تعداد بازدید : 193077
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۴/۳
تاریخ آخرین پست : ۱۴۰۲/۱۲/۱
کاربران آنلاین : 0
۱۴۰۰/۱۲/۱۰ ۲۲:۱۱:۳۹
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۵/۱۳ ۱۴:۰۷:۳۴
(ویرایش)

سلام تکتم جان،،،من سایز۷ساختم فک کردم۷امروز ک اندازه زدم دیدم۶،نکنه بعدش چندبار نخ پیچیدم دورش کوچیک تر شده،،عزیزم درمان ریشه ای این بیماری لعنتی میگن همین دیلاتور هس،،من ذهنم خیلی خرابه همین ک دارم دیلارو وارد میکنم میگم وای الان سوز میگیره الان دردم میگیره الان دیلا زخم و زیلیم میکنه،کاش میتونستم ذهنمو کنترل کنم،،اشکال نداره بدن همه مثل هم نیس یکی زود درمان میشه یکی طول میکشه.خواهشا تمرین ک میکنی بیا اینجا بگو تا منم بدونم یکی مثل خودم هست امیدوار بشم.شما گوش پاکن میذاری وسط دیلاتور؟؟

تا خدا نخواد هیچ برگی از درخت نمیفته
۱۴۰۰/۱۲/۱۱ ۰۰:۲۸:۵۲
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۱۰/۱۹ ۲۳:۲۱:۲۱
(ویرایش)

سلام حوراسا جان عید توهم مبارک 💗 

منم شنیدم خانم خیابانی خودشون توصیه میکنن درگیر سایز و اینها نباشید. اما بچه های اینجا سایز میزنن. 

7 سانت چیزی نیست. مطمئن باش دونه دونه‌ی سایز هارو رد میکنی. همین که با مشغله های زندگی، شروع کردی با این مشکل بجنگی خودش خیلیه 💪

روحیه خیلی تو روند درمان تأثیر داره. سعی کن موقع تمرین ذهنتو مشغول کنی. مثلا فیلم مورد علاقه‌تو نگاه کنی یا آهنگ گوش بدی. باعث میشه حواست پرت بشه 

بعضی اوقات بدنت همکاری میکنه میشینی یه ساعت تمرین می‌کنی، بعضی روزا ثانیه شماره میکنی که نیم ساعت بشه تمرینو رها کنی 

یه سری وقتا هم هست باید با دیلا کُشتی بگیری 

عزیزم هیچ نگران نشو. خداروشکر کن که تو این مسیر قرار گرفتی

تند تند گزارش بده. ما منتظریم 😍

ایمان داشته باش .. خدا چاره ساز است. 🍃
۱۴۰۰/۱۲/۱۱ ۰۰:۳۷:۳۹
(ویرایش)

راستی حوراسا جان

درمورد گوش پاک کن که از دوستمون پرسیدی منم یه تجربه ای دارم.

من از گوش پاک کن استفاده کردم چون نمیتونستم بدون اون دیلا درست کنم. سطح دیلا یکدست و صاف نمیشد 

یه مدت موقع تمرین متوجه می‌شدم سوزش دارم، با اینکه انقباضی به اون صورت نداشتم. بعد متوجه شدم سر گوش پاک کن از میون پنبه ها خارج شده بود و باعث سوزش میشد. 

از گوش پاک کن استفاده نکنی بهتره

۱۴۰۰/۱۲/۱۱ ۰۰:۴۹:۴۰
(ویرایش)

سلام تکتم جان 

آر اف و بوتاکس و ... درصد شکستشون خیلی بالاست. خانم خیابانی اینقدر مراجعه کننده دارن که خدا می‌دونه چقدر هزینه کردن بابت این درمان ها 

شاید واژینیسموس درجه خفیف رو درمان کنه ولی واقعا نمیتونن تضمین صد در صدی بدن که این روش ها روی همه جواب میده 

من برای معاینه بکارت پیش متخصص زنان رفتم و تشخیصشون این بود که باید جراحی بشم و هزینه‌شم 1,500,000 بود. حالا یا تشخیص غلط داد یا هرچیز دیگه

اعتماد نکردم و رفتم پیش خانم خیابانی معاینه شدم و ایشون گفتن بکارتم عادیه و مشکلی نداره. یه تشخیص اشتباه باعث میشد من جراحی کنم، با هزار امید و آرزو برم اقدام بعد دوباره به در بسته بخورم و هزار برابر ناامید بشم

عزیزم درمانت قرار نیست سالیان سال طول بکشه. انشالله شما زود درمان میشی.نگران زمان نباش 💖 

۱۴۰۰/۱۲/۱۱ ۰۲:۰۲:۴۷
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۴/۲۵ ۰۲:۰۴:۳۴
(ویرایش)

سلام به همه عزیزان.

دوستان در حال تمرین ،این روزا هم میگذره باور کنین اگه اصولی پیش برین و بین تمرینات وقفه نندازین به زودی خبر بانو شدنتون رو اینجا به اشتراک میذارین فقط هیچ وقت ناامید نشین و اصولی و با انگیزه پیش برین.دوستان تا زمانی که با یک سایز راحت و روان نشدین سراغ سایز جدید نرین عزیزان، که باعث عقبگردتون و خدایی نکرده ناامیدی نشه.

عزیزان کامنتهای انجمنهای سالهای قبل رو توی اوقات بیکاری بخونین چون هم باعث انگیزه میشه و میبینین هزاران نفر مثل خودتون با ترسهای خودتون بودن و بالاخره چه جور تونستن با تمرینات موفق بشن و هم اینکه جواب خیلی از سوالات توی ذهنتون رو میگیرین .

و یه توصیه : به هیچ عنوان واسه درست کردن دیلا از گوش پاک کن استفاده نکنین چون باعث زیادی زمخت شدن دیلا میشه و هم اینکه خطرناکه و خدایی نکرده باعث آسیب به دیواره واژن میشه.به هیچ وجه وسط دیلاتون گوش پاک کن نننننننننذارین.

در مورد اندازه دیلا هم کسانی که با این انجمن پیش رفتن از قطر ۵ یا ۶ سانت شروع میکردن تا برسن به سایز هدف(یعنی قطر آلت).افزایش سایزها هم نیم تا یک سانت بوده نه بیشتر.من خودم نیم سانت نیم سانت افزایش سایز میدادم چون اینجوری نامحسوستر واژن عادت میکنه به نظرم.من این روش رو طبق همین انجمن پیش گرفتم و نتیجه گرفتم.فقط شرطش هر روز تمرین کردن به جز ایام پریودیه و اینکه اصولی پیش رفتنه.تا زمانی که با یک سایز روان نشدین اصلا افزایش سایز ندین.روان شدن یعنی اینکه در مدت زمان نسبتا کوتاهی حدودا سه الی چهار دقیقه بتونین دیلا رو وارد کنین و بدون احساس اذیت و کشیدگی واژن بتونین راحت داخل واژن جلو عقب کنین.(یه سری از دوستان که حضوری پیش دکتر رفتن روش دیگه پیش گرفتن که دیگه اندازه گیری سایز ندارن که من شخصا این روش رو تجربه ای ندارم چون خودم طبق تمام کامنتهایی که از همین انجمن  از سال ۹۳ تا ۹۸ خوندم با اندازه گیری سایز بوده و اعضا اینجوری پیش میرفتن و خودم هم با همین روش اندازه گیری نتیجه گرفتم)پس اگه حضوری پیش دکتر رفتین طبق برنامه دکترتون پیش برین و اگه با این انجمن هست کامنتهای سال های قبل رو بخونین تا قلقش به دستتون بیاد و گیج نشین.

بچه ها ژل لوبریکانت ساده بر پایه آب استفاده کنین موقع تمرین.

فقط و فقط ایمان داشته باشین که شما هم با انگیزه و تلاشتون اگه اصولی تمرین کنین به زودی بانو میشین به امیدخدا  چون ما هم دقیقا یه روز از همین نقطه ای که الان شما شروع کردین ،شروع کردیم و شد،پس شما هم میتونین چون ما هم مثل شما بودیم.

به امید شنیدن موفقیت تک تک شما عزیزان.flower

هیچ وقت ناامید نشو...
۱۴۰۰/۱۲/۱۱ ۱۲:۲۵:۵۲
(ویرایش)

سلام فاطمه خانوووم،،،باشه عزیزم تا بتونم ذهنمو کنترل میکنم،، بدون گوش پاکن دیلامو درست میکنم.من امروز سایز۵ساختم گفتم بذار یه سایز برم پایین بهتره،بازم واژنم همکاری نکرد ۴،۵سانت بیشتر نمیره من احساس میکنم چون نزدیک پریودی هستم اینجوریه

۱۴۰۰/۱۲/۱۱ ۱۴:۰۸:۱۸
(ویرایش)

آفرین بهت 😍😍 

آره گلم به احتمال قوی بخاطر پریودته .. حتی بعضی ها یکی دو روز بعد پریودشون هم واژنشون همکاری نمیکنه 

😅تازه بی حوصلگی قبل پریود هم مزید بر علت 

۱۴۰۰/۱۲/۱۱ ۱۵:۵۵:۵۲
(ویرایش)

آره عزیزم شدیدا بی حوصله و عصبی میشم،،

۱۴۰۰/۱۲/۱۱ ۱۹:۳۴:۱۶
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۱۲/۱۸ ۱۱:۵۵:۰۹
(ویرایش)

سلام دوستای خوبم

امیدوارم حالتون خوب باشه

خداااااروشکر که درحال تمرین هستید

فقط پرانرژی ادامه بدین انشاءالله درست میشهanim2-4d564ad6

حوراسا جان عزیزم شما اصلا به خودت استرس نده که ای وای چرا نشد چرا کند پیش میرم چرا من نمیتونم و .....

فقط یه روند آروم طبیعی رو پیش بگیر و سعی کن هرروز تمرین داشته باشی

شما که انقد صبر کردی و تحمل کردی یه چند مدت دیگه هم تحمل کنی تموم میشه و دیگه خیالت راحت میشه

فقط نباید ناامید بشی

من خودم داستانم خیلیییییییی طولانی انقد ماجراها برام پیش اومده که بخوام بگم رمان میشه

خیلی وقتا بوده بریدم ولی بازم نزاشتم این چیزا امید رو ازم بگیره

چون مطمئنم بلاخره خدا نظر میکنه و این قضیه هم درست میشه

توکلتون به خدا باشه انشاءالله همه چی درست میشه 🤲🏻

۱۴۰۰/۱۲/۱۱ ۱۹:۳۶:۵۶
(ویرایش)

فاطمه خانوووووم و Z99 عزیزم ممنونم که همیشه سر میزنید و بهمون انرژی میدین 

حضورتون اینجا باعث دلگرمی هممون میشه 

دعا کنید برامون انشاءالله این مشکلم پشت سر بزاریمanim2-thanks

۱۴۰۰/۱۲/۱۲ ۰۰:۲۲:۱۱
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۴/۲۵ ۰۲:۰۴:۳۴
(ویرایش)

Z.mzd عزیز ،انشاالله با اراده و تلاش خودتون و با یاری خدا به زودی خبر بانو شدن تو و تک تک دوستان رو اینجا جشن بگیریم....مطمئن باشید  که موفقیت نزدیکه.....عزیزان توی طول تمرین همیشه نیمه پر لیوان رو ببینید و از زمان حال انگیزه بگیرین حتی اگه یه دیلا ۴ سانتی رو تونستین وارد کنین بابتش خوشحال باشین و به این فکر کنید که یه روزی حتی نمیتونستین باور کنین که همین دیلا بتونه داخل واژن بشه....پس همیشه نیمه پر لیوان رو ببینید و با انگیزه تر بشین و همیشه موقع تمرین با دیلاهاتون دوست باشین و با لبخند تمرین کنین.و بدونین که بدن با بدن فرق داره .حتی اگه قراره یک هفته یا بیشتر زمان ببره که با یک دیلا راحت بشین هیچ اشکالی نداره و نگران و دلسرد نشین .ما هم با  بعضی از سایزها حتی بیشتر درگیر بودیم تا راحت بشیم ولی حتما هر روز تمرین کنین .وقفه نندازین بین تمرینات.

این روزها و این تمرینات هم بالاخره تموم میشه و واستون یه خاطره میشه و به این روزها حتی میخندین.

موفق و پیروز باشین.anim2-a2d3

هیچ وقت ناامید نشو...
۱۴۰۰/۱۲/۱۲ ۰۷:۵۹:۳۸
(ویرایش)

قربونت برم 😍 

عزیزم به لطف خدا امیدوار باش

انشالله همگی به زودی نتیجه‌ی این اراده و پشتکارتون رو می‌بینید 💪 

۱۴۰۰/۱۲/۱۲ ۱۰:۵۶:۵۲
(ویرایش)

سلام به همگی 

Z99 و فاطمه خانووووم عزیزم ممنونم ازتون 

انشاءالله با توکل به خدا و  دعاهای شما عزیزان مام موفق میشیم💪🏻😁

۱۴۰۰/۱۲/۱۲ ۱۱:۰۱:۳۱
(ویرایش)

راستی بچه ها ما دیشب با همسرم رفتیم تمرین تا سرش تونستیم وارد کنیم

ولی نشد کامل دخول انجام بشه 

اما همینم خودش خیلی انگیزه داد بهمون چون قبلا اصلااااااا نمی تونستیم یکمم وارد کنیم

اما بعد عملیات دیشب من یه طرف افتادم شوهرمم یه طرف 

کلی خسته شدیمanim2-25r30wi

۱۴۰۰/۱۲/۱۲ ۱۱:۲۲:۲۳
(ویرایش)

وای منم وقتی سایز 11 بودم رفتم به قول تو عملیات 🙊 

حدودا تا سرش یکم بیشتر وارد شد. ولی دیگه بیشتر نشد 

من نشستم گریه کردم 😂 ولی همسرم خیلی تعجب کرده بود.چون قبلا اصلا اجازه نمیدادم. اونجا بود که همسرم به تمرینا ایمان آورد 😁

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران