:۴۰:۲۰
(ویرایش)

Rahiiجون سلام عزیزدلم

من دیشب با سایز ۹ تمرین کردم و امشب میرم سایز ۱۰ ، منم یه بار تمرین با آلت داشتم موفق نشدم ولی اصلا خبری از لرزش فک و تپش قلب نبود😍😍😍😍

۱۴۰۰/۱۱/۵ ۱۵:۰۱:۱۳
(ویرایش)

سلام میتو جون خب خداروشکر عزیزم موفق باشی تمرین هر روز بیشتر کمک میکنه 

فقط ای کاش اونایی ک درمان شدن بیان قلقی تجربه ای در اختیار ما بذارن 

ممنون میشم و دعاشون می‌کنیم 🙏💐

۱۴۰۰/۱۱/۵ ۲۳:۳۰:۴۳
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۱۲/۱۸ ۱۱:۵۵:۰۹
(ویرایش)

سلااام به دوستای خوبم

امیدوارم حالتون خوب باشه

چخبرااا؟؟؟

خیلی خوشحال شدم که پیشرفت کردید بچه ها عالیههههههanim2-4d564ad6

انشاءالله تا روز مرد تموم میشه دیگهanim2-thanks

منم یه هفته است مهمون داشتم احتمالا تا اخر این هفته نمیتونم تمرین کنم بعد هفته بعدی شروع میکنم💪🏻

۱۴۰۰/۱۱/۶ ۰۱:۵۳:۰۹
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۴/۲۵ ۰۲:۰۴:۳۴
(ویرایش)

سلااااااام به همه دوستان پرتلاش.یه خسته نباشید و خدا قوت به همگی.خیلی خوشحالم که درکنار هم دارین واسه هدفتون میجنگین و تلاش میکنین.بچه ها موفقیت خیلی نزدیکه پس هیچ وقت ناامید نشید چون به خط پایان چیزی نموندهanim2-a2d3

من هم یه روز مثل شما،کامنت های اعضایی که موفق شده بودن رو میخوندم و با خودم میگفتم یعنی آخرش میشه...و آره شد خیلی راحتتر از اون چیزی که فکرش رو میکردم شدanim2-25r30wiپس بدونین شما هم موفق میشین و به زودی اینجا خاطره بانو شدنتون رو واسه دیگران به اشتراک میزارینanim2-28

Rahii جان من اردیبهشت امسال بانو شدم وصفحه ۹۸ همین انجمن خاطره اون روز رو نوشتم.میتونی اگه مایل بودی بخونیش.در مورد سوالت باید بگم که من تا سایز هدف تمرین کردم و خودم رو اصلا به واژنگشایی عادت ندادم.موقع اقدام هم فقط و فقط باید به آلت به شکل همون دیلا نگاه کنی و به خودت بگی قرار نیست اتفاق بدی بیفته چون آلت درست مثل همون دیلا هست با این تفاوت که از دیلا خیلی لطیفتره و راحتتره.و حتی موقع اقدام خودم آلت رو مثل دیلا توی دست گرفتم و آروم آروم به همون شیوه دیلا هدایتش کردم .تنفس های عمیق شکمی خیلی خیلی ورود آلت رو راحتتر میکنه.حتما ازش استفاده کن چون هم ریلکس میشی و هم خیلی کمک کننده هست.به همسرت هم بگو اصلا اون فشار نده بلکه تمام کنترل به دست خودت باشه عین زمانی که با دیلا تمرین میکنی.خوب هم لوبریکانت بزنین تا اصطکاک کمتر بشه.من توی اولین اقدام هدف رو واسه خودم فقط ورود آلت تا ختنه گاه قرار دادم و به خودم گفتم همینقدر  هم که بتونم واسم یعنی موفقیت.و وقتی تا ختنه گاه وارد شد بدون اینکه متوجه بشم با تنفس های عمیق شکمی و ریلکس کردن به طرز ناباورانه ای تا انتهای آلت وارد شده بود و من باورم نمیشدanim2-25r30wiبه حدی راحت بود دفعه اول که حتی توی سه پوزیشن همون دفعه  انجام دادیمanim2-25r30wiو همسرم با تعجب میگفت دو ساله منو فیلم کرده بودی و آخ آخ میکردی پس حالا یهو چی شد بار اول سه تا پوزیشن داری عوض میکنیanim2-25r30wi

پس خیال تک تکتون راحت به زودی همگی اینجا از خاطرات شیرینتون مینویسین. فقط بچه ها اصولی تمرین کنین .یعنی آهسته اما پیوسته تمرین کنین.به جز روزای پریودی بین تمرینات وقفه نندازین.تا زمانی که با یه سایز راحت نشدین سراغ سایز بعدی نرین.روان شدن یعنی اینکه بتونین حداکثر توی مدت زمان دو سه دقیقه دیلا رو داخل کنین و بدون  احساس کشش و اذیت توی واژن تند تند جلو عقب کنین.خودتون رو هم به واژنگشایی عادت ندین‌.

دوستان ،به دلیل یه سری مشغله من زیاد اینجا نمیتونم حضور داشته باشم ولی بدونین منتظر خبر بانوشدن تک تکتون هستم.

موفق و پیروز باشیدflower

هیچ وقت ناامید نشو...
۱۴۰۰/۱۱/۶ ۲۱:۲۷:۴۴
(ویرایش)

Z99جان واقعا ممنونم ازت، بامعرفت مرسی با اینکه درمان شدی بازم میای و روحیه میدی😍😍😍

امیدوارم ما هم زودتر درمان بشیمو به بقیه روحیه بدیم😍😍

دخترا من الان میخوام تمرین با دیلانور ۱۰ رو شروع کنم 😊😊

۱۴۰۰/۱۱/۷ ۱۵:۳۰:۱۳
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۲/۲۴ ۰۰:۳۶:۲۴
(ویرایش)

سلام سلام

روزتون با تاخیر مبارکااااا باشه

وااای خداااا چقد خبرای خوب تو راه داریم💃🏻❤💃🏻❤💃🏻

وای خیلی خوشحاااااالممممم برااااااتووووووووون

الحمدلله ک زود ب زود پیشرفت دارین

خدااااااا شکرررررتanim2-4d564ad6

بارالها...این نفس بی تو بعید است که تکرار شود.
۱۴۰۰/۱۱/۷ ۱۵:۴۳:۳۳
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۲/۲۴ ۰۰:۳۶:۲۴
(ویرایش)

و اما قلق سایزهای آخر:

۱. نفستون رو تا میتونید عمیییییییق کنید. خب یعنی چی..

یعنی دَم طولانی طوری ک همزمان انگار داری زیر شکمت رو ب سمت قفسه سینه با تنفس بالا میکشی

۲. همزمان با دَم عمیق، بایستی دیلا یا آقا کوچولو(آ.ل.ت) دستتون باشه و به سمت داخل هدایت بشه، هر به نفس عمیق، دو یه میلیمتر حرکت ب سمت داخل.

و با این تفکر و تلقینِ مثبت، که خب این دیلای قبلیه دارم می‌برم داخل، ذهن رو آروم میکنید و انجام میشه خیالتون راحتanim2-a2d3

۳. ژل زیاد بزنید، اگر نیاز بود قبل تمرین تیوپ ژل رو با پارچه یا حوله بپوشوتید ک کمی گرم بشه و خنکی و سردی ژل بدنتون الکی رو منقبض نکنه.

عاقااا نری بذاری رو بخاری هاااااanim2-25r30wi

۴. ترجیحا اگر دیلاهای آخر هستین اصلا اصلا اصلا عجول نباشین ک فلان تاریخ تمومش میکنم... چون ذهن ما ک این مساله رو داریم دنبال بهانه‌س ک بگه دیدیییییییی دیدیییییی نشد...

دیدیییییی فلان اتفاق افتاد اعصابت خرابه دیگه ب اون تاریخ نمیرسی... و از این قبیل چیزا.anim2-65d6a5d6s

۵. بهترین حالت برای وقتی ک خواستین با آلت تمرین کنید، اون زمانی هست ک نیاز جنسی دارید و بهتره قبل اینکه نیازتون ب هر طریقی رفع بشه، تمرین با دیلای آخر رو انجام بدین و بعد برین سراغ آقا کوچولویِ گرم و نرمanim2-thanks

ان‌شاالله ک حال دل همتون روز ب روز بهتر بشه..

منم شکرخدا دارم میرم الان تمرین. حالت ک زن زیر هست. سایر هم۷.۵ و  ۸ ان‌شاالله❤😍🌹

بارالها...این نفس بی تو بعید است که تکرار شود.
۱۴۰۰/۱۱/۸ ۱۸:۳۷:۰۵
(ویرایش)

مرسی افسان جان ممنونم از راهنماییات😍😍

من الان میخوام بریم تمرین با سایز ۱۰ 

تو پوزیشن پهلو و با حرکت کگل خیلی خوب میره داخل، بعدش پوزیشنای دیگرو امتحان میکنم ، برم ببینم چیکار میکنم😎😎

۱۴۰۰/۱۱/۸ ۲۰:۰۱:۳۲
(ویرایش)

بچه ها من نزدیک یه ساعت با سایز ۱۰ تمرین کردم،  تقریبا دارم راحت میشم باهاش ، بغیر از همون اولش که میخواد وارد بشه بقیش خوبه ،همسرم متاسفانه همکاریش خیلی کمه، اصلا همراهیم نکرد امشب 

حتی گفتم باید تمرین با آلت داشته باشیم گفت الان خیلی سایزش کوچیکه ،برو بیشتر تا تمرین کنیم🙁 میگم خانم خیابانی گفته گوش نمیده ، دیگه این همکاری نکردنا و اعصاب خردیا رو کم داشتم فقط

۱۴۰۰/۱۱/۹ ۰۹:۳۶:۳۸
(ویرایش)

سلام عزیزای دلم روزتون بخیر

Z99جون خیلیییی ممنون  بازم سر بزن و کمک کن فدات

افسان جان جان ممنون عزیزم

میتو جون موفق باشی

عجله نکن عزیزم 

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403