تعداد بازدید : 193093
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۴/۳
تاریخ آخرین پست : ۱۴۰۲/۱۲/۱
کاربران آنلاین : 0
۱۴۰۰/۱۲/۶ ۲۲:۳۵:۲۵
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۱۲/۶ ۲۲:۳۵:۲۷
(ویرایش)

سلام فاطمه جان

اره شاید بخاطر ضعف عضلات باشه،،شما درمان شدین؟؟

برا پوزیشن زن رو چجوری با دیلاتور میشه تمرین کن؟آخه بخوای رو پنجه بشینی خسته کنندس بخوای مثل حالت دستشویی بشینی جای دست نداریم

من امیدم به خداست...بعد خدا هم به خداست...
۱۴۰۰/۱۲/۶ ۲۳:۱۴:۱۲
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۱۰/۱۹ ۲۳:۲۱:۲۱
(ویرایش)

بله من به لطف خدا آذر امسال درمان شدم. 

آره خیلی خسته کننده‌‌ست. مخصوصا زانو های من خیلی اذیت بود. 

من اول به حالت سرپا یا همون دستشویی می‌نشستم. بعد زانوهامو میذاشتم زمین. سرم هم میذاشتم رو زمین بعد تمرین میکردم

ایمان داشته باش .. خدا چاره ساز است. 🍃
۱۴۰۰/۱۲/۷ ۰۰:۳۳:۰۷
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۱۲/۱۸ ۱۱:۵۵:۰۹
(ویرایش)

اها اگه با کگل اینجوری میشی که من نظری ندارم نمیدونم چراshysmile

ولی ظاهرا دوستمون فاطمه خانووووووم این مشکل داشتن ولی با این حال درمان شدن پس نگرانش نباش 

تمرکزت بزار روی تمرینات و رسیدن به سایز هدف انشاءالله که همچی درست میشه💪🏻

۱۴۰۰/۱۲/۷ ۰۰:۳۸:۳۱
(ویرایش)

سلام فاطمه خانوووووم خوبی عزیزم؟خوشمیگذره😉

دیگه حین رابطه راحت شدی؟ مشکلی نداری؟

منم خوبم گلم ممنون

حقیقتش یه مدته نبودم درگیر کرونا شدم ریه ام یکم اذیت کرد 

همچنان درگیرشم 

چند باری میخواستیم بریم برای اقدام ولی خب بخاطر مریضی و یه سری چیزای دیگه نشد

اما همچنان امید هست 💪🏻

شماهم دعا کنید دیگه مشکلی پیش نیاد و بتونیم بریم برای اقدام و اینم پشت سر بزاریمanim2-4d564ad6

۱۴۰۰/۱۲/۷ ۱۰:۳۱:۴۶
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۵/۲ ۰۳:۰۱:۵۲
(ویرایش)

سلااام دوستان من از آبان شروع کردم به تمرین، به سختی به سایز ۱۰رسیدم چندین بار اقدام رفتیم که نشد، با اینکه هیچ ترس و دردی ندارم و همش خودم کنترل رو بدست میگیرم، هم زن زیر و هم زن رو انگار یه سد سفت جلو واژنه، خسته شدم، واقعا اینروزا افسردگی گرفتم , مشکل چیه بنظر شما

خدایا غیر ممکن های من با تو ممکن میشود
۱۴۰۰/۱۲/۷ ۱۲:۲۳:۵۱
(ویرایش)

سلام تکتم جان خوبی؟

عزیزم شما دکتر رفتی برای نوع پردت؟ چون بعضی از پرده ها رو باید بری دکتر براتون برداره

بابت تغییر سایزم باید دقت کنی تا با دیلا های قبلی روون نشدی نباید بری بعدی 

عزیزم نگران‌نباش شما اگه با دیلا به سایز هدفت برسی درست میشه

وقت میگی یه سد محکم هست یعنی واژن اط داخل خودش منقبض میکنه 

قبل رابطه و حتی وقتی آلت داخل هست کگل بزن و نفس عمیق بکش که عضلاتت شل بشه 

اینجا ناامیدی وجود نداره قبول دارم بعضی وقتا آدم دیگه میبره ولی نباید امیدت از دست بدی 

مرتب و پر انرژی تمریناتت ادامه بده و اگه اقدام کردی و نشد نباید دل سرد بشی

اگه میبینی اقدام میکنی و نمیشه اعصابت بهم میریزه تا وقتی که به سایز هدفت نرسیدی اقدام نکن

۱۴۰۰/۱۲/۷ ۱۳:۲۲:۴۷
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۵/۲ ۰۳:۰۱:۵۲
(ویرایش)

خیلی ممنون از انرژی مثبت و راهنمایی شما، انشاا... با خبر درمان پیام بدید، یکسال بعد ازدواج در حد دو سانت وارد شد، که خون زیادی دیدم فکر نمیکنم باشه، دعا کنید زودتر حل بشه، ۴ماهه که دارم سعی ام رو میکنم 

خدایا غیر ممکن های من با تو ممکن میشود
۱۴۰۰/۱۲/۷ ۱۵:۱۲:۴۶
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۵/۱۳ ۱۴:۰۷:۳۴
(ویرایش)

سلام دوستان،،من امروز بالاخره شروع کردم انگشت کوچیکه دستکش رو پر از پنبه کردم حدودا یه ۷سانتی شد،،،بالاخره لابلای روزمرگی هامو کار زیاد و بچه داری امروز نیم ساعت تمرین کردم..یه ۵،۶دقیقه طول کشید تا دیلا وارد بشه وقتی هم داخل بود کگل زدم،،باز در اوردم میخواستم ببرم داخل طول کشید درست میشه؟؟دوتا پوزیشن رفتم یکی نیمه نشسته یکی هم خوابیده اما زن رو موفق نشدم اصلا نمیتونم دیلارو کنترل کنم لیز میخوره،،دیگه دیدم خسته شدم ولش کردم تا یه وقت دیگه ک بیکار بودم،،انشالله ک منم میتونم💪من گزارشامو اینجا مینویسم فقط بهم روحیه بدین و تشویقم کنید چون من خیلی ارادم سسته یه کاری رو ک شروع میکنم اولش ذوق و شوق دارم تا وسطش میرم و دیگه ولش میکنمbad

تا خدا نخواد هیچ برگی از درخت نمیفته
۱۴۰۰/۱۲/۷ ۱۵:۱۷:۴۷
(ویرایش)

سلام تکتم جان

زود رفتی واسه اقدام عزیزم من تاپیک های قبلی رو ک خوندم بچه ها گفتن تا سایز ۱۲ بریم(البته بستگی به سایز هدفت داره) بعدم سایزای بزرگ رو با همسرمون کار کنیم ،انشالله که میشه کار نشد نداره😍فقط و فقط صبور باش

۱۴۰۰/۱۲/۷ ۱۹:۲۲:۱۴
(ویرایش)

خوبم عزیزم دلم ممنون 

خداروشکر همه چی داره هرروز بهتر و بهتر میشه 😊 

ای وای .. امان از این کرونا .. امیدوارم بهتری باشی 😍 

بله قطعا امیدی هست 💪 

منم گاهی خستگی و سردرد داشتم که باعث میشد سراغ تمرین نرَم. انشالله دیگه مانعی سر راه تمرین نباشه و بری واسه اقدام و خوشحالمون کنی 🤗

۱۴۰۰/۱۲/۷ ۱۹:۲۹:۲۰
(ویرایش)

سلام تکتم جان 

به نظرم چون سایز 10 هستی هنوز انقباضات واژنت رو نمیتونی کنترل کنی و زوده که بری سراغ اصل کاری. من با وجود اینکه میدونستم نباید تا قبل از پایان تمرین برم برای اقدام، اما رفتم. نتیجه شم این شد که شکست خوردم و کلی گریه کردم با خودم میگفتم معلومه این تمرینا الکیه. در صورتی که هنوز آمادگی مواجهه با دخول رو نداشتم.

۱۴۰۰/۱۲/۷ ۱۹:۴۰:۳۵
(ویرایش)

سلام حوراسا جان 

برای ورود میتونی یه کوچولو زور بزنی. واسه معاینه با اسپکولوم که به دکتر مراجعه کردم، دکتر بهم گفت یکم زور بزن تا واژنت باز شه. برای سایزای بالا که موقع ورود زور میزدم، راحت تر داخل میشد. البته این تجربه‌ ی منه

اما حواست باشه که با حالت زور زدن تمرین نکنی و کاملا ریلکس باشی.

پوزیشن زن رو واسه بعضیا سخته. اما همه تأکید داشتن حداقل تو دو سه تا پوزیشن تمرین کنیم که برای اقدام با آمادگی بیشتری پیش بریم

حتما بیا و گزارش بده باعث میشه انگیزه بیشتری داشته باشی.‌ مطمئن باش وقتی تمرین کنی و ببینی هر چند وقت یه بار سایز عوض میکنی، دیگه خودت حیفت میاد نیمه کاره رهاش کنی 😊💪

۱۴۰۰/۱۲/۷ ۱۹:۴۴:۴۵
(ویرایش)

بچه ها راستی نزدیک عیده و بازار خونه تکونی و خرید عید گرمه. نکنه یه وقت تمریناتون رو رها کنید و بینش وقفه بندازید. هرکاری رو اگر توش استمرار داشته باشید نتیجه‌ش‌ رو می‌بینید. 

انشالله روزای خوبی تو راهه 💞

۱۴۰۰/۱۲/۸ ۰۰:۴۹:۲۰
(ویرایش)

انشالله خدا خودش کمکم کنه،،،من وقتی دیلا دخل واژن هس پاهامو اگه تکون بدم یا بخوام جا ب جا شم نمیتونم دردم میگیره درست میشه؟؟؟اخه مگه وقتی دیلا داخل نباید تغییر پوزیشن داد من نمیتونمcry

۱۴۰۰/۱۲/۸ ۱۱:۰۳:۴۶
(ویرایش)

سلام به همگی روزتون بخیر

تکتم جان عزیزم نگران نباش درست میشه یکم صبر نیاز داره

فقط مرتب تمریناتت ادامه بده وقتی به سایز هدف رسیدی انشاءالله برو برای اقدام 

دیگه به اینکه نشد نمیتونم و از این حرفا فکر نکن تمرکزت بزار روی تمرین و رسیدن به سایز هدفت

کار نشد نداره بچه ها بلاخره مام میتونیمanim2-a2d3

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران