تعداد بازدید : 193070
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۴/۳
تاریخ آخرین پست : ۱۴۰۲/۱۲/۱
کاربران آنلاین : 0
۱۴۰۰/۱۲/۱۴ ۱۵:۲۶:۱۹
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۵/۱۳ ۱۴:۰۷:۳۴
(ویرایش)

سلام بچه ها،،نه فاطمه جان درد و سوزش ندارم.من باسایز۶امروزم تمرین کردم خوب بود رفتم واسه۷ تا۴،۵سانت بشتر وارد نشد دیدم داره خستم میکنه ادامه ندادم،،حتما باید حین تمرین چندتا پوزیشن بریم؟؟یا همون یکی کافیه؟؟

تا خدا نخواد هیچ برگی از درخت نمیفته
۱۴۰۰/۱۲/۱۵ ۲۲:۵۵:۱۵
(ویرایش)

سلم دوستان،،کسی نیست انگار🙄متاسفانه من پریود شدم و تایک هفته نمیتونم تمرین کنم...تکتم جان،z.mzdشما در چ حالین خبری نیست ازتون؟؟فاطمه جان شما چطوری عزیزم؟

۱۴۰۰/۱۲/۱۶ ۱۰:۱۵:۴۷
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۱۰/۱۹ ۲۳:۲۱:۲۱
(ویرایش)

سلام حوراسا جان ❤️ 

آفرین مواظب باش خیلی به خودت فشار نیاری‌.

اگه تو چند پوزیشن تمرین داشته باشی، بعدا برای دخول موفق‌تری و میتونی تو حالت های مختلف انقباضت رو کنترل کنی.

من تو سه تا پوزیشن (زن زیر) (زن رو) و (به پهلو) تمرین میکردم.

البته یه سری پوزیشن ها برای بعضیا سخت تره. مثلا من حالت زن زیر یکم برام سخت بود.که خب به مرور زمان بهتر شد. 

منم یادمه وقتی پریود میشدم کلی غصه می‌خوردم 😂 باورم نمیشه که دارم به گریه های اون روزانه میخندم 😅 

ایمان داشته باش .. خدا چاره ساز است. 🍃
۱۴۰۰/۱۲/۱۶ ۱۵:۰۹:۴۴
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۱۲/۱۸ ۱۱:۵۵:۰۹
(ویرایش)

سلام به همگی روزتون بخیر

حالتون چطوره؟؟؟؟؟

حوراسا عزیزم من مهمون داشتم درگیر اونا بودم دیروز مهمونام رفتن دیگه تا تمییز کردم اینا طول کشید 

بلاخره امروز وقتم آزاد شده اومدم سایت سر بزنم😅

۱۴۰۰/۱۲/۱۸ ۱۱:۴۰:۲۸
(ویرایش)

سلام فاطمه جان خوبین؟ پوزیشن به پهلو چجوریه؟همینطوری که به پهلو هستم پاهامو بازکنم آخه یکیش میمونه توو هوا که😅بعد دیلارو از سمت جلو ببرم یا از پشت؟

۱۴۰۰/۱۲/۱۸ ۱۱:۵۱:۱۱
(ویرایش)

سلامz.zmdجان،،در حال تمرینی؟طول دیلاهاتو چند سانته؟

۱۴۰۰/۱۲/۱۸ ۱۲:۰۴:۵۲
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۶/۵ ۲۰:۱۱:۵۴
(ویرایش)

سلام عزیزای دلم خوبین 

در چه حالین

راستیتش من خیلی خوب پیش رفتم دیکه اخراش بود کرونا گرفتم

پریود شدم و.. مشکلات دیگه ی یک ماهی بدون تمرین بعدم تا آمدم شروع کنم باز خوردم ب پریود بعدی ک الان هستم

با دیلا باز مشکلی نداشتم اما انکار گارد نسبت ب همسرم برگشت الانم شب عید همسرم دیر میاد خودم خسته م و... نمی‌دونم چرا تا اخراش میرم ی چیزی میشه امیدم از دست ندادم چون کاملا دستم امده کاملا ذهنی و گارد الکی

من سایز هدفم۱۳

اخرین دیلای من۱۱تا۱۱/۵ ب دکتر گفتم الت یکی دو بار تمرین کردم داخل نرفته گفت بچه از اونجا میاد بیرون ربطی نداره تو فقط وقفه نباید میفتاد تو تمرین

بچه ها واقعا تا الان درمان شده بودم

خیلی دعام کنید

مطمین بااااشید درمان حتمی فقط و فقط تمرین مکرر 

ب سایز ۱۱ رسیدین و به بعد کلا هم دیلا هم الت تمرین کنید حتی الت داخل نره اصلا براتون مهم نباشه نه اینکه نره ها نه رفتم چ بهتر 

نرفتم چند بار اول اصلا روحیت ناراحت نباشه اینا حرف دکتر وویس داد گفت تو و همسرت باهم گوش کنید 

بعد تمرین دیلای ک باهاش راحتین چند دقیقه تمرین کنید بعد الت باز دیلا باز الت

بچه هایی ک درمان شدین ی سر بزنید ی نکته کوچیک ب زندگی ما کمک میکنه

مخصوصا کسایی ک تجربیات ما داشتن و درمان شدن ب کمکتون نیاز داریم خیر ببینید

خدا پشت و پناه همه

برای منم خیلی دعا کنید فداتون

ب امید روزهای خوب🙏❤️😘

خدا جون دستمو محکمتر بگیر❤️
۱۴۰۰/۱۲/۱۸ ۱۴:۱۳:۱۶
(ویرایش)

سلام rahiiجان،خوبین شما؟انشالله که زود زود موفق میشین آفرین ک امیدتو از دست ندادی،این که مسلم عزیزم ذهن ما مشکل داره وگرنه من خودم زایمان کردم ماما دستشو میبرد داخل من ک ندیدم ولی اونکه بالا سرم بود گف تا بالای مچ داخل بود و جالب تر از همه بچه هم بیرون اومد منم گارد واسه همسر بیچاره دارم😢شما رفتین پیش خانم خیابانی؟؟طول دیلات چند سانته؟یعنی دقیقا چندسانت باید ببریم داخل؟

۱۴۰۰/۱۲/۱۸ ۱۸:۲۵:۱۷
(ویرایش)

سلام قربونت عزیزم خدا الهی کوچولوتون حفظ کنه

خدار‌وشکر عزیزم درمان با تمرین حتما درست میشه

من تمام فکرو ذهنم بچه س پنج ساله از عروسیمون گذشته دیکه همه بهم میگن خیلی حس بدیه دعا کن منم مامان بشم عزیزم

بله من تحت نظر خانم دکتر هستم الان هم واتساپی در مورد طول دیلا خانم دکتر خیابانی گفتن ۱۰ تا۱۲ سانت بره داخل کافیه عزیزم پس آلتم همینطور 

الهی موفق باشید ❤️😍🙏💐 

التماس دعا

۱۴۰۰/۱۲/۱۸ ۲۱:۱۲:۳۵
(ویرایش)

سلام عزیزدلم .. خوبم ممنون 😍 تو چطوری؟ 

آره دیگه وقتی به پهلو هستی یه پا قاعدتاً تو هواست 😅 که میتونی برای اینکه خسته نشی با یه دستت پشت ران‌ت رو نگه داری یا پاتو خم کنی. دیلا رو هم از جلو وارد کن

۱۴۰۰/۱۲/۱۸ ۲۱:۳۲:۱۳
(ویرایش)

سلام Rahii جان 💓 

خداروشکر که تا اینجا پیش اومدی و به درمانت امید داری. انشالله دیگه کرونا و بیماری سراغت نیاد. 😍

همیشه هم خانم خیابانی و هم بقیه دوستان تاکید داشتن وقفه تو تمرینا نیفته. اما تو غصه نخور چون کوتاهی نکردی و این مشکلات ممکنه پیش بیاد و دست آدم نیست.

من بعد از اینکه درمان شدم فکر میکردم دیگه برای رابطه بدون هیچ گاردی آماده‌ام. اما اینطور نبود. من فکر میکردم حتما اینهمه تمرین کارساز نبوده و هنوز مشکلم حل نشده. اینجا هم تو صفحات قبلی نوشتم اگه خونده باشید اصلا از تموم شدن تمرینا خوشحال نبودم چون اون نتیجه ای که میخواستم نگرفتم.

یه مدت که گذشت خیلی پیشرفت کردم. خیلییییی. قبلش فکر میکردم باید تا همیشه لوبریکانت رو مثل گردنبند بندازم گردنم و همه جا همراهم باشه 😁😅 اما دیگه بهش احتیاجی پیدا نکردم. پوزیشن هایی که حتی تو تمرینا امتحانش نکرده بودم، تو رابطه به راحتی انجام میدادم.

تو رابطه های اول اگه یه انقباضات کمی داشته باشین به نظرم طبیعیه و باید اجازه بدیم بدن خودش کم کم عادت کنه. و مطمئنم خیلی سریع به اون ایده آل دهنتون می‌رسید. 🍃🌸

۱۴۰۰/۱۲/۱۸ ۲۱:۴۲:۲۴
(ویرایش)

ممنونمrahiiجان،،انشالله که هرچه زودتر درمان شین بعدشم خییلی زود مامان شی😍آها پس۱۰سانت خوبه دیگ،شما ک با خانم خیابانی در ارتباطین اگه نکته ای هس ک بدردما میخوره یا واسه خودتون کاربردی بوده ب ما هم حتما بگین من اصلا شرایطشو ندارم برم پیششون وگرنه اصلا وقت تلف نمیکردم با بچه کوچیک و این مریضی و راه دور اصلا امکانش نیست واسم

۱۴۰۰/۱۲/۱۸ ۲۱:۴۵:۴۷
(ویرایش)

سلام فاطمه جان ممنون منم خوبم،،حالا پریودیم ک تموم شد تمرینارو شروع میکنم این پوزیشنم میرم اگ بتونم چون زن رو رو ک نتونستم فقط زن زیر واسم راحته

۱۴۰۰/۱۲/۱۹ ۱۹:۱۵:۳۴
(ویرایش)

سلام عزیزای دلم ممنونم ازتون الهی امین 

خیلی دعام کنید

حوراسا جان چشم میگم ببین اکه سوالی داری بگو جواب بدم 

والا همون ک تمرین هر روزت داشته باشی خودت قلق دستت میاد زیاد

راستی فاطمه خانووووم جون پوزشن پهلو نمیخواد پاهاتون دراز کنید ک مجبور باشید ی پا بالا باشه پوزشن پهلو روز اول خانم خیابانی  باهام تمرین کرد 

مثلا ب سمت چپ ب پهلو بخوابید دستتون روی بالش باشه

پای چپتون ببرید ب جلو زانو خم کنید پای راستم خم کنید کف پا زمین باشه یا روی اون یکی کف پا تازه اینجوری لش کنید راااحت خسته اصلا نمی‌شود 

خیلی وقتا مخصوصا آقایان جلو تلویزیون ب ی سمت میخوابن پاها رو هم جمع میکنن دست رو متکا بالشت میذارن حالا شما اون پاهاروهمون حالت باز بذارید یکی رو زمین یکی کف پا فقط زمین باشه < > ی همچنین حالتی امیدوارم متوجه بشید

در کل کاملا راحت تره من همیشه اول ب پهلو واژن ک راه افتاد زن زیر میرم

کسی متوجه شد واضع تر بلد بود بگه ممنون

۱۴۰۰/۱۲/۱۹ ۲۰:۱۸:۳۰
(ویرایش)

سلام rahiiجان ممنون ازت،سوال ک زیاد برام پیش میاد،مثلا وقتی میخوام دیلارو جلو عقب کنم درد و سوزش ندارم اصلا ولی یه حس قلقلک دارم منم ادامه نمیدم جلو عقب رو نمیدونم طبیعیه یا نه! فکر کنم پوزیشن پهلو رو متوجه شدم یعنی آرنجمون رو بالش قرار میگیره و سرمونم بالاس درسته؟؟بعد دیلارو از جلو ببریم؟

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران