تعداد بازدید : 193149
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۴/۳
تاریخ آخرین پست : ۱۴۰۲/۱۲/۱
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۹/۱۱/۱۸ ۱۲:۵۳:۱۰
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۳/۱۱ ۱۲:۳۴:۲۱
(ویرایش)

آستیاک جان چرا دست دست میکنی عزیزم شما که دیگه تمرین وارسی رو انجام دادی یه دوش آب گرم بگیر یه موزیک عالی بزار یا فیلم هرچی خودت دوس داری حواستو اینجوری پرت کن بعد دیلارو بزار دم‌واژن نیازی به فشار نیس پشت سر هم کگل بزن نفس عمیق بکش خودش لیز میخوره میره داخل فقط لوبریکانت زیاد بزن زود بیا گزارش بده

یعنی میشه مامان بچه ای باشم که باباش تو باشی..خدایا نگاهی..
۱۳۹۹/۱۱/۱۸ ۱۳:۰۱:۰۸
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۶/۲۷ ۲۰:۰۹:۴۵
(ویرایش)

ایراناجان مرسی ازتایمی که برام گذاشتی متاسفانه تهران نیستم امکانش نیست که بیام تهران  ژل خیلی زیاد میزنم باشه گلم ان شاءالله که بشه

صبحی که باتو می شود آغاز دیدنی است ...
خدایا به امیدتو
۱۳۹۹/۱۱/۱۹ ۰۱:۴۹:۰۴
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ ۰۱:۵۷:۵۵
(ویرایش)

طلوع عزیز برای شما زوده که بخوای بگی واژینیسموسی.حداقل ۶ ماه از ازدواجتون باید بگذره.از ژل استفاده کن شما یبار انجام دادی این بار ژل بذار دم دستتون مدام شارژ کن.توکل بخدا.بیا گزارش بده.

آستیاک عزیزم موفق شدی؟گزارش بده عزیز

۱۳۹۹/۱۱/۱۹ ۱۶:۱۳:۳۵
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۸/۱۰ ۲۱:۱۸:۵۱
(ویرایش)

سلام عزیزان مرسی ک جوابمو میدین .

یلدا جان  من 4روز  همون تمرینامم انجام نمیدم اخه از اینکه جرات نمیکنم خسته شدم.

ایرانا جان  باشه حتما تو این هفته ب توصیه ات عمل میکنم.

ازتون میخوام برام دعا کنین ک قدرت تحمل این حس داشته باشم و حداقل سایز 5 و موفق شم.almostcry

۱۳۹۹/۱۱/۱۹ ۲۱:۱۶:۳۸
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱۲/۲۲ ۰۰:۳۰:۰۰
(ویرایش)

سلام دوستان من هفت ماهه ک عقد کردم توی تمام این مدت اصلا نمیشه دخول داشته باشم بارها تلاش کردم ولی اصلا وارد نمیشه و خیلی میترسم  و خودمو جمع میکنم دست خودم  نیست حتی وقتی میخوام شل کنم هم نمیتونم هرچقدر تلاش کردیم فایده نداشت از لحاظ پرده هم چک شدم و مشکلی نداشتم اگر میشه راهنمایی کنید دوستان مچکرم 

۱۳۹۹/۱۱/۱۹ ۲۱:۲۴:۰۴
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱۲/۲۲ ۰۰:۳۰:۰۰
(ویرایش)

و اینکه دوستان من اصلا سایزهارو‌بلد نیستم ک چطور بسازم جای خاصی از سایت باید مراجعه کنم؟از زل روان کننده هم باید استفاده کنم؟

۱۳۹۹/۱۱/۲۰ ۱۰:۴۸:۱۵
(ویرایش)

سلام یلداجان من ازخدامه واژینیسم نباشم.ازاونروزی که باایراناصحبت کردم دوش ابگرم رفتم مرتب کگل میزنم دوباررفتم واس اقدام نشد😢

(حتی سرآلت هم واردنمیشه بعدکه دست میکشیم من دردو سوزش شدیددارم الان دوروز من سوزش دارم)بدن من سفته ژل خیلی زیاد میزنم هردفعه معاشقه هم تا30دقیقه دارم.قبل عروسی رفتم دکترزنان چیزی راجب بکارتم نگفت فقط گفت خونریزی داری حالابازبرای هفته آینده یه نوبت زدم 

خدایا به امیدتو
۱۳۹۹/۱۱/۲۰ ۱۰:۵۵:۲۷
(ویرایش)

من 6ماه عقدبودم الان دقیقا یک ماه ونیم هست ازدواج کردم دوران عقد هردفعه شوهرم سمت اومد هی بش گفتم مواظب باش نکنه بره داخل اخه خانواده هردومون خیلی براشون مهم بود...الان گاهی توخونه شوهرم سمت میادناخودآگاه بش میگم مواظب باش.... ان شاءالله که حل میشه نگران نباش من یکی دوروز عضو شدم تاالان فقط میدونم که باید ریلکس و اروم باشی تلقین خیلی مهمه

خدایا به امیدتو
۱۳۹۹/۱۱/۲۰ ۱۰:۵۷:۲۳
(ویرایش)

دوستان بیان اونا درست راهنمایت میکنن 

خدایا به امیدتو
۱۳۹۹/۱۱/۲۰ ۱۴:۴۱:۳۱
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۳/۷ ۰۰:۰۰:۲۷
(ویرایش)

سلام روز بخیر من دوسالو نیمه درگیر این قضیه هستم و الان چن وقته تمرینات رو شرو کردم فقط مشکلی ک دارم ۳ روزه رو سایز ۷ موندم در روز دوبار تمرین میکنم 

99/11/16می رسه اون روزی ک منم بتونم؟؟

99/12/4 من تونستممممممم پس توام میتوووونی شرو کن ما کنارتیم
۱۳۹۹/۱۱/۲۰ ۱۷:۲۵:۲۵
(ویرایش)

سلاااام بچه ها چطورین؟

آستیاک جان زمان رو از خودت نگیر تمریناتت رو ادامه بده بالاخره یروزی باید شروع کنی هر چی زودتر بهتر خب.بیا گزارش بده یه عالمه ژل بزن بذار جلوی واژن یکم یکم هل بده و کگل بزن اصلانم عجله نکن.

ابری عزیزم توی قسمت اول انجمن توضیحات رو خانوم خیابانی کامل دادن اول اینکه اگه میخوای ازین روش درمان استفاوه کنی با همسرت صحبت کن و بهشون بگو که از دیلا میخوای استفاده کنی.دستکش جراحی بگیر و یکم پنبه از انگشت کوچیک شروع کن به ساختن دیلا.ژل روان کننده بگیر من از ژل زرد رنگ ایموشن استفاده میکنم داروخانه ها دارن.دیلایی که درست کردی رو ژل بزن بذار حلوی واژن و داخل کن این کارو ادامه بده با سایر انگشتا و هر دفعه که روان شدی برو سراغ سایز بعد تا نزدیک بشی به سایز همسرت.در ضمن باید با همسرت هم انجام بدی تمرینات رو یعنی بذاری ایشونم با دیلا داخل واژنت تمرین کنه تا ترست ازش بریزه (اما من نتونستم با همسرم انجام بدم.)

بلا جان ادامه بده تا روی اون سایز روان بشی.هر وقت دیگه مشکلی نداشتی باش سایزتو عوض کن.

طلوع جان دیگه وقتشه دوران عقد تموم شده 😉😉😉

۱۳۹۹/۱۱/۲۰ ۱۷:۲۶:۵۴
(ویرایش)

بچه ها بیاین گزارش بدین..

۱۳۹۹/۱۱/۲۰ ۲۰:۱۷:۱۰
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۳/۷ ۰۰:۰۰:۲۷
(ویرایش)

سلام من امشب تمرینم رو رفتم ولی رو ۸ خیلی اذیت شدم اول خیلی با درد و سوزش میره ولی بعدش ک بره دگ روونم باهاش

99/11/16می رسه اون روزی ک منم بتونم؟؟

99/12/4 من تونستممممممم پس توام میتوووونی شرو کن ما کنارتیم
۱۳۹۹/۱۱/۲۰ ۲۰:۴۲:۱۶
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۸/۱۰ ۲۱:۱۸:۵۱
(ویرایش)

من امروز دوباره همون کارای قبلیو انجام دادم کگل و حساسیت زدایی  اما بازداخل نکردم.فقط متوجه شدم دیگ وازنم ب دیلا و سردی ژل حساس نیس.

باید رو فکرم کار کنم ک راضی شه داخل کنم.

طلوع جان سلام.

بنظر من ب موقه فهمیدی وتصمیم درستی ام گرفتی ک با دیلا کار کنی .آخه تا خواستن رابطه برات تازه اس و هنوز حس اینک میشه  برا خودت و همسرت زنده اس درمان شی بهتره.

آخه من اولا مث تو بودم وبا رسیدن آلت ب وازنم بدون اینک بفهمم سفت میکردم .

چندماه بعد واژینیسم و تحقیق کردم و حس کردم ک منم دارمش ولی چون با دیلا مشکل داشتم رفتم سراغ تلقین و راه های ریلکس و اینا ولی جز کش دادنش تا 4سال و نا امیدی وباوراینک من نمیتونم وسردی همسرم چیزی نشد.خلاصه نزار از خواستنت برا رابطه با هی نشدنا کم شه.

ترس و اول خود آدم باید شکست بده بعد برا دیگری نترس بودنشو نشون بده.

با دیلا تمریناو  شروع کن ولی مطمین شو ک همسرت راضی باشه.

۱۳۹۹/۱۱/۲۰ ۲۳:۲۱:۲۱
(ویرایش)

سلام استیاک جان امیدبه خداان شاءالله تلاش هات نتیجه میده و به زودی با خبرای خوب بیای اینجاهممون خوشحال شیم...

باشه گلم مرسی ازراهنماییات🌷

خدایا به امیدتو
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031