تعداد بازدید : 193074
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۴/۳
تاریخ آخرین پست : ۱۴۰۲/۱۲/۱
کاربران آنلاین : 0
۱۴۰۰/۱۲/۸ ۱۱:۰۷:۵۵
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۱۲/۱۸ ۱۱:۵۵:۰۹
(ویرایش)

حوراسا جان عزیزم عالیه 

همینجوری ادامه بده کم کم زمان تمرینت ببره بالا 

مطمئن باش موفق میشی 

فقط استرس رو از خودت دور کن و زمانی که میری برای تمرین فقط و فقط به لحظه های خوبی که در انتظارت هست فکر کن به اینکه قراره به سایز هدفت نزدیک بشی و این مشکلم پشت سر بزاری 

اگه بتونید هر روز ولو به نیم ساعت تمرین داشته باشید قطعا نتیجه میگیرید

پس پررررررانرژی ادامه بدین و ذهنتون آزاد کنیدanim2-thanks💪🏻

۱۴۰۰/۱۲/۸ ۱۱:۱۱:۴۰
(ویرایش)

فاطمه خانووووم عزیزم ممنون بابت سر زدن هات و انرژی مثبتی که میدی 

انشاءالله که روز به روز  زندگیت شیرین تر بشه و همیشه سرزنده و شاد باشیvalentine

۱۴۰۰/۱۲/۸ ۱۵:۲۳:۱۳
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۵/۱۳ ۱۴:۰۷:۳۴
(ویرایش)

سلام بچه ها جون چ حال؟چ خبر؟من با وجود بچه خیلی کارم سخته اصلا وقت واسه خودم نمیمونه وقتی هم وقت باشه با بچه که نمیتونم تمرین کنم،،اقد دوست دارم روزی۱ساعت تمرین کنم مگه میشه ولی من باید شکستش بدم و پرقدرت برم جلو فقط تنها کاری ک از دستم برمیاد یه برنامه کگل دانلود کردم مرتب کگل میزنمsmileشما در چه حالین تکتم جان؟Z.MZD00عزیز؟؟؟

تا خدا نخواد هیچ برگی از درخت نمیفته
۱۴۰۰/۱۲/۸ ۱۶:۵۷:۰۳
(ویرایش)

سلام حوراسا جان خوبیم ممنون

توچخبرا؟ خوب پیش میره تمرینا؟

اشکال نداره گلم اصلا خودت ناراحت نکن ولی سعی خودت بکن که تو روز حتما تمرین داشته باشی 

منم در تلاشم دیگه تا ببینم خدا چی میخواد

امیداورم که هممون تا عید بتونیم کارو یه سره کنیم و خلاصanim2-4d564ad6

۱۴۰۰/۱۲/۸ ۲۲:۱۱:۱۱
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۱۰/۱۹ ۲۳:۲۱:۲۱
(ویرایش)

Z.MZD00 جان .. قربونِ تو .. ممنونم 💖 

حال و روز همه‌تون رو داشتم و می‌دونم چه دغدغه ای دارین. انشالله با تازه شدن سال، زندگی‌تونم حال و هوای تازه ای بگیره 😍

ایمان داشته باش .. خدا چاره ساز است. 🍃
۱۴۰۰/۱۲/۸ ۲۲:۱۳:۵۳
(ویرایش)

قربونتZ.MZD00جان،،امروز اصلا نرسیدم تمرین کنم.وقتی هم تمرین میکنم خیلی خسته میشم وقتی از نیم ساعت بیشتر میشه دیگه اصلا نمیتونم...شما چ سایزی هستی؟

۱۴۰۰/۱۲/۸ ۲۲:۱۶:۱۳
(ویرایش)

یه سوال دارم،ببخشید همچین سوالی میپرسم چون واقعا نمیدونم واسه جلو عقب کردن دیلا باید تا کجا بیاد بیرون باز بره داخل مثلا نصف؟دو سوم دیلا؟

۱۴۰۰/۱۲/۹ ۱۰:۳۷:۰۸
(ویرایش)

عزیزم طول دیلاهات چند سانته؟ 

۱۴۰۰/۱۲/۹ ۱۰:۴۸:۰۲
(ویرایش)

من طول دیلام معمولا یه چیزی بین 10 سانت و 11 سانت بود. با اینکه طول هدفم بیشتر بود.

من اینو یجای معتبر خواندم که عمق واژن در حالت عادی وقتی تحریک نشده حدودا 7 سانته. و موقع تحریک 10 سانت میشه. البته حدودیه و ممکنه برای افراد مختلف این عدد تغییر بکنه

۱۴۰۰/۱۲/۹ ۱۳:۰۲:۳۲
(ویرایش)

طول دیلام ۱۲سانت هست عزیزم اندازه ۲سانتش ک توو دستمه بقیشو میفرستم داخل،،فقط میخوام بدونم چجوری باید باهاش جلو و عقب و تمرین کنم خیلی بیارم بیرون و باز ببرم داخل یا همینجوری ک داخل هس کم ولی تندتند جلو و عقب کنم؟؟؟؟

۱۴۰۰/۱۲/۹ ۱۴:۳۳:۰۳
(ویرایش)

سلام بچه ها من امروز حدودا ۱ساعت تمرین کردم و از این بابت خیلی خوشحالم چون مشغلم خیلی زیاده،،،در بدو ورود دیلا مشکل دارم خیلی باید باهاش ور برم تا قلقش بیاد دستم ولی همین ک چندسانت وارد میشه باچندتا نفس عمیق میفرستمش کلا داخل،امروز پوزیشن زن زیر رفتم هرکاری کردم زن رو نتونستم منم همینجوری ک  درازکش بودم و دیلا داخل بود آروم آروم نشستم بعدم رو زانوهام قرار گرفتم  و چندتا کگل رو دیلا زدم و چون خیلی خسته شدم دیگه اوردمش بیرون،،،انشالله دفعه های بعد پوزیشن زن رو رو هم موفق میشم💪💪خدا خودش کمکم کنه،،،ببخشید من انقدر پرحرفی میکنم گزارشاتمو ک اینجا مینویسم تلاشمو واسه دفعه بعد بیشتر میکنم🌱❤

۱۴۰۰/۱۲/۱۰ ۱۱:۰۲:۴۷
(ویرایش)

سلام بچه ها عیدتون مباااارک🌹انشالله ب حق همین روز عزیز هرکس این مشکل و داره درمان شه منم درمان بشم🙏بچه ها من انگشت کوچیکه دستکش رو پر از پنبه کردم تقریبا یه۶،۷سانتی شد بعد ک باهاش روون شدم برم انگشت بعدی یا باید حتما اندازه بزنم برم بالا؟اخه تاپیک هارو ک میخوندم بچه ها گفته بودن خانم خیابانی گفتن فقط ب ترتیب انگشتارو پرکنید الان من باید چیکار کنم؟؟؟

۱۴۰۰/۱۲/۱۰ ۱۴:۱۷:۲۱
(ویرایش)

سلام دوستان چرا کسی اینجا نیست؟!من امروز تمرین داشتم نیم ساعت باهاش ور رفتم تابره داخل اخه چرا اینجوری شد دیروز ک خوب بود چرا پسرفت داشتم نا امید ترینم😔دیگ واقعا دارم جا میزنم مگه۷سانت چیهcry

۱۴۰۰/۱۲/۱۰ ۲۱:۳۲:۴۶
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۵/۲ ۰۳:۰۱:۵۲
(ویرایش)

سلااام به دوستان گرامیsmile

حوراسا جان، شما از چه قطری شروع کردی؟

من از پیام بچه ها این رو متوجه شدم که باید یکسانت یکسانت قطر دیلاتورها رو افزایش بدیم مثلاً خودم تقریبا از قطر ۵سانت شروع کردم الان قطر ۱۰سانتم که حدود یک‌ماهه متاسفانه روی این سایز گیر کردم،anim2-21

تازه دیروز آنقدر انقباض داشتم که حدود ۴۵دقیقه طول کشید تا سایز ۹ رو وارد کنم، انگار بعضی وقتا بدن راه نمیاد،anim2-New-6

باید با یک قطر خیلی راحت بشی چند جلسه،   بعداً بری قطر بعدی نباید عجله کرد، انشاا... که خدا کمک  کنه  و مشکلمون حل بشه، حقیقت من تو اینستا دیدم، دکتر زهرا صابری توی اصفهان تو ۲جلسه آر آف مسااله رو بصورت قطعی میگه حل میکنه، دو دل شدم که برم، چون سنم بالا رفته متاسفانه شانس بچه دار شدنم هم داره میاد پایین، ببخشید مثلاً می‌خوام کمک کنم خودم دلم پرهanim2-65d6a5d6s

خدایا غیر ممکن های من با تو ممکن میشود
۱۴۰۰/۱۲/۱۰ ۲۱:۳۷:۵۶
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۵/۲ ۰۳:۰۱:۵۲
(ویرایش)

سلام Rahii جان 

من پیامهای قبلی تون رو توی گروه خوندم، اگر پیام من رو می‌خونید میشه نکته ای  رو که خانوم خیابانی گفتند که وقتی به سایز ۱۱رسیدیم باید انجام بدیم چیه؟

خدایا غیر ممکن های من با تو ممکن میشود
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران